Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokkal fiatalabb a férjem- hasonló párokat keresek beszélgetni fórum

Sokkal fiatalabb a férjem- hasonló párokat keresek beszélgetni (beszélgetős fórum)


19. Lencsi. (válaszként erre: 18. - B8bb137b8a)
2016. máj. 5. 13:28
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. ápr. 5. 23:48
Olyan gyönyörűen írtad le! Én drukkolok nektek! 😊
2016. ápr. 5. 17:18

Sziasztok!

Talán már nem is él ez a kérdés, mégis olyan nekem, mint egy korty víz. Életemben akkora szerencse ért, hogy megtaláltam a másik felemet, de 12 évvel fiatalabb nálam. Nálunk az a fura helyzet, hogy rajtam kívül mindenki elfogadta első pillanatra a helyzetet, egy-egy vadidegen véleménye volt csak a sok számomra fontos ember véleményével szemben. Imádom a párom és ő is engem .Fél éve tart mindössze, de hosszú távra tervez.(ünk). Kettőnk közül én vagyok az, aki időnként beborul, de nem azért, mert bizonytalan vagyok az érzéseimben - soha nem voltam ennyire boldog, sőt megkockáztatom, hogy még boldog sem, ha ez a boldogság - hanem inkább azon kattogok időről-időra, amikor elkap, vagy megtalál valami negatív megjegyzés, hogy mi lesz később? Mi lesz amikor már nem 40 leszek, hanem 50-60? Ő még mindig egy csinos, életerős fiatalember lesz.

Ráadásul van két gyermekem, és szeretne gyereket. Tele vagyok bizonytalansággal és félelemmel, hogy mi lesz, ha beteg babánk lesz (egyenlőre még nem gondolkodom ezen komolyan, de eljátszom néha a gondolattal. Kénytelen vagyok, mert sokszor feljön köztünk, amikor beszélgetünk.), ha valahogy az idő sodrában kiábrándul belőlem, ahogy látja, hogy öregszem. Nem akarok Hegylakót játszani....

Soha nem szeretett senki ennyire, soha nem kaptam senkitől ennyit és senki nem érezte ennyire amit én adtam neki. Ő életem szerelme. Csak nem tudom, nem önzőség-e, hogy hagyom magamhoz kötni. Annyira örülök, hogy mások is tapasztaltak ilyesmit, hogy most még normálisan írni sem tudok....:)

Jelenleg 40 vagyok, a párom pedig 28.

2014. máj. 28. 06:51

csak véleményt írok.

a korkülönbség a férfi javára többnyire azt eredményezi, hogy a nő hozzáöregszik a férjéhez.

/ezt látom. ezek a kapcsolatok többnyire működőképesek. a nők e tekintetben toleránsabbak az évekkel./

a nő javára szerintem ez nem egyértelmű helyzet.

az évek múlásával mondjuk 15 év nagyon sok tud lenni. egy hatvanéves nő és egy 45 éves férfi kapcsolata... nem az örökkévalóságról szól. itt már egyre nő az arány a nem felé. egy 45 éves férfi simán csemegézik a 20 on éves lányok között.

..

szerintem ésszerű keretek között, gondolva a jövőre kell párt választani.

2014. máj. 28. 06:25
nincs ezzel semi baj sem ha fiatalabb a ferjed.a boldogsag nincs korhoz kotve.
14. carpe (válaszként erre: 13. - Koxy)
2009. dec. 31. 07:20

koxy..én is így gondolom...:)

nagyon fontos a fizikai, és szellemi egyhullámhossz:))


ajánlanék vmi érdekeset... a párbioritmus.

[link]

utólag néztem meg néhány kapcsolatomat,teljesen ellentétes hullámhosszok voltak...hát persze h nem müködött...

a mostanival...szinte napra pontosan egyezik:)) és müködik is.)))))

sztem vizsgálgassátok meg ti is..hátha találtok benne vmi igazat:))

13. koxy
2009. dec. 29. 21:03
Sziasztok! bátyám 33 éves, felesége 41 éves, 11 éve vannak együtt. én 30, férjem 40 éves, 12 éve vagyunk együtt.... nem a kor ill. korkülönbség számít! jaa, apukám 54 éves, felesége szintén 40 éves, 10 éve vannak együtt. :-)))
12. carpe
2009. dec. 14. 09:00

egy másik fórum is pont ezzel foglalkozott.)

sztem...élj a lehetőséggel...akár meddig tart is.))

2009. dec. 1. 11:44
Szia! Én 22 vagyok, férjem 35, tehát 13 év a korkül., és abszolút semmi probléma nincs a kapcsolatunkban, sose veszekedtünk, sose volt gond a korkülönbség, észre se vesszük. :) Hozzáállás kérdése az egész szerintem.
2009. szept. 17. 23:06
Soha nem gondoltam volna,hogy velem ilyen megtörténhet..........és most tessék.Szerelmes vagyok egy tőlem 16 évvel fiatalabb srácba.És félek,mert úgy gondolom ez értelmetlen,de nem tudom elfelejteni:(Anya azt mondja,nem őt szeretem,hisz még nagyon fiatal,csak magányos vagyok.De én nem ezt érzem.Olyan jó lenne hinni benne.Azelőtt soha nem éreztem senkinél,mintha mindig rá vártam volna.Nem nagyon merek neki beszélni az érzéseimről,félek nehogy megijedjen,bár valamit sejt.Igazából,Ő volt aki kezdeményezett,de volt egy esténk.......aminek nem kellett volna megtörténni,mert azóta távolságtartóbb.Nincs valami ötletetek mit csináljak?Szeretem.Olyan jó volt olvasni Willi sorait........
2009. aug. 14. 10:19
Az én férjem is 11 évvel fiatalabb.
2009. ápr. 18. 15:27
Nálunk is elég nagy a korkülönbség...11 év!!_Szerintem elég sok...egy tuti fiatalabb pasival sosem kezdenék többet:-)
2009. febr. 17. 11:07

Én is gratulálok a gyermekeidhez!


Sose foglakozz azzal,hogy idősebb vagy nála.


Ha fiatalabb lennél nála az sem garantálja,hogy egy perccel is tovább tartana a kapcsolat mint így.

Ezt csak azért írtam,mert tapasztalatból gondolom,mire gondolhatsz.

Kicsivel több türelmet igényelhet a dolog,mert lehet,hogy nem vagytok teljesen 1 hullámhosszon de ha szeretitek egymást ez nem akkora gond.

Nálunk is van,hogy bizonyos dolgokról másképp vélekedünk ez lehet a korkülönbség miatt.Persze két egykorú ember sem gondolkozik ugyan úgy.


Szeressétek egymás,örüljetek annak,hogy egymásra találtatok mert szerintem a kor nem számít.11év az semmi:)))

2009. febr. 17. 10:59

Nekem van az első házasságomból egy 17,5 éves fiam, és egy közös klislányunk, ő 2,5 éves:)

Gratula Nektek !

5. 4df3fe1a4e (válaszként erre: 4. - 4df3fe1a4e)
2009. febr. 17. 10:48
Van egy gyönyörű és okos 14 éves kislányunk az Ő 2 felnőtt gyermeke mellett:)
2009. febr. 17. 10:47
48,32
3. Kriszti40 (válaszként erre: 2. - 4df3fe1a4e)
2009. febr. 17. 10:45
Ez tök szuper !! És Ti hány évesek vagytok most, persze ha nem titok? :)
2009. febr. 17. 10:39

Üdv!


Az én feleségem 16 évvel idősebb!

15. éve vagyunk együtt.

Szerintem tökre csak az számít,hogy Ti mit gondoltok erről!

A nejemnek és nekem is sokan mondták,hogy nem fog működni és....mégis.Akik mondták azok közül egy sem bírta a partnerével nemhogy 15 de talán még 1 évig sem...Hiába voltak egykoruak

2009. febr. 17. 10:34
A férjem 11 évvel fiatalabb mint én. Ő 29 s 40:) Sokan óvtak, de nem léett igazuk. Keresek hasonló korkülöbséggel rendelkező párokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook