Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha hétvégén felhívom a háziorvost akkor is kijönnek a gyerekhez, vagy csak hétköznapokon? fórum

Ha hétvégén felhívom a háziorvost akkor is kijönnek a gyerekhez, vagy csak hétköznapokon? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 16. 07:20
Rosszabbul nem lett, csak még mindig náthás.
25. pmjudit (válaszként erre: 24. - L.Niki18)
2009. febr. 15. 20:07

:)))

Mindenki a legjobbat akarja a gyerekének és ez így jóóóó! :))

Remélem nem lett rosszabbul a kisfiad?!

24. L.Niki18 (válaszként erre: 22. - Pmjudit)
2009. febr. 15. 19:48

Köszi a tanácsokat! jajj én nem ugrottam neked, csak mindenki azt hitte abban a topicban, hogy mert feltettem ezt a kérdést, én adom is a kisfiamnak a bolerot. :-)

De a teát szoktam neki adni és a gyümileveket is. Cappy, Kubu. ;)

2009. febr. 15. 15:08
Örülök, hogy megnyugodtál! Ezután legalább bátran mersz hozzáfordulni!
22. pmjudit (válaszként erre: 21. - L.Niki18)
2009. febr. 15. 09:52

Örülök, hogy sikerült vele beszélned, legalább megnyugodtál. Ha lázas lesz - lázcsillapító, holnap orvos.

Nekem a lányom a lándzsás utifűtől kiütéses lett.Előtte sem és azóta sem volt semmire allergiás.

Ha megissza a teát adj neki, illetve sok folyadékot. A Cebion jó.


Örülök, hogy hallgattál rám, azután , hogy a Bolero italpors topicban úgy nekem ugrottál.:))

2009. febr. 15. 09:44
Most kisfiamnak jó a közérzete is és csak az orra folyik meg tüsszög néha. Nagyon ritkán inkább este vagy 2-3-szor köhög is. Remélem nem lesz ettől komolyabb. Ki mit tanácsol? Teáztassam sokat? Van neki ilyen homeopátiás golyóka is, azt is adom neki, meg van Cebion multivitamin is és lándzsás útifű. Ti mit tanácsoltok? Köszi!
2009. febr. 15. 09:42
Na felhívtam, de végül nem hívtam ki mert rögtön elmondta, hogy nem kell aggódni ez csak egy nátha. Ha holnap esetleg rosszabbodna vagy lázas lenne kisfiam akkor kijön. :-)
2009. febr. 15. 09:17
Én nem sajnálnám rá a pénzt,bár lekopogom,eddig még nem volt rá szükség hogy kihivjam:))))Mi ezt igy beszéltük meg,6 éve járok hozzá:)))
18. pmjudit (válaszként erre: 17. - F8db0709b8)
2009. febr. 15. 09:14
A nekünk nem kell érte fizetni.:)))Semmikor.
2009. febr. 15. 09:13
Nekem is választott dokim van,hétvégén 2000ért ki is jön:))
16. pmjudit (válaszként erre: 13. - L.Niki18)
2009. febr. 15. 08:20

Ne izgulj, az orvosok hozzá vannak szokva az aggódós anyukákhoz. Mi az első babánknál éjszaka közepén is felhívtuk - akkor sem haragudott.


Igaz nekünk választott orvosunk van - nem véletlenül:))))

15. pmjudit (válaszként erre: 13. - L.Niki18)
2009. febr. 15. 08:18

Én mindig szoktam mondani, hogy tudom, hogy hétvége van és elnézést a zavarásért, de én annyira aggódom, ne tessék haragudni stb...

Mit tegyek, hogy...

Már a 2. gyerekemmel járunk hozzá, ismer és tudja, hpyg mennyire meg tudok ijedni.

2009. febr. 15. 08:15
Köszi hapcimano. :-)
2009. febr. 15. 08:15

Köszi, megpróbálom. De mit mondjak? Még sosem hívtam ki háziorvost. Hogy most ki tud e jönni, mert ez és ez a baja a kisfiamnak? Vagy mi? Persze először elnézést kérek a zavarásért...! :-D

Most biztosan hülyének néztek de még nem volt erre szükség és hétköznap könnyebben menne.

2009. febr. 15. 08:14
Biztosan jó viszonyban vagy az orvossal. Hivd fel, kérj sűrűn elnézést és mondd meg Neki mennyire aggódsz és nagyon tanácstalan vagy és szeretnéd kikérni a véleményét és csak benne bizol, aztán majd megmondja.
11. pmjudit (válaszként erre: 10. - L.Niki18)
2009. febr. 15. 08:11

Telefonálj. Sokat nem veszíthetsz.

Ha ezt megtetted, lehet tovább gondolkodni. 8 óra elmúlt, szerintem simán hívhatod.

2009. febr. 15. 08:10
Tudom, hogy meg lehet várni vele a rendelési időt, de félek, hogy kisfiam este be fog lázasodni, és akkor...egyszer volt úgy, hogy ilyen lázgörcs tünetei jöttek elő. Attól félek nagyon. Ha már egy gyerek taknyos náthás akkor szerintem beteg lesz nem? Általában.
2009. febr. 15. 08:08
fizettünk
8. pmjudit (válaszként erre: 4. - L.Niki18)
2009. febr. 15. 08:08

Hát én tuti felhívnám a háziorovost. Ha be van kapcsolva, akkor szerintem nem zavarod.


Hogy az ügyelet ilyen panaszokra kijön-e? Háááá?

Ezekkel a panszokkal simán meg lehet várni a rendelési időt.

2009. febr. 15. 08:07
Szerintem hivd fel és megmondja. Mi amikor az első gyerek született megbeszéltük vele és bármikor kijött, igaz fizetünk érte, de megérte a biztonság.
2009. febr. 15. 08:06
Még nem beszéltem erről a doktornővel sajnos.
5. pmjudit (válaszként erre: 3. - Nagyreni)
2009. febr. 15. 08:06
Ez így van. Orvosfüggő - de hivatalosan az ügyeletnek kell mennie. Egyébként a mienk is kijön bármikor. :))
2009. febr. 15. 08:05

És ha meg van adva a doktornő mobilja is? Mert az is fel van tüntetve a névjegy kártyáján. De nem tudom, hogy illetlenség e ilyenkor zavarni? Bár lehet ki is van kapcsolva ilyenkor a mobilja...

És amúgy szerintetek kijönne az ügyelet akkor is ha a gyereknek nincs láza sem? Annyi, hogy szinte egész este nem aludtunk mert el van dugulva az orra napközben folyik is neki, néha köhög is. Nemrég volt begyulladva kicsit a torka, de a héten fogyott el a gyógyszer amit szedett rá mert akkor láza is volt...! Remélem nem a torka lesz megint. Segítsetek!

2009. febr. 15. 08:03
Orvostól függ, nem beszéltetek erről, mikor felkérted? A miénk már az elején mondta, hogy rendelési időn kívül csak akkor jön ki, ha még nem ment haza, mert benn lakik pesten, mi meg az agglomerációban, nekünk marad az ügyelet. De a barátnőmék orvosa hétvégén, este bármikor kiment eddig a gyerekekhez.
2009. febr. 15. 08:01
Hétvégén az ügyelet jön.
2009. febr. 15. 07:59
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hétvégén ha felhívom a háziorvost akkor is kijönnek a gyerekhez, vagy csak hétköznapokon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook