Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
11966. ear (válaszként erre: 11965. - Ibonel)
2014. ápr. 29. 15:04

Szia, Ibonel! Gratula a műtéthez! Válaszaim:


1. Én a DM-ben kapható ún. kozmetikai pántot hordtam, mivel az állítható (tépőzáras). De csak éjszakára kellett fent lennie, nappal nem.

2. Igen, normális.

3. A porcnak kell egy év, amíg teljesen regenerálódik. Nagyjából viszont 2-3 hónap, mire véglegesen beállnak a fülek. Pár mm-t ugyanis még jönnek előre, miután már nem pántozol. Egy hónap után szerintem még korai lenne frizurát váltani, de én férfi vagyok, nálam más volt a helyzet.

11965. ibonel
2014. ápr. 29. 08:46

Sziasztok! Lenne pár kérdésem hozzátok.


1. Holnap után lesz két hete, hogy műtöttek, de néha még mindig kibírhatatlanul fáj a fülem. Már rájöttem, hogy ez azért van, mert túl szoros ez a sport fejpánt, amit hordok (csak pár napja váltottam erre, mert az előzőt kimostam és még mindig nem száradt meg). Egy sima, gumis hajpánt szerintetek nem lenne elég vagy az meg nem tartaná meg eléggé? Ti milyet hordtatok és mennyi ideig? Nekem az orvos 4 hetet mondott, de azt egy kicsit sokallom.


2. Az normális, ugye, hogy ha leveszem a fejpántot, hallom, ahogy a fülem sok kis halk roppanás közben kijjebb áll egy kicsit?


3. Azt mondják, hogy 3-4 hónap múlva látszik a fülplasztika eredménye. Ezt hogy kell értelmezni? Addigra lesz csak szép, vagy az után már biztos nem fog visszaállni? Vagy mindkettő?

Vállig érő, nagyon dús, nagyon vastagszálú hajam van, ami kibírhatatlanul meleg nyáron és szeretném végre vagy levágatni jó rövidre, vagy pedig növeszteni rajta még 1-2 centit és befogni. Egy hónap múlva ez még korai lenne szerintetek? Ti mennyi idő után váltottatok frizurát, mutattátok meg szép új füleiteket a nagyvilágnak?


Most 'csak' ennyi kérdés jutott eszembe :)Előre is köszi a válaszokat :D

2014. ápr. 28. 06:26
nagyon ellaposodott a forum... :/
11963. ear
2014. ápr. 19. 14:06
Áldott Húsvétot minden fórumozónak!
11962. Madness04 (válaszként erre: 11961. - Ear)
2014. ápr. 16. 16:40
Nem baj, ez is valami, köszönöm! Erre nem tudok pontos választ, engem zavar, szerintem nagyon, valaki szerint nem annyira... Minden esetre most rávettem magam nagy nehezen erre a dologra, meg szeretném csináltatni így 21 évesen. Azért ha valaki olyan írna tapasztalatokat aki nála volt, azt meg köszönném. :)
11961. ear (válaszként erre: 11960. - Madness04)
2014. ápr. 16. 14:17
Eddig még mindenki dicsérte, és meg vannak elégedve vele. Ennél többet nem tudok írni, mert én nem nála voltam. Nagyon elállnak a füleid? Mennyire vészes?
11960. Madness04
2014. ápr. 15. 12:21
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek, mivel én is meg szeretném műttetni a füleim, de nem tudom kihez érdemes fordulni, aki minőségi munkát csinál. Sajnos az ára sem utolsó szempont. Dr. Jósvay Jánosról olvastam, hogy ügyes sebész, mik a tapasztalatok vele? Már utánanéztem, hogy a Szent Imre kórházban dolgozik, ha minden igaz. Mennyi idő alatt lehet bejutni konzultációra és utána, ha minden okés, mennyi idő lehet a műtétig? Köszönöm a segítségetek!
11959. cataracthun (válaszként erre: 11958. - Tinacska93)
2014. ápr. 13. 20:27
Alakulni fog az, kedves Tinacska! :) En a 3. hajmosas kornyeken vedlettem le teljesen.
11958. tinacska93 (válaszként erre: 11956. - Cataracthun)
2014. ápr. 11. 00:21
En is igy gondolom, hogy nem baj az a tiz ora pant nelkul.Unatkozni pedig nem szoktam.Koszonom a segitseget :) enyem sebes meg es korpas a kotes menten a fejem :/
11957. ear (válaszként erre: 11956. - Cataracthun)
2014. ápr. 10. 22:19
Kb. 5-6 hónap, mire a porc teljesen regenerálódik. Addig biztosan érzékeny marad, és a fonákérzés is csak fokozatosan múlik el. Sok-sok türelem kell, de nagyon megéri! :))
2014. ápr. 10. 11:06

Ha nem unatkozol oran, es nem gondolod azt, hogy lefekszel aludni, akkor nem kell szerintem. :) De nyilvan nem akarom felulbiralni a doki utasitasait, de szerintem 2 het kotes utas rogzul annyira amennyire kell. En pl. mar eleg jol tudok aludni rajta.

Egyedul annyi a para, hogy erintesre faj, a varrat menten. Ez igy szerintetek normalis? Mennyi ido utan kell ennek elmulnia? A duzzat mar lappad, kis zsibbadas meg van, meg lilas beutesuek szegenykek. Engem nem is kulonosebben erdekel a szine, mert meg a hajam megvan, es ugy hordom ahogy eddig. Majd Juniusban akarom lecserelni a frizkot, megvarom a 15 eves evfordulojat. :D

11955. tinacska93
2014. ápr. 9. 22:49
Majd teszek fel kepet,ha szebb lesz.Akkor nem olyan nagy baj szerintetek,ha suli kozben nem lesz rajtam hajpant?
11954. cataracthun (válaszként erre: 11952. - Tinacska93)
2014. ápr. 8. 18:41

Orulok neki, hogy tul vagy te is rajta! Nekem ejszakara mondta a doktor ur a pantot, vagy valamit amivel vedem a fulem az esetleges visszagyurodestol. A nappali hasznalatot ennek megfeleloen nem is eroltetem, ugy gondolom ebren tudok ra vigyazni. Ejszaka is odafigyelve fordulok, mert meg annyira nem tudok rafekudni, mint anno, bar azert ahhoz kepest, hogy 1,5 hete mutottek, es most meg rajta alszok... :)

A kepet meg varjuk! :P

11953. tinacska93
2014. ápr. 8. 17:46
Tul vagyok a varratszedesen!!!!!!:) Nem fajt csak kellemetlen volt !:) A hajpantot amit vittem azt kellett felvennem es 3 hetig ejjel-nappal kell hordanom viszont suliba mar megyek de nagyon nagy baj lenne, hogy amig suliban vagyok addig kb 10orat a 24-bol nincs rajtam hajpant?Ti tapasztaltak vagytok adjatok tanacsot kerlek,mert ahany orvos annyi fele modszert mondanak viszont iskolaba nem szeretnek minden nap hajpantba lenni de attol viszont rettegek, hogy vissza all a fulem !!:(
11952. tinacska93 (válaszként erre: 11950. - Cataracthun)
2014. ápr. 8. 09:19
Ma megyek varratszedesre 4-re, nagyon izgulok foleg azert, mert nem szeretnek tobb kotest.Ma reggelre a kotesem felcsuszott majdnem fulkozepig :D Renelem gyorsan meg lesz a varratszedes es tudok kepet kuldeni :)
11951. cataracthun (válaszként erre: 11948. - Sziki%%84)
2014. ápr. 6. 15:16

Nekem annyit mondtak, hogy ejszakara kell fejpant (2-3 honapig), vagy valami ami tartja a fuled. Az hogy kicsit visszabb all majd, termeszetes, de ha normalisan csinaltak meg, akkor olyanra nem szabadna neki, mint amilyen volt.

Amugy nekem volt anno olyan, hogy reggel amikor felkeltem, tok normalis allapotban allt a fulem, de 6-8 ora fulon fekvesnek ez az eredmenye. 3 het utan tobbi ido felvenni azt a format, amit a doki csinalt neki. Ha valami gond lenne vele, es visszaall az eredeti allapotaba, akkor javaslom felkeresni az orvost!

11950. cataracthun (válaszként erre: 11945. - Tinacska93)
2014. ápr. 6. 15:03

A kotesem nekem is felcsuszott kicsit, a fulem mogott levo tampon is kicsuszott 1-2 cenire, de nem volt veszes, tartotta rendesen.

A varratszedes sem volt para, de azert volt mar kellemesebb elmenyben is reszem. :D A jobb fulembol siman kihuzta a varratot, viszont a balbol kicsit nehezebben jott, nem sikerult elsore, meg szerintem hosszabb is volt mint a masik.

Kitartas Neked! Mar nincs sok hatra! :)

11949. hAjs1
2014. ápr. 6. 14:00
Sziasztok! Május 3.-án fog műteni dr.Stuhl Sándor,de a konzultáció után kicsit elbizonytalanodtam,mikor a lehetséges szövődményekről beszéltünk.Azt mondta egy gyulladás csúnya dolgokat tud produkálni,de pontosan nem mondta hogy mit.Volt már olyan itt a fórumon akinek begyulladt a füle műtét után?Légyszi írjon!!!! Köszönöm.
11948. Sziki%%84
2014. ápr. 6. 12:32

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy,varrat szedés után mennyi ideig érdemes viselni a fejpántot nappal!én két hétig hordtam,most egy pár napja már csak éjjel de,olyat érzékelek hogy mintha próbálna vissza állni eredeti állásába a fül,pedig még hordtam laposabbnak tünt!!

11947. ear (válaszként erre: 11944. - Cataracthun)
2014. ápr. 5. 21:59
Gratula! :D Nagyon jók lettek a füleid, szép természetesen állnak. Nem is gondolnám, hogy műtve vannak. Bár nem tudom, milyen volt műtét előtt. Nagyon elálltak?
11946. tinacska93 (válaszként erre: 11944. - Cataracthun)
2014. ápr. 5. 19:42
Nagyon szepek lettek a fuleid !!!!:)
11945. tinacska93 (válaszként erre: 11942. - Cataracthun)
2014. ápr. 5. 18:55
Gratulalok!!!!Nekem varnom kell meg keddig :((Most elegge faj a bal fulem, bar lehet megeroltettem.Nagyon rossz volt a varratszedes?A kotesem felcsuszott a fulcimpam mar kint van remelem nem csuszik tovabb.
11944. cataracthun (válaszként erre: 11943. - Ear)
2014. ápr. 5. 13:49

Mar megmostam. Nem tudtam tovabb varni. :D Meg a fulemet is rendberaktam egy kicsit, mert egy csomo dzsuva volt mogotte a seben, meg mindenhol...

Van egy selfie kepem, unatkoztam az allomason... Meg most dagadt meg, igy azert nem olyan szep latvany. Bar itt azert tobbet tudjak milyen. :D


[link]


(Ha esetleg a tegnapi fulmutetes holgy a varratszedesrol idekeveredik, akkor keressen meg!)

11943. ear (válaszként erre: 11942. - Cataracthun)
2014. ápr. 5. 12:55
Gratula! Ma már moshatsz hajat, és a választásokra új fülekkel mehetsz! :D:D:D Meg vagy elégedve az eredménnyel? Esetleg láthatnánk fotókat?
2014. ápr. 4. 18:27

Jelentem leszedtek a kotest, kivettek a varratot - igaz ennel a momentumnal, ferfiasan bevallom, majdnem bepisiltem. Egesz jok lettek, leszamitva, hogy dagadt, zsibbadt, es dzsuvas...

Hajat mosni viszont holnapig nem lehet, de ezt mar kibirom valahogy. :)

11941. cataracthun (válaszként erre: 11936. - DaNaD)
2014. ápr. 4. 11:55
Meg az is opcio lehet, csak hosszu a hajam, es 1 ejszaka utan ugy neznek ki, mint egy hontalan... :D
11940. cataracthun (válaszként erre: 11937. - Tinacska93)
2014. ápr. 4. 11:52
Na igen. Most sal van meg a kotesen, ha nem lesz normalis fejpant, akkor meg 1-2 honapot kibirok ejszakankent ezzel. :) Csodas latvany vagyok amugy, igy megyek mindjart utamra... Jo lenne, ha lehetne teleportalni. :D
11939. cataracthun (válaszként erre: 11938. - Ear)
2014. ápr. 4. 11:48
Koszi a tippet! A dokitol hazafele beugrok, es megnezem. :)
11938. ear (válaszként erre: 11935. - Cataracthun)
2014. ápr. 3. 20:13
A DM-ben vehetsz kozmetikai pántot. Tépőzáras, állítható a fejmérethez :)Nekem bevált.
11937. tinacska93 (válaszként erre: 11935. - Cataracthun)
2014. ápr. 3. 19:41
En js ebben bizom, mert kedden nagyon mondta, hogy vigyek egy pantot magammal es pont nalam volt megmutattam, hogy jo lesz e es azt mondta, hogy szelessegre jo mert takarja az egesz fulet viszont laza tehat varrjuk ossze vagy vegyunk mas milyet.De sehol nem talaltam olyat ami jo lenne igy marad ennek az osszevarrasa.Nagyon nehez jo fejpantot talalni
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook