Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresztény anyukák fórum

Keresztény anyukák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
862. egypt (válaszként erre: 861. - Serry)
2010. jan. 31. 16:53

Nem kértük el, én nem várom el, hogy abszolút hűen idézzenek, mindenki tudja, hogy az ilyen újságok riportjait hogyan kell kezelni. Nem zavar, hogy kicsit átfogalmazták, amiket mondtam, számítottam rá.

Nem tudom, mi bajunk származhatna a TV-s dologból. Azért vállaltam, amiért az interjút is, hátha segíthetek valahogy másoknak hasonló helyzetben (kaptam is több pozitív visszajelzést) vagy a kórháznak. Sajnálom, hogy a cikkben nem említették őket, pedig sokat meséltem róluk, de majd a tévében talán lesz rá mód. Ha bármilyen lehetőség adódik arra, hogy nagyobb figyelmet kapjanak, akkor vállaljuk, ez a legkevesebb azok után, amit tettek értünk.

861. Serry (válaszként erre: 860. - Egypt)
2010. jan. 31. 15:51

Valamikor az ősszel megkerestek minket a Kiskegyedtől. Hívő házaspárokról az életünkről akart kérdezgetni, hogyan ismertük meg egymást meg milyen az életünk. Valahol olvasta ( valamelyik napló beírásom követően itt a hoxán) hogy milyen a gondolkodásom.

Szóval megkeresett hogy írna rólam. én elhajtottam. Nem akartam ,hogy utána ismerős ismeretlen erről kérdezgessen. Az,hogy velünk mi van merőben a magán ügyünk. A másik én féltem attól,hogy amit elmondok nem úgy írja meg ahogy elhangzott. Ezért pl elkértem volna a cikket megjelenés előtt. Ti elkértétek? alap dolog.

Félek, ohgy az RTL-s szereplésetek után jön a nem kívánt hírnév is. Imádkozom,hogy ne süljön el rosszul. De nem biztos,hogy a legjobb döntés volt.

Én nem bántam meg,hogy végül nem nyilatkozunk.

860. egypt (válaszként erre: 858. - Kedit)
2010. jan. 30. 22:47

Köszi!:)

Persze az én számból konkrétan egyetlen mondat sem hangzott el a leírtakból, ezek inkább az újságíró benyomásai. De nem számít, azt mondták, jó, hogy olyan pozitív hangvételű a cikk, és erőt adhat másoknak.

859. egypt (válaszként erre: 856. - Dolores)
2010. jan. 30. 22:45
Hétfőn 7-kor leszünk a Reggeliben az RTL-en.
858. Kedit (válaszként erre: 855. - Egypt)
2010. jan. 30. 20:27
Megnéztem! Aranyosak vagytok a képen. Jó a cikk is!
857. Kedit (válaszként erre: 854. - Dolores)
2010. jan. 30. 20:24

Mi megyünk sétálni minden nap. Ma pont nem voltunk, de nem a hideg, hanem a szél miatt. Én amúgyis ilyenkor érzem a legjobban magam. :)

Nálunk egy molekula hó sem esett. Talán majd holnap!

856. dolores (válaszként erre: 855. - Egypt)
2010. jan. 29. 07:56

Köszi. Elolvasom.

Pontosan mikor mentek melyik csatornához és milyen időpontban?

855. egypt
2010. jan. 28. 12:53

Sziasztok!


Benne vagyunk a mai Borsban!:)

Akit érdekel, itt meg tudja nézni:


[link]

854. dolores
2010. jan. 28. 08:04

Sziasztok Anyukák?


Hogy vagytok?

Kiviszitek a gyerkőcöket ebbe a hidegbe?

853. Serry
2010. jan. 22. 09:26

Szeretnék imatémát kérni tőletek. hétfőn délelőtt üljetek le néhány percre és imádkozzatok a sórögnőmért. Forgalmi vizsgára megy és már 3x, mindig nagyon izgul.

Köszönöm

852. 8696017fc8 (válaszként erre: 851. - Dolores)
2010. jan. 20. 10:58
koszi.es ha mar jonnek az ima temak akkor en is kerlek benneteket,hogy imadkozatok azokert akik nem is merik Istent,nem hisznek benne.soha nem hittem volna ,hogy ennyire erdekelne a sorsuk mint mostanaban
851. dolores
2010. jan. 20. 09:28

Sziasztok Anyukák!


Biztos hallottátok, hogy mi történt Haitin..

Engem, minta anyukát nagyon megérint a sok árván maradt pici gyerek tudata.... és tegnap láttam a híradóban őket. Szívszaggató volt...és nagyon kiborultam. Imádkoztam, hogy meddig van ez? Meddig tart még a türelmi idő? Az Úr aki pontosan látja és átlátja a világ dolgait mennyire elszomoríthatja az. Ha én ki tudok ennyire bukni, akkor ő aki, annyira szeret minket, és mindenkinél jobban mennyire fájhat neki...


Sok kis emberke, mint a saját gyerekeink szaladgálnak, fekszenek a sátorban, szülők nélkül... és a segély szervezetek nem tudnak mindenkivel foglalkozni. Ahol viszont családok vannak ott nő a türelmetlenség, harag...


MI tudok én segíteni? Azon túl, hogy felhívtam az adomány vonalat egy párszor, imádkozni tudok.


Ha arra indít az Úr, hogy így tegyétek és éppen ráértek csatlakozzatok hozzám. Este 9kor imádkozzunk együtt Haiti árváiért, elhagyatottaiért, szenvedőiért, betegeiért.


Köszi

850. egypt (válaszként erre: 849. - Kedit)
2010. jan. 19. 18:16
Minden kisfiúnak le van tapadva születésekor. Azt olvastam, ha semmiféle problémát nem okoz, akkor nem kell vele foglalkozni. Azt sem értem, ilyen pici korban mi a fenének foglalkozik vele a doki..
849. Kedit (válaszként erre: 848. - Serry)
2010. jan. 19. 17:49
Műtéttel. Azt is mondta, szinte csoda hogy tud pisilni, hogy ilyen pici a nyílás. Egyébként tényleg régebben csak akkor látszódott amikor pisilt. De attól félek magától tényleg nem fog tágulni. Vagy de?
848. Serry (válaszként erre: 847. - Kedit)
2010. jan. 17. 20:43
Mivel ijesztget a doki?
847. Kedit
2010. jan. 17. 20:09

Köszi nektek!

Ezek a válaszok azért sokkal jobbak, jobban tetszenek, mint amit a dr.nőnk mondott. :)

Akkor egyelőre lazítok. :)

846. Serry
2010. jan. 17. 17:49

Sziasztok fiús anyukák!

Nekem kettő van mint tudjátok:)

1 éves kor alatt nem szabad bántani. 1-2-3 éves kor között fürdéskor tisztába tételkor ameddig engedi húzogatni. Azért fürdéskor,mert a meleg vízben nem olyan érzékeny. S nem baj ha ő maga játszik vele húzogatja. Magának jobban érzi meddig nem fájdalmas.

Azt mondják az urológus bácsik ( nekünk egy két kisfiús apuka mondta),hogy a szobatisztatásig nem kell bántani. amikor szobatiszta akkor kell jobban ránézni.

Leventémnek 3,5 évesen lett picit szondával felszedve ahol letapad. Egészen kis területen. Gergő most lesz 2 neki még kicsit jobban le van tapadva,de már "tornáztatjuk". Így neki talán nem kell hozzá nyúlni.

Ha szondával a bőr alá kell nyúlni nem olyan fájdalmas mintha tényleges műtétről van szó. Előbbit lidocain sprays krémes érzéstelenítéssel csinálják. A műtétet is helyi érzéstelenítésben. Utána érdemes kenegetni de hamar gyógyul és gyorsan elfelejtik.:)

845. egypt (válaszként erre: 843. - Kedit)
2010. jan. 16. 23:00
Mi vagyunk. Nekem azt mondták, egy éves kor alatt abszolút hozzá sem szabad nyúlni. Utána fürdéskor óvatosan húzogatni kell, de erőltetni nem szabad. Barninak 2 évesen totál le volt tapadva. Most talán egy picit már elkezdett mozdulni, de csak egy kicsit. Azt olvastam, hogy 3 éves korra ez általában megoldódik, és az igazi fitymaszűkület nagyon ritka. Van egyébként egy szteroidos kenőcs, ami vékonyítja a bőrt, de még mi sem foglalkozunk ezzel, majd ráérünk még... Ha 3 éves korára sem javul, először elvisszük egy urológus szakorvoshoz, nehogy már fölöslegen csináljanak vele valamit... Volt, akit totál beijeszett a gyerekdoki, aztán az urológus azt mondta, ez nem fitymaszűkület, csak sejtes letapadás. Nem is értem, ilyen pici korban minek stresszelnek titeket ezzel... Szóval egyelőre ne is törődjeztek vele, és majd egy éves kora után minden fürdéskor próbáljátok picit hátrahúzni a bőrt.
844. 8696017fc8 (válaszként erre: 843. - Kedit)
2010. jan. 16. 21:08
a ccsaladban volt hasonlo helyzet,mar nem emlekszem,hogy megtortent-e de az orvosok mutetet ajanlottak
843. Kedit
2010. jan. 16. 20:37

Fiús anyukák segítsetek!

Lőrincnek nagyon szűk nyílás van a fitymáján. A doktornő már ijesztgetett, hogy így gáz lesz. Este fürdetéskor próbálgatom "tágítani" neki, de nem nagyon látok változást. Most 10,5 hónapos. Volt valaki hasonló helyzetben? Milyen megoldást tudtok? Előre is köszi.

842. 8696017fc8 (válaszként erre: 840. - Dolores)
2010. jan. 14. 12:37
en sem tudom elinditani a parom szokta bekapcsolni.mennyivvel egyszerubb volt a radion
841. dolores (válaszként erre: 839. - Serry)
2010. jan. 14. 11:23
Az Úr erősítsen benneteket és adjon bölcsességet a problémátok elhordozásában.
840. dolores (válaszként erre: 838. - Dolores)
2010. jan. 14. 11:19
Megtaláltam, de nem indul el...majd még próbálkozom.
839. Serry (válaszként erre: 837. - Dolores)
2010. jan. 14. 11:16

Köszönöm. Imádkoznátok Leventéért is?

Az ovi és a nevelési tanácsadó részéről felmerült, hogy bizottság elé kéne vinni.

Részleteket rólunk ha lesz lelkierőm megírom és felteszem cikkben. most kivagyok bukva sajnos.

838. dolores (válaszként erre: 835. - 8696017fc8)
2010. jan. 14. 11:11
Én Erdélyi születésű vagyok, de a román tudásom nagyon megkopott. Beszélgetni már nagyon nehezen tudok, inkább angolra váltanék. Sőt egy professzor azt mondta a vonaton, hogy angol akcentusom van románból.....hahaha...megnézem a rádiót.
837. dolores
2010. jan. 14. 11:08

No, akkor sikeres lehetett az alkalom. Tök jó!


Imádkozom, hogy az alkalmi lehetőségek állást hozzanak számodra.

836. Serry
2010. jan. 14. 10:31

Sziasztok!

Na túl vagyok a nagy eseményen. Úgy érzem tegnap annak ellenére, hogy tudom a srácoknak a könyökén jött ki a téma élvezték a beszélgetést. A végére még kérdeztek is. Imádkozom,hogy hívjanak mehessek legközelebb is. Vagyis nagyon örülnék ha a személyiségem megnyerte volna őket:)


Munka téren egyébként semmi, csak ilyen alkalmi lehetőségek. Hát nem tudom mi lesz velünk ha már csak a GYES lesz.

2010. jan. 13. 15:29
van egyolyan,hogyMicul samaritan"azzoknak akik tudnak romanul ajanlom hallgasanak belle,ha nem is magyar.en annyira megkedveltem oket,meg miellott netem lett volna
834. egypt (válaszként erre: 831. - Dolores)
2010. jan. 13. 15:25
Rákattintasz arra, hogy "képeid", és megjelenik mindegyik kép alatt, hogy "kép törlése".
833. egypt (válaszként erre: 830. - Dolores)
2010. jan. 13. 15:24
Köszönöm!:)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook