Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
11906. tinacska93
2014. márc. 27. 10:35
Nekem mikor a masodik fulemet csinalta mar akkor ereztem,hogy fajt, de nem veszesen!!! mutet utankozvetlenul kapsz egy fajdalomcsillapitot es megnondjak h ra hany orara vegyel be egy ujabat.ne felj tole , nekem kedden volt a mutetem, jo nen volt leanyalom de nagyon raparaztam pedig nen kellett volna :)) ma megyek kotescserere attol jobban felek mert nist is boven sajog es a veres oda tapadt kotest nem lesz konnyu leszedni.Sok sikert a mutethez!!!:)
2014. márc. 27. 10:19

Sziasztok!


Engem holnap fognak muteni, kinottem mar a paras korbol, de iszonyatosan fosok tole. :D

Az erzestelenito mennyi ideig hat a mutet utan?

11904. tinacska93
2014. márc. 27. 08:35
Koszonom szepen!Rossz alvo vagyok de tudtam aludnu,amin meglepodtem :) most volt a 2. ejszakam egyszer felebredtem, nagyon rossz erzes volt, legszivesebben leszedtem volna mindent a fejemrol.Ma megyek 15.30ra kotes cserere felek mert kicsit ala lestem es eleg veres szoval renelem ovatosan szedik le a kotest.Az termeszetes, ha neha ilyen luktetes, "rugas " szeru erzes van a fulemben,mintha a porc vissza akarna hirtelen allni, eleg ijeszto de majd mondom a dokinak is.
11903. ear (válaszként erre: 11902. - Tinacska93)
2014. márc. 26. 18:32
Gratulálok, tinacska, kitartás, sok erőt ez első éjszakához!:)
11902. tinacska93
2014. márc. 25. 20:31
Egy oraja ertem haza a mutetrll, hat nem volt egyleanyalom, de szerintem az eredmeny az karpotolni fog!Dupla ilyen fajdalmasra keszultem, de inkabb csak kellemetlen volt!Aki nem mer bele vagni annak azt ajanlom, hogy kosse fel a gatyaszarat es irany a doki!!!!:)
11901. ear (válaszként erre: 11895. - Napsi92)
2014. márc. 25. 17:22
Üdv a topicban, napsi92, jó helyen jársz! :)) Pontosan tudjuk, mit érzel, mert mi ugyanazt éltük át. Magam 34 évig szenvedtem a füleimtől, mivel a hajammal eltakarni nem tudtam... Férfi létemre vállaltam a műtétet, és életem egyik legjobb döntése volt! Ugyan nem Jósvaynál voltam, de nagyon jók lettek a füleim, és azóta sokkal felszabadultabb lettem. Össze sem lehet hasonlítani a műtét előtti és utáni lelkiállapotomat. Írtam egy cikket itt a hoxán: Fülplasztikám története címmel. Ha a keresőbe beírod, kiadja. Az adatlapomon vannak képek is. Ha bármi kérdésed van, írj bátran!
11900. napsi92 (válaszként erre: 11898. - Pillangolany1)
2014. márc. 25. 12:28

Köszi Pillangólány :)

Kértem időpontot email-ben a profilmenedzsertől, de sajnos csak 04.28.-ra kaptam :(, úgyhogy még erre is sokat kell várnom, nem csak a műtétre. (nem gondoltam, hogy konzultációkor is várólistás leszek)

A 160000 még mindig baráti ár, azokhoz képest, amit egyes magánrendelők elvárnak, tehát ezzel van most a legkevesebb problémám.

Alig várom már, hogy én is felfoghassam, és eldobjam a sok hülye fejpántot!!!! Annyira elegem van belőlük! Nekem vállig ér a hajam, de képtelen megnőni, mert folyamatosan azzal foglalkozok, hogy eltakarjam vele a füleimet. Sokkal jobban nőne, ha nem lennének :D:D

Köszönöm szépen még egyszer a válaszod :)

11899. pillangolany1 (válaszként erre: 11894. - Ear)
2014. márc. 24. 21:30
Én mindig felnézek, de mostanában semmi... vagy már mindenkinek van szép fülije ? :D
11898. pillangolany1 (válaszként erre: 11895. - Napsi92)
2014. márc. 24. 21:28

Szia!Én január végén műttettem a füleimet Jósvaynál. Már sajnos 160000-be kerül, de hidd el, megéri. :)

Nekem az első éjszaka volt nagyon brutál, a többi nap csak fájt, de semmi extra. Február. első hetében volt a kötéslevétel, azóta egyszer sem volt leengedve a hajam, pedig hátközépig ér:) Hívd, ne gondolkodj, mert nagyon sok műtétje van, és a legrosszabb várni a napot:) Sok sikert és ha kérdésed van, szólj, segítek:)

11897. napsi92
2014. márc. 24. 19:21

Nagyon szépen köszönöm Kitty :)

Teljes mértékben bátorító és megnyugtató a hozzászólásod, tehát amint tudok, kérek időpontot és belevágok én is :)

Nagyon régen várom már ezt, és végre eljön az idő! :)

Már most annyira izgulok, hogy majd kiszakad a mellkasomból a szívem :D :))))

11896. Kittybébi (válaszként erre: 11895. - Napsi92)
2014. márc. 24. 18:38

Szia!

Sokunknak probléma volt az anyagiak megoldása....és a szégyenérzet is ismerős:((

Engem is Jósvay doki műtött, kiváló orvos, csak ajánlani tudom:)

Hogy milyen a várólista, nyilván betegszámtól függ, de szerintem most sem hosszú.

Azt hiszem, hogy most a két fül 140e Ft.

Porcot általában vág ki mindenkinek, de ettől ne félj. Az én porcaim csak koppantak a fém edényben, annyit kellett kivenni:))))

Hátul felvágja a füled, majdnem teljes hosszában, kivesz porcot. Elől megtöri a porcot és a kialakítja a porc helyes formáját, azaz egy henger alakot. Elől felül is vág egy picit, ott is tör a porcon és a fejed felé hajlítja. Ezek a hegek a fül gyógyulása után NEM fognak látszódni!!!!!!!!

Tudom, így kissé brutálisan hangzik, de a műtét nem fáj. Hangokat hallasz és ennyi. Én félig bealudtam a jó meleg műtőben:)

A műtét gyerekjáték, de tényleg.

A műtét utáni 1-3 napban lesznek/lehetnek fájdalmak, de kárpótolni fog az eredmény:))

Uh vágj bele, életed legjobb döntése lesz, és új életet kapsz.

Én imádom a füleimet, sokkal előbb kellett volna megcsináltatni.

11895. napsi92
2014. márc. 24. 17:33

Sziasztok!

Hónapok óta olvasgatom a hozzászólásokat, idáig csak álmodni mertem arról, hogy egyszer szép füleim legyenek, de azt hiszem eljött az ideje, hogy tegyek is értük.

Első lépésben regisztráltam ide, és támogatásotokra vágyok(akik tényleg megértik mekkora lelki sérüléssel jár, ha az ember úgy nő fel, hogy a fülét kell takargatnia).

Mindig is problémám volt ilyen szempontból a pénzzel, önellátó 21 éves egyetemista vagyok, szülőktől független, tehát nem lesz egyszerű kifizetni a műtét árát, de remélhetőleg nem gatyásodom el tőle teljesen :D

Dr Jósvay-t szemléltem ki magamnak, aki árban és minőségben is megfelelő lenne számomra. Email-ben nem tudok vele konzultálni, tehát következő lépés az lesz, hogy felhívom és telefonon kérek időpontot.

Azt szeretném megkérdezni, hogy páros fülműtét mostanság mennyibe kerül nála? Mennyi ideig leszek várólistán sikeres konzultáció után?

Feltennék még egy buta kérdést, amire idáig nem találtam választ, vagy elkerülte a figyelmem: milyen típusú műtétek vannak: hátulról vág ki, vagy van, hogy a fül peremét formálja hátrafelé anélkül, hogy hátulról kivágná a porcot, stb?

Annyira utálom a füleimet, hogy teljesen idegenek számomra, úgy értem, gyerekkorom óta takargatom őket magam elől, és nem tudom most, hogy mennyire térnek el a normálistól. Természetesen még így is szörnyűnek tűnnek, de lehet, hogy nem kellene a fejemhez simítani, hanem a formáján kellene változtatni. Van ilyen?

Tudom, hogy hosszú a hozzászólás, és sokatoknak nincs ideje végigolvasni, de aki mégis megteszi, kérem válaszoljon elkeseredett személyemnek :(

Előre köszi!

11894. ear
2014. márc. 24. 14:05
Hol vagytok, kedves Fórumtársak...? Nem akarom lehúzni a rolót!:)
11893. tinacska93
2014. márc. 5. 15:25
Nagyon szépen köszönöm!Már nagyon várom, már egy ideje álmom csak anyagi akadályok voltak amik az utamba álltak szóval most már úgy vagyok vele, hogy egyszer fáj pár napig de aztán nincs több lelki fájdalom..mai is eléggé szeles idő van mondanom sem kell hazafelé lehajtott fejjel mentem, de egy hónap és fejtetőre kötött hajjal fogok már csak azért is sétálni :)
11892. Ancsurii (válaszként erre: 11890. - Tinacska93)
2014. márc. 5. 14:16

Szia! Tényleg nem fájdalmas, inkább picit feszít sz elején, de nem vészes, csak az első néhányat érzed, utána semmi. Az izgalom miatt egyébként is dolgozik az adrenalin. A második fül szurija sztem kicsit kellemetlenebb, mert akkorra már múlik az izgalom, csökken az adrenalin. De akkor meg úgyis a végét várod, nem a szurira koncentrálsz.

Sztem bármelyikünk újra belevágna, annyira jó érzés a végeredmény!

11891. nori124 (válaszként erre: 11890. - Tinacska93)
2014. márc. 4. 22:20
Hát, kellemetlen.. Az egész műtétben az a legrosszabb, de egyáltalán nem vészes! :) Viszont onnantól kezdve már semmit nem érzel, csak a hangokat hallod. Ha már ott fognak lebegni előtted a gyönyörű füleid, semmi nem fog érdekelni :))
11890. tinacska93 (válaszként erre: 11889. - Nori124)
2014. márc. 4. 20:46
Az érzéstelenítő injekciók fájnak?Már nagyon várom és egyenlőre még csak izgulok nagyon!:) Köszönöm!
11889. nori124 (válaszként erre: 11887. - Tinacska93)
2014. márc. 4. 20:19

Szia!

Itt vagyunk szerintem sokan, csak gondolom a fórumozók közül még senkit nem műtött Dr. Abdul Wadood, tehát nem tudunk róla nyilatkozni.. :)

A műtéttől ne félj, eleinte tényleg furcsák a hangok, de kis idő után megszokod. Sok sikert!

11888. pillangolany1 (válaszként erre: 11887. - Tinacska93)
2014. márc. 4. 06:09
Igen :-)
11887. tinacska93
2014. márc. 3. 20:24
van itt még valaki?:/
11886. tinacska93
2014. márc. 1. 18:50
Sziasztok! Új tag vagyok de már jó egy éve olvasgatom a fórumot.Nagyon régóta álmom egy fülműtét de sajnos nem engedhettem meg magamnak sem a családom és volt olyan szerencsém, hogy érettségi után egy ösztöndíjas szakra mentem így össze tudtam spórolni a pénzt. Dr Abdul Wadood a Mokbel fog műteni március 25-én 16.15-re kell mennem, de akar másnap is mehetrem volna én választhattam időpontot de sajnos 24-en szintvizsgam lesz és addig nem hiányozhatok.Aki esetleg ismeri a doktor urat az tudna róla írni?Nekem a házi orvosom ajanlotta de fórumokon nem találtam őt a honlapján néztem a képgalériát és nagyon mrg leszek elégedve, ha az én is fülecskéim is olyan szépek lesznek. írnátok tapasztalatokat? anyukámnak is elálló füle volt viszont az ő korában még ingyen volt és ő azt mondta ,hogy az érzéstelenítő injekció beadása után fél percig olyan érzés mintha lufit fújnának a bőre alatt meg, hogy hallani fogok mindent ettől azért félek, bár ha az eredmény szép lesz akkor minden fájdalmat megér nekem.
11885. Sandey (válaszként erre: 11876. - Cedis1)
2014. febr. 24. 19:13
Szia hajfestés egy hónappal a műtét után ajánlott,tapasztalatból és a doki ajánlásából :-) fodrász vagyok és nekem volt a legnehezebb kibirni hogy ne fessem be a hajam :)
2014. febr. 24. 15:44

Sziasztok!


Most böffent fel bennem a dolog, hogy igazítani kellene a füleimen, holott amióta élek baromira zavar a dolog. Szóval átolvastam visszamenőleg 3000 hozzászólást, és a következőre jutottam:

Dr. Jósvay János vagy Dr. Péter Zoltán jöhet számításba.

Igazából Dr. Péter Zoltán jobb lenne annyiból, hogy közelebb van Debrecen, mint Budapest. A kérdésem az lenne, hogy mostanság ki volt nála műtéten? Mennyi időre tudja nagyjából vállalni? (Nyáron nem szeretném, mivel elég sokan szenvedtek a turbánnal a fejükön, meg a munkahelyi üresjárathoz akarnám igazítani) Illetőleg mennyire vannak a páciensek megelégedve a munkájával?

Előre is köszönöm! :)

11883. Kittybébi (válaszként erre: 11882. - Bogi24)
2014. febr. 24. 14:09

Dr. Jósvay János, Budapest Szent Imre kórház.

Sokunkat ő műtötte, árban jó, és szuper doki ;))

11882. Bogi24
2014. febr. 23. 01:56

Sziasztok!


Régóta szeretném megműttetni a füleimet, de az anyagiak sajnos mindig hátráltattak. Szerencsére azonban úgy tűnik, hogy talán eljött az ideje, megengedhetem magamnak.:) Székesfehérváriként Mucs Doktorúr az elsőszámú jelöltem. Aki esetleg járt már nála, megtudná írni itt vagy priviben, hogy mennyibe került nála a műtét összesen? (Vizit, kontroll, terv, műtét, varratszedés, stb, összeadva)

Továbbá Budapest-Székesfehérvár vonzáskörzetében tudtok ajánlani olyat, aki jól és viszonylag "olcsón" dolgozik? Tudom, hogy egy ilyen sehol se olcsó, de azért mégis elég nagy árkülönbségek vannak.

Előre is köszi a válaszokat és a segítségeteket!

Üdv: Bogi

11881. Ms.Titok
2014. febr. 19. 10:18
Köszönöm Ear
11880. ear (válaszként erre: 11879. - Ms.Titok)
2014. febr. 18. 20:09
Most már nyugodtan!
11879. Ms.Titok
2014. febr. 18. 19:38

Fiúk lányok műtétem most lesz 3 hónapos 21.-én szerintetek a sport 3,5 hónaposan már mehetne?

pl Trx?

11878. pillangolany1 (válaszként erre: 11876. - Cedis1)
2014. febr. 18. 11:12
Szia!Én azonnal moshattam, ahogy levették. Már 3 nappal előtte azt terveztem, hogy hogyan, de nagyaon egyszerű volt. Behajoltam a kádhoz és a párom segített.A következő már egyedül ment. nekem nagyon bekorpásodott a hajam a kötés alatt, a második mosásra sikerült eltűntetni. Ne aggódj, innen már egyszerű lesz minden :)
11877. ear (válaszként erre: 11876. - Cedis1)
2014. febr. 17. 15:38
Gratula a műtéthez:)) A kötéslevétel és varratszedés napján már moshatsz hajat és víz is érheti a füledet (enéklül szinte lehetetlen lenne hajat mosni). Csak a törölközéskor kell nagyon óvatosnak lenni és vigyázni. A hajfestés témájához - férfi lévén - nem értek. A legjobb, ha megkérdezed a dokitól.
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook