Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van a halál után? fórum

Mi van a halál után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1020. sariya
2009. jan. 15. 18:46
Nyugalom..
2009. jan. 15. 18:45

*****


az adott oldalon is lehet erröl a temarol erdekes dolgokat olvasni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
1018. Castellina (válaszként erre: 1016. - Maya84)
2009. jan. 15. 18:36
szerintem nem kell mindent szó szerint érteni, ha bármit is írtak ezekkel kapcsolatban, azok mind átvitt értelemben vagy képletesen értendők
1017. 1841b3b309 (válaszként erre: 1009. - Ae12cc5be5)
2009. jan. 10. 15:14

Nagy érdeklődéssel olvasom a történeteket,én hiszek benne....

Biztos félelmetes,de ugyanakkor

meg izgalmas is lehetett ami Veled történt!

1016. maya84
2009. jan. 10. 14:09
Az az érdekes,ha a menny és pokol felállás lenne a valós,akkor miért mondanák azt azok akik a klinikai halálból visszajöttek,hogy ők fényt láttak,meg szeretetet és boldogságot,nyugalmat éreztek?Vagy akkor mindenki a mennybe jut?Én még rosszakat nem hallottam ezzel kapcsolatban.Esetleg a megváltozott tudatállapot az oka,hallucináció az egész.Meg hogy Isten teremtette a világot és minket,és Ő miből lett?Egyáltalán az egész világ,lett a nagy semmiből,mert a tudósok szerint ugye a majmokból lettünk,és a majmok miből?Vagy hogy a dinoszauruszok voltak az elsők,azok is csak lettek valamiből.Szoktam ezen gondolkozni,bár értelme nincs.Hülyeség amit írtam?Meg ha a pokolba jutsz akkor örök szenvedés vár rád,hát ez is felfoghatatlan,soha nem lenne vége.És ha ujjászületünk,mitől függ az hogy emberben vagy állatban?Miért nincs egy emlékünk sem az előző életből?
2008. dec. 6. 17:45

Szeretném tudni hogy mi lehet halálunk után(bár erre még bőven ráérek)!

Viszont történt velem is olyan hogy érzem hogy mikor van a közelembe halott ember(direk nem szellemeket írtam)! A családi házunk majd 100 éve épűlt anno több család is lakta a nagyszüleim mellett és azoknak az embereknek a jelenlétét éreztem.Kezdetben féltem ,nagyon nagyon féltem de pár hónap elteltével úgy voltam vele hogy nem bántanak csak érzem a jelenlétüket... és ez volt ami leginkább megrémített.Tesómnak egyszer ezt elmeséltem és meglepődött ugyanis ő is érzett olyat hogy valaki figyeli....sőt vele olyan is volt hogy éjszaka kellős közepén a semmiből felkapcsolódott a konyhába a villany, a csap magától kinyitódott és dőlt a csapból a víz.....persze tesóm halálosan be volt tojva!!!!!!

De a legelképesztőbb idén november 17-én történt velem,Apu felhívott hogy anyu(vele eléggé megromlott a kapcsolatom évek óta nem találkoztunk nem beszéltünk egymással,az unokáját sem látta.....)meghalt! Az érdekes az volt hogy a telefon hívása előtt kb 1 órával miközbe szopiztattam a kislányom éreztem hogy van ott rajtunk kívűl még valaki a szobába,eltelt pár másodperc és tudtam ,éreztem hogy anyu az!!Így mikor Apu felhívott nem is lepődtem meg igazán....

Azóta is szoktam érezni,főleg akkor tudom hogy itt van mikor fenyőfa illatot érzek(olyan mint mikor egy új fenyőfa bútort veszel olyan illatot érzek) ez az érzés általába véve a semmiből tőr rám!!!!

Én azt hiszem hogy halálunk után mindenki elbúcsúzik azoktól az emberektől akik valamikor fontosak voltak számára,viszont ha hírtelen váratlanúl hal meg valaki akkor itt ragadhat a Földön mert nem tudja elfogadni a halálát!!Akkor is itt maradhatnak a halottak leleke akiket nem tudnak a szeretteik elengedni,vagy akik saját kezükkel vetnek véget az életüknek! Legalábbis szeretném azt hinni hogy nem szűnünk meg létezni halálunk után,mert "Kell ott fenn,egy ország ......"

1014. roncsika
2008. dec. 6. 17:23

Reinkarnáció.. Hát talán ez van az élet után.. Egyszer a barátnőm mesélte, amikor még Nyíregyházán élt, a legjobb barátnője felhívta telefonon, és elmesélte a következő sztorit. Egyedül volt otthon a kislányával a nappaliban ültek. Vasárnap délután, csend, nyugalom. Az anyuka olvasott a kislány játszott a szőnyegen. Egyszer csak megszólalt a gyerek. Anyaaa, miért volt az, amikor megszülettem nem tudtam beszélni? Kiabáltam mert nagyon fáztam, de hiába nem értettek meg, én meg csak sírtam, sírtam. Pedig tudom, h. előtte tudtam beszélni!


Szerintetek, h. jut eszébe egy ilyen sztori egy alig 3 éves kislánynak, aki se oviba, se máshova nem járt, sehol nem hallhatott ilyen történeteket. Ilyen élénk lehet a fantáziája? Nem hinném..

1013. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1010. - D3edebbda4)
2008. dec. 6. 17:10
Köszi Valcsi, már csak a tarka van meg, talált, befogadott cicák, a fehér hosszú szőrű volt, hamar elkelt. A tarkának is van gazdi, de csak tavasszal adom, mert félek, megfagy az udvaron, nem fog elbújni, kicsi még...sajnálom!
1012. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1011. - Tücsimücsi)
2008. dec. 6. 17:09
Hát ez az, amit ők sem értettek. Én meg azt kérdeztem tőlük anno, ha látták, hogy 4,5 perc elteltével sem használ az újraélesztés, na jó még próbálkozzanak 5 percig, de olyan sokáig minek? Erre a dokinéni csak mosolygott. Szerintetek hazudott, hogy csodának éljem meg az életet?
1011. tücsimücsi (válaszként erre: 1005. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 5. 19:21
18 percig hogy lehettél klinikai halott? Hiszen 4 perc elmúltával az agysejtek már olyan mértékben károsodnak, hogy az már visszafordíthatatlan.
1010. d3edebbda4 (válaszként erre: 1009. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 5. 19:03
Nagyon szépek a cicáid. :)
2008. dec. 5. 18:35

Sziasztok. Akkor most offolok?

Az előző lakásunkban halt meg a párom anyukája, nem tudom, ennek volt -e köze ehhez. Nagyon nehéz még most is írnom erről, szinte szorít a szívem, annyira féltem. Szóval ez már 11-12 éve történt, példákat fogok írni: Éjjel mindig éreztem, hogy valaki ott van körülöttem. Felemeltem a fejem, és simán tudtam követni, hisz hallottam a lépéseit (miért nem lebegett), a lélegzetvételt (minek kell levegőt vennie?). Sokszor előfordult, hogy a párommal egyszerre keltünk fel, és elmondtam neki, mit érzek, hogy valaki itt van, és néz, és ő annyit mondott: -Te is érzed? Nem mertem előtte neki elmondani, azt hittem dili vagyok, de akkor kiderült, ő is hetek óta hallja ezt, és ő is azt hitte, beledilizett anyukája halálába. Innentől kezdve már nem csak ilyesmik történtek. Nekem volt egy csomó könyvem, sok polcon álltak sorba, függőlegesen beszorítva, 1-2 az éjszaka közepén kirepült úgy fél métert. Pedig be voltak szorítva.

Amikor a párom elment vidékre dolgozni, egyedül maradtam heti 5 napra a lányommal (1-2 éves volt), rosszabbodott a helyzet. Nagyon hangos volt éjszaka, pakolászott a konyhában, nyekergett a fotelom, ahogy felállt és leült, én meg nem mertem aludni. Már a lányom is félt, és nem tudtam semmi jót kitalálni, amikor lehetett anyunál aludtunk, persze az okot nem mondtam, csak hogy nem szeretünk egyedül lenni. Aztán szép lassan elment. De mielőtt elment volna, összevesztünk a párommal. Majdnem szétmentünk. A nagy veszekedés közepette egyszer csak leszállt egy galamb az erkélyünkre, teljesen otthonosan besétált a lányom szobájába, minden sarkot bejárt, "beszélt hozzánk" folyamatosan, majd megállt azon a helyen, ahol a párom anyukáját holtan találtuk. Aztán ahogy jött, kisétált, és elment. Párom közben zokogva simogatta, ő meg simán hagyta, meg volt győződve róla, hogy az ő anyukája galamb képében született újjá, én csak azt gondoltam, békegalambot küldött nekünk. Sírva öleltük egymást, és nem váltunk szét.

Jaj, de meghatódtam. De tényleg így volt.


Most jöhetnek a rosszindulatú fórumozóktól, hogy mennyi ideig tartott kitalálnom ezt a történetet, de ez így volt, én tudom, és ezt nektek, érdeklődőknek írtam, nem a hitetleneknek.


Rengeteg szellemet idéztem ingával, amit a Jehova tanúja anyukám megtiltott, mondván, hogy ne játsszak a szellemvilággal, mert azt a Biblia is elismeri, hogy vannak szellemek, de már nem emlékszem, mit mondott.


Mennem kell az azóta nagy lányomért, mikulásbulin van!


Jó éjt!: t.

1008. vénboszi (válaszként erre: 1005. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 5. 17:09
Velem is tortentek mar dolgok,egyszer amikor 5 eves voltam,de a mai napig olyan elesen van az emlekezetemben mintha csak tegnap tortent volna!Soha ugy nem rettegtem eletemben,mint akkor.Es ketszer tortent meg velem az hogy kozvetlenul mellettem robbant fel az uvegpohar es millio darabra repult,szerintem nem veletlen h 2x is!Szoval nekem meggyozodesem hogy letezik szellemvilag.Es igy biztos hogy van valami a halalnak nevezett metamorphosis utan.Meseld mar el legyszi hogy neked milyen tapasztalataid voltak.Ha 18 percig klinikai halott" voltal es nincs semmi az emlekeidben a tuloldalrol" annak is meglehetnek az okai,pl:hogy nem birnad tovabb elviselni a foldi eleted,es nem fejezned be a dolgaidat itt amit meg kell. Sokat olvastam errol h akikkel ez megtortent,nem is akartak visszajonni.
1007. erus75 (válaszként erre: 1005. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 5. 16:21

Mesélnél erről a szellem jelenségről?Érdekelne

Köszi

2008. dec. 5. 15:33

Ezt senki sem tudja.

De nem lehet olyan rossz, mert még senki sem jött vissza panaszkodni. Ennek ellenére nem vagyok rá kíváncsi, jól érzem magam az életben.

2008. dec. 5. 15:17

Én egyszer 18 percig voltam klinikai halott, persze csodálkoztak, hogy sikerült újraéleszteni, de semmilyen alagutat, meg magamat felülről nem láttam. Azóta azt gondolom hogy a halállal vége.

Egyedül a lélek súlyával nem tudok mit kezdeni.


Igaz, szellemekkel is volt már dolgom, egyszer az előző lakásunkban, hál'Istennek csak 2 évig, egyszer meg az unokaöcsém albérletében, onnan el is kellett költözniük miatta. Na, velük mit kezdjünk?

1004. Holly
2008. dec. 3. 12:24
A halál után? Nyilván ÉLET :)
2008. nov. 8. 23:22
Paradise city!!!!
1002. ec63a7fc29 (válaszként erre: 997. - Viktorin)
2008. nov. 8. 23:20

Ez nagyon jó!!!:))))


Örülök, hogy ezt írtad.


Remélem, a földi életem csak egy rossz álom, s amikor majd vége lesz, kicsit megborzongva, majd de kitörölhetem ezt az álmot a szememből.

1001. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1000. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 8. 22:39
de azt már sajna nem tudja elmondani senki...remélem van túlvilági élet,mert akkor találkoznék apukámmal,aki sajnos 20 éve már nincs velünk....
2008. nov. 8. 22:27
Egyszer mindenki megtudja! :)
2008. nov. 8. 22:26
szerintem sötét....
998. o.andi
2008. nov. 8. 22:23
nagyon szeretném tudni...
2008. okt. 31. 22:05
Tulajdonképpen az élet olyan mint az álom:)..a halállal ébredünk fel..Az életeink során tapasztalunk, tanulunk....a halál segít, hogy visszatérjünk arra a helyre, ahonnan leszületünk:) Nem szabad félni tőle...különben már mindenki átesett rajta, nem is egyszer...
996. ANOEL (válaszként erre: 995. - 52d67c6df3)
2008. okt. 31. 16:24

NEM LÉTEZIK "HALÁL"!NINCS MITÖL FÉLNI.

CSAK ENERGIA ÁTALAKULÁS...

A HALÁL ÉS SZÜLETÉS=TEREMTÉS

2008. okt. 24. 08:41
Ezt senki sem tudhatja biztosan. Azért találgatni lehet. :)
994. 2ab728965c (válaszként erre: 991. - Szemecske)
2008. okt. 24. 08:11
Jó neked....:)
993. 2ab728965c (válaszként erre: 992. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 24. 08:11
Köszi...
992. 26b2f3a1f8 (válaszként erre: 990. - 2ab728965c)
2008. okt. 23. 21:05
Jó éjt, szép álmokat...
2008. okt. 23. 21:03
Én hiszem,hogy a mennyország és,hogy odakerülök....
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook