Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
12086. Kittybébi (válaszként erre: 12085. - Christian94)
2014. júl. 16. 19:07
Igen, normális....és ez így is lesz egy ideig!!!! De egyre jobb lesz minden, nyugi ;)
2014. júl. 16. 18:45

Nem a fülcimpát azt nem műtöték, csak az is mint a fülem elállt a fejemtől.És úgy tünik, hogy az a dagadás miatt nem állt vissza még az új helyére.

Még egy kérdés nektek fájt? Ja és borzasztó kemény is. Ez normális?

Üdv!

12084. ear
2014. júl. 16. 18:32

A kötéslevétel után nekem pirosak voltak, de nem goltak megdagadva, mert a doki tanácsára jegeltem pár napig. A fülcimpámat nem műtötte, az ugyanolyan. Nem értem, neked miért nem egyforma? Azt is műteni kellett?


Türelem! Még 1-2 hét, mire beállnak a füleid. A porc teljes gyógyulása nekem 9 hónapig tartott. Akkor szűnt meg a zsibbadtság-érzés.

12083. Kittybébi (válaszként erre: 12082. - Christian94)
2014. júl. 16. 17:03

A duci, pufi, színes deformált, gyűrődött stb. fülek teljesen normálisak. Egyénfüggő, hogy mennyire volt ilyen és milyen hamar múlt el. Nyugi :) Nekem pl. a bal fülcimpám begyűrődött a kötés alá, és a levételkor kifelé állt, de visszament. Lehetséges nálad is ez történt.

Nálad ugye jóval nagyobb és más jellegű beavatkozás is volt, uh nyugodj meg és adj időt a füliknek a gyógyulásra. Ne feledd, a teljes gyógyulás 6 hónap!

2014. júl. 16. 15:06

Hát eljött az ideje és levették a kötést.Arra számítottam, hogy azonal látni fogom a szép füleimet.De sajnos ez nem így volt. Az egyik úgy megvan dagadva (persze a bal), hogy nem is hasonlít fülre. És a fülcimpáim úgy tűnik, hogy nagyon nem egyformák.Hát nemtudom de nemvolt valami jó élmény ez a mai nap.Holnap megint kell mennem. Nemtudom, hogy miért de menni kell.

Írjatok, hogy nektek is megvolt dagadva a fületek és különböző színekben pompázott, vagy csak az enyém?És mi a helyzet a fülcimpával nektek egyforma mindkét oldalon?Meg hát mit is mondjak elég szépen érzem a füleimet.Ti, hogy voltatok ezzel?

Hát nagyon remélem, hogy nemfogom megbánni ezt az egész beavatkozást.

Üdv mindenkinek!

12081. ear
2014. júl. 15. 20:31
Egyébként ma vettem észre, hogy ennek a Pásztor Albertnek, akiről hallani a tv-híradókban, szintén volt fülplasztikája. De valami pancser csinálhatta. Szörnyen néznek ki a fülei.
12080. ear (válaszként erre: 12079. - Christian94)
2014. júl. 15. 20:28
Ha már ennyit kibírtál, akkor mi az a hátralevő 14 óra?! Aztán holnap várjuk az élménybeszámolót! :)
2014. júl. 15. 18:58

Hát már nagyon nehéz kivárni a kötés levételét, de majdcsak kibírom valahogy. Persze a kiváncsiság, az, ami hajt engem ennyire!

Majdcsak ideér a holnap 11:00 óra és remélem minden ok lesz és megleszek elégedve!

Üdv mindenkinek

12078. ear (válaszként erre: 12077. - Christian94)
2014. júl. 14. 16:03
Amikor én visszamentem egy hét után, már csak dísznek volt rajtam a turbán. Éjszaka mindig jobban kilazult, volt, hogy úgy ébredtem fel reggel, hogy a fél szememen volt a kötés...;) Igazából nem gond. A füledet ugyanis nem a kötés tartja az új helyén, hanem a varratok. Valamnnyire nekem is beleragadt a pólya a fülembe, de a levételnél nem jeletett gondot. Varratszdés után otthon megmoshatod a hajadat, és a füled mögül nagyon óvatosan el tudod távolítani az odaszáradt vért, stb. Ezt fültisztító pálcikával nagyon szépen meg lehet oldani.
2014. júl. 14. 13:59

Hello!

Hát már csak egy kis időt kell kibírnon és már látni is fogom az eredményt. Remélem olyan lesz mint amilyenre számítok.Ha minden jól megy akkor szerdán 11:00-kor lekerül a turbán :-)a kötés a fejemről.

Nemtudom nektek milyen tapasztalataitok voltak a levétel alatt.Nem volt odaragadva a fásli a sebhez?Nem fájt? Ja és még lenne egy kérdésem.Én amikor megkaptam a kötést a fejemre akkor a fáslit a fejemen körbe odaragasztották a bőrömhöz. Nemtudom, hogy ezt mindeenkinek így csináálják-e , de ha igen akkor az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak, mert nálam ez hátul a nyakamnál egy kicsit felengedett. Gondolom nem a fásli csak ez a ragasztó. Mit tegyek? Gond ez? Milyen tapasztalatotok volt ezzel?

Előre is köszönöm válaszaitokat!

12076. MDora90
2014. júl. 13. 23:05
Hajat festetni mennyi idő után szabad?
12075. zsoka01
2014. júl. 13. 20:46
Dr. Juhász Péternél készült el a fülim, és tökéletesen elégedett vagyok! Nem is volt drága, 140 ezer. A New Face plasztikai sebészeten dolgozik, nagyon ajánlom! :)
12074. ear (válaszként erre: 12073. - Olivtree)
2014. júl. 13. 15:13
A legtöbben Jósvay Jánost ajánlják Budapesten. Nekem Ny-Magyarországon volt, másnál.
12073. olivtree
2014. júl. 13. 08:43
Ti kinél csináltattátok Bp en?? Kit ajánlotok?? Köszönöm
12072. ear (válaszként erre: 12071. - Christian94)
2014. júl. 12. 13:18

Többen is arról számoltak be, hogy nehezen tudtak rágni. Kb. 1 hétig tartott nekik ez az állapot. Azalatt főként levest, vagy valamilyen pépes ételt ettek, amit nem kellett rágni. A gyógyulás már megkezdődött, ennek legbiztosab jele, ha viszketni fog a füled. Ennyi idő után már nem nagy valószínűsége van annak, hogy be fognak gyulladni.


Kitartás, Chris, jó úton haladsz a gyógyulás felé. Légy türelmes (tudom, ez a legnehezebb)!

2014. júl. 12. 08:57

Hello!

Hát, mit is modjak nemvagyok annyira elragadtatva ettől az egész gyógyulási fázistól.

Nagyon nehezen tudok enni, minden bajom van az egész szám fáj belül az ínem a fogaim szóval minden.

Nemtudom ti, hogy voltatok ezzel, hogy tudtatok enni?

Vagy is, hogy egy kicsit pontosabban fejezem ki magam,hogyan tudtatok rágni?

Én mindig attól félek, hogy lecsúszik rólam ez a valami (turbán). Ti , hogy voltatok ezzel?

Mikor tudjuk azt hogy megkezdődött a gyógyulás vagy esetleg azt, hogy begyulladt a heg?

Hát már nagyon várom, hogy leszedjék a kötést , és hogy meglássam az eredményt. Már nagyon várom és lehet, hogy pont ezért telik ilyen lassan az idő.

Kérlek benneteket segítsetek nekem persze akkor ha tudtok.Előre is nagyon köszönök mindent.

Üdv mindenkkinek!

További szép napot mindenkinek!

12070. ear
2014. júl. 11. 08:14

Nekem a műtét másnapján már nem fájt, se úgy látszik, ez nagyon ritka. Ebben a pár napban mindenképpen el kell, hogy múljon a fájdalom. Az egészben a legnehezebb kötés elviselése. Nekem is volt olyan érzésem, hogy előre van gyűrődve a fülem, persze nem volt :)


Elfelejtetem írni, hogy 9-én volt a 4. fülinapom! :D

12069. zsoka01
2014. júl. 10. 20:01
Christian94! Ne ijedj meg. Nekem is hasonló tapasztalataim voltak. Nekem is kellett barázdákat csinálnia és néha olyan érzésem volt mintha a kötés alatt mindenféle szögben állna a fülem. Ahogy leveszik a kötést, egyből szűnni fog a kellemetlen érzés. Frontra is érzékeny volt, pihenj vele, csinálj olyat, ami a legjobban leköt. Én pl. végignéztem az összes Walking Deadet az 1.hét alatt :) Kitartás!
2014. júl. 10. 18:33

Hello!

Hát sajnos a ma éjszakám sem volt valami felhőtlen.

Bárhogy is feküdtem mindenhogy fáj!

Már édesanyám rámszólt hogy egyik oldalamra jobban dől a fejem mint a másikra.Remélem hogy ez csak ideiglenes. A nyakam egész görcsös és forró.Egész intenzíven tud fájni. Kérem a Jóistent, hogy minden jó legyen, de azt elmondhatom, hogy nem egyszerű.

Úgy érzem mintakinek össze van hajtogatva a füle mint az origami. Szinte mondhatni, hogy érzek minden eggyes barázdát, amit kialakított.

Kérdezlek titeket, hogy nektek mennyi ideig fájt?

Gondolom úgy álandóan megállás nélkül?

Remélem nem sokáig, mert már nagyon kialvatlan vagyok és nyűgös!

És attól félek, hogy ezt már lassan a környezetem bánja.

Előre is köszönöm segítségeteket!

Üdv!

12067. ear
2014. júl. 9. 23:02
Ja, fejpántot a varratszedés után 4 hétig kellett hordani, de csak éjszakára.
12066. ear (válaszként erre: 12064. - Christian94)
2014. júl. 9. 23:00
Nekem nem mondta a doki, én egyszerűen nem mertem a fülemre feküdni. De azért feküdtem oldalt is: könyékben behajlított karomra tettem a fejemet és az így keletkezett lyukba tettem a fülemet. Állítólag nyakpárnával is működik a dolog.
12065. Kittybébi (válaszként erre: 12064. - Christian94)
2014. júl. 9. 21:01

Nekem (Jósvay doki műtött) az első éjszakától már lehetett a fülemen aludni. A kötéslevétel után 5/6 hétig kellett pántozni csak éjszakára, nehogy visszagyűrődjön a fül alvás közben.

De lehet, hogy nálad a nagyobb beavatkozás miatt nem lehet.

2014. júl. 9. 20:46

Hello!

Hát nagy sajnálatomra nem számolhatok be valami felhőtlen éjszakáról.A doktornő megkért rá, hogy most nagyon jó lenne , ha 2 héten át nem feküdnék rá a fülemre egyáltalán.Ebből az következik, hogy ma beállt nyakkal ébrettem.Hát nagyon remélem, hogy jó munkát végzett a doktorina és minden ok lesz.

Nemtudom nektek sem volt szabad a fületekre feküdni ilyen sok ideig, vagy csak enyém a megtiszteltetés?

Milyen hosszú ideig kellett fülpántot hordanotok?

Előre is köszönöm válaszaitokat.

Üdv!

12063. Kittybébi (válaszként erre: 12060. - Christian94)
2014. júl. 9. 16:49
Így érthető, hogy miért dolgozott ennyit a füleden. Biztosan alaposan kidolgozta a "dudorokat, púpokat"...nem lesz kellemes ez a pár nap, de megéri ;))
12062. ear
2014. júl. 9. 10:33
Remélem, Chris, elviselhető volt az éjszakád, és minden OK...!
12061. ear (válaszként erre: 12060. - Christian94)
2014. júl. 8. 22:19
Wow, ez igen! Ilyen gyorsan még senki nem szánta rá magát a műtétre! :D Ha nem volt helixed, akkor igencsak elállhattak, akkor szinte teljesen olyanok voltak, mint egy kanál. Most szenvedés jön, de biztosan jól döntöttél. Na, kitartás, aztán, ha jobban leszel, majd írjál! :)
2014. júl. 8. 20:04

Hello!

A Doktornő biztosra ment nem szeretett volna selejt munkát végezni.Nálam az volt a helyzet hogy lapos volt a fülem.Nem volt benne semmilyen hélix.Tehát ez azt jelenti, hogy mint a nyúlé ,,sajnos"!Tehát sok munka volt vele hogy kialakítsa azokat a barázdákat, a kagylót.Nagyon remélem hogy jó munkát végzett és nagyon bízom benne. Hiszem, hogy nemlenne ennyi munkája amennyi van, ha nem lenne ilyen jó.

Örülök, hogy megoszthatom veletek érzéseimet.Mostpedig megyek szenvedni!

Üdv mindenkinek!

Köszi a támogatást!

12059. Kittybébi (válaszként erre: 12058. - Christian94)
2014. júl. 8. 17:46

Gratulálok :)

Mi tartott 4 órát?

2014. júl. 8. 17:33

Hello!

Jelentem minden segítőmnek akik segítetek abban hogy meghozzam ezt a döntést ma 12:00 órakor megkezdődött a műtétem és 16:00-ra be is fejeződött.

Ugyhogy most jön a szenvedés ideje.

Üdv mindenkinek

12057. ear (válaszként erre: 12056. - DaNaD)
2014. júl. 4. 19:49
:D
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook