Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesten, a II. sz. női klinikán járt-e már valaki inszemináció miatt? fórum

Budapesten, a II. sz. női klinikán járt-e már valaki inszemináció miatt? (tudásbázis kérdés)


8. Christineee (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2009. febr. 20. 19:09
KÜldtem privit neked :-D
2009. febr. 20. 18:58

Jólvanna :)) Akkor Elemér :)) Csak voltam ott egyszer véletlenül ügyeleten és vmi Gyula vizsgált meg.

Az inszem nagyon jó,én kétszer végigcsináltam,de élveztem,minden pillanatát :)) Mindkétszer 6 hatalmas tüszőt növesztettem,de aztán nem lettem terhes.Most már azt mondom,hogy jobb volt így.Nyáron ugye meghalt a babám,most egyelőre nem is téma egy újabb terhesség.De fogok én még szülni,sztem úgy 2-3 év múlva. Persze,ha ezt a sok bajom meggyógyítja vki. :(((


Na de jól szétoffoltam a topikodat,bocsi :(((

6. Christineee (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2009. febr. 20. 18:51

Nem Gyula hanem Elemér :-D

És igen birom a dokimat és most hogy visszamentem hozzá egyből inszemet akar. Ez tök jó.

Kb 3 hét múlva lesz.

Hát kiváncsi leszek. Egyelőre úgy gondolom egyből sikerülni fog. Aztán majd a sorsom eldönti mi legyen.


Ami az optimizmust illeti mindig is nagyon sokkal voltam megáldva.

Talán ezért éltem eddig túl a csúnya dolgokat...


Sokat számít.


Próbáld meg a dolgokat jó oldalukról nézni , ha ilyen nincs akkor hinni próbálom hogy okkal történnek úgy a dolgok ahogy.


te jól vagy?

2009. febr. 20. 18:41

Ne is cseréld! :)) Ha bízol benne,az már fél siker,ha optimista vagy,az már tutti siker! :)) Nekem ez utóbbi sosem ment. :((


Örülök,hogy túl vagy azon a nemakarokmostbabát-korszakon.Most sikerül,én szorítok!


Ja,nem vmi Gyula a dokid véletlenül??

4. Christineee (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2009. febr. 20. 18:21

Szia Kriszta! Rég láttalak.

Őszintén szólva jó a dokim és nem akarom lecserélni ezért akarok itt maradni.


Ja igen a tavalyi nem akarok babát érzés után idén úgy öntöttem megint belefogok:-D

2009. febr. 20. 17:26

Jaj,most látom csak! :))) Szia Krisz!!! :)))


Csak nem???? Hát sok sikert,de tutti összejön! Drukkhegyek!!!

2009. febr. 20. 17:25
Én csak a Nyírő-ben voltam,de azt maximálisan tudom ajánlani! Először anno az I.-es Klinikára mentünk,de menekültünk,mert lassú és személytelen volt minden :((
2009. febr. 20. 17:20
Sziasztok! Érdekelne hogy a II.női klinikán járt-e már valaki inszemináció miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook