Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5 hasznos betegségűző tipp fórum

5 hasznos betegségűző tipp (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hasznos betegségűző tipp

2012. aug. 29. 14:00
Nah, csak most találtam erre a cikkre, de szerintem a boldog, kiegyensúlyozott élet is betegségűző hatással bír.
2010. aug. 22. 13:06

Én ezekre "esküszöm":)


1. Kézmosás naponta többször!

2. Testmozgás (én bicajozom és évek óta nem voltam beteg)

3. C-vitamin

4. D-vitamin (lehetőleg napsugárból, télen is ki lehet ülni kabátba a padra, kertbe, és csukott szemmel élvezni a gyenge napsugarakat)

5. Táplálkozásra való odafigyelés (mindent megeszek, amit megkíván a szervezetem)

6. Káros szenvedélyek kerülése, esetleg mértékkel való fogyasztása (kávé, cigi, alkohol...többiről szó sem lehet)


Hirtelen ennyi:)

11. Júlia* (válaszként erre: 4. - Eszter83)
2009. márc. 1. 14:04

"csipkebogyó kivonatából készített 1000mg-os C-vitamin."


Ezt hol lehet beszerezni?

2009. febr. 27. 17:30
Hát én sajnos nem rég bele keveredtem a rota vírusba és még ki sem lábaltam belöle, mikor az influenza is elkapott! Nagyon rosszul voltam és rosszul is néztem ki. Sajnálom, hogy nem akkor olvastam ezt a cikket, mert akkor lehet, hogy hamarabb túl jutottam volna rajta.:( Mindig később lesz okosabb az ember:S
2009. febr. 24. 20:23
A multivitaminok felsorolásából kimaradt a BÉRES ACTIVAL MAX. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. A c vitamin források közül a grapefruit illetve a savanyúkáposzta fogyasztása szintén ajánlott.
2009. febr. 24. 17:57

KEDVES BARÁTAIM !

Fitoterapeuta természetgyógyászként szeretném azt a meggyözödésemet számotokra továbbadni,hogy az amalgám fogtömések milyen nagy mértékben teszik tönkre az immunrendszerünket.Ha ott van benned ez az átkozott anyag, ez szinte minden egyéb immunerösitő szándékodat megsemmisiti.Amennyiben kétségeid vannak, nézz utánna annak amit mondok.

NE A FOGORVOSOD KÉRDEZD MEG, MERT ÖT NEM ÚGY IDOMITOTTÁK,HOGY ERRŐL HITELES INFORMÁCIOT ADJON.

2009. febr. 23. 15:12
Furcsa. Én nem mondhatnám, hogy sok gyümölcsöt eszem. Testmozgás szinte 0. Gyógyszert sem szedek. Még alig vagyok beteg. Ha elkapok valamit akkor is max 1-2 nap és vége, akkor is minimális tünetekkel.
2009. febr. 21. 20:20
Nekem egy gyógynövény szakértő az apróbojtorján teát javasolta.A családom mindennap iszik egy bögrével jó citromosan és mézzel.Persze azért C vitamin is kell.Most pedig ezüstkolloid kúrát is tartunk a virusok ellen.
2009. febr. 19. 02:14

Én a hagymát vetem be a meghüléses, járványos idősuakban. Nem túl jó illatú, de remek vírusölő, tele van antioxidánssal, C-vitaminnal, stb. Ha a környezetemben van olyan ember, aki "göthös", nekem biztos az az első, ha hazamentem, hogy bekajálok hagymából (vörös, vagy lila és nyersen). Másnap szintén. Télen amúgy is gyakran eszek ezen oknál fogva is(egyébként is szeretem) hagymát. Bolti citromlé helyett, magam facsarom a citromot teához, és szinte egész télen, csak zöldteát iszok.

Nekem ez nagyon bevált, a téli időszakot így már évek óta átvészelem max. 1-2 (saját magam alulöltözöttsége, stb. okozta) láz nélküli megfázással.

2009. febr. 19. 02:01

Nekem ami nagyon bevált az a csipkebogyó kivonatából készített 1000mg-os C-vitamin.

Max.2nap alatt meggyógyulok egy megfázásból, ami régen min.7napi küzdés volt.Csak ajánlani tudom! :)

2009. febr. 17. 18:15

Örülök, hogy az egész szóba került.

Mind az összes fontos.

2009. febr. 17. 17:15

Nagyon örülök ennek a cikknek.Végre ki lett mondva a kézmosás fontossága!

Nézem a különböző főző műsorokat törik fel a tojást és nem mosnak kezet hanem folytatják a munkájukat.

Pedig a tojás héja hiába látszik tisztának attól még lehetnek rajta kórokozó baktériumok!

A fokhagyma mellé a savanyúkáposzta is nagyon egészséges!C vitaminban gazdag!

2009. febr. 17. 17:03
Szinte minden ember átesik legalább egyszer egy fránya megfázáson, vagy rosszabb esetben influenzán a téli időszakban. Az alábbiakban szeretnénk bemutatni néhány hasznos tippet, hogy immunrendszere ellenállóbbá váljon és elkerülje a betegségeket.

Ugrás a teljes írásra: 5 hasznos betegségűző tipp

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook