Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
18894. Petranova (válaszként erre: 18890. - DiosnePA)
2018. jún. 19. 19:09
Úgy számolom, hogy én a beültetés utáni masnapon megyek lakodalomba, ahol tanú is leszek, szóval ki kell tennem magamért. Eldöntöttem, hogy jól fogom érezni magam, szeretnék tálncolni is. Biztos hosszú, fárasztó nap lesz, de ha maradni akarnak a babák, maradni is fognak. 😉
18893. Hope :)
2018. jún. 19. 18:27

Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!


Gérvágó szorìtok a stimulációhoz!


DiosnéPA gratulálok a beültetéshez, jó pihenést kívánok és vigyázz magatokra!


Hajó - meglep, h nem tudod elérni őket, nekem eddig mindíg felvették. Hány óra felé szoktál próbálkozni? Nekem a kora de. beszokott jönni.

18892. hajó (válaszként erre: 18884. - Hope :))
2018. jún. 19. 16:51
Köszönöm a válaszod!Napok óta próbálom hívni őket,de még nem sikerült....
18891. Gérvágó (válaszként erre: 18890. - DiosnePA)
2018. jún. 19. 16:38

Szia!

Talán valaki más is írta korábban, hogy elutazott a beültetés után. Szerintem próbálj minél jobban közelíteni a fekvő helyzethez utazás közben. Döntsd hátra az ülést, vagy ha üres a hátsó ülés, feküdj oda.

Nagyon szurkolok, biztos minden rendben lesz! :)

Jó pihenést!

18890. DiosnePA
2018. jún. 19. 15:54

Sziasztok!


Eddig babonából nem írtam. Először is Bianconera gratulálok a jó hírekhez ez nagyon szuper! Biztos minden a legnagyobb rendben lesz! :)


Nálam az a helyzet, hogy június elején elkezdük a stimulációt és pénteken volt a punkcióm. Öt tüszőből két petesejt lett. Nagyon izgultam, hogy a két kis sejtecskével minden rendben legyen és hála az égnek mind a kettő szépen meg is termékenyült és ma vissza is kaptam őket. Most pihengetek.Hétfőn pedig megyünk a Balcsira egy hétre. Szerintetek nem gond, hogy több órát fogok utazni? A Balatonba nem fogok fürödni csak pihizzetek majd a vízparton.

18889. Gérvágó (válaszként erre: 18885. - Hope :))
2018. jún. 19. 06:22

Amúgy rettenetesen ideges típus vagyok, az elsőnél minden lépés előtt szétizgultam magam. Ebből a szempontból most kicsit könnyebb nekivágni a másodiknak, hogy tudom, mi vár rám, és hogy nem is lesz vészes.

Én is mindig nagyon félek az ismeretlentől, meg szerintem természetes is, ha az ember izgul. Talán jó megoldás, ha mindig csak a következő lépést oldod meg. Az azután lévőt még nem kell. :)

Írj nyugodtan, ha valamin kattogsz.

18888. Gérvágó (válaszként erre: 18885. - Hope :))
2018. jún. 19. 06:17

Nekem az első receptek mellé Dalma 2 szórólapot is adott 2 patikáról, ahol ezek beszerezhetők.

Én pont a másikba, a Kálvária patikába járok, az esik útba jobban.

Eddig mindig mindenük volt, nagyon felkészültek. Ha már így szórólappal ajánlja őket a Kaáli, biztos csapatostól járunk oda. :)

Ezen igazán ne aggódj, nem kell majd gyógyszerért rohangálnod.

Én épp tegnap váltottam ki az induláshoz a szereket. Mindem rendben volt, mint mindig.

18887. Hope :)
2018. jún. 18. 22:22
Az a Kabay messze van a Kaálitól?
18886. Zsinka (válaszként erre: 18885. - Hope :))
2018. jún. 18. 21:59
Szia! Sajnos ott helyben nincs patika, de a Kabayban mindig van elvileg minden gyógyszer, amikor kell, akkor darabra is adnak injekciót, máshol úgy tudom nem bontanak készletet, itt igen. Jó lesz, ha kezdődik, ne aggódj :)
18885. Hope :)
2018. jún. 18. 21:57
Sziasztok! Nem tudom ki h volt vele az első előtt, de én mostmár kezdek izgulni. Jövő héten ahogy megjön kell telefonálnom, azt mondták másnap v 3. nap vérvétel és még aznap indulnak a szurik. Aki már gyakorlott megtudná mondani, h a szurikat ott adják ( van patikájuk?) vagy majd róhangálok egyik patikából a másikba, ha meg nem lesz majd azért nem tudjuk elkezdeni?
18884. Hope :) (válaszként erre: 18883. - Hajó)
2018. jún. 18. 21:02
Szia! Mi Szőlősi dr.nőhöz járunk, még csak 2x találkoztunk ugyan de nagyon szimpatikus. Bár úgy tapasztalom, h első időpontot ugyan hamar adnak hozzá, a beültetésre viszont talán nála kell várni a legtöbbet.
18883. hajó
2018. jún. 18. 09:28
Sziasztok!Szegeden melyik orvoshoz érdemes menni a Kàliba?
18882. Gérvágó (válaszként erre: 18880. - Amina93)
2018. jún. 18. 05:26

Szia! Nekünk beletelt kb. másfél-két hónapba, ha jól emlékszem.

A rákszűrésre nem tudok mit mondani. Nem tudod, mikor volt utoljára? Vagy ahol műtöttek, ott kérdezd meg.

18881. Gérvágó (válaszként erre: 18879. - Bianconera)
2018. jún. 18. 05:23

Nekem is volt Aspirin protect, vitaminok és fehérje, már a stimulációnál.

Amiket az előző hsz-ben írtam, azok jöttek még hozzá a beültetés után.

18880. Amina93
2018. jún. 17. 20:01

Sziasztok.

Azt szeretnem megkerdezni,valaki tudja e hogy a lombik elötti vizsgàlatok mennyi idöt vesznek igenybe? Szoval a vervetelek mennyi idö alatt vannak meg?illetve ha nekem mariusba volt mütėtem,akkor kell hogy legyen rakszürėsem nem?

18879. Bianconera (válaszként erre: 18878. - Gérvágó)
2018. jún. 17. 19:53
Nekem a Duphastont nem kellett egyszer sem a három lombik során, csak rengeteg Utrogestant. Prednisolon volt, Clexane csak most. Plusz Aspirin Protect és mindenféle vitamin. Orvosa válogatja, hogy ki mire esküszik.
18878. Gérvágó (válaszként erre: 18877. - Bianconera)
2018. jún. 17. 19:07

- 3x1 Duphaston

- Éjszakára 2 db Utrogestan

- Ezeken kívül 3x1 Prednisolon 5 napon át, illetve Clexane szuri a véralvadás miatt.

18877. Bianconera (válaszként erre: 18874. - Gérvágó)
2018. jún. 16. 14:39

Mennyi volt a kevés progeszteron konkrétan? (Nekem még most is napi 9 Utrogestan az adagom, jövő héttől már "csak" napi 8.)

Szorítok lányok, hogy a következő próbálkozás sikeres legyen!

18876. 8ed80e4016 (válaszként erre: 18875. - Gérvágó)
2018. jún. 16. 10:55

Szorítok ❤️


Én pedig tegnap voltam kontrollon vetélés után.

És csintattam trombofília vérképet 3 hét múlva lesz eredmény.

18875. Gérvágó
2018. jún. 15. 20:10
Bocs, hogy reggel ilyen hosszút írtam. A mai nap sok telefonálással telt, de az eredmény, hogy hétfőn reggel fél 8-kor indulunk a Kaáliban, és még aznap du. 2-re megyek fel Pestre a lipid infúzióért. Kemény nap lesz, de remélem, meg fogja érni. :)
18874. Gérvágó
2018. jún. 15. 06:45

Sziasztok!

A G1 intézetes immunológiai vizsgálatunk ügyében vannak fejlemények. Szerdán megérkezett az eredmény, a szöveges értékelésből nekem az jött le, hogy nincs nagy baj, de egy kis ellentmondás azért volt benne. Csütörtök estére már volt egy jó előre lefoglalt időpontunk Szőnyi doktorhoz. Ilyenkor hozzá lehet menni konzultációra. Úgyhogy tegnap el is mentünk, annyit kértünk, hogy segítsen értelmezni az eredményt.

Nagyon készséges és informatív volt. Már az elején rákérdezett az előzményeinkre, nem rögtön az immunleletnek esett neki.

Elmondtuk, hogyan történtek az inszemek és az 1 db lombikunk, szó esett a véralvadásról és az IR-ről is. Arra, hogy ET+8 napra megjött, azt mondta, hogy ez annak a jele, hogy kevés volt a progeszteron. Nálam volt az összes korábbi papírom, így átnézte a gyógyszerezést, és meglepődött, mert neki első ránézésre is kevés a progeszteron, amit kaptam.

Fel is írt egy javaslatot, hogy ő milyen gyóyszereket adna, milyen adagolásban.

Utána tértünk át az immuneredményre. Lényeg, hogy a férjem ellen nincs immunreakció. Egyedül az NK bright sejtszámom magas egy nagyon kicsit, ami lehet, hogy okoz bajt, de nem is biztos. Mindenesetre erre ő már ajánlja a lipid infúziót. Ebből ciklus elején kell 1, majd a pozitív teszt után még 2. Darabja 60.000 Ft.

Úgy gondoljuk, a fő probléma nálunk inkább a progeszteron lehetett, de azért úgy döntöttünk, bevállaljuk a lipid infúziót is. Ezt ciklus kezdete körül adják be ott az intézetben. Nekem most gyakorlatilag bármelyik pillanatban megjöhet (kár, hogy épp hétvége kezdődik), így hétfőn már mennünk is kell vissza Bp-re. A további 2 infúzió pedig már csak akkor kell, ha végre eljutunk a pozitív tesztig. (A másodikat akkor adják, ha van petezsák, a harmadikat pedig, ha van szívhang.)

Már csak az a lényeg, hogy a bp-i infúziót és a Kaális indulást össze tudjam hangolni, vagyis ne hétfőn kelljen mindkét helyre menni.

Szerintetek ha ma vagy holnap reggel megjön, akkor kedden késő lenne a Kaáli? (ma hívom őket)

Az már csak tegnap a hazaúton esett le, hogy mi a G1-ben tulajdonképpen a "reprodukciós tanácsadás" című szolgátatást vettük igénybe, ami szerepel a honlapjukon is (27.000 Ft). Szóval amit az asszisztens hölgy konzultációnak nevezett, az valójában több mint csupán az immuneredmény értelmezése. Ez pozitív csalódás volt. Többet kaptunk, mint amire számítottunk.

18873. emilyrose (válaszként erre: 18872. - Gérvágó)
2018. jún. 13. 14:35
Csakis magánorvossal érdemes az inszemeket a Klinikán csináltatni. Brrr... kiráz a hideg, ha az enyémekre gondolok. :(
18872. Gérvágó (válaszként erre: 18871. - Zsinka)
2018. jún. 13. 13:11
Mi is TB alapon csináltattunk 6 inszemet a magán nőgyógyászommal, kórházban.
18871. Zsinka (válaszként erre: 18869. - Hasimasi)
2018. jún. 13. 08:34

Szia!


Azért kérdeztem a nőgyógyászt, mert igazából a klinikán is lehet inszeminációra menni TB-sen, a Kaáliban hopp elröppen erre 100.000 Ft és ha ne adjisten kell, ezután jönnek még a lombikok... Én 5 klinikás inszemen voltam.

18870. Gérvágó (válaszként erre: 18867. - Hasimasi)
2018. jún. 12. 19:35

Szia!

Mi úgy kerültünk Szöllősi doktornőhöz, hogy hozzá volt leghamarabb időpont. Mindkettőnknek nagyon szimpi. Laza, humoros, közvetlen, egyszerűen fogalmaz, nem játssza a felsőbbrendű mindentudót.

Első lombikunk nem sikerült, lassan már készülünk a másodikra.

18869. Hasimasi (válaszként erre: 18868. - Zsinka)
2018. jún. 12. 17:28

Szia Zsinka!


A spermium számmal és a motilitással vannak nála gondok. Felírták neki Perfoteril gyógyszert. Másfél dobozzal be is szedett már. Van némi javulás, de még mindig nem az igazi.

Tegnap mentem vissza a nőgyógyászomhoz, Vincze Emőkéhez. Megnézte a férjem leleteit és a Kaálit tanácsolta. Inszeminációra megyek először, ha kapok időpontot.

18868. Zsinka (válaszként erre: 18867. - Hasimasi)
2018. jún. 12. 16:46

Szia Évi!


Én Dr. Márton Virághoz járok, nekem nagyon szimpatikus, lelkes. Eredményekről majd később tudok nyilatkozni, hozzá kaptam leghamarabb időpontot, azért ő lett a választott, hamarosan indul a stimu. Egy barátnőm Szöllősi doktornőhöz jár és ikres kismama lett második lombikra. Igazából ahogy én olvasgattam, nincs rossz választás.


Ki a nőgyógyászod, milyen lett a férjed eredménye, inszemináció esetleg lombik előtt?

18867. Hasimasi
2018. jún. 12. 12:23

Sziasztok!


Még teljesen új vagyok itt és sajnos még tapasztalatlan a témában. Sajnos nálunk is megtörtént az, ami minden nőnek a rémálma: nem jön a baba. Már egy ideje próbálkozunk, de sajnos hasztalanul.

Januárban elmentem a nőgyógyászomhoz. Megcsináltatta a vérvizsgálatokat illetve a férjem is adott le mintát. Kiderült, hogy a spermájával vannak gondok. Eléggé kevés, ami annyit jelent: csekély esély van arra, hogy természetes úton teherbe essek.

A nőgyógyászom azt tanácsolta, hogy kérjek időpontot a Kaáli Intézetbe. Itt viszont megakadtam. Felhívtam őket és az első kérdése az volt a hölgynek: kihez szeretnék menni?

Kit ajánlotok? Kinek milyen tapasztalata volt az orvosokkal?

Kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat!


Bocsi, ha hosszú lett!

Évi

18866. Bianconera
2018. jún. 12. 12:04
Köszönöm szépen lányok. :)
18865. emilyrose (válaszként erre: 18862. - Bianconera)
2018. jún. 12. 10:39
Gratulálok! ☺ Fel van adva a lecke!
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook