Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
12236. ma.andy78
2014. nov. 6. 22:27
Szia! Voltam dokinál, ő is mondta, hogy elől nem vágnak hanem finoman fogalmazva kitömik a fülkagylót , hogy a felesleges bőr meg gyűrődését elkerüljék és ezért van a szorítókötés is, hogy a harmadik nap végére felveszi azt a formát és nem gyűrődik meg. Amennyiben előfordul az lehet minimáli és vissza húzodik mint a livcsi esetében és van az ami nálam van, hogy nem rendesen volt kitömve ezért volt helye meg gyűrődni. De sajnos nálam más is van ezért 2hónap múlva vissza kell mennem és akkor meglátja, hogy mit tehett az érdekemben.
12235. ear
2014. nov. 6. 20:27
Én itt vagyok és folyamatosan olvasom a hozzászólásokat. A fületek még nagyon sokat fog változni, varratszedés után kb 2-3 hét, mire beáll végleges formára. Legyetek türelmesek!
12234. fülemülemuzsika (válaszként erre: 12232. - Livcsi088)
2014. nov. 6. 17:02
Nekem is pont ez a tapsztalatom...
2014. nov. 6. 16:15
Remélem, hogy változni fog. Erre várta egész életemben, de most cslódott vagyok..
12232. livcsi088 (válaszként erre: 12231. - Fülemülemuzsika)
2014. nov. 6. 15:57

szia!Persze biztos fog valtozni az enyém is valtozott két nap alatt. hogy mennyire fog az még nekem is kerdeses... Elég kihalt a fórum, réggebbi fülesek írhatnátok!!:(


Nekem az nem tetszik hogy felul ha par percre is leveszem a pantot akkor kezd kiallni.. a közepe az oda van ragadva így elég furcsan néz ki. volt vkinek ilyen?est beállt utána rendesen??

2014. nov. 6. 15:30

Sziasztok!


Nekem most szedték ki a varratokat, és nem igazán vagyok megelégedve e végeredménnyel. A füleim felül hegyesek. Középső része, mintha össze lenne nyomva. Természetelenesnek néznek ki... Teljesen el vagyok keseredve... Változni fog ez?

12230. livcsi088 (válaszként erre: 12229. - Ma.andy78)
2014. nov. 6. 09:38
A dudor nekem visszahuzodott két nap alatt a bőrrel együtt:)de aza fülem még attól függetlenül eléggé meg van dagadva gondolom azon többet dolgoztak.Adolgoztak.A masikban a bőrredő mintha halvanyodna, de lehet csak kezdem megszokni. Mindenesetre kíváncsi vagyok Mit fog mondani ma az orvos:) esetleg tennél majd fel képet?amíg megnezem neked milyen utana le is veheted:D
12229. ma.andy78
2014. nov. 6. 08:42
A jobban kb fél cm-es a dudor másikban 2x 2mm-es ha ezek kisimulnak akkor az felér egy csodával mert beteritik az egész fülkagylómat. :(
12228. livcsi088 (válaszként erre: 12227. - Ma.andy78)
2014. nov. 5. 23:16
Mivel elől nem vagdosnak direkt azért hogy ne látszódjon heg, gondolom nem tudnak azzal sokmindent kezdeni, de aza kis redő szerintem nem több pár mm-nél és elvileg a porc jön is idővel előrébb par mm-t arra gondolok hogy ettől valóban a bőrredő is kisimulhat. De nagyon örülnék ha írnál Holnap mit mondott a másik doki:D Jó lenne ha idővel tényleg eltűnne..
12227. ma.andy78
2014. nov. 5. 23:02
Nekem azt mondta az orvos, hogy az bőr és kifog simulni. Kérdeztem, hogy hova mert hely az nincs, de csak nyugtatdatott, sokmindent nem tudott hozzá fűzni, három hét múlva kell vissza mennem hozzá. Holnap megyek konzultációra egy másik orvoshoz mert szerintem nem normális, hogy a felesleges bőrt otthagyta.
12226. livcsi088 (válaszként erre: 12225. - Ma.andy78)
2014. nov. 5. 22:50
ma.andy78,ez engem is nagyon érdekelne mert nekem is szinte ugyanez a problémám. Nekem kedden volt a varratszedés és a nagy duzzanat az már lement és ott a gyűrődés sem olyan feltünő már viszont a masikban eléggé látszik. Remélem nézik régi fülesek akik tapasztaltak hasonlót. :/
12225. ma.andy78
2014. nov. 5. 22:19

Sziasztok!


Hétfőn volt a varrat szedésem és mikor megláttam a füleimet akkor nem repestem a boldogságtól mert a jobb fülkagylóban egy nagy duzzanat v. felesleges bőr van, a balban pedig két bőr redő. Kérdésem az lenne, hogy járt-e már valaki így és mitörtént vele? Vagy nyugodjak meg ez elfog tünni?!

Előre is köszönöm a válaszokat!

12224. livcsi088 (válaszként erre: 12223. - Ear)
2014. nov. 5. 17:23
Nem tudom mitől van egyeseknek másnak meg semmi... Lehet valami ödéma a porc alatt, mert en ha benyomom akkor eltunik.szerinted hajat már moshatok?
12223. ear
2014. nov. 5. 16:51
A jegelés segíthet. Egyébként nekem semmiféle dudor nem volt a fülemben, nem is értem, miről beszéltek...
12222. livcsi088
2014. nov. 5. 16:29
ja és jegelés vajon sokat segít hogy lemenjen a duzzanat?az egyik fülem amin tobbet farigcsaltak szegény az még nagyon megviselt:( a másikra már majdnem azt tudom mondani hogy olyan mint ha nem is lett volna műtve :)remélem a masik is hasonlo lesz lassan hozza mert most még nem igazán hasonlitanak.
12221. livcsi088
2014. nov. 5. 16:24
hahoo senki nincs itt?:) Szeintetek ha tegnap reggel azt mondta az orvos hogy még két napig ne mossak hajat akkor ma este mar megmoshatom?
12220. livcsi088 (válaszként erre: 12217. - Toki22)
2014. nov. 4. 19:17
Nagyon bator vagy hogy mar futkarozol az uj füleiddel, én nem mernék...hajlongasra is eléggé elkezdenek feszülni :/ en úszni szeretnék menni velük azt viszont nem kerdeztem meg mikor lehet:/nekem is volt a kagyloba dudor ami a mai nap folyamán már ma szinte teljesen eltűnt viszont maradt ott egy gyűrődés , de remelem az is rá fog simulni a porcra, normál esetben úgy kéne:)
12219. livcsi088
2014. nov. 4. 19:09
kinai=kicsit...bocsi a t9szotaram feladta:D:/
12218. livcsi088
2014. nov. 4. 19:08
Köszönöm ear és toki22!!miota itthon vagyok en le fel veszem a pantot es meregetem a fülem..de miota levették eskuszom már most jobb a színe es lejjebb ment a duzzanat. Viszont az egy kicsit idegesit hogy a kozepe totál a fejhez simul a teteje és a cimpa meg kicsit kijjebb all bar ott jobban meg is van dafadva... Nagyon remelem hogy csak a duzzanat nyomja el a fejemtől. Most meg attol fogok megbolonduni hogy vajon mennyire fog még ez is kijjebb jönni :D:D kínait parazok ahogy igy olvasgattam regebbi hozzászolasokat hogy valakinek nagyon visszaállt az eredetihez hasonlora :( ezert tuti nappal is fogok pantot hordani biztos ami biztos:D
12217. toki22
2014. nov. 4. 18:07

Sziasztok!


Livcsi gratulálok az új füleidhez, szerencsés vagy nekem 3 nappal tovább volt rajta a kötés azt hittem belebolondulok xD


Nekem is van egy dudor a fül közepénél ami miatt még nem úgy néz ki mint egy átlagos fül. Ez a duzzanat miatt a fül pereme az még mögötte van ennek a duzzanatnak. De nyilván még közel sem gyógyult meg hiszen kicsit még kékes a színe és teljesen érzéketlen. De én felkészítettem magam lelkileg arra az esetre ha így maradna, nem fog váratlanul érni. Még mindig jobban néz ki mint amikor össze vissza álltak. :)

Emellett még húzódik ha forgatom a fejemet.


Ear neked ez a duzzanat mennyi idő alatt múlt el? Nekem még közel sem úgy néz ki a fülem mint a képeiden amit felraktál.


Voltam futni már háromszor. Az első futás még kicsit szokatlan volt, éreztem is néha, hogy húzódnak a füleim. A második és harmadik futásnál lepántoltam és úgy tűrhető volt, szinte nem is éreztem őket.

Holnap megyek teniszezni, remélem ki fogja bírni mert az kicsit már összetettebb mozgást igényel. 18 nappal a műtét után már illene neki kibírnia :)

12216. ear (válaszként erre: 12215. - Livcsi088)
2014. nov. 4. 17:37
Gratula!:) Még sokat fog alakulni.
12215. livcsi088
2014. nov. 4. 11:15
Jelentem, most jöttem varratszedesről:))fuhh mintha újjá születtem volna. a kötéstol is már minden bajom volt a fülem nem zsibbad csak erzeketlen elég duzzadt még meg kicsit nyomott.nektek mennyi idő alatt lett normális fül kinézete?:D a fülem tetejen a fülkagyloban van egy dudor az ugye el fog tűnni? És ahogy a duzzadas lemegy remelem jobban fognak a hajlatok latszani a fulembe mert most eléggé egybe van az egész olyan mint vmi birkozónak. többiek miujsag fül ügyben??:)
12214. livcsi088
2014. okt. 31. 14:54
Lehet hogy azért rakott vattat a fülembe mert mondta hogy annyira verzett mint ha öt embert műtött volna egyszerre :D viszont mondta hogy ez nagyon is jó mert ha jó a verellatasa a fülnek gyorsabban gyógyul. Ma ott tartok hogy tegnap már tudtam normalisan aludni szinte egyaltalan nem fájnak a bal(ami jobban elállt)zsibbad es úgy erz3m mint ha vissza lenne gyurodve az egész bár mostmar tudom hogy ettől nem kell félni:D toki22 várom a kepeid kíváncsi vagyok hogy sikerultek;)
12213. toki22
2014. okt. 31. 10:04

Megnyugodtam, hogy nálatok is jelentkezik / jelentkezett a zsibbadás. Olvastam valahol a neten, hogy az esetek 5%-ban jelentkezik a zsibbadás, akkor az valószínű nem igaz.

Ma véletlen úgy aludtam, el, hogy nem raktam fel a pántot, és arra ébredtem, hogy ráfeküdtem a fülemre. Rendesen fájt egyből felébredtem rá, szóval én majdnem biztos, hogy nem tudom elaludni a fülemet még akkor se ha nincs rajta a pánt :)

De ma már fel fogom rakni, nem felejtem el.


Livcsi88: Nekem nem rakott be a doki semmit a fülembe, ezt meglepődve olvasom, hogy neked igen.

A kötés alatt kicsi az esélye, hogy elmozduljon a füled, ahhoz nagyon sokat kellene mozgatnod a kötést. Ettől én is féltem, hogy elmozdult mert amikor viszketett próbáltam kicsit mozgatni hátha jobb lesz, de nem ért semmit így beletörődtem a sorsomba. :) Minél jobban viszket annál gyorsabban gyógyul gondolom én.


Amikor levette a kötést a varratszedés előtt az első ami feltűnt, hogy a hajam hogy néz ki, szörnyű állapotba volt xD A füleim nagyon tetszettek első ránézésre, végre nem azok a péklapátok mosolyogtak vissza a tükörből. Mindenféle színben pompáztak. Még ugyan közel sem gyógyult meg, de már most állítom, hogy életem egyik legjobb döntése volt megcsináltatni. Rengeteg kellemetlenséggel jár/járt de a végeredmény kárpótolt.


Ma lemegyek kicsit futni a terembe. Megnézem, hogy terhelhető e. 2 hete műtöttek és ez idő alatt szinte alig mozogtam.

12212. livcsi088
2014. okt. 30. 21:44
Na oké mostmár megpróbálok nyugiba maradni :D mindenképp irok kedden ha levették és ha olyan allapotban lesz töltök is majd kepet, bár "előtte" kepem nemigen lesz csak kb óvodáskori :)))
12211. dreame.a.r. (válaszként erre: 12210. - Livcsi088)
2014. okt. 30. 20:50
annyira nagyon nem mozdulhat el, tény, h érezheted úgy, h teljesen összegyűrődtek és vége mindennek :D de ez nem így van, mert tényleg a varratok tartják. Lényeg ,h próbáld ne sokat piszkálni a kötést, h nyugiban maradjanak a füleid :) Az tényleg jó jel, ha már másnap elkezdett viszketni, ez nekem is pont így volt. És tényleg ne lepődj meg majd a látványtól, természetes lesz, h duzzadtak, és kicsit színesek lesznek a füleid :D Csak idő kérdése és olyan lesz, amilyennek lennie kell ;) Majd számolj be, mi volt kedden! :)
12210. livcsi088 (válaszként erre: 12209. - Dreame.a.r.)
2014. okt. 30. 20:45
Hát Köszönöm szépen :) már a második nap elkezdtek viszketni a fuleim ami elvileg azt jelenti gyorsan gyógyul. Napi egy két fajdalomcsillapitoval egész jól elvagyok. Azon aggodok inkabb hogy ahogy nyujtogattam a kotest nem e mozdult el rossz szögbe a fülem amit irtam az elejen olyan mint ha meggyűrődött volna ahol a porc el volt torve bár elvileg nem a kötés tartja hanem a varrat.remelem csak az duzzadtsag miatt láttam olyan furcsanak.mindenesetre kedden kiderul hogy sikerult... :/ :D
12209. dreame.a.r. (válaszként erre: 12205. - Livcsi088)
2014. okt. 30. 20:06

tény, hogy amíg fenn van a kötés, nem életed legkellemesebb napjait éled, de ha már az első néhány éjszakán túlvagy, nagy meglepetések már nem érhetnek, és akkor már tényleg ráléptél a füleid gyógyulásának újtára! :)

Én nemrég voltam varratszedésen, és már azalatt a pár nap alatt is változtak a füleim, értsd, előrébb jöttek picit, de ez még mindig nem a végleges forma. A tökéletes alakjukat tényleg 1-2 hét múltán fogják elérni, addig is kitartsást, a pántot már könnyebb elviselni! :) Én bő két hét óta tegnap éjszaka tudtam először úgy aludni, hogy teljesen rá mertem feküdni a füleimre... :) Reméljük, neked ez már sokkal hamarabb lehetséges lesz! ;) Kitartás, a nehezén túl vagy, innentől már csak napról napra jobb lesz! :)

12208. livcsi088 (válaszként erre: 12207. - Ear)
2014. okt. 30. 19:49
Nekem is épp hogy elviselhető a kötés még így is :) annak örülök ha változik még mert amikor kész lett azt mondta a doki hogy "na kész gyönyörűen simulnak a fejhez :) na akkor megijedtem hogy végül is nem szoltam hogy nagyon lenyalt fulet azért nem szeretnék :D
12207. ear
2014. okt. 30. 19:15
A kötésen én is lazítottam, de csak annyira, hogy elviselhető legyen. Nekem nagyon sokáig volt zsibbadt a fülem, csak lassan múlt el. Az első, amit észrevettem kötéslevétel után, hogy nagyon a fejemre lapultak füleim. Ez aztán 1-2 hét alatt változott és beálltak végleges pozíciójukba :))
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook