Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
20454. Nileve80 (válaszként erre: 20453. - Kathrinne)
2022. jún. 30. 21:17

Szia. Köszönöm a segítséged :) Hívtam is őket ma...szeptember közepére kaptam időpontot csak.

A telefonos konzultációs után sok idő mire elkezdődik a folyamat?

20453. Kathrinne (válaszként erre: 20452. - Nileve80)
2022. jún. 30. 13:32

Szia!Dunamenti REK lett a nevük már nem Kaáli Intézet viszont a honlapjukon nincs fenn az elérhetőségük.A szegedi intézet telefonszáma:0662/423-623.Ezen a telefonszámon reggel 8-tól délután 4-ig tudod őket hívni és információt kérni.

Kapsz egy időpontot valamelyik orvoshoz telefonos konzultációra és válaszol az összes kérdésedre.

Remélem tudtam segíteni!Szép napot!

20452. Nileve80
2022. jún. 28. 08:01

Sziasztok!

Kérdezni szeretném, hogy mi a menete a lombiknak?

Petevezeték elköltésem van.. tehát csak a lombik marad :(

Kihez kell legelőször fordulni? Tudnátok Szegedi elérhetőséget adni?

Köszönöm szépen

20451. Kathrinne (válaszként erre: 20450. - Wica84)
2022. jún. 26. 17:12
Következő ciklus idejére meg lesz minden vizsgálat.Én így értettem hogy 1 délelőtt alatt meg vannak:D Nem úgy hogy eredmény is lesz.Az alsó hangon 2 munkahét.EESZT-en tudod figyelni ha van ügyfélkapud.Mindenkinek ugyanaz a kivizsgálás van igen.Átjárhatósági inszeminációnál kell.Lombiknál a méhtükrözést szokták kérni.
20450. Wica84
2022. jún. 23. 20:30
Sziasztok! Nekünk ma volt az 1.vérvétel.A következő ciklus 1.napján kell újra időpontot kérni. Akkor kell vinni páromnak a vizelet és spermium mintát, nekem egyéb vizsgálatok lesznek (?). Gondolom mindenkinek ugyanazok az alap kivizsgálási sorrendek. Tudna valaki erről nyilatkozni, hogy ez kb.mit is jelent és hány ciklust ölel fel, mire minden vizsgálat meglesz? Gondolom az átjárhatósági vizsgálat sem hagyható ki? Előre is hálás vagyok a válaszokért!
20449. tutu79 (válaszként erre: 20447. - EdinaRita32)
2022. jún. 16. 15:47

Ösztrogén dominanciát mindenféleképpen nézetnék, ha az endokrinológus nem írja ki. Az "csak" egy vérvétel. A peteérést követő 7 napon kell egy ösztrogén és egy progeszteron szintet nézetni.

Ösztrogén dominanciára glutén mentes diétát is szokták ajánlani.

20448. Dodó8
2022. jún. 16. 13:32
Sziasztok! Maradt egy kis progim, üzenetben a továbbiakat.
20447. EdinaRita32 (válaszként erre: 20445. - Tutu79)
2022. jún. 15. 21:42

Most cukor mentes diétán vagyok,Tej terméket nagyon ritkán fogyasztok, elenyésző mennyisegben fogyasztok.Ösztrogent nem nézetek még,Már meg van az időpont az Endokrinologushoz...

A gránátalma kivonatot sem próbáltam,Indol3 karbonitot sem, ezt most hallottam először!😊 de nagyon kiváncsi vagyok egyébként az AMH ra hogy az milyen értéket fog mutatni!

20446. tutu79 (válaszként erre: 20440. - EdinaRita32)
2022. jún. 15. 20:23
Amúgy Békéscsabáról Pest nem lenne megoldás, ha már ugy is ennyit kell autózni? Tudom km szempontjából biztos több de pesten tényleg hamarabb sorra lehet kerülni és szerintem szakmailag is magasabb színvonalat képviselnek.
20445. tutu79 (válaszként erre: 20442. - EdinaRita32)
2022. jún. 15. 20:21

Ez a cisztásodás ez nem valamilyen életmód következménye?

Esetleg glutén, tej, cukor mentes diétát próbáltál?

Ösztrogén dominanciát néztek?

Sajnos az ösztrogén a zsírsejtekben is tárolódik, tehát a túlsúly duplán vissza üt.

Gránátalma kivonatot ill indol-3-karbinolt próbáltál?

20444. tutu79 (válaszként erre: 20441. - Anikó88)
2022. jún. 15. 20:18

Nálunk is így volt kb, csak én közép idős UH-ra amikor a kenet vétel is történik nem tudtam bejutni, mert az orvosom egymás utáni 2 hónapban pont akkor volt szabin.

Kérdeztem, hogy nem lehetne-e hogy más csinálja meg a rákszűrést és a kenet vételt, a protokollt meg majd megbeszélem az orvosommal, de nem. Nincs helyettesítés... Kimaradt 2 hónap emiatt a semmiért. Plusz a HIV hepatitis eredményét is meg kellett várni PAPIRON, nem volt elég hogy én bemutattam telefonon az EESZT eredményét.... Rugalmatlanok, húzzák az időt...

20443. A.niko86
2022. jún. 15. 16:08
Szép napot mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni: sajnos többszöri hívás után sem vették fel a telefont és nagyon fontos lenne beszélnem velük...tud valaki elérhetőség adni, ahol fel is veszik? Köszönöm szépen
2022. jún. 15. 15:11

Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a segítséget😊 Dr.Márton Virágot választottam! Augusztusban lessz az első konzi! De őszinte vagyok! Nem fűzök sok reményt ehez az egészhez!!!🥺Vann sok,több E.Ü.problémám....32Éves vagyok,van 2 gyermekem minden kettő császármetszéssel született!2007 És 2010. A 2.Császárom sürgöségi volt ,,fenyegető hegszétválás,, miadtt🥺 Azóta Elválltam, Más párom van és nincs közös gyerkőc már 6.éve... 2013.ban lett egy cisztám ami csak nőt,és nőt meg próbáltunk mindent módszert hogy el tünjön,felszívodjon gyogyszer,szúri stb vártunk de sajnos meg tapadtt mint egy baba🥴 majdnem 2.hónapot vártunk, mint és lett belőle egy ,,lúd tojásnyi ,ami roncsolta a jobb old. Petefeszket,petevezetéket szöveteket,így el távolításra került a sor😔.Maradtt a bal az még át járható volt egy ideig.Utánna jöttek a sorozat Nőgy. műtéteim A bal old ugyan úgy cistásodott,Hol 7Cm. ,volt mikor pcom volt, de hálistennek nem kellett ki venni de viszont egy kisebb darabot el kellett távolítani .Akkor jött az hogy nem átjárható.🥺De viszont van endometriózis, hasüri össze Növés,amit korrigált a dokim.Jött a menstruáció kimaradás,hízás,most 1 hónapja voltam ált.laboron ahol glükóz 8.1 volt hugysav is magas , koleszterin trig. Szinten magas volt gyulladas is volt,kicsit magasabb a Maj ertékem is.emelkedett volt. Ezekre kaptam bogyókat. +Merckformin XR 500Mg kezdő adag Reggel1x Tartom a diétát,vezettem be mozgást,És ellenőrzőm a cukorszintem, és próbálom karban tartani!Endkrinologia vizsgalat az csak jövő honapban lessz persze Magán úton....Ha esetleg Valaki ilyen vagy hasonló cipőben volt és sikerült a kis babóca,annyira boldog lennék ha le írnátok a siker történetet.Egyrészt mert erőt adna! Bocsika hogy hosszúra sikeredett!

MINDENKINEK KÍVÁNOK KITARTÁST,ERŐT EGÉSZSÉGET,ÉS BOLDOG BABAVÁRÁST! 🥰

20441. Anikó88 (válaszként erre: 20440. - EdinaRita32)
2022. jún. 15. 13:34

Mi legutóbb szeptemberben voltunk az intézetben, azóta intézetváltás történt, így nem tudom mennyit változott. Nekünk úgy volt, hogy el kellett menni először vérvételre mindkettőnknek. Ha azzal minden rendben, akkor vissza kell menni rákszűrésre, és nemi betegségeket szűrnek még (hüvelykenet+spermaleadás). Ha esetleg találnak valamit, akkor gyógyszert kell szedni. Ha minden rendben van, akkor következő ciklusban már lehet is menni ciklusindításra.

Mi is Békéscsabán lakunk, sokszor csak 2-re értünk haza a lombik kezelés alatt. Reggel fél8-ra kell menni vérvételre, kb 11-re szokott eredmény lenni, azt meg kell várni. Elég sokan szoktak lenni. Dokival aztán még konzultáció: gyógyszerfelírás, kezelésmegbeszélés.

Csak azért írtam le, hogy nálunk így volt, hogy erre is számíts, lehet most is így működik. Aztán még ugyebár kb másfél óra hazafele.

20440. EdinaRita32 (válaszként erre: 20437. - Tutu79)
2022. jún. 15. 12:19
Szia! Köszönöm szépen a tapasztalatod amit meg osztottál velem/velünk! Én Békéscsabai vagyok es Nagyon örülnék ha meglennének a vizsgálatok egy délelőtt...ki tartást kívánok neked ,és sokerőt egészséget!
20439. EdinaRita32 (válaszként erre: 20438. - Anikó88)
2022. jún. 15. 12:12
Szia!köszönöm szépen hogy megosztottad a tapasztalatod!
20438. Anikó88 (válaszként erre: 20435. - EdinaRita32)
2022. jún. 15. 09:10

Sziasztok!

Mi Dr. Márton Virágnál kezdtük a lombikot. Az első 2-őt ő csinálta (mindent, tehát a leszívást is). Szerintem jó orvos, és szimpatikus is volt. Kedves nagyon, lehetett vele akár másról is beszélgetni. Sajnáltam amikor elment, de persze érthető:)

Átkerültünk Dr. Wellinger Károlyhoz. Vele is megvoltam elégedve. Nagyon alaposan elmagyaráz mindent. Kérdezhetsz bármit tőle nyugodtan. 3 lombikot csinált nekünk. Mindent megcsinált, a leszívást is.

Én Szöllősi doktornőről csak annyit hallottam, hogy állítólag sokszor hangulatember (egy orvosnál ez szerintem nem jó).

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj még:)

20437. tutu79 (válaszként erre: 20435. - EdinaRita32)
2022. jún. 14. 20:10

Szia Nekem Márton Virág szimpatikusabb. Dalma ahogy írták előttem is mindig a leszívásokat csinálni Zádori helyett, azt nem tudom hogy Wellinger helyett is.

Virág kicsit modernebb szemléletet képvisel és nyitottabb az uj eljárásokra. Korábban volt magán rendelése is szegeden és pesten is.

Ezen most lepődök hogy a vizsgálatok egy dél előtt megvannak... Idén még nem voltam, csak tavaly és tavaly előtt. Akkoriban volt 1 vérvizsgálat, ami a hepatitis, HIV, mindkettőtöknek. Ennek eredménye után volt egy UH, ahol meghatározták a stimulációt. A kövi vérzésnél kellett jelentkezni.

DE Amit most tudok, hogy amióta átvette az egyetem kettős finanszírozás van!!! Kapnak havonta egy keret összeget, ebbe kell belepréselni az összes vizsgálat összegét, illetve utólag finanszírozzák a lombikot. Vagyis azért is van ilyen hosszu várakozás, mert nincs korlátlan finanszírozást..... Szóval ennyit az ingyenes lombikról, igen nekünk nem kell fizetni, csak az intézetetbe nem lehet bejutni mert nem kapnak pénzt....

Pesten tudom hogy hamarabb sorra kerülnék, voltam konzultáción 2 intézetnél, de rájöttem hogy most még sem tudom megoldani a feljárkálást. Bár itt nem biztattak tegnap semmivel, szóval lehet megint 5 hónap lesz mire eljutok a stimulációig, ugy hogy egészséges vagyok....

20436. Kathrinne (válaszként erre: 20435. - EdinaRita32)
2022. jún. 14. 16:33
Szia!Dr.Márton Virágot nem ismerem viszont sok jót hallottam róla.Dr Szöllősi Dalma szokta a punkciót csinálni(nekem legalábbis bár nem az orvosom),nem igazán ismerem őt sem de nekem szimpatikus volt mikor pár szót váltottunk.A vizsgálatok egy délelőtt alatt megvannak szóval azon ne aggódj.A vércsoport meghatározás kell majd de azt nem csinálják meg itt szóval azt neked kell intézni.A tapasztalatom annyi hogy nekem nem volt különösebben megterhelő fizikailag a kezelés viszont lelkileg nehéz egy idő után főleg ha többször már nem sikerült a beültetés.
2022. jún. 14. 13:39

Sziasztok!Új vagyok itt 😊

Nem lejárató kampányt szeretnék!!!

De érdeklődnénk hogy mi a véleményetek Dr.Márton Virágról

Vagy Szöllősi Dalmáról!? És milyen ,,gyorsan zajlanak,,a vizsgálatok? Én tegnap kértem konzira időpontot Augusztusra kaptam!Meg köszönök minden féle tapasztalatot akik már jártak,járnak,és van tapasztalata.

20434. tutu79
2022. jún. 13. 20:39

Sziasztok, volt valaki mostanában az intézetben? Csak érdeklődnék milyen a helyzet odabent.


Köszi :)

20433. Anikó88 (válaszként erre: 20432. - Tutu79)
2022. jún. 11. 09:42
köszi szépen:)
20432. tutu79 (válaszként erre: 20431. - Anikó88)
2022. jún. 10. 12:47
Boldog babavárást, köszi hogy megosztottad :)
20431. Anikó88
2022. jún. 9. 11:02

Sziasztok! Gondoltam, hogy megírom mi történt velünk, hátha valakinek ad egy kis reményt:)

Tavasszal mentünk volna a 6. lombikra, viszont spontán sikerült a terhesség. Januárban volt egy hystero laparoszkópia műtétem, szedtek ki miómát, meg endometriózist (a mióma valószínűleg a lombikok miatt alakult ki), és idén diétázni kezdtünk (cukorcsökkentés, fehérlisztcsökkentés, IR diéta valamennyire).

Valamelyik meghozta a sikert nekünk több mint 6 év után, 5 inszemináció, rengeteg gyógyszeres hónap, 5 lombik, 3 missed ab után. Sose hittem benne, hogy ezek után sikerülhet természetes úton. El se nagyon tudtam hinni a pozitív tesztet. Viszont jelenleg 14 hetes terhes vagyok:) Reméljük most minden rendben lesz. Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön egyszer, akár mesterségesen, akár természetes úton.

20430. Ancsiii87 (válaszként erre: 20429. - Kathrinne)
2022. jún. 8. 23:23
Nagyon köszönöm!Így hogy átvette a Klinika változott valami?
20429. Kathrinne (válaszként erre: 20428. - Ancsiii87)
2022. jún. 8. 17:25

Szia!Telefonálj be az intézetbe és mond el így ahogy ide leírtad.2 hónapot valószínű várnod kell a konzultációra.

Megmondják milyen vizsgálatok kellenek de ott lesz megcsinálva mind ha úgy szeretnéd vagy elmégy máshová akár privátba is megtudod csináltatni ha mielőbb kell az eredmény.Kell:-Rákszűrés

-Chlamydia,Trichomonas szűrés

-HIV,Hepatitis vérvétel

-Vércsoport meghatározás(ott nem csinálják meg)

Párodnak spermiogram,chamydia,trichomonas,HIV-hepa vérvétel szintén de ezeket mind ott megcsinálják vagy privátba szintén el lehet intézni csak nem ingyenes nyilván.

20428. Ancsiii87
2022. jún. 8. 13:42
Sziasztok!2016-ban volt az első lombikunk és mennénk tesóért.Fagyasztott nem lett.Szeretném kérdezni,hogy most mennyi a várólista?Milyen vizsgàlatok kellene?köszönöm ha valaki válaszol.
20427. Kathrinne (válaszként erre: 20426. - Tutu79)
2022. ápr. 30. 08:57

Köszi a tippet!Utána olvastam a D-Mannóznak.

Kitartásra szüksége van minden lombikosnak😊

20426. tutu79 (válaszként erre: 20425. - Kathrinne)
2022. ápr. 29. 15:40

Jobbulást, a húgyúti fertőzésre jó a D-Mannóz, a DM ben lehet kapni. Ezt Németországban antibiotikum mellé ajánják. Olvass utánna esetleg.

Kitartást nektek.

20425. Kathrinne (válaszként erre: 20424. - Tutu79)
2022. ápr. 29. 14:37
Szia!Igen,lehet ez okozta a bajt hogy nem lett megnézve van e még gyulladás.Én hétfőn akartam menni a műtét utáni kontrollra de ma délelőtt annyira fájt a petefészkem környéke hogy bementem azonnal a klinikára és kiderült hogy van egy enyhe húgyuti fertőzésem.Nagyon megijedtem a fájdalomtól,már azt hittem hogy a méhemmel van baj de hála az égnek semmi baja.Monural-t kaptam rá 2 tasakot és ha nem javul a helyzet akkor vissza kell mennem.Ja és lett 1 db mini cisztám de arra mondták hogy fel fog szívódni.Igen,az Unicá-ban láttam ezt az élveszületési garanciát és tetszik a dolog de várjuk ki a 4.próbálkozás végét.Lehet hogy nem kell az Unica végül.Köszönöm szépen és én is sok sikert kívánok nektek!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook