Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sivatagi szárazság fórum

Sivatagi szárazság (beszélgetős fórum)


2019. aug. 2. 07:29
Klimaxban is elojon sajnos
26. aca3f9e234 (válaszként erre: 1. - Esjé)
2009. máj. 26. 21:09
Orális előjáték van nálatok?
25. Hoxa
2006. dec. 4. 21:52
Az Xziténél olvastam, hogy a klinikai tesztek során a hüvelyszárazság problémáját is megoldja.
Itt a cikk, katt ide!
24. Lina79
2006. nov. 16. 18:16
Köszi a válaszokat, körülnézek, mi kapható ezek közül.
2006. nov. 14. 10:47
A pontos neve:Durex Play Warming.
22. esjé
2006. nov. 14. 08:43
Ha jól emlékszem, én kéket vettem! Ugyanúgy pumpás. Hú, a meleg érzés jól jönne, mert mikor bekenem magam vele, tiszta hideg az egész... Brrrrüüüü!
2006. nov. 13. 20:44
Az enyem is D...x,piros flakonban van es pumpas adagoloja van.Azert irom hogy piros flakon mert ugyanez van kekben is,de a piros azert jobb mert ahogy bekened magad vele,egyfajta meleg erzest biztosit.Nagyon klassz:)))
20. esjé
2006. nov. 13. 08:15
Én a rosmannban vettem, durexeset (bocsi a reklámért!), az is színtelen, szagtalan, és hát gondolom íztelen is... Bár nem kóstoltam meg...
2006. nov. 12. 12:24
Gyógyszertárban vettem a neve:Sylk
18. Lina79 (válaszként erre: 17. - Gyöngyi)
2006. nov. 10. 20:15
Bocsi. Megkérdezhetem ennek a színtelen-szagtalan-íztelen sikosítónak a nevét? És, hol lehet kapni? Érdekelne. Lehet, hogy kipróbálnám, annyian mondják, hogy más érzés....
2006. nov. 10. 18:04
Naná, hogy igen! Szintelen, szagtalan, íztelen.. Mi is szeretünk nyalakodni, nem lett volna jó, ha a kedves rákérdez, hogy mi ez a furcsa íz!
16. mti (válaszként erre: 15. - Gyöngyi)
2006. nov. 10. 16:56
Te jó ég! Csak nem kóstoltad meg?
2006. nov. 10. 16:55
Nincs íze! Ez biztos!
14. mti (válaszként erre: 9. - Gyöngyi)
2006. nov. 10. 16:54

Ez nem túl jó ötlet, mi van ha előtte kicsit nyalakodnának? Kellemetlen...

De nyugodtan vállald be a sikosítót, biztos fel is dobja kicsit a szexet, hiszen így más érzést ad.

13. esjé (válaszként erre: 12. - 4423e63349)
2006. nov. 10. 13:33
Hát igen...
12. 4423e63349 (válaszként erre: 11. - Esjé)
2006. nov. 10. 13:05
Na ugye???Nem is kellett volna ilyen sokaig varnod!
11. esjé
2006. nov. 10. 09:17

Húhú, elég rég írtam ide, pedig én indítottam a témát...

Szóval tegnap vettem egy sikosítót! Nagyon jó kis dolog! Párommal mindjárt kipróbáltuk este. Annyira élvezte a dolgot, hogy csak úgy siklok rajta, hogy nem telt el pár perc, már durrant is! Egy jó cigi után újra neki ugortunk a dolognak, és igen, kipróbáltuk a gélt análisan is. Mennyivel könnyebb volt így minden!

Szóval párom egyáltalán nem otzkodott dologtól, hál' Istennek, úgyhogy most nagyon fog klappolni minden!

10. Lina79 (válaszként erre: 8. - Esjé)
2006. nov. 1. 16:51

Nem azért mondtam, hogy spirált használj.Engem is sokan óvtak tőle,de eddig hál'istennek semmi gond!

Viszont én többfajta gyógyszert is szedtem, és mindegyiknél sajnos előjött ez a probléma is.

De próbálkozz! Sok szerencsét hozzá!:-)

9. gyöngyi (válaszként erre: 1. - Esjé)
2006. okt. 31. 15:46
A sikositó tényleg jó megoldás, a párodnak nem is muszáj tudnia, hogy használod. "Akció" előtt bekened magad és kész.
8. esjé (válaszként erre: 7. - Lina79)
2006. okt. 31. 11:16
Hát, én nem hiszem, hogy spirált akarnék használni! De fontolóra veszem a fogamzásgátló váltást, csak végre lenne időm elmenni a nőgyógyászhoz...
7. Lina79 (válaszként erre: 1. - Esjé)
2006. okt. 30. 16:20
Tutira! Nálam ez a probléma mindig fennállt a fogamzásgátlók szedése közben. Amióta viszont spirálom van... Hát ez pont az ellenkezőt hozza ki belőlem! :-)
6. mothertiger (válaszként erre: 4. - Esjé)
2006. okt. 26. 21:58

Utolsó soraidat akár én is írhattam volna... Tiszta csalódott leszek, amikor nem úgy jön ki a lépés, ahogy kéne, teljesen leblokkolok. Szerencsére ilyen nem sokszor van ilyen. Nagyon régen sokszor előfordult, hogy én is "kiszáradtam", ill. be se nedvesedtem. Még akkor se, ha sokáig tartott az előjáték. Nőgyógyászommal konzultáltam, ő a tablettát eleve kizárta a lehetséges okok közül, és felvetette, hogy talán a partneremmel van valami probléma.

Volt is.

Utáltam.:)

2006. okt. 26. 11:25

Nekem az volt kellemetlen,hogy túl nedves voltam.A párom persze örült neki,de engem eléggé zavart!

Mausi hozzászólása alapján jöttem rá,hogy miért is örült neki ennyire:)))

esjé.Szerintem keresd fel a nőgyógyászod,ő biztos tud valami jó megoldást.

2006. okt. 26. 11:06

Tyű, köszönöm a válaszokat!


Zsanett32: én nem emlékszem, hogy más partneremnél ez előfordult volna, bár nem is volt túl sok ebből a szempontból. De az is érdekes, hogy a kapcsolatunk elején nem volt ilyen problémám. Igazából talán az elmúlt fél-egy évben küzködök ezzel.

Hú, most lehet, hogy butának fogtok nézni, de azt sem tudtam, hogy lehet fogamzásgátlót cserélni... Én azt hittem, amit felírtak nekem, egyedül az jó... De ciki!!


Mausi: a síkosítón már én is gondolkodtam! Meg bevallom azért is, mert már párszor csináltuk análisan is, és hát, igen, kicsit fájdalmas csak úgy "csupaszon". Úgyhogy azt hiszem, ezt fontolóra veszem.


Egyébként az is furcsa számomra, hogy ugye kívül száraz vagyok, viszont belül tág vagyok. Menet közben azért meg csak bemelegedek az egészbe, és akkor például ha a párom a testemre jön, és utána még kicsit visszarakná, akkor már megint száraz vagyok. Mintha a testem megadta volna magát, hogy most már nem lesz úgysem semmi...

2006. okt. 26. 10:10
Azt talan a nögyogyaszod tudna megmondani,hogy lehet-e ilyen hatasa a fogamzasgatlodnak.Nem tartom valoszinünek.A görcsös akaras is lehet a hatterben,minel jobban szeretne az ember azzal "bizonyitani"hogy seperc alatt benedvesedik,annal inkabb nem jön össze.A ferfiak többsege abban a tevhitben van,hogy ha egy nö total nedves csakis akkor kivanja a sexet.En is ebben a cipöben jartam,sokat szenvedtem miatta,szegyelltem a parom elött,mert azt hittem hogy frigidnek tart.Aztan leültünk es beszeltünk rola.Addig szegyelltem elörukkolni az ötlettel,hogy hasznaljunk sikositot,de mivel ezt ö ajanlotta fel,vettünk,kiprobaltuk,es azota is hasznaljuk.Ajanlom nektek is,nagyon nagyszerü dolog.Meglatod, a parod ugy ra fog szokni,hogy ihaj!neked meg megszünnek a felelmeid.
2. 831ad879a7 (válaszként erre: 1. - Esjé)
2006. okt. 26. 09:54

Hát előfordulhat, hogy a fogamzásgátlo. Szerencsére nem voltak ilyen problémáim, de mikor Milligestet szedtem, olyan nedves voltam állandóan, ha csak a páromra gondoltam, hogy már szó szerint idegesített. Aztán visszatértem a Yadine-ra, (nem ez miatt), és normalizálodott a helyzet, és ezen csak utólag gondolkoztam el, lehet e összefüggés.

De azért így nehéz megtalálni a hibát. Minden pároddal előfordult ez? Vagy mióta tart?

Szerintem próbálj fogamzásgátlót válltani, közben hagyj egy hónap szünetet, és akkor meglátod ez e a hiba. Ha nem, lehet másfelé nyomozni.

2006. okt. 26. 08:25

Miért van az, hogy én majdnem mindig totál száraz vagyok, holott nagyon kívánom a páromat? Egyszerűen megveszek érte, mégis egy kínlódás az egész! Nagyon bánt a dolog, hisz' így azt hiszi, nem kívánom, holott ez nem igaz.

Vajon a fogamzásgátló áll a dolog mögött?

Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook