Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
12506. Perlitta23
2015. szept. 11. 08:23
Tettem fel a műtét előttről is, igaz, ez a másik fülem, de a 2 fülem nagyjából egyforma. Ha mégis úgy gondoljátok, a balról is csinálok majd egy képet, hogy látszódjon. :)
12505. Perlitta23
2015. szept. 11. 08:20
Na, feltettem az adatlapomra a képet, remélem, meg tudjátok nézni! :)
12504. Perlitta23
2015. szept. 11. 08:15

Sziasztok!!! :)


Én közben túl lettem mindenen!!! :) És annyira, de annyira, de annyira boldog vagyok!!! :D Tudjátok, mennyi kétséggel, aggodalommal, bizonytalansággal indultam neki, s hogy mennyire odafigyeltem a részletekre. Na, akkor most én mondom: Dr. Jósvay János a legjobb orvosok között van, akikkel valaha találkoztam (1-2, ha akad ilyen, pedig már millió orvossal volt dolgom), az embersége, a komolysága, és persze a szakértelme 10-es skálán 10+!!! A füleim annyira gyönyörűek lettek, hogy leírni nem tudom, tökéletesen olyan, amilyennek megálmodtam, egyszerűen csodálatos! Szóval, ha bárki hezitál, kihez menjen, annak azt mondom, Jósvay-val lehetetlen mellényúlni! Kis túlzással ő egy zseni! Szóval, aki hozzá megy, az nyugodjon meg teljesen, dőljön hátra, és várja a gyönyörű eredményt! Egyébként a műtét előtt nagyon nyugodt voltam, úgy éreztem, a helyemen vagyok. Az érzéstelenítő egyáltalán nem volt szörnyű, a varratszedés jobban fájt, mert volt egy mély varrat, és az nem volt valami kellemes. A műtét majdnem 2 óra volt, és Jósvay nagyon küzdött az egyik fülemmel, de nem adta fel, és 3x is korrigált, hogy a lehető legcsodálatosabb legyen! Este 3/4 8 körül jöttem ki a műtőből (6-kor kezdték a műtétet), kaptam finom forró csipkebogyóteát. Az 1. éjszakám pokoli volt. Mivel a hallójáratom teljesen be volt tamponálva vattával, feszítette szét, meg olyan volt, mintha a dobhártyámba kést szúrtak volna. Tulajdonképpen nem is a műtéti seb fájt leginkább, hanem ez. Szinte semmit nem aludtam. Másnap sem volt könnyű, nehezen ettem, nehezen rágtam, de aznap éjjel már szinte végig aludtam. Valószínűleg a Betadin kezdett felszívódni, a vatták térfogata csökkent, és a hallójáratom kicsit felszabadult a nyomás alól. Onnantól kezdve napi 3 Cataflammal (reggel 8, du. 2, este 8) mondhatni fájdalommentesen éltem, és ezt a kötéslevételig így folytattam. És alvási problémáim sem voltak már. A nyakam nem lilult be, még a fülcimpám sem. 1. éjszaka 3 nagy párnán és egy kicsin próbáltam aludni, de az túl sok volt. Onnantól kezdve 2 nagy párna és egy kicsi. Tegnap vették le a kötést, de azon túl, hogy lilás-vörös a fülem, elől szinte semmi sem nincs, és hátul sem olyan vészes. A színe viszonylag homogén amúgy, nem pompázik millió színben. A pántot napközben is hordom, mert a szemüveget másképp nem tudnám viselni. Egyébként elég lenne éjszakára, de nekem ez így jó, s változatlanul 2 nagy párnán s egy kicsin alszok. A fülemre képtelen vagyok feküdni egyelőre. Hajat szerintem majd csak vasárnap körül fogok mosni. Egyébként a fülcimpáim picit még kifelé állnak, mert ott duzzanat van. De majd elmúlik. :) Én azt mondom, hogy bárkinek kétsége van, az oszlassa el őket, Jósvay álomfüleket csinál, és egyáltalán nem kibírhatatlan ez az 1 hét! :) Főleg most nem, hogy jó hideg van kint! :) Az első éjszaka és nappal nehéz, de utána már nem annyira. :) Szóval, ha bárki hezitál, hajrá, vágjatok bele! :)

(a képet a fülemről nem tudom, hogyan tudnám csatolni)

12503. ear
2015. szept. 7. 20:44
A legnépszerűbb közösségi oldalon is várunk titeket: FÜLPLASZTIKA zárt csoport!
12502. Spigi28 (válaszként erre: 12500. - 56b379c5a5)
2015. szept. 4. 14:18

160ezer

1 hét kötés, közben nincs csere

12501. 56b379c5a5
2015. szept. 1. 13:50
Szerenék még információkat megtudni, hogy a Jósvaynál mi a menete a fülplasztikának, van-e kötés csere és hogy mennyi ideig van "turbán"? A válaszokat előre is köszönöm!
12500. 56b379c5a5
2015. aug. 31. 16:27
Még annyi kérdésem lenne, hogy mennyibe kerül a Jósvay-nál a fülplasztika? Kaptam időpontot konzultációra de az árat nem tudom. Előre is köszi a válaszokat.
12499. Kittybébi (válaszként erre: 12498. - 56b379c5a5)
2015. aug. 27. 20:08

uhh sajnálom :((((

Én anno kértem konzultációra időpontot, ha jól emlékszem két héten belül kaptam is, és akkor én is jóelőre egyeztettem időpontot.

Az e-mailos verziót nem ismerem.

12498. 56b379c5a5
2015. aug. 27. 17:38
Sziasztok! Én most csatlakoztam ehhez a fórumhoz, és szeretném megosztani veletek a történetem. Sajnos én is elálló füllel születtem és pontosan átérzem a fórumozok problémáját. 2001-ben rászántam magam egy műtétre sajnos rossz orvost választottam. Egy fül-orr gégészt... Semmi változás nem történt. :-( Amúgy a műtét helyi érzéstelenítésben történt. A következő műtétem 2005-ben altatásban volt, sajnos akkor is rossz orvost választottam... Most ismét rászántam magam és úgy döntöttem, hogy nagyon utána fogok járni az orvosoknak. Ezért döntöttem dr. Jósvay János mellett. A kérdésem, hogy mennyi idő mire kapok időpontot konzultációra és utána mennyi idő a műtétig. Én novemberre tervezem a műtétet mert akkor már elég hideg van és talán annyira nem fog zavarni a kötés. Ma küldtem e-mailt, remélem hamar fogok választ kapni.Köszi a válaszokat!
12497. Kittybébi (válaszként erre: 12496. - Perlitta23)
2015. aug. 26. 17:22
Jósvay nem vigyorgós, de nagyon rendes ember,orvos. Mindenre készségesen válaszol és belead mindent, hogy a legszebb füleket csinálja. Én már úgy mentem hozzá, hogy felírtam a kérdéseimet, és konkrét időponttal mentem, mert 5 hónappal előre tudnom kellett.
12496. Perlitta23 (válaszként erre: 12494. - Kittybébi)
2015. aug. 26. 10:33
Persze, minden eset más és más, csak vannak tán alapelvek, amelyek szerint dolgoznak, de lehet, ez csak azon múlik, mennyire profi az orvos. Valamint, hogy mennyire figyel oda az apróbb részletekre. Amúgy már konzultáltam Jósvay-val, csak úgy izgultam, hogy ezekről a részletekről végül nem beszéltünk. A tükör elé álltunk, megnéztük együtt, de nem beszéltük át pontos részletességgel. Remélem, hogy műtét előtt még lesz lehetőség a pontosításra. :) De nagyon bízom a Jósvay-ban, olyan nagyon szeretnék szép fületek! :) Ear, amúgy láttam a képet az e-mail-emen, csak bedöglött a rendszer, és nem tudtam válaszolni. Valóban olyan a tiéd, mintha a csúcsa kicsit kifelé hajlana, de annyira nem vészes. :) De Jósvay-ról csak jót hallok egy ideje, és a konzultáción is hihetetlen korrekt volt és nem nyálasan kedves (egyáltalán nem mosolygott, mégis jó kisugárzása volt), úgyhogy nagyon bizakodom!!!
12495. ear
2015. aug. 25. 22:09
Erre mondják csúnya kifejezéssel, hogy "hozott anyagból dolgoznak". Vagyis a páciens adottságai határozzák meg, hogy miből mit lehet "kihozni". Ezt én is tudomásul vettem. Nem lettek teljesen tökéletesek, de a lényeg, hogy nem feltűnőek, és senki sem nézi őket! ;)
12494. Kittybébi (válaszként erre: 12493. - Perlitta23)
2015. aug. 25. 20:31

Biztosan tud vágni belőle...de ha most hátrahajtod a füled, nem olyan állapotot kapsz, mintha meg lenne műtve. Akkor a lapos porcodból csinálnak henger formát és a henger forma tartja hátul. Akinek eláll a füle, annak vagy teljesen egészében vagy csak a közepétől nincs meg a hengerforma.

Minden eset más...a te füledet is a személyedre fogja szabni, egyrészt amit megbeszéltek, másrészt amit a füled ad.

Hiába küldünk képet, teljesen más...mint ahogy az ember két füle is...nekem a balon többet dolgozott, több porcot vágott ki...lapos mindkét fülem, de nem egyformán és az ív sem egyforma benne.


Javaslom, hogy konzultálj Jósvayval és vágj bele....ne görcsölj rá, szépet fog csinálni neked :)))

12493. Perlitta23 (válaszként erre: 12492. - Kittybébi)
2015. aug. 25. 20:25
Köszönöm! :) A kérdésem annyi lenne még, hogy nekem a fülem felső részénél, ahol találkozik a fejbőrömmel, van egy kiemelkedő porc. Abból is vághat? Mert ha a közepétől hátrahúzom, Akkor a fülem csúcsa kifelé áll kicsit. És talán amiatt a porc miatt. Én a konzultáción nemigen beszéltem erről vele, ugye a műtét előtt ezeket lehet még ilyen részletességgel pontosítani? Te tudnál képet küldeni a mostani állapotról? :) Nagyon hálás lennék! :)
12492. Kittybébi
2015. aug. 25. 14:31

Én megbeszéltem Jósvayval, hogy nagyon lapos füleket kérek. Még a műtőben is elmondtam neki párszor :))) a kötéslevétel után annyira lapos volt, mintha nem lenne fülem :))) De idővel jött előre a fülem, lapos, de nem úgy, mint annak a kisfiúnak.

A kötés nincs állban megkötve, olyan, mint egy nagyon vastag hajpánt.

Hogy kinek milyen lesz a porc kialakítása, egyénfüggő. Nekem pl. nagyon erős volt a porcom, uh mondta Jósvay, hogy még tör rajta és mégjobban hátrahajlítja, mert úgy lesz majd egyenes a fülem. Egy ismerősömet is ő műtötte, de neki másmilyen lett a porca.

12491. Perlitta23 (válaszként erre: 12490. - Ear)
2015. aug. 25. 08:48
Köszi, írtam! ;)
12490. ear (válaszként erre: 12489. - Perlitta23)
2015. aug. 24. 21:31
Szia! Ha közelebbről készül kép a fülről, akkor másképp látszik a képen, mint egyébként a valós életben. Annyi biztos, hogy a két fülem nem teljesen egyforma, ami közelebbről jobban látszik:) Írj priviben mailcímet, és keresek egy képet, amit elküldhetek. Egy biztos, az én füleim olyanok, amilyeneknek lenniük kell! :D
12489. Perlitta23 (válaszként erre: 12488. - Ear)
2015. aug. 23. 16:45
Ear, néztem a képeidet pár órája, és láttam, hogy neked a füled csúcsa kifelé áll, valamint elölről nézve nem látszik a füled hátsó íve... Ez csak így tűnik, vagy tényleg ilyen? Picit megijesztett a dolog, mert én azt gondoltam, hogy azért elölnézetből látszani fog egy kicsit a fülem karimája is, és szép ívesen fog jönni, nem csak a belső felülete fog látszani. És picit fura, hogy a felső csúcsa úgy kikandikál. Tudnál esetleg egy távolabbi selfi-et csinálni? :)
12488. ear
2015. aug. 23. 15:18
Nem baj, ha eleinte túl lapos, mert pát mm-t jön előre mindenkinek, és akkor lesz pont jó. :)
12487. Perlitta23
2015. aug. 22. 18:11
Egyébként hadd kérdezzem még meg, ha nem gond. :) A nyomókötés Jósvay-nál ugye nem olyan, hogy az államon (nyakamnál) is megkötnek? Nem bírnám elviselni!
12486. Perlitta23 (válaszként erre: 12485. - Zuzmika)
2015. aug. 22. 18:10
De annyira, mint a fiúnak, akit küldtem?
12485. zuzmika
2015. aug. 22. 18:02
Én úgy tudom először mindenkinek lapos,közel van a fejéhez. Nekünk azt monták 2-3 hónap mire eléri a végleges formát.
12484. Perlitta23 (válaszként erre: 12480. - Kittybébi)
2015. aug. 22. 16:37
Privátban üzentem! ;)
12483. Perlitta23
2015. aug. 22. 16:11

Lenne még egy kérdésem főleg azokhoz, akik a Jósvay-nál voltak. :) Ugyan nem beszéltük meg a Doktor Úrral (úgy izgultam, hogy sok mindent elfelejtettem), de nektek mennyire lett lapos a fületek? Mert a neten találtam képeket, ahol pl. az egyik kisfiúnak szerintem túlzottan lapos lett, szinte nem is látszik szemből, hogy egyáltalán van füle. Küldök róla egy képet, és egy kislányról is, akinek szerintem gyönyörű lett! Remélem, Jósvay is hasonlóan esztétikusra csinálja!!!

[link] -kislány szép fülekkel

[link] -túl lapos fül

12482. Perlitta23 (válaszként erre: 12481. - Zuzmika)
2015. aug. 21. 09:25
Kicsit furcsa nekem hogy orvosok között ekkora a különbség, igaz, azért a gyerekekre kicsit jobban figyelnek. :) De remélem, hogy Jósvay valóban főnyeremény lesz, hiszen mindenki, aki nála volt, és itt fent van, dicséri őt. :)
12481. zuzmika
2015. aug. 20. 16:52

lányomnak a műtét után két

szer volt kötéscsere,majd a 12.napon varratszedés,amit meg sem érzett. Nagyon szép lett a füle,semmit nem bánt meg a kis 10 éves fejével :)

12480. Kittybébi (válaszként erre: 12478. - Perlitta23)
2015. aug. 20. 14:25

A két fül kb. egy óra.

Szerintem felesleges nyugtatót kérni, mert a kezdetleges izgulás után, a teljes nyugalom fog megszállni. Csend van a műtőben, Jósvay doki aranyos és az aszissztensek is. Mi az elején beszélgettünk, aztán kissé bepilledtem, talán el is aludtam:)))))))

Uh nyugi :) Ne parázd túl!!!!

12479. Perlitta23 (válaszként erre: 12477. - Kittybébi)
2015. aug. 19. 08:06
Egyébként talán most még jobban érdekel, milyen a füled, mert tulajdonképpen a mostani állapota az igazi eredmény. :) Ha tudnál egy fotót készíteni arról, hogy ennyi idő után milyen szép, nagyon hálás lennék! :)
12478. Perlitta23 (válaszként erre: 12477. - Kittybébi)
2015. aug. 18. 19:49
És neked mennyi idő volt a műtét? :) Lehet kérni nyugtatót, ha úgy áll a helyzet? :D
12477. Kittybébi (válaszként erre: 12472. - Perlitta23)
2015. aug. 18. 14:26

Sajnos már nincsenek fotóim töröltem :))))

Nincs kontroll, mert Jósvay tökéletes munkát végez:)) Sokáig érzékeny volt a fülem, hosszú-hosszú hónapokig, de ez így normális. Egyébként egyénfüggő, kinek mennyire, milyen sokáig érzékeny. Fejpántot csak éjszaka hordtam, a veszélyes helyeket kerültem, pl. tömeg, fesztivál stb. A sportot is 6 hétig hanyagoltam.

Egyszóval mindent úgy csináltam, ahogy Jósvay mondta :)

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook