Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az algapor jótékony lehet az ételallergiásoknak is? fórum

Az algapor jótékony lehet az ételallergiásoknak is? (tudásbázis kérdés)


6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Bekebetti)
2009. máj. 7. 19:02

Akkor ez nagyon jól bevált!

Nekem tablettában szokott itthon lenni. A másik pedig folyadék, de abban többféle alga és aloe is van.

Mindegyik nagyon jó.

2009. máj. 6. 13:31
AZ ALGA SZEDÉSE ELŐTT ÉN IS KIIKTATTAM A GYANÚS ÉTELEKET AMIKET NEM TUDTAM MEGEMÉSZTENI, ÉS CSAK ERJEDTEK BENNEM . GYULLADÁS LÉPETT FEL A GYOMORBAN ÉS A BELEKBEN. DE AMIÓTA NAPI KÉT ALKALOMMAL ÉTKEZÉS UTÁN MEGISZOM A CSAPOTT KÁVÉSKANÁLNYI VÍZBEN FELOLDOTT SPIRULINÁT AZ ELŐBB EMLÍTETT TÜNETEK TELJESEN ELTÜNTEK, PEDIG FOGYASZTOM AZOKAT AZ ÉTELEKET IS AMELYEKET ELŐTTE MEG KELLETT VONNOM MAGAMTÓL.
4. f64f0d9a69 (válaszként erre: 3. - Bekebetti)
2009. máj. 5. 13:53

Az algapor az emésztésre nagyon jó és jó méregtelenítő, gyulladásgátló,lúgosító.

Ez egyik sem allergia. Akkor hisztamin szabadul fel, ez pedig az immunrendszer válasza.

Persze érdemes kipróbálni. Nekem az vált be, hogy a viszketést és gondot okozó ételeket egy időre kiiktattam. Pl.a magas hisztamintartalmú ételeket, a tejtermékeket húsokat. Főleg "szezonban".

2009. máj. 5. 12:37
NEKEM BEVÁLT AZ ALGAPOR, TELJESEN RENDBEN VAN AZ EMÉSZTÉSEM, MOST MÁR TUDOK TEJTERMÉKEKET ,HAGYMAFÉLÉKET FOGYASZTANI.
2. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Hogre)
2009. febr. 14. 13:24

Rossz a kérdésed, olyan nincs, hogy étel allergia.

Vannak bizonyos dolgok, amikre allergiás vagy. Azt kerülni kell. Az alga nem erre való - szerintem.

2009. febr. 14. 13:08

Az algapor jótékony lehet az ételallergiásoknak is?

Valaki próbált már ilyet? Milyen hatású volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook