Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
12806. Itszus (válaszként erre: 12804. - Tarita)
2016. jún. 3. 22:52
Meglátjuk,bizom benne,hogy kicsit jön csak kijebb. Duzzadás már lement róla, sebes még,de gyógyul. Én azóta is pántot hordok éjjel nappal. Nem egy ismerősöm javasolta, hogy 6 hétig pántozzak. Néha már nagyon idegesít, de megéri. A dokim egy ébként 2 hetet mondott. Kiváncsi leszek jövő héten mit mond,akkor lesz 4 hete, hogy műtöt.
12805. Itszus (válaszként erre: 12803. - Beszterr)
2016. jún. 3. 22:40
Szerencsére már nem duzzadt. Így most szép.
12804. Tarita
2016. jún. 3. 14:06
Sajnos Itszus,amit Beszterr írt az igaz. Elkezdi felvenni a végleges formáját és kicsit még kijjebb fog jönni. Ha szerencséd van,akkor nem felül,hanem a fülkagyló középső részénél csak.
12803. Beszterr (válaszként erre: 12802. - Itszus)
2016. jún. 3. 11:25
Lohadni már nem fog, max pár mm-et még előrébb jön. :)
12802. Itszus
2016. máj. 31. 21:42
Tarifa,nekem is kicsit a teteje kifele eláll,de még lohad lejebb remélem.
12801. Itszus
2016. máj. 31. 21:39

Sziasztok,

mentettem fel fotót. Iyen szemből a fülem. Még sebes és duzzadt oldalról.

12800. Sunflower (válaszként erre: 12799. - Tarita)
2016. máj. 30. 16:10

Küldtem mail címet privátban. Köszönöm.

Eddig csak jókat olvastam, a jókon kívüli dolgokkal is tisztában kell lennem mielőtt belefogok.

Köszi!

12799. Tarita (válaszként erre: 12798. - Sunflower)
2016. máj. 30. 15:51

Ha hazaérek,csinálok egy naplót és feltöltök pár képet. Nem a legjobbak. Élőben kicsit másabb. Vagy ha adsz egy emil címet,akkor átküldöm.

Sajnos nem lett olyan szép mint Beszterrnek és Indianerikának.

12798. Sunflower
2016. máj. 30. 15:46
Megnézhető?
12797. Tarita (válaszként erre: 12796. - Sunflower)
2016. máj. 30. 15:42
Van képem. Hát nem szép látvány az előtte sem,meg sajnos az utána sem :(
12796. Sunflower
2016. máj. 30. 15:33

Mindenképp megkérdezem majd erről a dokit.

Van esetleg előtte-utána képed?

Próbáltam rákeresni elbaltázott fülekre, de nem nagyon találtam semmit.


Oks, figyeljük egymást. :)

12795. Tarita (válaszként erre: 12794. - Sunflower)
2016. máj. 30. 15:23

Konkrétan erre nem kérdeztem rá,de műtét előtt olvastam fórumokon, hogy több embernél előfordult. Illetve az estek nagy részénél volt 2. fülplasztika. Ez a porcos dolog nyilván ez nem az orvos hibája. Valaki megcsinálja gariba,valakinél fizetni kell megint. Most emiatt kértem én is egy újabb időpontot. Holnap után minden kiderül.Én az újbóli fizetést sem bánnám már,csak szép lapos lenne. Nyáron már olyan jó lett volna összefogni a hajam. De ez így még várat magára.

Akkor szerdán figyellek,hátha összefutunk :)

12794. Sunflower
2016. máj. 30. 15:14

Értem, erről volt szó a konzultáción hogy ilyesmi előfordulhat?

És ezt most külön ki kell fizesd mintha egy új műtét lenne?


Igen, most szerda. :)

12793. Tarita (válaszként erre: 12792. - Sunflower)
2016. máj. 30. 15:03

Egy hónapja már voltam,csak nekem szerintem nagyon erős a porcom és felül kijött a fülem "hegye". Olyan manósra

Eléggé eltávolodott a fejemtől. Az egyik kicsit,a másik kevésvé és szeretném újra csináltatni emiatt. Most szerdán mész te is? Akkor engem váltasz:)

12792. Sunflower
2016. máj. 30. 14:51

Jujujujjjjj, szerda este 7! :)


Miért 2.x?

12791. Tarita (válaszként erre: 12790. - Sunflower)
2016. máj. 30. 14:39
A konzultáció ingyenes. A doktor úr mindent el fog mondani,hogy mi várható. A műtét vagy a varratszedés napján lehet fizetni. Választható. Már nincs csekkes befizetés, hanem készpénzes a dokinál. Ne izgulj. Bár ez egy egészséges izgalom :) Én már másodszor ugrok neki a fülplasztikának. Most megyek konzira szerdán Jósvay doktor úrhoz.Most hogy írtad,én is elkezdtem izgulni :)
12790. Sunflower (válaszként erre: 12789. - Indianerika)
2016. máj. 30. 14:32

Köszönöm, kértem is online időpontot.

Kicsit félek az 1 hét turbános időszaktól.

Van egy kutyunk és én szoktam kivinni sétálni.

Majd csak hajnalban és éjjel fog sétálni....:D

Akkor konzultáció (ennek egyébként van díja?) majd műtét időpont egyeztetés, csekk-fizetés és műtét? Érdekes ez a félelem és izgalom keverék amit érzek. :)

12789. indianerika (válaszként erre: 12788. - Sunflower)
2016. máj. 30. 14:20
Csak a Istenhegyin! A Szent Imrében csak a TB alapos betegeket műti, nekem sikerült két kört is futnom, mert ezt nem mondta a csaj, amikor a Szent Imrebe kértem időpontot. Szóval csak az Istenhegyire menj. Ahogy Tartita is írta, 1 Hetet voltam otthon, utána varratszedés és másnap már jöttem dolgozni. Nem mostam hajat, mert még féltettem a fülemet, ezért én fejpántban kozlekedtem, de nem a kozmetikaiban, hanem sima feketében. (mivel én előtte is gyakran viseltem, nem volt meglepő a meloHelyen). Egyébként nappalra nem kell, csak éjszakára, és szintén Tarita írta, Hogy 5 hétig. Jósvaynal a varratszedés után nincs kontroll (max. Ha baj van).
12788. Sunflower (válaszként erre: 12787. - Tarita)
2016. máj. 30. 12:51

Tarita ez nagyon jó hír, fura lenne pánttal visszaérkezni a munkahelyemre. :D

A net szerint a Szt.Imrében és az Istenhegyi klinikán rendel.

Hol keressem fel?


Köszi!

12787. Tarita (válaszként erre: 12786. - Sunflower)
2016. máj. 30. 12:24

Sunflower!Akit Jósvay doktor úr műtött,azoknak a műtét és a varratszedés között egy hét telt el. A varratszedés után már lehetett hajat mosni és pántot is csak éjszaka kell hordani 5 hétig. Nappal nem kell pántot hordani.

Varratszedés után nem kell visszamenni,csak ha probléma van

12786. Sunflower (válaszként erre: 12785. - Indianerika)
2016. máj. 30. 11:57

Nagyon köszi! :)


1 hetet voltál otthon?

Napközben pánt és bejársz már dolgozni?

1 hónapig kell pántban kelni-feküdni-létezni? :)

Mikor kell még visszamenned?

2016. máj. 30. 11:14

Sziasztok!

Picit elvesztem a dolgos hétköznapok forgatagában. Holnap lesz 2 hetes a fülem. Azt kell hogy mondjam,hogy a gyógyulási folyamat kicsit lelassult ebben a hétben. Nem fájnak, de nagyon érzékenyek, rá feküdni még mindig nem mertem. De már fülbevalót tudtam betenni. Mindenkinek nagyon tetszik az eredmény, és már felkötött hajjal mászkálok a városban. :) A meleget és a napot egyáltalán nem szereti még, nagy bánatomra :( A hajmosás és szárítás gond nélkül megy.Az éjszakai pántot (nekem a tépőzáras kozmetikai vált be), már most utálom. Reggelre mindig elnyomja a hajam és úgy nézek ki mint egy "szopott gombóc" :D szóval alig várom, hogy ne kelljen éjszakára feltenni.

Sunflower! Teljes mértékben elégedett vagyok. Nyilván nem lett egyforma a két fülem, de sosem volt az... Viszont mindkettő szépen a fejemhez simul. Nyilván picit még jön előre és természetesebbé válik. Jósvay doktort mindenkinek ajánlani tudom. Nagyon emberséges és kedves, mindig elérhető, engem mindig visszahivott, Ha épp nem értem el, mert műtött. Van egy kis Dr. House-os humora, amit én bírtam. Nagyon ügyes kezű, és akik a műtőben segédkeztek, ők is mind-mind imádnivalóak és segítőkészek. A műtét 200 eFt volt és ahogy itt olvastam egységesen ennyiért műtött mostanában mindenkit. Én mindenkinek azt mondom, hogy érdemes bele vág(at)ni :)

12784. Sunflower (válaszként erre: 12766. - Indianerika)
2016. máj. 30. 10:51

Szia Erika,

meg vagy elégedve a dokival?

Nagyon szépek lettek a fülikék. :)

Mennyibe került a műtét? Az enyémek is kb úgy néznek ki, mint a tied volt előtte. :)


Köszi!

12783. Sunflower
2016. máj. 30. 10:47

Sziasztok, eljött az én időm is. :)

Dokit keresek. Kit ajánlanátok?

12782. Tarita
2016. máj. 29. 21:21
Kedves sorstársak :) Hát rászántam magam egy újabb műtétre. Úgy gondolom,hogy az első eredménye nem lett az igazi. A héten kértem egy időpontot Jósvay doktor úrhoz és jövő héten szerdán már megyek is hozzá. Nagyon parázok,hogy mit fog mondani.Annyira jó lenne,ha esetleg már év végén megint meg tudna műteni. Szorítsatok :)
2016. máj. 28. 09:01

Sziasztok!


Kicsit el vagyok veszve a témában úgyhogy elkezdtem olvasni a fórumot.

A kisfiamnak áll el Az erguido fülije.Szerinte nagyon ,szerintem kissè.

Eddig Nem voltrá igazán pènzem,hogy a mûtéten gondookodjak.De mostmár meg van a rávaló...

Àm hétfôn lesz a 18.szülinapja a gyermeknek :)és arra gondoltam,hogy ezt kapja ajándèkba.

Azt már megtaláltam,hogy Jól rendel Jósvay doktor.Ám gondolom be kell jelentkezni.Ha valaki megírná a telefonszámot ,megköszönném.

12780. Itszus (válaszként erre: 12776. - Beszterr)
2016. máj. 28. 07:42
Orvosa válogatja. Nekem javasolta, hogy kenegessem. Az enyém fekete 1-2 ponton , így gyorsabban felszívódik.Ártani nem árt. Szebb lesz a heg.
12779. Itszus (válaszként erre: 12777. - Eszti.K)
2016. máj. 28. 07:35
Szia Eszti. Nem fogja senki észre venni. Szép kis fülek lettek. :) Az enyémek még duzzattak,véraláfutásosak. Most járok a 3 hétben a műtét után. A füleim felső része dupla méretű. Nekem fájnak még. Gondolom a gyógyulási folyamat miatt.
12778. Joey (válaszként erre: 12776. - Beszterr)
2016. máj. 26. 07:50
Ahogy Rawin is mondta a C-vitamin elősegíti a gyógyulást, én mióta levették a kötést szedek napi két részre osztva 1000mg-ot, a 3. héten járok műtét óta és nagyon szépen hegesedik.
12777. Eszti.K
2016. máj. 25. 23:54

Sziasztok!


Tettem fel én is képet az új füleimről, mert végre sikerült megtakarítanom egész jól őket, már nem olyan érzékenyek, és hozzájuk is merek végre érni :)

Szemből teljesen elégedett vagyok a végeredménnyel, viszont oldalról van különbség a kettő között. De őszintén, nem igazán érdekel, mert senki sem fogja egyszerre látni a két fülemet oldalról :D Kivéve Ti, a képen. Viszont szerintem a való életben senkinek sem fog feltűnni, ez nem olyan szemet szúró, mint pl az elálló fülek.. :)

A varrat szedés után második nap már felfogott hajjal mentem a városba vásárolgatni, pedig még duzzadt, és néhol alvadt véres volt a fülem, de annyira boldognak és felszabadultnak éreztem magam, hogy nem érdekelt ez sem. :) Szerintem teljesen megérte az egész folyamat, ami ezzel járt, mind anyagilag, mind fájdalmilag, mert életünk hátralévő részében ezen a téren boldogok és felszabadultak leszünk :)

Nektek mi a véleményetek róla, mennyire látszik a különbség szerintetek?


@indianerika Neked is szép lett a füled, és örülök, hogy boldogan távoztál Te is :)

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook