Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
12356. Andie91
2015. márc. 20. 07:32

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattalak titeket, de most már én is leírom a tapasztalataimat :)

Engem 03.12-én műtött Dr. Jósvay, délután 4-re kellett mennem. Mondanom sem kell, hogy mennyire izgultam, a nyugtató amit kaptam szerintem semmit nem hatott. A szuri egy kicsit kellemetlen volt, de utána SEMMIT nem éreztem, komolyan. Persze én annyira paráztam, hogy még így is majdnem rosszul lettem, aztán megbeszéltem magammal, hogy nem dőlhetek ki, most készülnek a szép, új füleim, úgyhogy jobban lettem egy 5 perc után, aztán pedig hamar elrepült az 1 óra. Végül fél6 előtt mentem be, és fél7 után kicsivel már kint voltam. Ezután csak a zárójelentést kellett megvárnom, és már mehettem is haza.

Otthon éjfélre ment ki kb. az érzéstelenítő hatása, aztán jött egy kis szenvedés, de abszolút kibírható, én csak vénynélküli fájdalomcsillapítót szedtem. (Bepánikoltam azért, hogy erősebb lesz a fájdalom, és kértem erősebb gyógyszert, na attól két reggel hánytam..úgyhogy nem erőltettem a dolgot:D)

Nekem furcsamód inkább nappal fájt jobban a fülem, jobban mondva nem is fájt, hanem lüktetett. A turbán szerintem kibírható, bár a végére már inkább attól fájt a fülem, olyan erősen nyomta.

1 hét múlva, tegnap este kellett visszamennem varratszedésre. Pár perc volt az egész. Elmondta utána a tudnivalókat, hajpánt még 5-6 hétig éjszaka, figyelni kell, hogy ne akadjon bele semmi stb.

Most már túl vagyok az első éjszakán, és nagyon jót aludtam, nem fáj már abszolút, tényleg csak a kötés nyomott :)

Tettem fel pár képet, nem a legjobbak, de a lényeg látszik szerintem. Most még eléggé vasaltak a füleim, de sokkal rosszabbra számítottam, már most összefogott hajjal járnék legszívesebben :) A bal fülem egy kicsit jobban meg lett dolgozva, azon látszik, hogy felül duzzadt kicsit, de ez el fog múlni remélem.

Egyébként én nem sokat hezitáltam a dolgon, felhívtam a dokit, egy hét múlva kaptam konzultációs időpontot, és pont volt egy szabad helye 1 héttel a konzultáció utánra. Persze rögtön lecsaptam rá, mert a következő csak május végén lett volna. Nagyon örülök, hogy így döntöttem, felesleges lett volna tovább várni!

Úgyhogy hajrá mindenki, nincs mitől félni! :)

12355. Adel90 (válaszként erre: 12342. - Veryvernis)
2015. márc. 19. 13:02

Szia! Engem 2 napja műtöttek, de nekem sem szűnik a fájdalom, hiába szedem a fájdalomcsillapítót. Folyamatosan lüktet, sajog, az estét meg ne is mondjam.

Neked meddig fájt? Gondolom már a kötés lekerült.

12354. tai97
2015. márc. 17. 05:58
Bocsi, mé egy kérdés szabad hason feküdni?
12353. tai97
2015. márc. 16. 17:17
Az normlis hogy a jobb fülem jobban fáj mint a bal?
12352. Pálma001 (válaszként erre: 12351. - Tai97)
2015. márc. 15. 19:18
Nem, ha kíméled magad az erős fizikai megterheléstől.
12351. tai97
2015. márc. 15. 17:37
A varrat el tud szakadni a kötés alatt?
12350. tai97 (válaszként erre: 12349. - Humaki)
2015. márc. 14. 18:29
Én Kaposváron csináltattam az orvosom pedig Dr. Andok Csaba volt. Annyira már nem is fáj mondjuk van bennem rendesen fájdalom csillapító, viszont a viszketés nem nagyon akar abba maradni.
12349. humaki (válaszként erre: 12348. - Tai97)
2015. márc. 14. 17:37

Nagyon köszönöm a tájékoztatást, jó tudni mi vár az emberre. Így lehet könnyebben vágok bele. Te Budapesten csináltattad? ki volt az orvosod?


Kitartást az elkövetkező napokban!

12348. tai97 (válaszként erre: 12345. - Humaki)
2015. márc. 14. 15:58
Egyébként nekem sem csak eláltak. Elöl az ívét is újra kellett csinálni, meg a cimpát hátrahúzni. Úgy hogy ne félj mert nekem több mindent kellett csinálni, és Elvileg szép kis lett, igaz én nem láttam hanem az egyik segédje mondta.
12347. tai97 (válaszként erre: 12345. - Humaki)
2015. márc. 14. 10:27
Szia én nem Dr. Jósvay-nál csináltattam, de azért le írom eddigi tapasztalataimat. 7:45-re kellett mennünk, átöltöztem a ruhába amit vittem magammal.9:00-kor jött a dr úr, megbeszéltük hogy milyen legyen, hogy kérek-e nyugtatót és hasonlókat, volt még egy műtétje előttem úgy hogy kb. 11:20-kor kerültem sorra. A műtét elején rámterítettek nagyon sok takarót, a fejemet pedig ugy hogy csak a fülem látszott ki. A combombál pedig leszíjaztak amit egész végig szoríthattam a műtét közben. Lefertőtlenítettek, majd következett 6db érzéstelenító\fül ezek nagyon kellemetlenek voltak főleg a második fülnél. Műtét közben egész végig hallottam hogy éppen mit csinálnak, egyébként a doki mondta is. Összesen 2óra volt a műtét az előkészületekkel együttvéve. Utána kaptam egy szobát ahol 2 órát még pihentem. Az érzéstelenítő fokozatosan ment ki a fülemből és a fájdalom is egyre jobban erősődött. Fel írtak fájdalom csillapítókat amik egész jól hatnak. Eddig egy északát töltöttem kötésben ami alatt kb. aludtam 4 órát meg reggel még 1-et. Szerintem ez a fájdalom teljesen elviselhető, ha tudtam volna hogy Ennyi az egész már előbb bele kezdtem volna. Aki még csak gondolkodik rajta, bátran vágjon bele!!
12346. veryvernis (válaszként erre: 12345. - Humaki)
2015. márc. 13. 13:11

Igen, Jósvay doktor úrnál voltam én is. Szerintem nagyon kedves és szerény, nekem már a konzin is szimpatikus volt. Még műtét közben is viccelődtünk, a műtétnél még azt sem éreztem, hogy a fülemhez érnek, úgy be voltam érzéstelenítve. :)


Szerintem elég nagy rutinja van már "fülgyártásban", szóval biztos a lehető legjobbat fogja kihozni a füleidből, de konzin majd megnézi és pontosan elmondja, mit lehet vele kezdeni.

12345. humaki
2015. márc. 13. 12:22

Kedves tai97 és veryvernis!


Ti is Jósvay doktornál csináltattátok a füleiteket? Tudom, hogy még nagyon friss az élmény,de tudnátok pár bíztató szót mondani a doktor úrról?


Én a követekező héten megyek konzultációra, de kicsit félek, hogy valóban szép füleket fog-e majd varázsolni, ugyanis nekem a porcaim nagyon gyengék, így a kivasalt füleim ívét is meg kell csinálni, azaz nem csak azzal van gond, hogy elállnak.


Kitartást a lábadozáshoz!

12344. tai97
2015. márc. 13. 06:16
Most indulok a műtétre, drukkoljatok. :))
12343. tai97
2015. márc. 11. 20:18
Sziasztok, engem pénteken műtenek, csak azt szeretném kérdezni hogy mennyire szoros a kötés és hogy nem-e nyomódik be tőle a fej?
12342. veryvernis
2015. márc. 11. 19:28
Sziasztok! Engem tegnap műtöttek, és azóta a 3. féle fájdalomcsillapítót próbálom ki (4-6 órás szünetet tartva közte), de még így is nagyon fáj. Ez normális? :D Tudtam, hogy fájni fog, de nem gondoltam, hogy a fájdalomcsillapítók sem hatnak (vagy lehet azok nélkül mégdurvábban fájna). Többen írták, hogy pár szem fájdalomcsillapító elég volt, lehet velem van akkor a baj, pedig elég jól tűrtem mindig is a fájdalmat, nem vagyok szenvedős típus. :) Illetve most, kb 24 órával a műtét után érzem, hogy a fül bal alatti részen az állkapcsomnál be van duzzadva és fáj, másnak is volt hasonló? Visszaolvasgattam de nem láttam senkinél ilyet kiírva, és kicsit megijedtem. :)
12341. egreta (válaszként erre: 12339. - Floraszeppt)
2015. márc. 11. 15:35
Nekem is mondta ezt a konzultáción, úgyhogy a műtét előtti héten kb nagyítóval nézegettem az arcomat, hogy nehogy kijöjjön egy. Szinte soha nincs pattanásom, de a műtét előtti 3. nap kijött egy pici a fülcimpámon (!), és persze nem múlt el mire kellett volna. Nagyon aggódtam, hogy el kell halasztani a műtétet, de szerencsére a Doktor úr úgy látta, hogy nem lesz vele probléma, és nem kellett elhalasztani.
12340. veryvernis (válaszként erre: 12339. - Floraszeppt)
2015. márc. 11. 13:33
Engem tegnap műtött a Doktor úr, és nekem is ezt mondta még a konzultáción. :) Elvileg azért van ez, hogy nehogy a pattanásból valami genny kijöjjön műtét közbe és bekerüljön a kötés alá, mert akkor elfertőződhet. :S
2015. márc. 11. 10:28

Sziasztok!

Múlt héten voltam Jósvay János doktorúrnál konzultáción. Azt mondta, hogy csak akkor végzi el a műtétet ha nem lesz pattanás az arcomon, másnak is mondott ilyet, mert ezt eddig sehol nem olvastam?!

12338. kidoki (válaszként erre: 12337. - Ear)
2015. márc. 10. 22:36
Rendben. Köszönöm a válaszod!
12337. ear (válaszként erre: 12336. - Kidoki)
2015. márc. 10. 19:24
Azt javaslom, írj neki emailt, és kérdezd meg tőle. Nekem nem ô műtötte, és 2 hétig volt bent a varrat. Általában azonban 1 hét után kiveszik.
12336. kidoki
2015. márc. 9. 12:19

Sziasztok!

Nemrég határoztam el, hogy megcsináltatom a fülemet. A fórumozók hozzászólásaiból Jósvay János doktorúrról találtam a legtöbb pozitív visszajelzést. Az árat már kb-ra tudom,de mivel külföldön élek és nem nagyon tudnám megoldani a hosszabb otthon tartózkodást,ezért szeretném tudni, hogy a műtét után mennyi ideig kell várnom, amíg a varratokat eltávolítják?1 héten belül (operáció után) ki lehet szedni a varratokat? Előre is köszönöm!

12335. ear
2015. márc. 6. 15:07
Itt a fórumtársak közül soknak ő műtötte, ezért merem ajánlani. Azt hiszem 170 ezerért csinálja és nagyon profi. Nekem nem ő műtötte, mert nekem Szombathelyen volt a műtét. Egyébként az adatlapomon vannak képek. Jut eszembe: írdd be a googleba, hogy "Jósvay János Szent Imre Kórház". Ott megtalálod a szükséges infókat.
12334. humaki
2015. márc. 6. 14:11
kedves ear! Köszönöm a választ! Te is nála műtetted? Szépen dolgozik? Én a Budapesti Plasztikai Intézetnél érdeklődtem elsőnek, de ők nagyon drágák (260 ezer), így most mást keresek aki tényleg megbízható és megfizethető. Keresgéletem Jósvay Jánosról is infókat,képeket a neten, de nem nagyon találtam. Jó lett vna ha találok képeket fülműtétről, amiket Jósvay doktor csinált. Esteleg tudsz nekem ajánlani?
12333. ear
2015. márc. 6. 13:57
Szia, humaki! A legjobb helyen kopogtatsz! :) Ha budapesti vagy, akkor Jósvay János a te orvosod. Eddig mindenki nagyon elégedett volt vele és megfizethető áron dolgozik.
12332. humaki
2015. márc. 6. 11:19
Sziasztok! 27 éves, budapesti lakos vagyok. Születésem óta elállnak a füleim, illetve nagyon gyengék a porcoim, szinte kivasaltnak tünnek a füleim, az ívek nem fejlődtek ki rendesen. Szeretném megműtetni. Érdeklődöm, hogy kinek van tapasztalata fülplasztika terén? Hol/kinél érdemes megműtetni? Illetve az árakról is szeretnék érdeklődni. Köszönöm előre is a válaszokat!
12331. Hajni0404
2015. márc. 2. 16:40

Köszi :) úgy tűnik másnak nem tetszik vagy nincs véleménye :)

valahol vannak képeim, de mindegyiken másképp áll :)

12330. tai97 (válaszként erre: 12328. - Hajni0404)
2015. febr. 26. 20:45
Műtét előtti képed van?
12329. tai97 (válaszként erre: 12327. - Tai97)
2015. febr. 26. 18:10

Egy kicsit felül tényleg kiáll de bőven jó.

Grat az új füleidhez.

Az alsó része pedig egyáltalán nem áll el.

12328. Hajni0404
2015. febr. 26. 11:35
Tettem fel, mit gondoltok?
12327. tai97 (válaszként erre: 12326. - Hajni0404)
2015. febr. 23. 20:09
Pont úgy csináltad a képet hogy semmi nem látszik, türd el a hajad.
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook