Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy legyen feszes fenekem? Valakinek sikerült? fórum

Hogy legyen feszes fenekem? Valakinek sikerült? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 29. 19:48

Sok folyadék, cukor, fehérliszt minimális vagy semmi bevitele, no cigi, no alkohol, sok gyümölcs és zöldség.


Ez a táplálkozás része.


Szerintem csak mozgással nem lehet a narancsből eltűntetni, viszont ha jól táplálkozol, akkor segíti az eltőntetést.


Nekem a futással volt a leggyorsabb.


Feszes fenék: nézd meg a naplómban a 480. hozzászólást.

Ettől kerek, feszes, kemény lesz.


Sok sikert!

27. judit6006 (válaszként erre: 24. - MelisUK)
2009. okt. 29. 14:20
Hogy te mi mindent tudsz!Köszi a tornagyakorlatokat!
26. zyta23
2009. okt. 29. 12:10
valaki segitene hogyan tuntethettem el a narancsbort es hogyan feszesithetem a combokat es a feneket?
2009. ápr. 4. 18:21
CORPOSANO készülékkel minden felesleges zsír és a narancsbőr is eltávolítható.
2009. febr. 19. 11:29
Próbáltam cellulitisz elleni kenőcsöt kétfélét, várva az eredményt, de nem hatottak. Ami nekem bevált - természetesen még a torna mellett - az az eukaliptusz olaj. Ezzel kenem be a combom és a fenekem hígítatlanul, nagyon hatásos. Nem illóolajjal, hanem olyannal, ami gyógyszertárban kapható, amit betegség ellen használnak pl inhalálásra. Ezek nekem még Ciprusról vannak, ott úgy használták, hogy ha érezték, hogy kezdenek betegek lenni, akkor kiöntöttek picit a markukba és felszívták az orrukkal. Nagyon durva, az ember szeme folyik tőle kegyetlenül, én nem tudnám megcsinálni. De már nagyon jól hozzászoktam, már alig érzem, hogy hűsit, mikor bekenem magam. Eleinte a fürdővízbe téve néhány csepptől rázkódtam a forró vízben, úgy fáztam tőle, most már simán kenem vele magam hígítatlanul. Felgyorsítja a véráramlatot és ezáltal távoznak a salakanyagok, így megszűnik a narancsbőr.
23. MelisUK (válaszként erre: 22. - Anshal)
2009. febr. 19. 11:24

Őszinte gratula neked, hogy bírod ezt csinálni. Utána lábra tudsz állni és haza tudsz menni? És másnap?

Nekem az ugrálós és guggolós esti tornámtól is olyan izomlázam tud lenni, hogy néha alig bírok mozdulni utána. :P De hatása szerencsére ennek is van. Viszont tuti, hogy sokkal hatásosabb ez a spinning, hisz extra gyorsan kell csinálni.

22. Anshal
2009. febr. 19. 08:15

Szinte mindenfajta órát kipróbáltam már, amit az edzötermek nyújtanak. Szerintem a leggyilkosabb a spinning, de ki lehet bírni, és véleményem szerint a leghatásosabb is.

Imádom a súlyzós eaerobicot, a step aerobicot, a kick-boxot (itthon legtöbbször ezt csinálom), Réka tornáit, jogát, de ami szerintem a leggyosabban hat, az a spinning.

Sajnos itt ahol lakom (Németo) kicsit drága, mert igaz, hogy az óra pár euro, de nem vihetsz be a terembe saját italt (vizet, vagy sport italt), hanem csak azt, amit ott megveszel. Ami persze ugyanannyiba kerül, mint maga az óra, így már nem olyan olcsó, és ital nélkül biztosan nem bírnám ki.

Igyekszem más termeket is kipróbálni, de ez van a legközelebb, és örülök, ha ide el tudok jutni 1-1 este.

Azért márciustól szeretnék belehúzni, mert tuti, hogy visszanyerném nyárra a 10 évvel ezelötti formámat.

21. tencz moni (válaszként erre: 7. - 43d02447da)
2009. febr. 17. 18:08
igen fogyás cukor nélkül kávé kevés szénhidrát torna leg magic nagyon jo teljessen eltünt a combomrol és a fenekemröl sok sikert
2009. febr. 17. 18:04
egy honapja használom a leg magicot és ugy látom hatássos
19. Mudryn
2009. febr. 17. 16:37

Szia!!

A legtutibb a lovaglás!!!

Meg a Rubint Réka dvd-jei se rosszak.

18. MelisUK (válaszként erre: 17. - Klimpírozi)
2009. febr. 17. 10:47
Köszi, már kaptam rá választ. Akkor már megvan, hogy honnan ered a név is. Köszi.
17. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - MelisUK)
2009. febr. 17. 10:46

A spinning egy amerikai triatlonos ironman, Johnny G. által kifejlesztett

Zenés, csoportos aerob kőkemény edzésprogram,teremkerékpározás

spinning.lap.hu

16. MelisUK (válaszként erre: 14. - Dancingqueen)
2009. febr. 17. 10:37
Okés, köszi, láttam már ilyet filmekben, ez elég durva lehet. Ehhez kell fizikai erő bőven, nekem a normál szobabicózás is durva tud lenni. :P
2009. febr. 17. 10:36

Nekem van egy jó módszerem. Először is sok víz és semennyi édesség, rengeteg zöldség, minimális gyümölcs, nagyon kevés pékáru, tészta, kevés hús.

Ezen kívül mozgásként minden nap:

- guggolás többféle módon (1. nagy terpesz, lábfej kifelé, így guggolni és felállni, ugyanez aprózva; 2. nagy terpesz, lábfej előre, ugyanezt megcsinálni; 3. kisebb terpesz, ugyanezt így is megcsinálni; 4. még kisebb terpesszel is ugyanezt; 5. zárt lábbal is ugyanezt, plusz zárt lábbal teljes guggolást is kell csinálni.

- oldaladra fekszel és lábfellendítéseket csinálni úgy, hogy a csípőd a lehető legjobban előre told közben, ez fenékre, derékra és külső combra nagyon jó

- ugyanígy oldaladra fordulva melledig húzod a lábad, majdd kinyújtod lentre, ebből jó sokat

- ugyanígy oldalt fekve mindkét lábad behajlítva és a fölsőt emelgeted, a lábfejek összezárva maradnak (kifejezetten jó popsira)

- hátadra fekszel, lábaid égnek állnak, zár-nyit, majd ugyanez aprózva, ez belső combra jó

- állsz, pici terpesz és a feneked sokszor összeszorítod és elernyeszted, extra jó formát ad ám (minimum 50-nel kezdd)

- állsz, lábfejek kifelé néznek, így combot feszít-ernyeszt, ez a combnak nagyon jó

Az ilyen izom feszítésektől és ernyesztésektől sokat lehet fogyni, nem is gondolná az ember.

- terpeszben állsz, előre dőlsz majd felállsz, ez hátsó comra és popsira nagyon jó


Meg kell dolgozni a szép fenékért és comokért...

14. dancingqueen (válaszként erre: 13. - MelisUK)
2009. febr. 17. 10:32
spinning: nem magyarok által használt idegen szó,több orzságban is igy hivják,ez egy sport-irányzat(kb.) baromi gyorsan tekertek szobabiciklin a fitness teremben,mikozben az edző adja az instrukciókat,hogy hegyen fel,v épp le tekertek,és milyen tempóval kell nyomni
13. MelisUK (válaszként erre: 10. - F994e5f68f)
2009. febr. 17. 10:27
Mi ez a "spinning"? Nem vagyok tisztában a magyarok által használt angol szavakkal, de szerintem a forgástól nem lesz se a popsi, se a comb extra formás, ki bír olyan sokáig forogni? :P Bár a fonást (másik jelentése) se próbáltam még fogyásra. :P
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - 43d02447da)
2009. febr. 17. 09:48
Szia Nekem sikerült eltüntetnem a problémás részeknél.Folpackba tekercseltem magamat.Fenék, has,comb és úgy tornáztam vagy futottam 30-40 perceket minden nap.Utána kb másfél liter folyadékot kortyolgattam el.Ez még szülés előtt volt.Most újra elkezdem ,mert ismét rámfér.Sok sikert!
11. Klimpírozi (válaszként erre: 10. - F994e5f68f)
2009. febr. 17. 09:16
ez teljesen így van..betoncomb és fenék garantálva!
10. f994e5f68f (válaszként erre: 2. - 43d02447da)
2009. febr. 17. 08:50
Spinning heti 3x. 3 hét után megdöbbentő a változás,és ez még fokozódik.:-)
9. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - 43d02447da)
2009. febr. 16. 21:17
egy masszőr ...őrnek a feneked mellé a cellulitusz krémeivel csodákra képes,a sportolás és a szauna mellett, majd egy szakember akinek feltűnik hogy ennyire el vagy foglalva a testképeddel:)))
2009. febr. 16. 20:07
VALAKÍ
2009. febr. 16. 19:35
segítség!!! Van akinek eltűnt a narancsbőre min 40-50%-osan??H sikerült?Kétségbe vagyok esve
6. 43d02447da (válaszként erre: 3. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 16. 19:25
volt?:)
5. 852308703c (válaszként erre: 2. - 43d02447da)
2009. febr. 16. 19:24

pl...futas..a tesomnak attol lett hogy minden este kb 2 honapon at futott par lassu kor a stadiba...

de azt mondjak ha "megallsz" kutya pozba es hatra fele nyujtogatod felfele a labad az is hatasos...

biciklizes...

2009. febr. 16. 19:24
szobabicikli?
2009. febr. 16. 19:22

Sikerült hát! Szilikonbeültetés!


:-((((

2009. febr. 16. 19:22

Sziasztok!

A naplómban be van írva h sportolok rendszeresen és egészségesen kajálok. Érdekelne hogy hogyan lehetne feszesebb és keményebb a fenekem?Van rajta zsír, viszont narancsbőr is. és az is zavar. esetleg vmi sikersztori lelkesítésnek?:)

2009. febr. 16. 19:20
Hogy legyen feszes fenekem?Valakinek sikerült?SEGÍTSÉG!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook