Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
19044. kokonut
2018. szept. 18. 15:42

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Ha minden igaz ezen a héten indul a stimuláció, már csak meg kellene jönnie, ami egyelőre várat magára.


Én elmondtam a munkahelyen több okból is. Ha olyan a főnök, érdemes beavatni, márcsak azért is, mert kötelesek elengedni a vizsgálatokra, meg ha kérsz igazolást a Kaálitól, akkor fél évig még védett is vagy az elbocsátásokkal szemben.

19043. PiciLeány (válaszként erre: 19042. - Annamari23)
2018. szept. 17. 14:14
Köszi. Csütörtökön lesz a punkció. Dr. Krizsán Máriához járok. Ez a munkahely kérdés nem egyszerű. Én nem mondtam el. Mindig szabadságra mentem.
19042. Annamari23
2018. szept. 16. 14:50

Sziasztok! PiciLeány neked nagyon megy a drukk! Majd írj még mi van veled. Kihez jársz? Egyébként valószínűleg nagyjából nekem is pont úgy lesznek a vizsgálatok, mint neked, feltéve hogy tényleg akkor jön meg mikorra számoltam.

Gérvágó én is pont azon agyalok, hogy elmondjam-e a főnökömnek mi a helyzet,ha kamuznék ezt-azt lehet el sem engedne, így arra gondoltam azt mondom hogy hormonkezelésre fogok járni.

19041. Gérvágó (válaszként erre: 19038. - Annamari23)
2018. szept. 15. 17:32

Szia! Valóban nagyon nehéz összeegyeztetni a munkával. Nem tudsz előre tervezni. :(

Az első lombikot titokban csináltam végig, mindenfélét hazudoztam, hogy hova kell mennem fél-1 napokra (fogorvos, stb.) Rettenetesen stresszes volt. Akkor azt mondtam, még egyszer így nem csinálom végig.

A második lombik előtt új főnököm lett, akinek egy nagy levegővétel után elmondtam, mire készülök, és hálistennek maximálisan támogatott. Minden alkalom után jeleztem neki, hogy mikorra hívtak vissza. Nagy megkönnyebbülés volt, sokkal nyugodtabban csináltam végig így.

A gyógyszerek (+vitaminok, fehérjék) árára nem emlékszem pontosan, mert többször is kellett gyógyszertárba menni, de talán olyan 50-70 ezer körül lehettek összesen. (?) Ha mégsem ennyi, akkor bocsi...

19040. PiciLeány (válaszként erre: 19039. - PiciLeány)
2018. szept. 15. 16:48
Végül szerdát mondott. Szóval, tényleg attól függ, hogy mit lát az ultrahangon, meg milyen az ösztradiol szint.
19039. PiciLeány (válaszként erre: 19038. - Annamari23)
2018. szept. 15. 16:46
Szia! Nekem most zajlik a stimuláció. Múlt hét pénteken kezdődött, ezen a héten hétfőn, szerdán, pénteken kellett menni. Hétfőn még kontroll, valószínűleg szerdán punkció. De ez nagyon képlékeny. Először azt mondta Doktornő, hogy kedden lesz punkció, aztán csütörtököt, v
19038. Annamari23
2018. szept. 15. 11:16

Sziasztok!

Nálatok hogy volt a folyamat a lombikos ciklusban? Napról-napra mi történt? Mikor kellett mennetek stb (hányadik ciklusnapokon)? Próbáltam neten keresni erről infókat, de nem volt kirészletezve sehol. Nagyjából szeretném betervezni a szabadnapokat, munkahelyem mellett nem lesz egyszerű. Nekem most szerdán volt ovulációm, így 99%, hogy szeptember 27 csütörtökön fog megjönni. Dalma azt mondta, hogy ha csütörtökön jön meg, akkor péntek reggel kell mennem az első vérvételre, és nagyjából 3-4x kell menni leszívásig. Próbálom kiszámolgatni, de nem nagy sikerrel.

A másik meg ami érdekelne, hogy a gyógyszerek és szurik kb. mennyibe kerülnek? Persze mindenképpen meg fogom venni amiket felírnak, de azért kíváncsi vagyok mégis mire számítsak.

Köszönöm!

19037. Gérvágó (válaszként erre: 19036. - K.Bettina92)
2018. szept. 13. 21:24

Szia! Hasonlóan jártunk, a kecskeméti kórházban csináltunk végig 6 sikertelen inszemet, mindet ugyanolyan gyógyszerezéssel, sőt előzetes hormonvizsgálatok nélkül! A harmadik után kérdeztem a dokimat, hogy nem kellene-e még valamit esetleg kivizsgálni, pl. immunológia témában. Akkor elküldött egy véralvadásos vizsgálatra, és ezzel le volt tudva.

Mi a Kaáliban egyből lombikkal kezdtünk, de ezek szerint az inszemet is sokkal alaposabban csinálják.

2018. szept. 13. 18:18

Köszönöm a hozzászólást Annamari.

Nagyon haragszom a most még saját dokimra(váltani szeretnénk de nem sok van Szegeden)igaz nem Szegediek vagyunk de nekünk megéri ez a 90km.. a masodik sikertelen után megkérdeztük hogy nem-e lenne jobb változtatni valamin..a válasz az volt hogy nem ,jó lesz ez.. mindig ugyanaz volt Closty 5napig majd 1uh max 2 és 18mm-es tüszőnél repesztett ,majd inszem egymás utáni 2napon..kín keserves 2nap volt ..reggel 8ra bemenni és csak este jöttem haza .. nagyon bíztunk abban hogy Dalmánál más lesz ..és más is lett minden 😊 annyira más körülmények között zajlottak az uh-k is és az inszem is,nagyon nagyon bízunk benne hogy most sikerült 🙂 néha görcsölök néha semmit nem érzek ..úgyhogy csendes várakozás van

19035. Annamari23 (válaszként erre: 19031. - K.Bettina92)
2018. szept. 13. 18:05
Szia! Szerintem is kb 7-10 nap, jövő héten ilyenkor már szinte biztosra fogod tudni az eredményt, drukkolok. A klinikán nekünk 6 inszemünk volt, egyszer sem jártunk sikerrel, pedig normál ciklusban meg nagyon sokszor teszteltem pozitívat. Sajnos nálam valószínűleg sosem a méhemben kezdtek el fejlődni, kétszer műtöttek is emiatt. Majd írj ha már tudsz valamit, mert nekem az a gyanúm, hogy a klinikán nem nagyon van sikeres inszem.
19034. Annamari23
2018. szept. 13. 17:57

Sziasztok!

Voltam ma benn, nagyon sokan voltak, az időpontom előtt kb. 40 perccel már odaértem. Azt gondoltam, hogy több órát kell majd várnom, de képzeljétek még csak 10 percet sem kellett. Lemásolták a papírjaimat, megdicsértek hogy mindent szépen összekészítettem és már jött is értem a doktornő, fél órával korábban. :) Nagyon meglepődtem, és azon is, hogy abban a nagy forgalomban milyen segítőkészek és kedvesek voltak. Dalma átnézte az eredményeket, megvizsgált, mindent rendben talált, így két hét múlva indulhat a stimuláció. :)

2018. szept. 13. 13:34
Köszönöm a hozzászólást . Akkor még talán jót is jelenthet az állandó götcsölgetés ,feszítés,szurkálás 😊 nem figyelem magam egyáltalán (az előző 4én mindenen aggódtam ) csak a menszis görcs miatt vagyok néha befeszülve hogy elmegyek a wc-re és félve sasolok a papírra ..mindig azt hiszem hogy megjött..
19032. Gérvágó (válaszként erre: 19031. - K.Bettina92)
2018. szept. 13. 06:24
Szia! Szerintem kb. egy hét lehet, mert inszemnél (ugyanúgy, mint az otthoni módszernél 😉) elméletileg a petevezetékben történik meg a megtermékenyítés, onnan kell eljutnia az embriónak a méhbe.
2018. szept. 12. 20:59
Sziasztok. Bocsi hogy be pofátlankodom. Első sorban mindenkinek minél hamarabbi babásodást ☺️ Volt 4sikertelen inszemünk a Szegedi női klinikán ..majd úgy gondoltuk hogy inkább a kaáliban folytatjuk tovább és lehet nekünk nem is elég az inszem..Dalmát választottuk amit mái napig nem bántunk meg ,azt mondta simán meg lehet próbálni az inszemet nem kell még lombik mert szerinte ez is elég.. olyan sok vizsgálat volt a beavatkozás előtt hogy csak pislogtunk a férjemmel ,kiderült volna valami bacis gyulladásom amit gyógyszerrel kikezeltünk és most az augusztusi ciklusban indultunk. Multhéten volt pénteken az inszem... Teljesen más volt az egész stimu ,az uh-k ,maga az inszem is..hisszük hogy ez a változás kellett a sikerhez. A kérdésem az volna hogy inszemnél szerintetek mikor lehet kb a beágyazodás? Igazság szerint inszem óta görcsölget a hasam de most úgy 2napja igen csak bele nyilal..szedek duphastont és vitaminokat is . Sétálni szoktam hogy legyen vérkeringés a méhembe ,de fekszem is napközben amikor tudok egy 20-30perceket..
19030. Bianconera
2018. szept. 12. 14:06

Lehet, hogy azóta fejlődött az orvos tudomány :D, nekem még anno az első lombiknál mondták majd 5 éve, hogy 11-12 között érdemes beadni a szurikat, de akkor még csak két orvos volt a Kaáliban Szegeden és a klinika mellett voltak. A második és harmadiknál meg nem nagyon mondtak semmit, biztos úgy voltak vele, hogy már egyszer csináltam, tudom :P.

Diosne, örülök, hogy minden rendben van a kisfiaddal. Nekem az elején mondták orvosok is, hogy az elején elképzelhető, hogy ha meg is tapad két baba, akkor is felszívódik valamelyik. Illetve dr. Zádori null-nullnál azt mondta, hogy a Prenatest-et csináltassam, ott nem kalkulálnak anyai életkorral, ami miatt aztán jól rádijesztenek, persze nagyon vártam az eredményét, hogy mikor lesz meg, és csak akkor nyugodtam meg, amikor nem mutatott rendellenességet. A lényeg, hogy most már nyugodtan koncentráj a babavárásra :).

Annamari, holnap feltétlenül írd meg, hogy kezdhettek-e, remélem, hogy igen!

Én éhes nem vagyok, mivel, ahogy Gérvágó is írta itt 3 óránál több nem nagyon telik el két étkezés között, inkább figyelni kell rá, hogy a kiszabott szénhidrát mennyiséget vidd be. Pl. reggelire 30 gr, tízóraira 20 gr, ebédre 50 gr, uzsonnára 20, vacsorára 30, utóvacsorára 10. Meg hogy gyors felszívódású szénhidrátot inkább tízóraira vagy uzsonnára egyél, de akkor is vegyesen lassú felszívódásúval, pl. utóbbira 1 natúr joghurt, 1 kis alma, 2 szem Korpovit keksz (ez kb. amúgy 20 gramm ch-t jelent). Nekem a gyümölcs hiányzik, abból most sokat meg tudnék enni, de nem lehet bármit, bármikor és bármennyit belőle :(.

Nekem nem néznek már a terhesség alatt másik terheléses vércukrot, mivel elég korán kiderült a baj, így nekem a diéta van és a vércukor mérés főétkezések után egy órával. A testsúlyom nem sokat nőtt, 10 hét alatt, amióta számolom a szénhidrátot, kb. 3 kg-ot híztam, de ugye a babák is nőnek. Másképp szerintem már minimum plusz 10-nél járnék :), így csak a hasam nő, mint egy gesztenyefigurának.

Drukkolok az októberi kezdéshez és kérdezz rá a szurik beadási idejére, lehet, hogy orvosa válogatja.

19029. Gérvágó (válaszként erre: 19028. - Annamari23)
2018. szept. 11. 17:17

Én egyébként bizonyos időszakonként ugyanúgy éhes vagyok, mondjuk 3 óránként, de a diéta egyik lényege épp az, hogy ezt nem várod meg, hanem sokszor eszel keveset. De olyan mondjuk nem fordul elő, hogy normális kaja (úgy értem, lassú felszívódású szénhidrát) után mondjuk egy órával farkaséhes legyek.

Nekem a terheléses laboreredményem javult tőle, bár én nem szoktam tudni értelmezni a leletet, de a dokimnak elhiszem. :)

Majd írj, hogy mik a fejlemények csütörtökön.

19028. Annamari23
2018. szept. 11. 05:34

Sziasztok!

DiosnePa nagyon sajnálom a történteket, elhiszem mennyire megviseltek a dolgok. Szorítok, hogy most már boldog időszak következzen és pár hónap múlva a kisfiad mosolya kárpótoljon mindenért.

Csütörtökön megyek a Kaáliba, most már csak addig kell izgulnom, hogy meg tudjam indulhatunk-e októberben. Remélem nem napközben kell megoldani a szurikat, mert akkor tényleg nem tudom hogy oldom meg. Így is félek a tűtől, remeg a kezem, rosszul leszek. Az inszemeknél úgy oldottam meg, hogy ahogy beoltottam magam hátradőltem az ágyon.

Ez a szénhidrát diéta engem is érdekel egyre jobban, ha tényleg betartjátok nem vagytok éhesek? Testsúlyotokkal történt változás amióta belefogtatok?

19027. DiosnePA
2018. szept. 9. 09:13

Sziasztok!


Elég régen jártam erre és azóta nagyon sok minden történt.


Ugye a pozitív teszt után kiderült, hogy két babát várunk aminek nagyon örültünk. Sokat hánytam és a derekam is sokat görcsölt. A hetedik héten amikor mennem kellett a Kaáliba ultrahangra már csak egy szívet láttak dobogni. Megviselt a dolog mert ugye az ember alapvetően egy babát tervez de annyira jó volt az érzés, hogy kettő lesz. A sokk után azon imádkoztam, hogy az egyetlen kisbabámmal innentől minden rendben legyen. Egészen a 12. hétig úgy nézett ki minden oké, viszont a terhességi kombinált teszt ami anyai vérből néz két féle hormont és ehhez jön még egy ultrahang illetve életkor és egyéb adatok, ami alapján számítanak egy kockázati értéket a kromoszóma rendellenességre. Nos ennek a tesztnek az eredménye siralmas lett. Felmerült, hogy down szindrómás a babának. Ekkor úgy döntöttünk, hogy megcsináltatunk egy eléggé drága de megbízható vér tesztet ami anyai vérben található magzati DNS-t vizsgál. Egy hét az eredmény. Azt mondanom sem kell az alatt az egy hét alatt mit éltem át, nem kívánom senkinek ezt az érzést.


Az eredmény tegnap érkezett meg mely szerint a baba rendben van és kisfiút várunk. A boldogságunk határtalan. Az elmúlt egy hetet szeretném kitörölni az emlékezetemből és bele sem merek gondolni, hogy mit élhetett át a kisbabánk a pocimban a sok idegeskedés miatt.


Nagyon bízom benne, hogy innen minden rendben lesz és mostmár boldog időszak jön. Most töltöm be a 14. hetet. Már most elmondhatatlanul szeretem a kisfiamat és alig várom, hogy 5 hónap múlva a karomban tartsam...

19026. Gérvágó (válaszként erre: 19025. - Bianconera)
2018. szept. 8. 06:33

Nahát, nekem nem mondták, hogy 11-12 között kellene beadnom a szurikat. Dalma volt az orvosom.

Esténként itthon adtam be szép nyugiban.


Köszönöm a biztatást! :)


A szénhidrát-diétába elég gyorsan bele lehet jönni, én már vagy 4 éve nyomom, és azt is elég jól kezelem, ha mellettem tolja valaki az édességet. Pedig borzasztó cukorfüggő voltam. :)

19025. Bianconera
2018. szept. 7. 11:05

Sziasztok lányok!


Timon, sajnálom, hogy csúszik a kezdés, de remélem, hogy a következőben már nem lesz semmi vírus.

Annamari, mikorra van időpontod? A félrehúzódós dolog munkahelyen pedig jó lenne valahogy, mert ha nem mész táppénzre/szabadságra már a stimuláció alatt, akkor elkerülhetetlen lesz, hogy ott add be a szuri(ka)t, mivel általában 11-12 között szokták javasolni a beadást. A baciktól ne félj, nekem is volt stimuláció előtti hónapban, kaptam a Kaáliban Klion-D-t, a férjem meg Augmentint és kezdtünk is, holott az itteni nőgyógyászom azzal riogatott, hogy így nem is lesz ciklus indítás.

Gérvágó, örülök, hogy jól vagytok, mindig van min aggódni persze előre, de felesleges, úgy kell hozzáállni, hogy minden rendben fog menni.

A kismamás témához annyit, hogy nekem anno azok a terhességek estek rosszul, amilyenekről Veronika is írt, hogy míg mások éveket küzdenek, próbálkoznak mindenfélével, vetéléseket próbálnak lelkileg túlélni vagy sikertelen lombikokat, addig más első próbálkozásra terhes marad, ráadásul végig dohányozza a 9 hónapját :(.

Én most vagyok 20. hetes az ikrekkel, elég virgonc népség, és már elég nagy a hasam, pedig még csak félidős vagyok, aludni sem túl kényelmes mindig. Sajnos terhességi diabéteszem lett, állítólag 40 felett és ikreseknél gyakoribb. Egy hónapig 180 grammos szénhidrát diétán voltam, aztán egy napot befeküdtem a kórházba, hogy megnézzék étkezések után egy órával az értékeimet, sajnos még ezzel is magasak, most 170 grammoson vagyok és kaptam egy vércukormérőt, írnom kell naplóba, hogy mit mérek, aztán majd hónap végén megyek a diabetológushoz újra. Szerencsére nem nehéz tartani a diétát, inkább csak plusz idő a főzőcskézés esténként. Viszont tök jó receptes blogoldalakat találtam, pl. IR-eseknek. Hétvégén készülök szénhidrát csökkentett kakaócsiga sütésre, mert 2,5 hónapja nem ettem ilyesmit.

Drukkolok mindenkinek és vigyázzatok magatokra, remélem, mielőbb pozitív tesztekről számoltok be!

19024. Gérvágó (válaszként erre: 19023. - Annamari23)
2018. aug. 31. 21:20
Ne félj, minden rendben lesz, a gyógyszerek segítenek!
19023. Annamari23 (válaszként erre: 19022. - Gérvágó)
2018. aug. 31. 18:53
Sajnos nincs olyan hely, ahová félre tudnék húzódni, még a mosdó sem, mert mindig jön-megy valaki. Sikerült elintézni az időpontot, anyósom hívta őket délelőtt. Közben megkaptuk a hiányzó eredményeket, sajnos mind a kettőnknél találtak bacit. A férjem tablettát kapott, én kúpot. Remélem gyorsan rendbe jövünk és nem kell halasztani semmit. Olyan rossz, hogy pont most a lombik előtt vannak problémák, előtte mindig rendben volt minden. 😔
19022. Gérvágó (válaszként erre: 19021. - Annamari23)
2018. aug. 31. 15:36

Fél 8-tól 4-ig vannak szerintem.

Munkahelyeden nincs udvar, dohányzó, kis iroda/raktár vagy bármi egyéb félreeső hely, ahol meg tudod ejteni a telefont? Mások hogy intézik általában a privát telefonjaikat?

19021. Annamari23
2018. aug. 30. 16:58

Sziasztok!

Hogy kell időpontot kérni a középidős uh-ra? Mettől-meddig lehet őket hívni? Fél 5-kor próbáltam most, de senki nem vette már fel a telefont. Munkahelyen nem szeretném intézni ezt a dolgot, esetleg ha emailt írok arra válaszolnak?

Köszönöm a segítséget!

19020. Annamari23 (válaszként erre: 19016. - Gérvágó)
2018. aug. 26. 07:21

Nagyon örülök, hogy minden rendben van a babákkal! :)

Engem örömmel tölt el mások sikere, reményt adnak.

Természetesen megértem azokat, akik nem így éreznek ahogyan én, hanem ahogy leírtad.

Volt egy időszakom, talán másfél év sikertelenség után, amikor én is ugyanígy éreztem magam. A gyerekkori barátnőm például akkor ment abortuszra, mert ahogy megismerkedett a pasijával egyből terhes lett és nem akarták megtartani. Gondolhatjátok mit éreztem, rá sem bírtam nézni, nem is beszéltem vele ezek után. Az ilyenekért most is dühös leszek, de ha bejelenti valaki hogy terhes, már nem szorul össze a gyomrom.

Szóval én továbbra is szeretnék hírt kapni a babákról, meg érdekel mivel másabb egy ikerterhesség stb.

19019. Annamari23 (válaszként erre: 19017. - Veronika27)
2018. aug. 26. 07:05
Szia! Nem szedek hormont, de már többször volt laborvizsgálatom, sosem volt vele semmi baj, PCO-s sem vagyok. Közben olvasgattam a témában, és a csökkent TSH, emelkedett SHGB hátterében akár terhesség is lehetett. Ciklus végén volt néhány halvány csíkos tesztem, de betudtam annak, hogy rosszak a tesztek stb. A tavaly nyári műtétem óta csak egy csonka petevezetékem maradt, szóval a spontán teherbeesésnek kicsi az esélye, viszont a méhen kívüli terhességtől nagyon félek, már kétszer volt. Ezért is tesztelek minden hónapban, de egy éve nem volt semmi a tesztjeimen.
19018. Veronika27 (válaszként erre: 19016. - Gérvágó)
2018. aug. 25. 14:12

Szia. Az érzés ismerős... Szolgáltatóiparban dolgozok, vendégeim között van vagy 5 kismama jelenleg. Olyan is, aki kész csoda, hogy teherbe esett, meg olyan is, aki nem is akarta, de megtartotta. Ez utóbbi végig cigizte a terhességet, de volt már olyan vendég is, aki rendesen túlsúlyosak esett teherbe, cukorbeteg lett közben és azt mondta: "Diétáznom kellett volna, DE ÉN AZT NEM BIRTAM".

Ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben, hisz én mindent megteszek azért, hogy jöjjön a baba. No cigi, alkohol, lumpolás, diéta, rendszeresen járok laborba, mindenfélét szedek... Azok meg nincsenek tekintettel csak a saját maguk elégedettségére...

19017. Veronika27 (válaszként erre: 19008. - Annamari23)
2018. aug. 25. 14:06

Szia! Pm-re szedsz hormont? Ha igen, valószínű túl lett tolva az adag.

Nem vagyok profi, de elvileg a magas fsh/lh pco lehet. Persze ha ki van vizsgálva már, akkor nem.

19016. Gérvágó (válaszként erre: 19007. - Annamari23)
2018. aug. 24. 21:44

Megvolt az uh, minden rendben velünk, szépen fejlődnek a babák (10. hét), úgyhogy most egy időre kicsit megnyugodtam. Már csak 2 hét a bűvös 12!


De eszembe jutott, hogy talán nem örül mindenki annak, ha itt írok a babákkal kapcsolatban. Ne haragudjatok, igazán nem szeretnék senkit megbántani, és nagyon is jól esik, amikor valaki érdeklődik. Viszont - ez most kicsit durván fog hangozni - a 4,5 éves küzdelmünk alatt én eljutottam odáig, hogy szó szerint mindenkit utáltam, aki terhes lett. Rettenetesen irigy és féltékeny voltam. Talán csak azokra nem, akik közeli ismerősök, és szintén sok évet küzdöttek. Bár náluk is mindig fájt a szívem, mikor a gyerekeikkel láttam őket. Nekem a sikertörténetek sem adtak erőt, inkább az jött le belőlük, hogy lám, MÉG NEKI IS sikerült, csak nekem nem. Szóval durván egoista és pesszimista lettem.

Elegem volt abból, hogy körülöttem MINDENKI terhes, csak én nem, és több ismerőst is letiltottam a facebook-on, mert teletolta babás cikkekkel a falamat. Sokszor sírtam itthon, mikor újabb és újabb ismerős posztolta ki a terhes/uh fotóit.

Nem vagyok erre nagyon büszke, de ez az igazság. És talán nem csak én járok/jártam ebben a cipőben. Megnyugtatna, ha valaki hasonló érzésekről számolna be! :)


Nagyon szeretem ezt a fórumot, igazi támogató közeg alakult itt ki. Szeretnék továbbra is itt szurkolni a sorstársaknak, és nagyon várom, hogy szép sorban azt írjátok, sikerült!

Ezért ha bárki érdeklődik felőlem, szívesen írok magunkról, de lehet, hogy szűkszavú leszek mindezek miatt. Hátha van más is, aki hasonló érzésekkel küzd.

(És közben nagyon-nagyon bízom, hogy a gyerekeim szépen fognak fejlődni és egészségesen születnek meg, mert az aggódásnak soha nincs vége.)


Bocsánat, ha bárkit megbántottam, nem akartam.


Továbbra is megy a nagy drukk mindenkinek!

19015. 8ed80e4016
2018. aug. 24. 18:45

Igen szerencsére a következő vérzésnél már mehetek is.

6. napon vagyok szóval nagyon az elején.

Reggel még gondolkoztam hogy elmenjek e,de inkább felhívtam mert fertőző.


Köszi :)

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook