Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rejtélyes, alattomos viselkedés... fórum

Rejtélyes, alattomos viselkedés... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 15. 10:35

"Az alany rejtett viselkedéssel bármit megtehet velünk szembe." - igen, ha retardáltak vagyunk.



Sokan csak arra figyelnek hogy valaki mondott valamit és az most vagy jó vagy rossz nekem. De azt már nem nézik hogy ki mondta és miért mondta.

Te például miért írtad ki ezt a fórumot? Biztos nem azért mert egy reggel felkeltél és úgy érezted erről kell eszmecserét folytatnod pár idegennel.

Nekem úgy tűnik, te is épp ügyeskedsz, méghozzá azon hogy a 9. bejegyzésben olvasható kis történetet egy példaként említsd meg, pedig valójában ez okoz neked nagy problémát, de nem akartál még egy vinnyogós csajos "most mihez kezdjek?" fórumot indítani, így ráhúztad ezt az általános sémát hogy mit kezdjünk az alattomos viselkedésű emberekkel. És félig meddig úgy érzed hogy ura vagy a helyzetnek és igyekszel ezt köztudomásra adni, milyen jól rátapintottál a lényegre, de azért várod is hogy együtt érezzenek veled és tanácsokat adjanak a gonosz áskálódó hódolóddal kapcsolatban.

Azért gondolom hogy erről van szó mert túl részletesen írtad le és teli van smilekkal aminek nem szoktam egyéb esetben nagy jelentőséget tulajdonítani de itt nincs más érzelemkifejezésre szolgáló eszköz, ráadásul teli van jelzős szerkezetetekkel.

Aki már lezárt egy ilyen történetet az nem foglalkozik vele ennyire. "karácsonyra piát adott" - az már majdnem egy éve volt.


"én már mindent észreveszek"

"azt hidtte nem veszem észre"

"az eszközei juj de gyengék"


Most azt akarod mondani hogy te olyan okos vagy ő meg egy kis pancser?

17. b8103f009a (válaszként erre: 15. - 647a488c8d)
2011. nov. 15. 10:09

Hú,pedig itt mennyire nem szeretik aki boldog és elégedett.Rögtön lyukat beszélnek a hasába,hogy majd lesz rosszabb is:-)))

Gondolom ez is egyfajta irigység,megkeseredettség.

Pedig én is bízok magamban,de még annyira naiv is vagyok,hogy a férjemben is.Sőt,még a gyerekeimben is:D

16. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Szuszika 86)
2011. nov. 15. 10:07

.. soha nem merült fel bennem, legalábbis nem tűnt fel. Ha valaki beszél hozzám, miért ne mondana igazat? ... vagy ha nem akar igazat mondani, akkor miért beszél hozzám?

hm... nem értem a feltételezésed...

15. 647a488c8d (válaszként erre: 3. - Brilliantgirl)
2011. nov. 15. 10:05
Hát... én azért magamban bízom, ha nem haragszol! Én ugyanis utálom a pletykát, és nem vagyok irigy, imádom a boldog, elégedett embereket és ezek társaságát keresem.
14. klenca (válaszként erre: 1. - Szuszika 86)
2010. jún. 29. 19:54

Minél több emberrel van kapcsolatod, annál biztosabban meg tudod állapítani, melyik mond igazat.


Még ha fáj is...

13. Brilliantgirl (válaszként erre: 11. - Kijózanító)
2009. febr. 27. 16:48
:)
12. Brilliantgirl (válaszként erre: 10. - 11a91585fe)
2009. febr. 27. 16:47
Képzeld nem az, tök jól érzem magam, de nem hiszem, hogy Te mindig minden titkot megőrzöl-soha nem csalódtál még magadban, nem beszéltél ki senkit soha a háta mögött stb...és bizony nem egyszer előfordult már, hogy nem bíztam magamban...és mégis... :) :)
11. Kijózanító (válaszként erre: 3. - Brilliantgirl)
2009. febr. 27. 14:44
csak jót, abból nem lesz baj!
10. 11a91585fe (válaszként erre: 3. - Brilliantgirl)
2009. febr. 27. 13:31
Szar lehet neked ,ha magadban sem bízol...
2009. febr. 25. 22:53
szisztok! az alattomos viselkedés már mindenkiben van van ami kihozza...én már mindent észreveszek számtalan esteben volt rá példa most ol a párom haverja ügyeskedett azt hidtte nem veszem észre bomlik utánam::)) ugyan az eszközei juj de gyengék ..mikor nem volt ott senki rákérdezett szetretem e a párom::(( meg egész nap stirölt eközben ellenem uszitodtta a barátnömet és a paimat megsiradtta ennek köszönhetöen eggyik se akart engem haza kisérni... és a legjobb a kis hülye azt mondtta itt a száma hivjam fel nyugodttan ha gondom van ö segit persze találkozhatunki hozzá tedtte csak ha párom is megengedi ugy h ezt a párom is halodtta::(( ugyan de jo forgatja a lapokat neM?JA karácsonyra piát kaptam töle amihez hozzá füszte:az ájándéka magáért beszél ha ha ha
8. 1247d35ab8 (válaszként erre: 7. - E7c86bb5e3)
2009. febr. 18. 13:39

Abban igazad van, hogy számítasz magadra. Kell is. Viszont ha bízol magadban, akkor fogsz tudni bízni másokban is. Nyílván olyan emberekben, akik érdemesek a bizalmadra. Őket ki fogod tudni választani, mert helyes az értékítéleted. Ez egy kicsit bonyolultan hangzik, de nem az.

:)

7. e7c86bb5e3 (válaszként erre: 5. - 1247d35ab8)
2009. febr. 18. 12:17

Èn is így jártam! Hamar rákellett jönnöm hogy csak egy eszköz voltam a számára.Marhára fájt,felsem tudtam dolgozni.

Rákellett jönnöm a baráti körökben is hogy csak magamra számíthatok..Nem bízok már senkiben sem..

6. Brilliantgirl (válaszként erre: 4. - Briell)
2009. febr. 18. 11:53
..és még a férjed? vagy +változott?
5. 1247d35ab8 (válaszként erre: 4. - Briell)
2009. febr. 18. 11:20

Igen, sajnos a nők hajlamosak erre. Talán mert nagyobb empatikus képességgel rendelkeznek.

Egyébként, velem is történt már ilyen, elhittem, hogy a volt párom egy szent, mert el akartam hinni, mert így könnyebb volt akkor.

Pedig ez nem így van.

:)

4. briell (válaszként erre: 2. - 1247d35ab8)
2009. febr. 18. 11:16
Na amit írtál az teljesen ráillik a férjem és az én viszonyunkra! Mindig felülkerekedtem azon amit láttam, hogy csak én biztos úgy látom és még magamat hibáztattam, hogy mertem gyanúsítani is valamivel.
2009. febr. 18. 11:10
...Ne bízz senkiben!...még önmagadban sem! Alapjáraton mi nők (na jó vannak kivételek) baromira pletyisek vagyunk...és ha párosul valami gonoszsággal, féltékenységgel, irigységgel...akkor bizony elérkezett az ármánykodás, a kibeszélés, a fura viselkedések ideje. Nagyon ismerni kell ahhoz a másikat, hogy feltétel nélkül bízz benne, legyen "ő" nőből avagy férfiból. Észre veszem-e? Persze, csak lehet h túl későn :(...
2. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Szuszika 86)
2009. febr. 18. 11:07

Általában mindenki észreveszi az alattomos viselkedést, a baj az, amikor tudatosan nem akarjuk észrevenni. Nem akarjuk látni, mert az nekünk fájdalmat, változást okozna, megingatja az önbizalmunkat.


Az alattomosan viselkedőkről lerí, hogy valami rosszban sántikálnak, mert hiányzik belőlük a harmónia, ezt pedig a többi ember megérzi.

2009. febr. 18. 11:03
Az emberben gyakran felmerül szerintem a kérdés ,biztos igazat mond? Legyen az bárki.... Vagy furcsának vélem viselkesdését mégis én sérülök eközben..meg van az oka nem figyelünk elégé!Az alany rejtett viselkedéssel bármit megtehet velünk szembe. A kérdés vajon észre veszed ???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook