Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Profi fodrászt keresek Miskolc és környékén! fórum

Profi fodrászt keresek Miskolc és környékén! (tudásbázis kérdés)


10. Betsy88 (válaszként erre: 9. - Easton77)
2009. szept. 3. 17:51
Amikor már megszárította, akkor "tépte" meg. Nagyon hosszú hajam volt, azt levágta,befestette feketére+vörösre beszárította ez került 8000ft-ba. Azt hittem meg fogom bánni,h a hosszúból rövid,lett,de pont olyanra csinálta,amilyen képet vittem neki.
9. easton77 (válaszként erre: 8. - Betsy88)
2009. szept. 3. 13:41

Szia!


És azt megkérdezhetem, hogy a vágást hogy csinálta??? a végén szárazon puhított a hajadon...mármint hogy szárazon vágta, tépte??? mert ezt a műveletet idáig nekem csak egy fodrász csinálta, és ez a művelet nekem tetszik...elég sok hajam van, és igazán szépen csak akkor lehet ritkítani a hajat....

megkérdezhetem, hogy mennyiért vágta?

2009. szept. 1. 23:24

Sziasztok!


Én Tiszaújvárosba jártam egy mesterfodrászhoz(aki mellesleg testépítő)Versényi Miklósnak hívják(Szent István út 24.).Nagyon gyorsan és profin dolgozik,igaz néha el is kéri az árát,de szerintem megéri!!!!Mindenkinek ajánlom!

2009. szept. 1. 13:31

sziasztok!


Ez engem is érdekelne, ha tud valaki nagyon jó fodrászt!!!

6. culko (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2009. júl. 5. 14:13

szia én megnéztem de nem világos hogy hol ez a ládi telep ? a 67-es utvonalán van 2 ládi megálló is.

az egyik ládi fűrésztelep, a másik ládi utca. hol ez a fodrász?

2009. febr. 18. 10:32

Forrai Tímea szalonjának a címe:

3533 Miskolc, Ládi telep 7. fsz.

A 67-es busz épp vele szemben tesz le. Bárkit megkérdezel a buszon, tudni fogják, hogy hol kell leszállnod, szerintem nincs aki ne ismerné. Ha kocsival mennél, akkor nézd meg térképen. Sajnos a mobil számát nem tudom most megadni, pedig jó bejelentkezni, mert elég sokan járnak hozzá.

2009. febr. 17. 22:21
Köszi csajok! Persze, nyugodtan írjatok, minél több infót, pl jó lenne cím, esetleg tel. szám, és ami még eszetekbe jut! :)
2009. febr. 17. 20:59
Én a Hajmeresztő fodrászszalonba járok,Erdődi Krisztihez,de dolgozik ott sztárfodrász is!Nagyon ügyesek!Ha akarod még írok róluk!
2009. febr. 17. 20:50
Miskolcon a Ládi telep utcán dolgozik szerintem a város legjobb fordásza - és szerintem a legolcsóbb is. (Az olcsóság nem a rossz minőséget jelenti!) Bármit megcsinál, amit csak kérsz, nagyon nagyon ügyes, én mindig hozzá járok még innen külföldről is. Forrai Tímeának hívják. A 67-es busszal lehet oda eljutni.
2009. febr. 17. 20:44
Sziasztok! Mivel a mi környékünkön nem találtam olyan fodrászt, aki elképzeléseimet megvalósította volna, ezért gondoltam, hogy hozzátok fordulok segítségért. Légyszíves segítsetek találni egy profi fodrászt Miskolc és környékén! Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook