Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mini stepperről tapasztalatok? fórum

Mini stepperről tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


28. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - B4d40997c0)
2012. nov. 22. 13:28

Fejpánt a homlokra, pamut póló, kis törölköző, hogy megtöröld az arcodat, ha már izzad:)

Én ezt teszem a tornán:)

27. b4d40997c0 (válaszként erre: 26. - A0c1361e44)
2012. nov. 22. 12:11
Naponta akarom :D Arra valahogy hamarabb felugrok reggel is, mint bekapcsolom a gépet, és tornázok... engem igazából az zavar, hogy izzadok... talán ettől annyira nem... remélem. Szóval megéri venni?
2012. nov. 22. 10:49

Minden csak akkor használ, ha azt rendszeresen használja az ember. Ilyen a torna is. Ha csak havonta egyszer tornázunk, akkor természetesen nincs hatása, de ha hetente 3x, akkor van óhatatlanul.

A steppep ugyan ez, ha csak a cipődet tárolod rajta, akkor nem használ, de ha hetente 3x1 órát használod a célmozgásra, akkor igen.

2012. nov. 22. 10:29
Van egy rokonom, ő napi kb. 1 órát nyomta, el is használt vagy 2 gépet, és fogyott tőle. igaz, idegileg is ki volt, és mellette dolgozott mint szobalány....
2012. nov. 22. 10:25
Gondolkoztam, hogy mivel kis helyem van, nincs fél méter x fél méter a legnagyobb mozgástér a szobában, így veszek egy mini steppert. Viszont megkérdőjeleződött bennem, hogy ez fő mozgásnak mennyire jó? Számít? Ha ezen taposok napi 1 órát, akkor fogyhatok vele?
23. jkiacz (válaszként erre: 22. - Nagyreni)
2009. márc. 24. 19:17

Szia!


Priviben meg tudnád írni hogy milyen márkájú steppert használsz és mennyiért vetted?

Én is szeretnék de nem tudom milyet vegyek! Állítható a nehézségi fokozat, illetve hogyan végzed a gyakorlatokat?

22. nagyreni (válaszként erre: 21. - 70b8b94025)
2009. márc. 16. 06:44
Az enyémnek a használati utasításában azt isleírták, hogyan kell edzeni vele, attól függően, mit akar az ember elérni. Én kardiózok vele, és mégis combból karcsúsodtam eddig a legtöbbet, meg gondolom a vádlim is, mert már egyáltalán nem feszül a csizma a lábszáramon.
2009. márc. 15. 20:53
Sziasztok! Nemsokára férjem meglep egy mini stepperrel, valaki megtudná mondani, hogy hogyan kell használni, milyen erősségi fokozatban, hogy ne izmosodjak, hanem vékonyodjak tőle? Mivel elég vastag combikáim vannak, nem lenne előnyös még vastagítani rajtuk.
20. blackout (válaszként erre: 6. - Nagyreni)
2009. febr. 17. 17:24

Kár, hogy közben takarítani nem lehet,

összekötném a kellemest a hasznossal...

Melyik is a kellemes???Hát inkább a takarítás:) Na jó ez nem igaz, mert ha az ember megszokja a rendszeres mozgást, állítólag hiányozni is tud.

Remélem hamarosan megvehetem a stepperrt.

19. CIVA62 (válaszként erre: 18. - Sziszikeccs)
2009. febr. 17. 14:34
Grat Neked:)
2009. febr. 17. 14:27
5 kg minusz után persze hogy hiszek benne:)
17. CIVA62
2009. febr. 17. 14:24
Ha hiszel benne,már annak is fogyasztóhatása van:) csináld ugy ahogy Neked Jó:)
16. CIVA62 (válaszként erre: 14. - Sziszikeccs)
2009. febr. 17. 14:20
ugy legyen,hajrá:)
2009. febr. 17. 14:01
Egyébként nekem is a legegyszerűbb verzió van meg. Kézi súlyzóval szoktam kiegészíteni, így még hatásosabb. Emellett persze az étkezésre is kell figyelni és így a heti 1 kg minusz megvan, ami szépen látható.
14. sziszikeccs (válaszként erre: 8. - CIVA62)
2009. febr. 17. 14:00
Már hogyne lehetne! Simán lemegy egy hét alatt 1 cm rólad, szóval beindul a lavina!
13. CIVA62 (válaszként erre: 10. - Vviki2)
2009. febr. 17. 13:39
igen,köszi:)
12. CIVA62 (válaszként erre: 11. - Nagyreni)
2009. febr. 17. 13:39
Gyerekek mellett inkább körülményesebb a termi edzés,mint sem unalmas:)mindegy hol tornázol/edzel a mozgás a lényeg és a kitartás:)
11. nagyreni (válaszként erre: 9. - CIVA62)
2009. febr. 17. 13:24

Igen, a zene sem rossz, bár arra még nem próbáltam, de sokan mondják:-)

Nekem azért is praktikusabb itthon edzeni, mert a két kicsi gyerek és az ő elfoglaltságaik mellett nagyon nehéz még arra is időt szakítanom, hogy elmenjek konditerembe. Az még plusz két óra a napból, amíg elmegyek, ott vagyok, hazajövök, zuhi vagy ott vagy itthon. Így meg este, ha letettem őket aludni, berakok valami jó kis filmet és taposok, és kiegészítem még hullahoppkarikával, időnként még combizomerősítővel is. És vége is a filmemnek:-) Így nem az ő idejükből veszek el, hanem a sajátomból és így nyugodtabb a lelkem is:-)

10. vviki2 (válaszként erre: 8. - CIVA62)
2009. febr. 17. 13:23
Gondolom napi 20-30 perc/hét...:-))
9. CIVA62 (válaszként erre: 6. - Nagyreni)
2009. febr. 17. 11:09
Szia,5 éve taposok a konditerembe,de még nem untam rá:) csak egy jó M3-as lejátszó kell és nem uncsi.Nekem is van itthon taposom,.
8. CIVA62 (válaszként erre: 2. - Sziszikeccs)
2009. febr. 17. 10:59
Szia,már bocsi,de egy hét 2O-3O perces taposással még semmi eredményt nem lehet elérni:)
2009. febr. 17. 10:49

SZIASZTOK!

Nekem nagyon vastag a vádlim szerintetek tudnák a taposóval fogyni belőle???

6. nagyreni (válaszként erre: 5. - Blackout)
2009. febr. 17. 10:37
Szerintem, legalábbis nekem, tökéletesen megfelel a legegyszerűbb. És tényleg nem olyan uncsi, mint a konditeremben taposni, én filmet szoktam nézni közben:-)
2009. febr. 17. 10:01
Sziasztok! Én is régóta gondolkodom , hogy vegyek -e. Régen egyszer-kétszer jártunk konditerembe, és ott is a sima legegyszerűbb fajta volt. Állítani sem lehetett a nehézségen, és még computer sem volt hozzá. Élveztem a használatát, de sajnos nem sokáig, mert egyedül nem volt hozzá kedvem hogy lejárjak a terembe. De ha azt mondjátok, hogy tényleg érdemes akkor lehet, hogy veszek egyet.Én is csak a legegyszerűbbet és legolcsóbbat tudom megvenni. Azt is csak márciusban:) Azért figyelem majd miket írtok még róla:)
2009. febr. 17. 06:57

Sziasztok, nekem is ministepperem van.

Decemberben vettem, eleinte nem nagyon használtam, egyszer, max kétszer egy héten. Január közepe felé kattantam be annyira, hogy szinte minden nap használom. Minimum 40 percet, de ha van időm, akkor egy órát. Nekem is zsíregétsre kell, és az enyém használatijában le van írva, hogy milyen típusú edzéshez hogy kell használni. Az eredmény elég hamar látszott, pár hét múlva már mondták, hogy kisebb lett a fenekem és vékonyabb a combom. Kg-ban és cm-ben is látható a változás.

Én a Decathlonban vettem, errefelé ott volt a legolcsóbb (8000), de láttam a Lidl-ben is 10000ért olyat, aminek a két oldalán karizomerősítők vannak. Én ezt két kis 2 kilós súlyzóval oldom meg taposás közben. De ha jól körbenézel, sokféle van sokféle áron. Nekem olyan van, ami a legegyszerűbb változat, csak a két talp meg egy kis computer (sem helyem, sem pénzem nem volt karos csodákra), de elégedett vagyok vele. A nehézsége nem állítható, de az elején elég nehéz taposni, a bemelegítés alatt jól bele kell lépni, de aztán mintha "bejáratódna", könnyebb taposni, de az nem baj, így csak jól elfáradok, nem pedig kifulladok, és zsírégető tartományban lehet tartani a pulzust, könnyebben lehet játszani a "sebességgel".

Majd írd meg, mire jutottál meg a tapasztalataidat!

3. jkiacz (válaszként erre: 2. - Sziszikeccs)
2009. febr. 15. 22:47

Szió!


Örülök,hogy válaszoltál!Gondolom hogy rendszeres használója vagy!

Még feltennék pár kérdést ha nem probléma!

Neked milyen tipusú steppered van,vagyis milyen árkategórában vetted, mire figyeljek oda? Állítható a nehézsége vagy nem?

Minden nap taposol 20-30 percet? Milyen eredményt tapasztalsz? Centiméterben érezted vagy másban is.

Köszönöm előre is a válaszokat.:)

2009. febr. 15. 21:17
Szia! Én általában közepes tempóban szoktam rajta lépegetni! Szerintem már 1 hét rendszeres használata után látszik az eredmény. Fél órát ha bírod az kiváló! Én is ált. 20-30 percet szoktam.
2009. febr. 15. 21:14

Tanácsot kérnék mini stepper használóktól!

Terveim között szerepel ,hogy veszek egyet.

A kérdésem az lenne hogy gyorsan lépegessek rajta vagy lassan ahoz hogy zsírégető hatása legyen???? Izmot nem szeretnék mert az van.

Tapasztalat?? Mennyi idő múlva van látszata a formálódásnak ha mondjuk minden másnap csinálom félórát?


Köszönöm a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook