Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten egyetemi hirdetőfalak, ahol diákmunkát ajánlhatnék? fórum

Budapesten egyetemi hirdetőfalak, ahol diákmunkát ajánlhatnék? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 24. 23:39

Mert nem voltak bent az irodáikban, csak du. max. 4-ig. Mi pedig csak utána tudtunk menni. 1 helyen találtunk bent HÖK-ösöket este 6-kor, mire odaértünk, de ott se volt bent a "vezér", ezért, csak átvették a plakátot, és közölték, hogy megmutatják az elnöknek, aztán, ha az rábólint, akkor lepecsételik, és kirakják a hirdetőfalra. Amúgy ők, nagyon aranyosak voltak! Azt is elmondták, hogy náluk, semmilyen ár nem lehet feltüntetve a plakáton, ezt tiltja a szabályzatuk. Ez a Villányin, ami van vállalkozási fősuli volt. De sehol másutt nem találtunk HÖK-ösöket! Az ELTÉN pld. még a diákok se tudták, hogy hol keressük őket :)

Én a helyedben az expressz.hu-n adnék föl hirdetést! Ott is van diákmunka kategória!

15. Gordonka (válaszként erre: 12. - E1e9ab571d)
2009. febr. 24. 23:27
Köszi a bíztatást, utána fogok járni. Mondjuk kicsit körülményesebb, mint gondoltam...
14. Gordonka (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2009. febr. 24. 23:27
Hát, ez biza nem jó hír... és miért volt nehéz a HÖK-ösökkel egyeztetnetek??
2009. febr. 24. 22:06
Szia! Mi ősszel jártuk be az ELTE, BME, Corvinus, stb. hírdetőtábláit. Plakátokat szerettünk volna kitenni, de mindenütt fizetni kellett volna, vagy minimum a HÖK pecsétje kellett volna rá. A HÖK-ösöket megtalálni pedig, hát....
12. e1e9ab571d (válaszként erre: 9. - Gordonka)
2009. febr. 24. 21:23
Szívesen, örülök, hogy segíthettem, remélem sikerül is megoldani a hirdetést!
11. e1e9ab571d (válaszként erre: 9. - Gordonka)
2009. febr. 24. 21:20
Nem hiszem. Nem hallottam még róla, hogy pénzbe kerülne. Mert ez jó a hallgatóknak, és elvileg a HÖK a hallgatók érdekeit képviseli. Egyébként meg a HÖKnek van saját pénze, amit ilyenekre kell(enne) költeni.
2009. febr. 24. 21:12
én ugyan Esztergomba járok de ha pl elküldesz nekem vmi szorolapot én szivesen kiteszem nálunk ingyen lehet kitenni ilyesmiket...
2009. febr. 24. 19:55

Kedves Heidi! Köszönöm a válaszod. Tudod esetleg, hogy ez ingyenes nekem, vagy a HÖK felé fizetnem kell a pecsételt hirdetésért vagy azért, hogy kiküldik e-mailben a hirdetésem?

Köszi!!!

2009. febr. 22. 10:03
Sőőőt, még a Hallgatói önkormányzatoknak általában van saját weboldala is, oda is fel tudják rakni. Végülis ez a hallgatók érdeke.
2009. febr. 22. 10:01

Szia, bár én nem Bp-re járok suliba, de biztos ott is hasonló képpen megy, mint nálunk.

1. Ha hirdetni szeretnél egy karon, akkor meg kell keresni az adott kar Hallgató Önkormányzatát ( HÖK, vagy HÖT), nálunk ott lepecsételik a hirdetést, és úgy lehet kirakni az egyetemen. Különben leszedik.

2. Ha megkeresed a HÖK-öt akkor ok emailban is ki tudják küldeni a hirdetést a diákoknak. Én is rendszeresen kapok ilyen e-maileket. Nálunk még sms-t is tudnak küldeni.

6. Gordonka (válaszként erre: 2. - E2add1f84e)
2009. febr. 22. 09:48
Ha így lenne, nem hozzátok fordultam volna. Volt, hogy egy egyetemek épületeit járva, nem akadtam ilyesmire, nem volt hirdetőfal. Ezért kérdezek olyanokat, akik egyetemisták, főiskolások Budapesten, és tudják, hogy náluk van működő hirdetőfal, ami ingyenes.
2009. febr. 22. 09:47
Ezt nem értem, milyen levlistára? Azt szerinted hogy csináljam???
2009. febr. 21. 19:54
A Műszaki Egyetemen fizetős... viszont levlistákra fel lehet tenni.
2009. febr. 21. 19:48
Szeretnék ingyen diákoknak budapesti egyetemeken az ottani hirdetőfalakon munkát hirdetni. Segítsetek, hol lehet legálisan felrakni, és úgy, hogy nem veszik le öt perccel később a hirdetésem, miután felraktam? Mely egyetemeken, fősulikon tudtok ilyen működő hirdetőtáblát ajánlani? Esetleg címet is írhatnátok, mert elég melós lesz így is végigjárni az összeset. Köszönöm!!!!!
2009. febr. 21. 19:47
Minden egyetemen van hirdetőfal!
2009. febr. 21. 19:45
Budapesten egyetemi hirdetőfalak, ahol diákmunkát ajánlhatnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook