Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cukorbeteg vagyok.Nagyon száraz a lábszáram illetve a bőröm.Tudnátok valamit ajánlani? fórum

Cukorbeteg vagyok.Nagyon száraz a lábszáram illetve a bőröm.Tudnátok valamit ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 6. 20:33

A körömvirág kenőcsöt tudom javasolni. Vékonyan minden este be kell kenni vele a lábszárat.

Én baba testápolót használok, mert az nem okoz alergiát.

2009. márc. 12. 10:45
Esetleg a bioptron lámpa komolyabb bajokat is gyógyít, amelyek cukorbetegséggel járnak. Tudom, hogy hihetetlen, de már végtagokat is mentett meg!
2009. febr. 23. 12:53
kitünő lábkrémek kaphatok olcson is. nem mindig a drága a tökéletes.
2009. febr. 16. 21:57
Lipikar vagy Babe termékek. Szintén gyógyszertárban kaphatók.
2009. febr. 16. 20:04
Linola Fett krém.Gyógyszertárba lehet kapni és nagyon jó, illatanyagmentes is, úgyhogy allergiát sem okozhat. Én is használtam. Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.
2009. febr. 16. 19:37
köszönöm a tippeket.
2009. febr. 15. 19:40

Szerintem az ekcémásoknak való krémek nagyon jók lehetnek neked is, hisz az ekcémásoknak extra száraz, kisebesedő bőrük van. Az ilyen kenőcsök és fürdetők tökéletesek lehetnek neked is.

Pl. bőrgyógyásszal ha föliratsz hidrofiles fürdetőt, akkor azután még testápoló se kell, olyan jó zsíros. Csodákat tesz a bőrrel.

3. dee (válaszként erre: 2. - Dee)
2009. febr. 15. 19:38
Vagy Sunfleur lábkrém.
2. dee
2009. febr. 15. 19:37
Medifleur lábkrém cukorbetegeknek.(sokat eladunk a gyógyszertárban, szeretik a betegek.)
2009. febr. 15. 19:35
Cukorbeteg vagyok.Nagyon száraz a lábszáram illetve a bőröm.Tudnátok valamit ajánlani

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook