Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek milyen tapasztalata van a Purevision kontaktlencsével kapcsolatban? fórum

Kinek milyen tapasztalata van a Purevision kontaktlencsével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 14. 13:46
Évek óta PureVisiont használok, nekem ez jött be a leginkább, a többitől nagyon kiszáradt a szemem, vagy egyszerűen éreztem, hogy ott vannak a szememben. (Focus és talán Ciba volt a másik?)
2010. febr. 23. 15:21
Sziasztok! Én is úgy jártam a Purevision lencsével,mint mel81. Nekem is soflens 66-om volt és mikor megszűnt akkor kaptam a P-t. Nem kaptam belőle próbalencsét, egyből megvettem két dobozzal,mert nem egyforma dioptriás a szemem és nem tudom hordani,mert egy-két óra után elkezd bökni. Nem tudom most milyen lencsével kellene próbálkoznom.
2010. jan. 31. 20:59
nekem is Purevision lencsém van,több mint két éve. Nem próbáltam eddig másat,mondhatni elégedett vagyok. Késő este mondjuk van, hogy kiszárad tőle a szemem...
2009. febr. 22. 17:54
Mondjuk mostmár jobb, mint az elején volt, de szerintem többet nem veszek. Lehet nekem túl alacsony a víztartalma. Neked nem szárad ki tőle délutánra a szemed (én éjszakára kiveszem)?
2009. febr. 22. 12:01
hát nekem nagyon bejött a purevision...:)
2009. febr. 20. 15:53
Eddig soflens66 volt, de az megszűnt. Purevision lenne helyette, de nagyon kényelmetlen, nem nagyon tudom hordani. Volt belőle próbalencsém régebben, akkor kényelmes volt. Próbáltam a soflens59-et is, de az még rosszabb volt.
2009. febr. 20. 15:52
Kinek milyen tapasztalata van a Purevision kontaktlencsével kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook