Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermekkori félelmeink, amiken most már nevetni is tudunk... fórum

Gyermekkori félelmeink, amiken most már nevetni is tudunk... (beszélgetős fórum)

12. Ficu00
2010. máj. 5. 15:30
én a markólóktól. elkezdett hevesen dobogni a szívem, ha közeledett egy, mintha valami félelmetes állat lenne. hiába tudtam akkor is, hogy csak egy gép, valahogy mégis... :D
11. Basset
2010. máj. 5. 14:57

A motorosfűrésztől... Szemét kis bátyám (öt évvel idősebb) meg még direkt szívatott is, hogy mindig elbújt előlem, mikor használták a szomszédban... :D

A Meghökkentő mesék engem is meghökkentettek... :S

2009. márc. 21. 22:33

Én 1-2 évesen nagyon féltem a kalapoktól (férfikalap) de úgy, hogy ordítottam. A szüleim mindig nevettek ezen, mert előttem kalapot emeltek a liftben:)


Amitől pedig már nagyobb koromban féltem, illetve inkább borzongtam: a Meghökkentő mesék-től (ahogy kezdődött) és a Tetthely c. sorozat elejétől amikor mindig csak egy szempárt mutattak.

Biztos más dologtól is féltem, de most csak ennyi jutott eszembe.

2009. márc. 21. 22:19
Én a nagymamám kerti wc-jétől,hogy bele fogok esni...:)
2009. márc. 10. 15:46
Én Süsütől. De nagyon. Mikor megláttam a tévében elkezdtem bőgni. Pedig a szüleim azt hitték, nagyon fog tetszeni.
2009. márc. 10. 15:45

Én régen a Vasedény reklámtól féltem :)


Keresztanyám pedig a lekváros kenyértől :DDD (nem tudom milyen kellemetlen esete volt vele :) )

2009. febr. 20. 13:34
Hát igen, a gyermeki fantázia ... :)
2009. febr. 19. 23:31
A sötét helyeket nem szerettem,mert azt hittem,az árnyék kinyúl értem,és elvisz:))mindig égett egy kislámpa,ahol voltam(pláne este!!).Húgom pedig rendszeresen azt álmodta kb. 4-5 éves korában,hogy beszippantja egy nagy porszívó:)persze a sajátunk közelébe sem mert menni sokáig...
4. diegóóó (válaszként erre: 3. - 546185aeac)
2009. febr. 19. 23:08
Nem az mumusmentes volt.:)
3. 546185aeac (válaszként erre: 2. - Diegóóó)
2009. febr. 19. 17:46
És az újban is volt mumus ? :)
2009. febr. 19. 14:13
Én egy barna szekrénytől féltem ami a szobámban volt kiskoromban.Meggyőződésem volt hogy mumus van benne.Aztán le kellett cserélni!:)
2009. febr. 19. 13:45

Egyszer lehúzta magát a tipikus "kórházi tartályos wc", úgy, hogy rajta ültem... Egy darabig féltem wc-re menni mindenhol, főleg, ahol ilyen tartályos, köteles wc volt...

Még a mai napig eszembejut,de már nevetni is tudok rajta...

pár éve viszont az egri várban húzta le magát ugyanígy egy hiper-szuper wc...mozgásérzékelős volt...akkor viszont megint ugrottam egyet, mint anno 20 éve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook