Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Császármetszés után a pocak.... fórum

Császármetszés után a pocak.... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 29. 22:55

Nekem egy császárom volt, de teljesen visszament a hasam. Nekem a kórházban azt mondta hajdan a szülésznő, hogy akik vékonyak, és a terhesség alatt sem híznak sokat, azoknak sokkal könnyebben visszarendeződik ott is minden.

Valami lehet ebben a császáros hasban azért, mert ugye a vágásnál rugalmatlan a bőr, esetleg túl feszes ott, nem enged, hízni sem tud ott az illető de össze sem megy, ezért ha felesleg van, az rálóg.. nem tudom, csak gondolkozom.

2010. okt. 15. 18:20
Szia mimi2! Hasonló cipőben jártam. Én 2006 ban hoztam világra császárral a kislányomat. Nekem sem ment le a hasam. Amikor a kislányom 3 éves volt kiderült hogy az izmok szét vannak válva és lett egy köldöksérvem . Tehát hiába való volt a torna és a többi módszerem. Szégyen ide, szégyen oda kés alá feküdtem, és összevártak az izmokat sérvet ,helyre tették és plasztikázták a bőr is. Ma végre olyan a pocakom mint tiniként. Lehet érdemes megnézetni mi lehet nálad az ok. Legyen mit kizárni. Mert ha ilyen nincs mint nekünk akkor mehet tovább a torna. Adatlapomat nézzétek meg
29. katic (válaszként erre: 27. - Jerrykoma)
2009. dec. 15. 22:04

Én a szoptatás végén - 2,5-3 hónapig szoptattam a lányomat - több kg voltam, mint amikor szülni mentem. :-(

Aztán mire lassan visszafogytam volna, megint teherbe estem. :-P A fiamat nyolc hónapig szoptattam, és akkor már elindult az a folyamat, amire te is gondolsz, hogy fogyni lehet a szoptatástól.

A hosszú ideig tartótól igen, amikor valaki évekig szoptat.

28. katic
2009. dec. 15. 22:01

Én kétszer szültem császárral, szintén azt hallottam, hogy ilyen szülés után a has megmarad, nagyobb, lógósabb lesz, nem folyik ki a vér belőled, stb.

Ez egy nagy hülyeség.

Ugyanolyan szép lehet, mint a terhesség előtt, csak rengeteg munka/torna és évek kérdése szerintem.

Nekem egyébként az első szülés után a sebre lógó részt a másodiknál a dokim kivágta és feszesebbre varrta vissza. Most már szép. :-)

2009. dec. 8. 11:51

Sziasztok!


Kisfiam 5 hónapos, császármetszéssel született téraránytalanság miatt.

A pocakom még mindig akkora, mint kb. 25 hetes terhesen! Plusz rálóg a hegemre!

Szoptatok, viszont nemhogy fogytam volna, még híztam is! Pedig nem eszem túl sokat.

Van vkinek hasonló tapasztalata? Mit lehet tenni? (Tornázni nem nagyon merek az izomláz miatt-állítólag megváltoztatja az anyatej ízét.)

26. mimi2
2009. márc. 22. 08:41

Na,most majd kiderül,hogy hogy tornával ismét a régi lesz e!! :)))

végre sikerül eljutnom konditerembe!

Most kezdem,megyek is :)

25. Leoborta (válaszként erre: 8. - 901c5389fe)
2009. febr. 16. 14:11
Nem kimondottan a császár miatt ereszkedik meg a has. Nekem volt ez is az is, csíkos a hasam, lóg is, de a strandra bikiniben is kimegyek, nem zavar, így is jó. Elfogadtam, mert súlytöbbletem nincs.
2009. febr. 16. 14:11
Nekem semmi sem segít, hogy a bőr visszahúzódjon.De már nem zavar.
23. Gyévi (válaszként erre: 1. - Mimi2)
2009. febr. 16. 14:01
Nekem mind a két terhességem császárral végződött, mind a kettőnél 20 kg.-t híztam, de nem lóg a bőr, pedig 2-3 kg híjján lement minden... Tornázz sokat!
22. kinni
2009. febr. 16. 14:00

Alkati kérdés is, de a kitartó rendszeres torna biztos segít. Ha valaki szülés előtt sokat tornázott vagy sportolt és nem szedett fel nagyon sokat, szerintem gyorsan vissza tudja szerezni régi alakját. 5 hónapja szültem császárral és bízom benne, hogy nemsokára ismét a régi leszek. Például Rubint Réka két gyermeket szült császárral, a húgomnak is császár után teljesen lapos hasa van.

Szerintem se vágnak izmot, a zsírt kell ledolgozni.

2009. febr. 16. 13:54
Ennyi hibát...bocsi, és ráadásul caps lock-kal. :)
2009. febr. 16. 13:53

sZIASZTOK!


éN ÚGY TUSOM MANAPSÁG MÁR NEM VÁGNAK IZMOT. LEGALÁBBIS AZ ÉN DOKIM NEM VÁGTA, HANEM SZÉTHÚZTA!

AZ EGYETLEN AMIT ÉREZTEM AZ OPERÁCIÓ ALATT, HOGY RÁNGATOT EGY KICSIT, VAGYIS AKKOR HÚZTA SZÉT AZ IZMOKAT. ÉN ÍGY TUDOM. ÉS NEKEM SEMMI BAJOM A HASAMMAL, CSAK ANNYI, HOGY VAN MÉG RAJTA EGY KIS FELESLEG!

19. wn
2009. febr. 16. 13:37

Sziasztok!

A haskötő nekem is segített,bár még kellene tornáznom,de ...sokszor lusta vagyok:(

Szerencsére a vágás nem csúnya,nem lóg a bőr.

2009. febr. 16. 13:32

Szió Én is haskötőt használtam,és méhöszhúzót is kaptam,de és ez a lényeg:)))szerintem tornával biztos megoldható!!

Mondjuk sok tornával.....a barátnőm 35 kg fogyott és a csíkoktól eltekintve szép és feszes a hasa,pedig 43 éves.

Szóval csak semmi elkeseredés,baromi nagy kitartás:))))

2009. febr. 16. 13:12
Én is császáros vagyok, a két törpém több, mint 6 kg volt összesen! Egyből haskötőt használtam, kentem fitness krémmel, és mikor már tudtam tornáztam! Nem mondom, hogy tökéletes, mert az sosem volt:D, de jól érzem Magam így! Ha lehetne se feküdnék kés alá a hasam miatt, akkor már inkább a cicit turbóztatnám, mert az aztán összement, pedig mikor tejcsi volt! Hmm:)
2009. febr. 16. 12:49

Sziasztok! Az elsőt én is császárral szültem...nem tudom az számít-e de engem hosszában vágtak...a lányom most töltötte a 12. évét mi még akkor szigorúan 11-12 napig voltun a kórházban, 3 napon keresztül napi két szuriban kaptuk a méhösszehúzót utánna cseppekben...amit már a második szülés után nem is adtak. Szerintem sok függ a dokitól is varrás szempontjából...nekem épp csak egy halvány csík látszik...de van ismim akinek eléggé csúnya...

Attól is függ kinek hogy gyógyul...nekem semmi problémám nem volt vele...van akinek begyullad egy-két öltésnél...

2009. febr. 16. 12:47
Sziasztok! Én is császáros voltam,és nekem a korházban mondták a haskötő használatt és szépen visszament, aki előtte áll még annak ez egy jó tanács, akik már túlestek rajta, azoknak nem tudok tanácsot adni.
2009. febr. 16. 12:33
Sziasztok nekem méhenkivüli terhesség miatt van olyan nagy vágásom plusz volt két szülésem.Sokat tornáztam járok is,de a vágás alatt nekem is log fölötte lapos izmos /csak éppen csikos/.És nekem is azt mondták az már ugy marad mivel ilyenkor átvágják az egész izomfalat és utána már több részböl fog állni az meg teljesen külön a többitöl.Én is csak 26 éves vagyok és nagyon zavar mert az hagyán,hogy no fürdöruha no top.De a nadrágonkeresztül is látszik valamikor:(Sajnos ezzel csak mütéttel lehetne segiteni.De nekem erre se pénzem se idöm gondolok itt a nagyvágásra megint meg lábadozás stb.Majd egyszer talán.Ez az anya sors:D
13. ALLICS (válaszként erre: 11. - 901c5389fe)
2009. febr. 16. 12:32
Van egy hasplasztikás fórum itt kérdezd meg a csajokat ha tényleg érdekel.Én szoktam nézegetni a képeiket és tényleg nagyon szép hasat tudnak csinálni manapság.
12. ALLICS (válaszként erre: 10. - Mókicaaaa)
2009. febr. 16. 12:30
Igen van aki ilyen alkat,de azért nem a szerencsének köszönhető csak.
2009. febr. 16. 12:30
mennyibe kerülhet a plasztikázás? drága lehet nagyon?én megcsinálnám, h az önbizalmam visszanyerjem.
10. Mókicaaaa (válaszként erre: 9. - ALLICS)
2009. febr. 16. 12:26
szerintem meg alkat függő, nekem elég szépen visszaállt, de ez akinek sikerül csak szerencse..
2009. febr. 16. 12:24

Tornával lehet rajta javítani,de csak ha rögtön a 6 hét után elkezd tornázni.

Nekem is császár volt és még sokat is fogytam(31 kg),de nem lóg a hasam.

2009. febr. 16. 12:23

én is igy hallottam, hogy az izmok miatt, nem olyan már. én még csak 23 éves v


agyok, de strandra ki nem mernék már menni. 14hós a kisfiam.

2009. febr. 16. 12:22

Találtam egy hasonló fórumot:


[link]

2009. febr. 16. 12:21

Állitólag azért van,mert izmot vágnak :(

Nem tudom,mit lehetne csinálni ezzel a bőrrel,ami rálóg a vágásra :((

2009. febr. 16. 12:19

nekem már a második,az első után valamennyire visszament tornával.

Talán nem is volt zavaró.

De most....!

és a fogyástól még rondább :(

2009. febr. 16. 12:19

Sziasztok. Nekem is olyan "maradt" a hasam amilyen lett a várandósság alatt.

Boszikám 4600g és 61cm volt, ezt a méretbeli különbséget nem lehet "eltüntetni", sajnos meg kell barátkozni vele.

2009. febr. 16. 12:17
engem is nagyon zavar, nekem nagyon csunya csikos is, nem is halványult el, sajna ez van. kisfiam 4500gr-mal, és 56 cmrel született.
2009. febr. 16. 12:15

szia....

én ugyanigy jártam...és nem tudok vele mit csinálni. a torna se segitett. el kellett fogadnom magam...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook