Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyere már, Babám ! fórum

Gyere már, Babám ! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

11. lamoni
2007. febr. 18. 18:07
Én is szedem az Elevitet, meg E és C-vitamint már hónapok óts, és előzőleg nekünk is összejött elsőre, csak elvetéltem (igaz akkor csak később kezdtem el a vitaminok szedését). Ezt a teát azért kerestem, mert állítólag beállítja a hormonműködést, és ezzel is csökkenne a vetélés kockázata. Remélem a vitamin is elég lesz.
10. noika
2007. febr. 16. 23:35
A tervezett terhesség előtt bő három honapig szedtem a folsavat és elkezdtem az elevitet is.Amikor már szabadott(a spirál levétele után)teherbeestem.Hozzáteszem,hogy 32 évesen!Lehet számit,hogy nem volt bennünk görcsös akarás csak önfeledt boldog szeretkezés!
2007. febr. 14. 21:31
Szia Ekka. Te próbáltad a termékenyítő teát, amiről írtál? Miután olvastam a cikkedet elmentem, hogy veszek én is ilyet. Miután a Rossmannba nem találtam, elmentem egy gyógynövényboltba, ahol azt mondták, hogy már hallottak róla, létezik ilyen, de csak amaerikába lehet kapni.
8. dee (válaszként erre: 7. - Morphidea)
2007. jan. 16. 00:42
Csak napi egy vitamint szedj és akkor nem lesz nagy étvágyad!Sok sikert!
7. Morphidea (válaszként erre: 6. - Dee)
2007. jan. 15. 18:03
Köszi, még egy kérdésem lenne: ha ezeket együtt szedem, a súlyom lényegesen gyarapodik, vagy nem jellemző? Mert, hogy nem vagyok nádszálkisasszony:) Ami a baba érdekében nem érdekes, csupán elöljáróban érdekel:)
6. dee (válaszként erre: 5. - Morphidea)
2007. jan. 6. 15:20
Bármikor válthatsz!Most is szedheted a Gravidát is!Lényeg soha ne éhgyomorra vedd be.
2007. jan. 6. 15:10

Köszi szépen:)

Igen hallottam, hogy a Béres gravida az anyukát védi, és nem *zza fel a gyereket. De nem okozok esetleg bajt, ha előtte elevitezek, utána pedig ha már teherbe esek a gravidával folytatom??

4. dee (válaszként erre: 3. - Morphidea)
2007. jan. 6. 15:05
Ez tévhit az Elevitről.Igenis szedni kell a magzatvédő vitamint a tervezett fogamzás előtt,terhesség alatt és még szoptatáskor is.Nagyon jó még a Béres Gravida vagy a többi termék.Válogatni lehet,lényeg,hogy szedjünk vitamint.
2007. jan. 6. 14:59

Helló:)



Mit gondoltok az ELEVIT tablettáról??? Tényleg segít, vagy feleslegesen hízok tőle??? Igaz-e, hogy a terhesség előtt jó, de utána már csak a gyereket *zza fel, ezáltal nehezebb szülésre lehet számítani???


Zsani

2. mimo
2006. okt. 25. 20:46

Köszi Ekka!!!


Igen én is olvastam hogy a hátulról való póz legalkalmasabb a teherbeesésre.

meg a folsavat itt is megerősitik, a terheség előtt 3 hónappal jó ha naponta bekapkodjuk a bogyókat!!!!

1. Ekka
2006. okt. 24. 13:39
Luna-jóga, bűvös hatású kövek, esetleg vörösbor - melyik praktikát érdemes alkalmaznia annak, aki gyermekre vágyik?
Megvizsgáltunk néhány hasznos módszert.

Minden hetedik párnál egy évnél hosszabb időbe telik, míg a nő teherbe esik. Annak esélye, hogy az első ciklus során bekövetkezik a fogamzás, még a fiatal, 25 év kiörüli nőknél is mindössze 20-30 százalék. Ezért sokan hívják segítségül a különböző termékenységfokozó módszereket, eszközöket.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook