Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. márc. 15. 20:34
oké, megnéztem, tök jó lett. Szemből olyan, mintha nem is lenne füled:)
325. martus81 (válaszként erre: 316. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 20:33

Fájt a varratszedés? Nekem, amikor a mellemből szedték ki a csomó kiszedése után a varratot, azt mondták nem fog fájni, na ehhez képest, simán könnybe lábadt a szemem, olyan rossz volt. Mondjuk az valami rejtett varrás volt, de akkor is.


A doki nekem is azt mondta, amikor rákérdeztem, mert magától nem is mondta, hoy kell-e fejpántot hordani, hohy ha akarok, akkor hordhatok, de nme muszáj. Tényleg mindenki mást mond. Napküzben is és éjjel is rajtam van, de azért egy kicsit meg szoktam szellőztetni őket, hogy ne egész nap legyenek beszorítva szegények.

324. 867f9adc74 (válaszként erre: 322. - Martus81)
2008. márc. 15. 20:32

szerintem is bőven elég volt, amit adtál!!!!

feltettem a képket!

323. martus81 (válaszként erre: 321. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 20:29
igen
322. martus81 (válaszként erre: 319. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 20:29
Megmondom őszintén én 10 ezer forintot adtam hálapénznek, hiszen ha tudtam volna jóval többet adni, akkor elmentem volna plasztikai sebészhez magánban. De most az esküvőre gyűjtünk, minden kis pénz számít, ezért adtam annyit. De szerintem is a max a 20.
321. 867f9adc74 (válaszként erre: 320. - Martus81)
2008. márc. 15. 20:29

itt vagy még????

akkor gyorsan fölteszem!!!!!!!!!

320. martus81 (válaszként erre: 317. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 20:27

Szia!


Tedd fel még egyszer légyszi, mert nem tudtam megnézni, mert disznót vágtunk, és nem voltam itthon. De vasárnap egész nap itthon vagyok, meg még egy hétig táppénzen, és meg tudom nézni. Csak szólj, hogy mikor tudod feltenni, és ha én is itt vagyok, akkor egyből meg is nézem.

319. 867f9adc74 (válaszként erre: 318. - Kinguska89)
2008. márc. 15. 13:10

hát szerintem, ha hálapénzről beszélünk akkor 10és 20 e között valahol, de kérdezd Mártust, h mennyit adott:-)

Priviben biztosan megírja!!!!:-)

2008. márc. 15. 11:45
sziasztok!köszönöm szépen a válaszokat, annyit szeretnék még kérdezni,hogy ha TB-re megcsináltatom,ha összejön vagy ilyesmi, akkor ez pénzügyileg hogy megy... mert írtátok páran, hogy csak a hálapénz meg a vizitdíj...de ha hálapénz akkor az mennyi,meg hogy úgy konkrétan minimum vagy maximum kb mennyiből jön ki úgy hogy mind a kettőt szeretném megcsináltatni!Ez fontos lenne,mer elkell kezdenem gyűjteni:D Köszi!!:P
2008. márc. 15. 11:20

Na raktam fel képeket!!

Martus, szólj, ha levehetem, nem akarok arcképest fönthagyni a cicik mellé:-((((

316. 867f9adc74 (válaszként erre: 313. - Martus81)
2008. márc. 14. 22:15

szia Martus!!!!

Levették és tettem fel képeket!!!

a jobb fülemmel semmi gáz, az gyönyörű! de a bal még gyűrött:-(( Azt mondta a doki, h türelem, majd kisimul..

az volt baj, h a bal fülemben nem volt görbület vagy mi, és azt is csinálni kellett bele.

Remélem kisimúl hamar. Nekem ma ki is szedték a varratot, de furcsálltam, h kifizettem egy csomó pénzt, és még csek le sem mosta semmivel:(((


Amúgy teljesen a fejemhez simulnak, majd rakok fel olyan fotót is akin szemből látszik!!!!

Egy-két hétig még ajánlott éjszakára fejpánt, de az sem muszáj. Fura, h mindenkinek mást mondanak.


Ja!!!!!

Kingus!!!!!

Nekem a plasztikai sebészem mondta, h csinálnak tb alapon ilyet!!!pont ma kérdeztem!!!!! Mondtam is neki,h ha ezt így tudom...:-)))

2008. márc. 14. 17:40

Kingus!


Angyalka 239-es hozzászólásától kellene visszaolvasnod a fórumot, minden benne van, hogy hogyan jártam utána, meg hogy csinálták...stb.

314. martus81 (válaszként erre: 312. - Kinguska89)
2008. márc. 14. 17:37

Szia Kinguska!


Ez a nem vészes duma a legátlátszóbb. Nekem is mindig ezt mondták, de tényleg csak szeretetből. Bár amikor valaki már csak elkezdte mondani, bennem mindig ott volt az a rossz érzés, hogy hiába mondja szeretetből, engem ezzel megbántott. Bármennyire is szeret, vagy viccel, vagy akármi.


A Tb-s ellátásról pedig, ha visszaolvasol a fórumon szinte mindent megtudsz, mert itt írta angyalka, hogy hallott a dologról. Én utánajártam, és meg is csinálták. Első körben fel kell hívni az SZTK-kat a környéken, és megkérdezni, hogy csinálnak-e fülkorrekciót tb alapon. Lehet, hogy meg fognak lepődni a kérdésen, de nyugodtan mond meg, hogy hallottál ilyet, és ők csinálnak-e.

313. martus81 (válaszként erre: 311. - Martus81)
2008. márc. 14. 17:31

Judye!


Mi van már? Levették? :)

2008. márc. 14. 17:18
sziasztok!Olvastam a hozzászólásaitokat és eléggé felbíztatott:) Már nagyon régóta szeretném megcsináltatni a füleimet,mert nagyon zavarnak és emiatt mindig feszélyezve érzem magam,és szégyellem is őket...takargatom ahogy csak tudom.Sokak szerint nem vészes de engem mégis zavar, sőt sztem csak szeretetből mondják ezt:P a lényeg h a segítségeteket szeretném kérni!Nyíregyházához közel lakok,és szeretném ha valaki bővebben felvilágosítana erről a TB-s dologról!hogy működik meg ilyesmi...Előre is köszi!Remélem vki ír!!:)
2008. márc. 14. 08:48
szurkolok Judye!
310. martus81 (válaszként erre: 303. - Martus81)
2008. márc. 13. 16:09
Ja, és a horgászversenyes képen a faszi mellettem nem az enyém:) Nekem sokkal jobb van!!:))
309. martus81 (válaszként erre: 300. - Martus81)
2008. márc. 13. 16:08
Ja, és már ki is egyenesedett a jobb fülem. Csak gondolom azért maradt szegény úgy, mert ott húzta előre a doktornő, hogy bejódozza még egyszer, meg befújja azzal a spayvel. Már megint egyenesen áll:)
308. martus81 (válaszként erre: 306. - 867f9adc74)
2008. márc. 13. 16:03

Na a nap az nekem is átvilágított volna rajta, ha tud:) de ezt megelőzendően soha nem kötöttem össze a hajam, csak otthon, amikor senki nem látott.

De majd most!!!


Itt Székesfehérváron se műtenek az SZTK-ban, csak oda kellett menni a fül-orr-gégészetre (ezt mondta angyalka), és megkérdezni, hogy mi a helyzet fülműtét ügyben. Na én mindjárt oda is mentem, de tényleg csak megkérdezni akartam, a doktornő meg mindgyárt telefonált a kórház fül-orr-gégészeti osztályára, hogy márc 6.ra adjanak szabad műtőt. Csak meg akartam kérdezni, hogy csinálank-e ilyet tényleg, és tényleg ingyen van-e, ehhez képest a doktornő már be is jegyzett műtétre. :) Nem sok választási lehetőséget hagyott. De nem is baj.

Azt, hogy meglepődtek-e, azt nem tudom, de valszeg nem érte őket váratlanul a dolog, mert kb 3-szor hívtam fel az SZTK-t (perzse mindig más néven :) tiszta Sherlok Holmes voltam), hogy van-e ilyen műtétre lehetőség, és tb alapon megy-e, stb... A 3 hívásból 2x is a doktornővel beszéltem, aki meglepődött a kérdésen, de valakivel beszélt egy kicsit (hallottam, hogy erről beszélnek), aztán azt mondta, hogy lehet, csak úgy kell lepapírozni, hogy megfeleljen a tb-nek.

Mikor másnap megint telefonáltam, akkor már azonnal mondta, hogy csinálnak, igen, de benn kell maradni a kórházban. Szóval utánajárt még jobban, és harmadszor meg már az asszisztensnővel beszéltem, ő is azt mondta, hogy a kórházban megcsinálják tb-re.

307. martus81 (válaszként erre: 304. - Angyalka75)
2008. márc. 13. 15:52

Köszönöm szépen a segítséget még egyszer! HA nem mondod, hogy az a dki mondta neked, hogy Tb alapon is csinálnak ilyet, akkor talán soha nem csináltatom meg. De így, már túl is vagyok rajta:) És nem telt el szerintem egy hónap sem, amíóta beültetted a bogarat az ex-füleimbe:)

Köszi!

306. 867f9adc74 (válaszként erre: 305. - 867f9adc74)
2008. márc. 13. 12:32

Ja! én debreceni vagyok, és szerintem itt nem csinálnak ilyet tb alapon:-( Mert az Sztk-ban csak ambuláns rendelés van, ott nem is műtenek.. Bár helyi érzéstelenítésban lehet megcsinálják.


Tényleg csak annyi volt, h bementél, mondtad, h mit is szeretnél, és elő is jegyeztek?? Meg sem lepődtek?? ezek szerint arra nem ritkaság az ilyesmi. de nagyon jó, h sikerült!!!!!

305. 867f9adc74 (válaszként erre: 303. - Martus81)
2008. márc. 13. 12:29

Hát Martus gratulálok!!!! nagyon szép lett a füled, és nagyon ügyes volt a doktornő, aki csinálta!!!!!!

tényleg eléggé elállt előtte, de az már kit érdekel???:-) nem? az a lényeg, hogy mostmár gyönyörű, és te is gyönyörű menyasszony leszel!!!!!

Nekem csak az egyik fülem állt egy, az is egy picit, de engem az nagyon zavart, h ha pl napnak háttal álltam ,akkor a nap szépen átsütött rajta, mint mikor lámpával átvilágítod a kezed, és piros....

Alapból pici a fülem, és csak az egyiken kellett volna igazítani, de azt mondta a dokim, h egyforma csakis úgy lesz, ha mindkettőn alakít.


Nekem holnap szerintem kis is szedi a varratot, majd este rakok fel képeket!!!!


Puszi!!

304. angyalka75 (válaszként erre: 303. - Martus81)
2008. márc. 13. 12:06
Szia! Bevallom őszintén nagyon izgultam érted, és nagyon szorítottam neked!! Csodálatosak lettek a füleid, és nem látszik, hogy nem plasztikai sebész csinálta!! Nagyon örülök, hogy tényleg ilyen szép lett, s hogy egy kicsit én is segíthettem benne!
303. martus81 (válaszként erre: 302. - Martus81)
2008. márc. 13. 10:35
Na, itt is vagyok! Tettem fel még két képet, bár mindkettő egy horgászversenyen van, és mindig csak az egyik ex-fülem látszik, de így talán el tudod képzelni, hogy milyen volt. Folyamatosan kikandikált a hajam alól is :(
302. martus81 (válaszként erre: 301. - 867f9adc74)
2008. márc. 13. 10:22
Keresgélek olyan képet, amin még az előző fülemmel vagyok, és jól látszik:) Bár ezen a gépen nem sok van, de még keresek.
301. 867f9adc74 (válaszként erre: 300. - Martus81)
2008. márc. 13. 10:05
Hát persze!! Még sokat alakul, szerintem nagyon szép lett!! Mennyire állt el előtte?? Én meg tegnap alákukkantottam, és gyűrött:-(((( De a doki azt mondta, h egy hónap alatt szép lesz... Remélem! Tettem fel egy fotót, bár azon semmi nem látszik, csak a hajpánt:-)
2008. márc. 13. 10:03

Köszönöm!


Én úgy látom, hogy nem gyűrőtt, sőt, totál sima, de olyan igazán nagyon sima! Csak azt nem tudom, hogy az egyik képen látszik is, hogy a jobb fülemnek a teteje kicsit kintebb áll, mint a másik, és olyan furcsának látszik. Látod azt? De gondolom azért változik még egy kicsit, hiszen most még olyan kis nyomoronc szegény, meg lila:)

De ugye kiegyenesedik?

299. 867f9adc74 (válaszként erre: 298. - 867f9adc74)
2008. márc. 13. 09:58
Ja!!! És remélem teszel majd fel fotót, h a menyasszonyi kontyodról!!!!!!!!:-)))))
2008. márc. 13. 09:56

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!

Neked nem maradt kicsit gyűrött a füled??? sokan írták, h eleinte még az.

Holnap én is rakok majd fel képeket!!!!!

2008. márc. 13. 09:53

Sziasztok!


Levették a kötést:) Szerintem (és a család szerint is)Nagyon szép lett. Egy kicsit fura érzés van benne, talán zsibbadó, de gondolom ez az egy hét kötés utáni érzés. A levétel után máris odaküldtek a tükörhöz, hogy nézzem meg, hát majdnem sírva fakadtam :) Sose volt még kicsi fülem:)

Utána valamilyen vattával áttörölték a varratokat, meg befújták egy spayval, ami filmréteget képez a varratokon. Gndolom azért, hogy ne menjen bele a kosz, vagy egyéb.

Fejpántot nem kötelező hordani, bár nem árt, ezt mondta a doktornő. Hétfőn megyek az SZTK-ba, megnézi a varratokat, és, ha úgy látja, akkor kiveszi, ha nem, akkor meg megmondja, hogy mikor menjek megint. A biztonság kedvéért azért én viselem a fejpántot, márt csak azért is, hogy eltakarja a fülem fölötti részt, ahol levágták a hajam.

Teszek fel 3 képet:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook