Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem bízom saját megyém kórházában, más megye kórházában ellátják a térdsérülésemet? fórum

Nem bízom saját megyém kórházában, más megye kórházában ellátják a térdsérülésemet? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 17. 10:22

Régebben volt egy olyan szabály, hogy a kórházaknak melyek az ellátási körzetébe tartozó települések, ahonnan az érkező betegeket kötelesek voltak ellátni!

A nem a körzetbe tartozó településen lakókat csak sürgősséggel kötelesek ellátni.


Így ha pl: te odamész egy 1 hetes térdfájással egy olyan kórházba, amelyiknek nincsellátási kötelezettsége feléd, visszaküldhet a saját kórházadba!

2009. febr. 17. 10:18
Szia! Én pont így voltam előző hónapban.A háziorvosnak kell írnia egy beutalót abba kórházba, ahova szeretnél menni, előzetes orvosi ajánlásra.
2009. febr. 17. 10:17
Ha azt mondod, hogy ott estél el, vagy ott vagy most ismerősöknél, akkor igen.
4. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. febr. 17. 10:14
És mi okod egy egész kórházban nem bízni?
2009. febr. 17. 10:11
Szerintem csak akkor,ha a saját megyédben nincs olyan osztály....pl nálunk idegsebészet nincs,azzal lehet menni vidékre...
2009. febr. 17. 09:58
Sűrgősségi betegellátáson (Vác) ellátnak mindenféle kommentár nélkül?
2009. febr. 17. 09:58
Nem bízom saját megyém kórházában, más megye kórházában ellátják a térdsérülésemet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook