Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
13286. szépülni
2018. jún. 19. 14:23
Már csak 2 nap, és meglátom az új füleimet. Teljesen jól vagyok, csak az első 3 napban kellett fájdalomcsillapító, igazán csak éjszakára. Néha érzek viszketést, megvakarni nem igazán lehet, de kibírható.
13285. ear (válaszként erre: 13284. - Szépülni)
2018. jún. 15. 09:09
Gratulálok, és örülök, hogy pozitív tapasztalataid vannak! Kitartást kívánok a turbános időszakhoz, mert szerintem azt nehezebb elviselni, mint a műtétet.
13284. szépülni
2018. jún. 15. 07:55
Sziasztok! Hála Istennek túl vagyok a műtéten. Tegnap 17.00-kor volt. A műtét kibírható, inkább csak kellemetlen, rosszabbra számítottam. Arra koncentáltam közben, nehogy bemozduljak. A injekció beadása abszolút nem fájt és elég sokáig kitartott. Este fél tízkor vettem be az első fájdalomcsillapítót, de sajnos hamar ( 3 óra) kiment a hatása, és a következő 1 órában eléggé kellemetlen volt. Nem azért, mert annyira fájt, hanem amikor letettem a fejem a párnára, a kötésre nehezedő nyomás miatt nem tudtam aludni. Megvártam a 01.30-as időpontot, amikor az újabb adagot bevehettem, utána amikor már hatott, el tudtam aludni. Hát nem sokat, sokszor fent voltam, eléggé kényelmetlen volt. Szóval túl vagyok a nehezén, még messze a varratszedés, de hála Istennek nincs vérzés, stb.Jósfay műtött, nagyon korrekt volt, mindent elmondott, stb. Nemcsak jó orvos, hanem emberileg is nagyon rendben van. Bármi gondom van hívhatom, nem kell izgulni, mint más orvosoknál, pl. hogy hétvégén mi lesz velem, ez lelkileg is megnyugtató.Összegzésként, eddig nagyon pozitív az egész. Már csak ezt az egy hetet kell kibírni. Hála Istennek az időjárás is velem van, mert a nagy melegnek nagy kockázata van az első héten.
13283. szépülni (válaszként erre: 13282. - Ear)
2018. jún. 8. 23:20
Köszönöm szépen a választ. Az első pár napra nem tetveztem semmit, csak pihenést, de később a számítógépen kell dolgoznom, hála Istennek most otthon. Már nagyon várom.
13282. ear (válaszként erre: 13280. - Szépülni)
2018. jún. 8. 16:32
A turbántól fogsz hallani mindent, esetleg egy kicsit tompán. De a telefont ki lehet hangosítani, így már szerintem fogsz tudni kommunikálni. Nekem van turbános képem, ha írsz a mailcímemere, el tudom küldeni. A kísérő azért kell, hogyha esetleg szédülsz, stb., legyen valaki melletted. A taxis teljesen megfelel.
13281. szépülni (válaszként erre: 13278. - Madeleine8)
2018. jún. 8. 08:36

Szia!


Nekem most lesz a fülplasztikám. Végig olvastam a beszámolódat. Köszönöm, hogy megosztottad. Azért még lenne pár kérdésem. pl. Az első egy hétben, amikor turbán lesz a fejemen, mennyire fogja letompítani a hallásomat, nem fogok kimozdulni, de telefonálgatnom biztosan kell majd a munkám miatt. Fogok rendesen hallani? Illetve a turbánra fel lehet venni szalmakalapot? Van esetleg turbános képetek? Esténként, azért ki szeretnék menni levegőzni. Dr. Jósvay János fog műteni. kísérő nélkül tényleg nem lehet hazamenni? Nekem ezt nem mondta. A házból egy kedves lakó vinne haza, mert ő taxis. Gondolom, ez ok. köszönöm előre is a válaszokat. Most regisztráltam a műtét miatt. Hogyan tudom megnézni más képeit?

13280. szépülni
2018. jún. 8. 08:32

Sziasztok!

Nekem most lesz a fülplasztikám. Végig olvastam a sok beszámolót. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. azért még lenne pár kérdésem. pl. Az első egy hétben, amikor turbán lesz a fejemen, mennyire fogja letompítani a hallásomat, nem fogok kimozdulni, de telefonálgatnom biztosan kell majd a munkám miatt. Fogok rendesen hallani? Illetve a turbánra fel lehet venni szalmakalapot? Van esetleg turbános képetek? Esténként, azért ki szeretnék menni levegőzni. Dr. Jósvay János fog műteni. kísérő nélkül tényleg nem lehet hazamenni? Nekem ezt nem mondta. A házból egy kedves lakó vinne haza, mert ő taxis. Gondolom, ez ok. köszönöm előre is a válaszokat.

13279. ear (válaszként erre: 13278. - Madeleine8)
2018. máj. 26. 17:07
Köszönjük a részletes beszámolót és gratulálunk a szép eredményhez. Örülünk, hogy segített a fórum, ezért is jött létre. Happy new EAR! :)
13278. Madeleine8
2018. máj. 24. 15:00

Sziasztok!


Útmutatás gyanánt szeretném megosztani Veletek én is a friss tapasztalataimat, mert anno nekem is sokat segített ez a fórum. :)


Dr. Jósvay János műtötte a fülem az Istenhegyi klinikán (‭06 30 890 7911‬ itt lehet bejelentkezni konzultációra az asszisztensénél). Időben kell hívni, mert nyáron nem is műt és rengeteg páciense van! Én korábban le is csúsztam róla, szóval előre kell gondolkodni.


Szívből ajánlom őt! Egy korrekt, egyenes ember és nagyon profi. Nem bratyizik, távolságtartóan kedves. A klinikával és az ottani kollégákkal is abszolút elégedett vagyok. Akinek a végeredmény a fontos és nem a csilli-villi fancy rendelő egy bájgúnár plasztikai sebésszel, annak tökéletes választás! :)


A konzultáción mindent elmondott és minden úgy is történt. Az operació előtt egy szobában kényelmesen lehet készülni, átöltözni. A műtét egyáltalán nem fáj (ambulánsan végzik, nem altatnak), az érzéstelenítő szúrásokat lehet egyedül érezni, aztán semmit. Egy órás kb. a beavatkozás, a végén felkerül “a turbán”, ami egy hétig ott is marad, a varratszedéskor kerül le (szintén nem fáj). Kísérővel azonnal haza is lehet menni és egy hétig otthon kell pihenni.

4-5 óra alatt ment ki az érzéstelenítő és beköszöntött az első éjszaka. Na az kemény volt! 6 szem fájdalomcsillapítóval sikerült átvészelni és szinte semmit nem aludtam. Az első három nap volt a legrosszabb, utána minden nap egyre könnyebb lett. A turbán azért nyűgös: nem hallassz rendesen, nem moshatsz hajat, aludni sem egyszerű, nem tudsz kimozdulni... Egy hetet viszont szerintem bárki ki tud bírni a szépség nevében és szó szerint megváltás mikor lekerül! :) Féltem hogy mi lesz alatta, felkészültem hogy még kicsit Frankenstein-szerű lesz a látvány:)) de már akkor nagyon szép volt! Nekem nem kellett szerencsére hatalmas korrekciót csinálni és kértem is, hogy természetes legyen a látvány. 3 hét telt el a műtét óta, lement minden duzzanat, semmi fájdalom és nagyon örülök hogy belevágtam!!! :)


Sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!


KISOKOS:

A leleteket időben kell elkészíttetni. Mindenképp frissen mosott hajjal menj oda (hajgumi legyen). Ékszerek, piercing ne legyen. A száraz sampon segít átvészelni azt a kritikus “homeless” egy hetet (Toni&Guy pl.). Fülpántot a kozmetikusom által szereztem, nagykerből hozta, DM/Rossman-ban nem lehet kapni. Széles legyen, kellően szoros és mosható. A hosszabb utazásokhoz használt nyakpárna nekem életet mentett, egyedül azzal tudtam aludni (Samsonite pl.). Cataflam (Doloból dupla adag kell) legyen otthon és amint elkezd fájni, azonnal be kell venni, nem szabad várni!

13277. Madeleine8 (válaszként erre: 13276. - Labella12)
2018. máj. 24. 13:50

Szia,


Az Istenhegyi klinikán műt, az a magànrendelése.

13276. Labella12
2018. máj. 15. 12:23
Sziasztok! Josvay a Szent Imreben mut?
13275. Merus (válaszként erre: 13273. - Zoli1998)
2018. máj. 14. 23:57

Szia, köszi a választ!

Közben megnéztem a képeidet és tök jók lettek a füleid, úgyhogy te se aggódj! ;)

13274. ear (válaszként erre: 13271. - Retti28)
2018. máj. 14. 16:33
Eddig ilyenről még nem számolt be senki. Lehet, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz. Én azért megnézetném.
13273. zoli1998
2018. máj. 14. 15:08
Hali ne aggódj nekem is az egyik fülem érzékenyebb volt a masik fülemnél.. ez igazaból attól függ mekkora porcot honnan vettek ki.. nekem 3 hónap elteltevel meg mindig erzekenyebb egy kicsit az egyik..
13272. Merus
2018. máj. 13. 18:44

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Múlt hét csütörtökön műtöttek. Csütörtökön, pénteken körülbelül ugyanolyan fájdalmat ereztem a két fülemen. Szombat óta viszont a jobb fülem egyáltalán nem fáj, talán csak a fülcimpámnál érzék egy kis bizsergest néha, a bal fülemen viszont állandóan érzek fájdalmat. A hallojarat bemenetnel érzek egy nyomást, mint ahogy korábban TheOne írta a fórumon, mintha egy fulhallgato túl sokaig lent volna bent és elnyomta volna. Ez talán szombathoz képest vasárnapra egyhebb lett, viszont ugyanennél a fülem szélénel felül és alul is olyan érzésem van, mintha körömmel bele lenne csípve, amit szinte folyamatosan érzek és már kezd nyugtalanitani rendben van-e kötés alatt minden.. tudom ez így hülyén hangzik de talán igy tudnom a legjobban leírni mit érzek.

Ilyesmit tapasztaltatok ti is? Köszönöm, ha valaszoltok.

13271. Retti28
2018. máj. 13. 08:21
Sziasztok! Olyan kérdésem volna,hogy fülplasztika után normális,hogy a szemem sarkánál lett egy kis bevérzés?
13270. zoli1998
2018. máj. 12. 13:26
Rendben akkor!:) Köszönöm a visszajelzeseteket!:)
13269. Rawin (válaszként erre: 13261. - Zoli1998)
2018. máj. 12. 02:22

Ne butáskodj, egyáltalán nem áll el!

Túlzottan rápörögtél erre a témára. Vedd úgy, hogy fülműtét pipa, jöhet az élet következő cél/kihívása.

13268. Merus (válaszként erre: 13267. - Ear)
2018. máj. 11. 00:55

Köszönöm!!!

Egyelőre nem tudom h bírom majd ki a ma éjszakát és a holnapi napot+éjszakát. Mellkast megemelve, félig ülve kellene aludnom de nagyon nem tudok így meglenni.

Persze tudom valamit valamiért, csak most nagyon szendvedek, úgy lefekudnek a hátamra, vízszintbe.:)

13267. ear (válaszként erre: 13264. - Merus)
2018. máj. 10. 22:58
Igen, pontosan ezt éreztük: olyan, mintha alá lenne gyűrődve a fülünk. De ez csak érzéki csalódás, nyugi! :)
13266. ear (válaszként erre: 13261. - Zoli1998)
2018. máj. 10. 22:56
Igen, beképzeled. Nagyon jók lettek a füleid! Hasonlítsd már össze a műtét előtti képeddel... FÜL A FEJJEL! :D
13265. Cukor8666 (válaszként erre: 13261. - Zoli1998)
2018. máj. 10. 22:15
Beképzeled :) egyáltalán nem áll el.
13264. Merus
2018. máj. 10. 21:49

Sziasztok. Túl vagyok a műtéten. :)

Most olyan mintha csípne a fulcimpamnál.

Meg lehet hülyének néztek, de olyan mintha a kötés alatt be lennének gyűrödve a füleim.

Ti éreztétek ilyeneket?

13263. Labella12 (válaszként erre: 13262. - Merus)
2018. máj. 10. 09:34
Szia! Megkerdezhetem hogy hol mutenek teged es milyen aron? Privatban is irhatod koszonom :)
13262. Merus
2018. máj. 9. 23:48
Sziasztok! Hátha valaki még olvassa..Holnap lenne a műtétem, de ma kijött egy pattanás a fülem mögött a nyakomon.. nagyon kétségbeestem, h lehet emiatt nem fognak műteni... A konzultáción említette a doki h probléma lehet a pattanás, mert a műtéti területre bejuthat a gyulladás..Nagyon félek, h emiatt hiúsul meg.. valakinek volt hasonló aggálya, tapasztalata?
13261. zoli1998
2018. máj. 9. 19:07
szerintetek is eláll nagyon az uj fülem vagy már beképzelem?:(
13260. ear
2018. máj. 8. 11:01
Nekem Szombathelyen műtötte a fülemet dr. Sándor Imre, aki egyébként Sopronban is műt. 2011-ben 170 ezer Ft volt. Helyi érzéstelenítésben történt a műtét, és csak az érzéstelenítő beadását éreztem, semmi mást. Én nem támogatom az altatást ilyen "kis" beavatkozásnál. Ha bármi kérdésed van, írj csak, akár privátban vagy mailben is.
13259. Labella12
2018. máj. 7. 22:46
Sziasztok! Fulplasutikan gondolkodom, bar meg nincs sok informaciom a mutetrol, csak annyit tudok, hogy neha szeretnem felfogva is hordani a hajam 😄 elkezdem visszaolvasni a kommenteket, de szivesen fogadnek doki neveket-árakkal kinek mennyiert csinaltak illetve hol a mutetet, altatasban- nem altatasban? Akar privatban is.. nagyon szepen koszonom elore is a segitsegeket!! :) szep estet
13258. tru_davies (válaszként erre: 13257. - Ear)
2018. máj. 1. 17:39
köszi Ear! Igyekszem figyelni. :)
13257. ear (válaszként erre: 13256. - Tru_davies)
2018. máj. 1. 08:40
Varratszedés után is vigyáznod kell majd a füleidre egy jó ideig. Pl.: faág bele ne akadjon a füledbe, labdázó gyerekeket messze el kell kerülni, stb. :))
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook