Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudok itt a Hoxán ismerősöket megkeresni?Segítsetek! fórum

Hogy tudok itt a Hoxán ismerősöket megkeresni?Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


11. slipp (válaszként erre: 9. - 843f6cdad8)
2010. jan. 27. 03:23
szerintem nagyon sok oldal van babaval.nem kellene ennyi faraszto egy oldalon kellene tenni az egeszet.ha valaki kisbabat var rogton indit egy forum. miert?
10. smumika (válaszként erre: 9. - 843f6cdad8)
2009. márc. 1. 10:42

Igazad van sok hiányosság van ennek az oldalnak bár én nem szoktam megkérdezni mindenkit te fennt vagy a hoxán?Most mindenkit kérdezzek meg meg sokan se a nevüket se a várost nem irják be kik ők valojában .Én nekem 2 ismsm van szinte ismeretlenül ismertük meg egymást én igy is szivesen ismerkednék valakivel.Na de ugy vagyok vele aki akar megismerkedik velem aki meg akar az nem .:)

Sajnos engem már 3x ki is tiltottak mert olyan forumtémát csináltam ami lehet sok mindenkit érdekelt volna de remélem nem történik meg mégegyszer mert megnézegetem mindig a hoxa fórumokat és ha tudok segitek

2009. márc. 1. 10:33

én is probáltam,sajnos nem csak ezen az oldalon vannak ilyen hiányosságok,ez azért van mert nem fejlesztik a lapot csak ülnekrajta

napjába 30x kapok baba mama oldalakat ami nem érdekell

nem lehet bejelölni hogy mi a fontos nekem miröl jöjjön az ujforum ablak

a listás keresés itt nem divat

csak ugy tudsz ha belépsz 1 forumba és az ott levöket nézegeted és adatlap

na de a forumozok mindég ugyan azok mindenhol megtalálhatok bármilyen uj forum nyillik tehát ujjak nem igazán kattannak a lapokra inkább csak nézelödnek igy ök láthatatlanok

sokmindent kéne változtatni

user lista

kik tagok kik nem

friss reggesek

névnaposok

szülinaposok

képeslap feltöltés idöfeloldása

korlátlan kép felrakása

saját menü jobb értelmezése

és még sorolhatnám.....

de amit hiányolok igazábol 1 csevegö oldal ahol szobák vannak

zene,babamama,informatika,barkács,love,fil-mozi,stb...stb...stb

a forumozás csak arra jó,hogy ha keresek valamit arrol megnézek 1 forumot hogy mit irnak rolla

de ez igy van akkor is ha pl. keresek 1 játékot és a netek hozzá 1 forumot hogy mik a tapasztalatok érdemes e játszani vele

sajnos az itteni forumok már nem arrol szolnak amiknek indultak

rengeteg felesleges forumot nyitnak söt van olyan amiböl 10 is van de a téma mindég ugyan az

mitföztél?mitcsináltál?mit ettél?holvoltál?

szerintem dög unalom

bocsi hogy igy kifakattam de mindennap erre jövökfel:)

sziasztok éva

2009. febr. 28. 20:25
Köszi a tippeket,majd csak sikerül használni ezt az oldalt nekem is!!!!
7. Naivka 1 (válaszként erre: 6. - 1731424aa5)
2009. febr. 28. 20:23
Köszi::):)Ez jó válasz!!!!Tudom hogy fenn van ismerősöm,milyen névvel azt is,de kereső akkor sem adja ki adatlapját.Fura egy oldal ez,de köszi,hogy próbáltál segíteni!!
2009. febr. 25. 19:33

Hívd fel őket és tedd fel a kérdést:

Milyen néven vagy, illetve vagy-e a Hoxa portálon?

2009. febr. 19. 21:57

keress! részletes keresés


de olyan rossz hogy csak ennyi elhetőség van :s

2009. febr. 18. 17:56
Én is keresnék bár már van egy pár de szivesen találnék rá ismerősre itt a hoxán.:):)
2009. febr. 18. 08:14
Ez engem is érdekelne.De arra már rájöttem,hogy itt nem lehet a taglistában keresgélni.Jó lenne,ha lenne egy ilyen opció.
2009. febr. 18. 00:47
szerintem ird ki hogy honnan vagy és irjanak akik ismernek.
2009. febr. 18. 00:20
Hogy tudok itt a Hoxán ismerősöket megkeresni?Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook