Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan süssek elektromos sütőben? fórum

Hogyan süssek elektromos sütőben? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. mandala77 (válaszként erre: 9. - Juniperus)
2006. nov. 6. 08:41
Nov. 1-jén sütöttem túrós pitét, és még soha nem lett ilyen szép! Mindenhol egyformán aranybarnára sült! Mennyei lett. Visszaszívom, amit az 1. hozzászólásomban írtam az elektromos sütőről! :) Ugyanis jobb, mint a gázsütő! Imááádom! :D
2006. okt. 31. 13:49
Neked is köszönöm Juniperus! :)
6. mandala77 (válaszként erre: 4. - Shephard)
2006. okt. 31. 13:48

Megnéztem, a mi sütőnkben hátul nincs ventillátor.

Köszönöm a bíztatást, ma vagy holnap kipróbálom! :)

2006. okt. 25. 19:01
Elmelegotett sutoben is lehet kelt tesztat sutni.Elobb a kifliket vagy akar melyik kelt kalacsot betesszuk 150-170 fokra ,majd kb 10 perc mulva 200 ra, es vegig igy sutjuk.Az elomelegitett sutoben kis homersekleten nem eg meg a teszta hogy belul nyers maradjon hanem meg kel is egy kicsit ettol lesz szep laza.Ha mindjart nagy homersekletre teszed akkor hirtelen sul kivul kesz ,belul pedig nyers.
4. Shephard (válaszként erre: 2. - Mandala77)
2006. okt. 25. 16:54

Elméletileg a grillezés magában foglalja a légkeverésest is! Legalábbis nálam így van, igaz nálam 8 funkció van, de a grill és a légkeverés egy funkció alatt működik! Ha van benne hátul ventillátor, akkor az légkeveréses!


Próbálj ki valami egyszerűt, meglátod sikerülni fog :) Én mindig előmelegítem, és eddig nem volt gond, imádom :)

2006. okt. 25. 16:05

javítok: * megelégedve


:-)

2006. okt. 25. 16:04
Új lakásba költöztünk - a régiben gázsütő volt, a mostaniban viszont elektromos. Nem igazán vagyok megelegédeve vele. Eddig három alkalommal próbáltam pizzát sütni benne, de egyszer sem nőtt meg a tészta sütés közben (míg ugyanaz a pizza a gázsütőben minden gond nélkül szép nagyra nőtt). Nem tudom, mi lehet az oka..Amíg nem ismerem ki ezt a sütőt, sütit nem is merek benne sütni. Mi lehet a gond? Talán sokkal jobban elő kell melegíteni a sütőt? (Egyébként négy funkció van rajta: 1. csak alul melegít 2. csak felül melegít 3. alul-felül melegít 4. grillezés Tehát légkeveréses funkciója nincs.) Aki ismeri az eletromos sütők "lelkivilágát", kérem, segítsen.. :-) Előre is köszönöm!
2006. okt. 25. 15:55
Hogyan süssek elektromos sütőben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook