Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van a halál után? fórum

Mi van a halál után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. aug. 2. 16:16
Élet.
1049. 17f9e7ca46 (válaszként erre: 1048. - Leticya)
2009. aug. 2. 16:13

bár vannak emberek akik kíméletlen beszólásokkal

És tulajdonképpen mamma2,ha jobban elolvasta volna amit irtam,akkor megértette volna,hogy én is azt mondtam,hogy nincs semmi a halál után...csak olvassa el még párszor amikor az ember lelke megsemmisül akkor öntudatlan állapotban van,de ez nem teljes megsemmisülés....vitázni nem fogok mert kértem,hogy töröljenek erről az oldalról,mert megláttam milyenek egyesek

1048. Leticya
2009. júl. 31. 15:50

Akkor most en is leirnam amit tudok:

az ember egy harmassag. A TEST a vegtermek a kuka, itt jelentkeznek a tunetek. A LELEK az erzelmeket kozvetiti. A SZELLEM pedig a megertes, mi miert tortenik.

Szoval a test megeli, a lelek raktarozza, a szellem pedig megerti az 5 erzekszerven keresztul.

A lelekruha vagyis asztraltest 25 e evenkent elbomlik.

Elet van a szuletes elott es a halal utan is. A lelkek un furtokben vannak odafent, mindig jonnek hozza ujabbak, vagy elmennek attol fuggoen hogy egy emberi elet soran mennyit fejlodtek. Vagy kinottek a csoportot mert gyorsabban fejlodnek vagy lemorzsolodnak mert nem teljesitettek azt amit kellett volna. Akikkel foldi eletunkben kapcsolatban vagyunk azokkal fentrol jottunk es egy elore megbeszelt "forgatokonyvet" jatszunk amibol tanulnunk kell hogy feljebb jussunk es a vegen ha mindent jol csinaltunk megvilagosodunk es megdicsoult lelekkent nem szuletunk tobbet le, csak elvezzuk a fenti paradicsomot. Ha nem ugy csinaljuk ahogy kell akkor azt a problemat mindig ujra megkapjuk, eleteken keresztul.

Odafent minden megvan ami lent. Ugyanugy uszhatsz, beszelgethetsz stb, csak mashogy eled meg. Van aki mindig no lesz van aki pasi es van aki mindkettot megtapasztalja. Minden csoportnak van vezetoje aki szol hogy ido van ha le kell szuletni, egyebkent te dontod el nagyjabol mikor akarsz visszajonni.

A halal utan van 40 napod hogy visszajuss, addig tart ki az energiad. Ha itt ragadsz ( nem hiszed el hogy meghaltal, ragaszkodnak hozzad a rokonok stb) sajnos mas elo ember energiarendszeret kell csapolgatnod amivel sok kart tudsz okozni. Ha szerencsed van ratalalsz arra aki megmutatja az utat hazafele. Roviden ennyi:)

1047. Henci2
2009. júl. 31. 10:55
Szerintem a halál után csak a tested semmisül meg, a lélek soha nem hal meg.
1046. laurexa
2009. júl. 31. 10:54
Szerintem is semmi.Legalábbis nem hiszek benne...
2009. júl. 31. 10:52
Errδl mindenki valami mást hisz,tudni nem tudja,s amit nem tudunk,nem állíthatunk biztosra,tehát én azt mondom,nem tudom,de majd eljδn az ideje és akkor vagy megtudom,vagy nem.
1044. 099c0bed40 (válaszként erre: 1042. - Oli420)
2009. júl. 31. 10:37
Véleményem szerint is SEMMI jön, de nekem ezt egyáltalán nem nehéz elfogadni.
1043. mamma2 (válaszként erre: 1042. - Oli420)
2009. júl. 31. 09:57
EGYETÉRTEK!!!
1042. oli420
2009. júl. 31. 09:40
Barmilyen nehez elfogadni:szerintem SEMMI!-Ugyanugy,mint ahogy a születes elött sem volt semmi.
1041. mamma2 (válaszként erre: 1037. - 17f9e7ca46)
2009. júl. 31. 09:38
Miket zagyválsz össze? -a halál nem megsemmisülést jelent, csak elszigetelést istentől, --amikor az ember meghal teste porrá lesz lelke pedig visszatér istenhez!!! TE GONDOLKOZTÁL AMIKOR EZEKET LEÍRTAD? Vagy csak verted a billentyűket!? Gratulálok,csak nem hitoktató vagy? Nincs több kérdésem.....
1040. mamma2 (válaszként erre: 1037. - 17f9e7ca46)
2009. júl. 31. 09:30
Neked ki mondta ezt? Biztos nagy benne? S ha az Isten nem fogadja, akkor mi van,- lebeg a nagy semmibe,.vagy megsemmisül? Hű-ha ez nagy kérdés!!!
2009. júl. 30. 19:07
csak jobb lehet mint itt.
2009. júl. 30. 19:04

Mi van a halál után?


Egy új ÉLET!!!!

2009. júl. 29. 20:22

Az emberi test avagy a por és a lélek a lehelet ha egyesül akkor az maga az élő lélek....

Amikor az ember meghal teste porrá lesz,a lelke pedig visszatér Istenhez...a halál nem megsemmisülést jelent csak elszigetelést istentől,de ha eljön az idő Isten ítéletet hoz a jó és rossz felett...

1036. boszi1968
2009. júl. 26. 14:35

meg lepő dolgot mondok.a lélek az agy egy részében van.ha fáj valamid az az agy egy részéből sugárzik.

a lélek ha meg hal az ember,eltávozik.a harmadik szemen keresztül hagyja el a testet.aztán ha eljön az ideje újjá születik.

2009. júl. 26. 14:32
Igen van lélek,de a lélek nem halhatatlan...Isten megformálta az embert és az élet leheletét lehelte belé és az ember így lett élő lélekké..amikor azonban meghalunk,akkor porrá leszünk és a lélek visszatér Istenhez ...
2009. júl. 26. 13:50
Testünk legerősebb izomzata a szív,az áll le legutoljára.Ha az agy halott a szív még akkor is dobog,küzd.Ott kell lennie a léleknek is,a test legvédettebb legerősebb izmában!
2009. júl. 26. 13:39
Azért gondolok a szívkörülre a lélekkel kapcsolatban(mármint hogy helyileg arrafelé kell legyen a testben)mert ha megbántanak bennünket akkor ott fáj.A szív körül érezzük a fájdalmat.
2009. júl. 26. 13:36
Én az őrangyalos dolgokban nem hiszek.Próbálom logikusan megmagyarázni magamnak a dolgokat.Max 4 generáció élhet egy idősíkon egy családban.Ha megfigyeljük akkor észrevesszük hogy a gyereknek rengeteg az energiája és egyre több kb 20 éves koráig.Az idősebbeknek egyre fogy.Lehet hogy egyik testből valahogy átkerül a másikba,az utódba.Ugyanígy a lélek is átkerülhet folyton az utódba.Tehát egy körfolyamathoz hasonlóan a lélek egy adott családon belül ismétlődik,vándorol vagy nem is tudom hogy lehetne megfogalmazni.Akkor nem tudoim mi van ha nincs utód,hova tünik az energia?a természet bizonyára hasznosítja valami módon.
2009. júl. 26. 13:30
Én is sokat gondolkodtam ezen a témán.Aztmondják hogy a test szerves része visszakerül a természetbe.Ez oké.De mi van a lelkünkkel?Az hova lesz?Ami nem szerves az nem halhat meg.Hol van a lelkünk hol hordozzuk szervezeten belül?Én a szívkörülre tippelek.Mi lehet a lélek?energia?És ha az,akkor mi lesz vele a test halála után?
2009. júl. 26. 13:25
Nyugalom...legalábbis remélem!Már nagyon rám férne!
1029. 49ca420470 (válaszként erre: 1014. - Roncsika)
2009. júl. 26. 13:24

A gyerekkel kapcsolatban nekem is van hasonló storim.Volt úgy 2-3 éves a lányom és egyszer csak azt mondja nekem hogy neki levágták a lábait régen.Anyu anyja halt meg érszűkületben(és tényleg levágták mindkét lábát halála előtt).Engem akkor nagyon megrémített amiket a gyerek mondott.Nem hallhatta tőlünk sem mert nem is beszéltünk ilyen dolgokról.



A másik dolog.

Tudom hogy sokan nem hiszik el nekem,ezért nem is szoktam erről beszélni(bár anyunak már mondtam)

Nekem vannak emlékeim pólyás koromból is ami állítólag lehetetlen.Pedig emlékszem hogy fürdettek egy lavórban és arra is emlékszem hogy a lavór fehér volt és szegélye sötétkék és a fenekem csúszott lefelé az oldalán és görcsösen kapaszkodtam apu ujjaiba.Folyton úgy éreztem hogy elsűllyedek.És arra is emlékszem hogy még nem tudtam beszélni de már mindent értettem magam körül.

1028. 49ca420470 (válaszként erre: 1026. - FHelga)
2009. júl. 26. 13:18

Fájdalmat érezték?Amikor a baleset bekövetkezett,vagy miután észheztértél?Vagy éreztél valami rossz dolgot?


Én egyszer voltam eszméletvesztett fél óráig(egy vérvétel miatt)és én emlékszem hogy dühöt éreztem mikor magamhoztérítettek és vágytam vissza az ájultságba.

2009. júl. 26. 13:10
Nincs újjászületés egy életed van,de nem ezt az életet kellen élvezni,hanem azt amit Isten ígért arra kellene készülni..
1026. FHelga
2009. jan. 16. 16:35
4éve volt egy balesetem,élet és halál közt lebegve feküdtem az intenziv osztályon.Azt mondta az orvos anyukámnak,hogy nem tudnak megmenteni.A szivem időnként leállt,aztán spontán ugy 15 másodperc múlva újra vert.Mikor magamhoz tértem azt kérdezte az orvos,hogy láttam e fényt,de én nem láttam.Azt mondta,hogy akkor mégsem volt olyan súlyos a helyzet mint gondolták,mert aki igazán a halál közelében jár,az látja a fényt, aki nem az nem is volt klinikai halott sem.
1025. hdsb (válaszként erre: 1024. - Asszonyka)
2009. jan. 16. 09:25

Nekem hú de tejfel az életem:-(

Ez csak rajtunk múlik.

1024. asszonyka (válaszként erre: 1021. - Hdsb)
2009. jan. 15. 19:52
remelem a legkozelebbi eletemben nemkell ennyi rosszat elszenvednem mint a mostaniban kellett!
2009. jan. 15. 19:44
Bódottá!!!
2009. jan. 15. 19:42
Temetés! A családnak, adósság, nyomor!
1021. hdsb
2009. jan. 15. 19:28

A halál után újra fogunk születni, ha újra kell.

Mindenkinek két őrangyala van az egyik végig kiséri minden egyes életén, a másikat az adott életre kapja. Addig születünk újjá, míg meg nem tanuljuk azokat amiket meg kell.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook