Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
13076. TheOne (válaszként erre: 13075. - Reni8906)
2017. okt. 29. 14:22

Szia! Gratulálok, h túl vagy a nehezén!


Ha pántban alszol, akkor ELVILEG rá lehet feküdni, ha bírod és nem fáj. Nekem 17.én volt, szóval te 7 nappal előttem jársz. :) Ha úgy érzed, h nem fáj a pánt megakadályozza, h véletlenül "megtörjön", "meggyűrődjön" a füled éjszaka, szóval nem lehet belőle baj. Mindenesetre ha bírod még a háton fekvést, akkor inkább hadd erősödjenek még picit. :) :)

A fodrászt talán valaki lány megerősítheti, h mikor mehetsz. :) De szerintem ha vigyáznak rá és nem hajtogatják, akkor nem lehet probléma.

13075. Reni8906
2017. okt. 29. 13:12
Sziasztok! Október 10.-én volt a plasztikai műtétem! Már a " pántos" időszak van már a varratokat is kiszedték! A műtét óta hanyat alszom,szerintetek mikor lehet már ráfeküdni? Annyira féltem!Fodrászhoz ( hajfestés) mikortól ajánlott??Köszönöm a válaszokat!😊😊
13074. TheOne (válaszként erre: 13072. - Sunflower)
2017. okt. 29. 11:27

Köszönöm!


Igen, Jósvay műtött.

Nekem sem volt semmi vér szerencsére, de mondta, h ha még egy kis piros pötty is megjelenne, az sem lenne gond.


A varratszedés annyi volt, h felfeküdtem hassal egy ágyra, középen végigvágta a kötést és leszedte. Kivette a megszáradt vattákat. Aztán ollóval elcsípte a cérnát valahol, ez az egyetlen pont ahol egy nagyon picit éreztem valamit, aztán kihúzta a cérnát, abból az égvilágon semmit sem éreztem. Szóval ne aggódj, egyáltalán nem fájt és nagyon gyorsan megvan. :) Közelében sem volt az érzéstelenítő szurikhoz.. :)


És hogy tudtok aludni? Nekem megvan az a képességem, h ha akarok, lefekszek háttal és reggel ugyanúgy kelek, egyet sem mozdulok se oldalra, se hasra. :D Most jól jött ez, sőt kötéslevétel után is így vagyok, mert azért elég érzékeny, h ráfeküdjek.

13073. Sunflower (válaszként erre: 13064. - Orecchio)
2017. okt. 29. 11:20
Szia, akkor majdnem egyszerre történt az új fülesedésünk. :D Én ma éjszaka aludtam a legjobban. A fülemre nem tudok feküdni mert a kötés mozdul a nyomás hatására és zavaró az érzés a másik fülemnél, de fél úton a fülem és tarkóm között jó. Egyáltalán nem fáj már, csak viszket és zavar ez a két oldali eldugulás. :D
13072. Sunflower (válaszként erre: 13065. - TheOne)
2017. okt. 29. 11:15

Köszi szépen, én is gratulálok az új fülecskékhez. :) Nagyon szépek. Téged is Jósvay Dr. műtött? Az én kötésemen egyáltalán nem látszik vér, a fülem alatt az állam és a nyakam picit duzzadt. A varratszedés mennyire fáj az érzéstelenítéshez viszonyítva?

Köszi!

13071. Orecchio (válaszként erre: 13068. - Ear)
2017. okt. 28. 21:25
Nagyon szépen köszönöm :) Amikor végeztek és felültettek a műtőágyon, kaptam egy tükröt és szemből megnézhettem. Szerintem nagyon jól sikerültek, na de persze változni fog még biztosan. Nagyon várom már a pénteki napot,hogy lekerüljön a kötés :)
13070. TheOne (válaszként erre: 13069. - TheOne)
2017. okt. 28. 18:25
Még nincs 1 hete, h levették a kötést. Szóval még pár hét kell (hónap) hogy meggyógyuljon és közben kicsit változni is fog.
13069. TheOne
2017. okt. 28. 18:16
Tettem fel képet az adatlapomhoz.
13068. ear (válaszként erre: 13064. - Orecchio)
2017. okt. 28. 17:59
Én is gratulálok! Örülök, hogy sok erőt adott a fórum, és merted vállalni a kalandot:) Most már csak a te türelmedre van szükség. Biztosan nagyon jó lesz az eredmény. Szívesen megnéznénk majd ;) Mielőbbi gyógyulást kívánok! Ja, és nagyon jó a nickneved :D
13067. Orecchio (válaszként erre: 13066. - TheOne)
2017. okt. 28. 17:49
Szerencsére nem ázik, de megnyugtattál köszönöm :) Minden bizonnyal ez nálam is így lesz, elég idegesítő ez a fejpánt dolog, de a szépségért meg kell szenvedni, így hát nincs más hátra, mint pihenni és várni a pénteki napot, akkor megyek kontrollra :)
13066. TheOne (válaszként erre: 13064. - Orecchio)
2017. okt. 28. 17:12

Szia, gratulálok!


Amíg nem ázik a kötésed vérben, addig minden bizonnyal minden rendben van, ne aggódj! :)

Nekem az utolsó két nap volt a legrosszabb, amikor már tudtam, h le fogják venni és már csak a kötés miatt fájt, ahogy szorította. :) De szerencsére gyorsan elment az 1 hét.

Kitartás!

13065. TheOne (válaszként erre: 13063. - Sunflower)
2017. okt. 28. 17:10

Szia!

Gratulálok! Nekem is az volt a zavaró, h a saját hangomat hallottam belülről.


Általában minden embernél mást látni mikor leveszik a kötést, de a leggyakoribb az, hogy be lesz dagadva picit és inkább piros lesz, valamint sebes is lehet. Ez miatt én javaslom a további 1 hetet, egyébként is nagyon érzékeny lesz. (Én is maradtam még egy hetet otthon a kötés levétel után.)

Mindenesetre ahhoz, h a füled színe visszatérjen a normális állapotba, valamint, hogy a duzzanat is lejöjjön több kell, mint egy hét. Inkább jó pár hét.

13064. Orecchio
2017. okt. 28. 15:11
Sziasztok!Az én nagy napom tegnap volt. Sokat olvasgattam a műtét előtt a hozzászólásokat és sok erőt is adott nekem, amit ezúton is köszönök, minden hozzászólónak. Az első éjszakám nem volt kellemes, a füleim nagyon égtek, szúrtak, nehezen is aludtam el, de egy percig sem bánom, hogy megcsináltattam. Ma már a fájdalomcsillapítónak köszönhetően jobb egy picit, az égő érzés is enyhült.A turbán már most sem tartozik a kedvenceim közé, pedig még csak egy napja van fent :) Tényleg ez a legnehezebb része. Az este kicsit megijedtem, mert éreztem a bal fülemnél, mintha csordogálna egy kis csepp valami, de gondolom ez normális, ezért is kötik és dugják be a füleket. Mindenesetre örülök, hogy túl vagyok rajta és csak a végeredményre koncentrálok :)
13063. Sunflower (válaszként erre: 13062. - Ear)
2017. okt. 28. 12:54
Igen, főleg az zavaró, hogy be van dugva a fülem, és olyan érzésem van mintha a fülcimpáim előre lennének tűrődve. Nektek volt enyhén égési érzésetek? Varrat szedés után még kék-zöld volt? Gondolkodom hogy érdemes-e utána még 1 hetet itthon maradni...
13062. ear (válaszként erre: 13061. - Sunflower)
2017. okt. 28. 12:34
Gratulálok, és kitartást kívánok! A turbános időszak a legrosszabb szerintem. :)
13061. Sunflower
2017. okt. 28. 12:07

Sziasztok, nekem csütörtökön volt meg a műtétem. Most turbánban kuksolok itthon. :)

A műtét napján ahogy kezdett múlni a zsibbasztó hatása vettem be fájdalomcsillapítót, aznap 3-at, mert már-már az elviselhetetlen határán volt. Tegnap csak 2-t vettem be, ma már nem fáj egyáltalán és jobban is aludtam. Ha kérdésetek van, szívesen állok rendelkezésre. :)

13060. ear (válaszként erre: 13059. - TheOne)
2017. okt. 26. 09:13
Nagyjából fél év után szűnt meg a zsibbadtság-érzés. De még utána is féltettem a füleimet pl. a fodrásztól. Nem is mentem egy évig hozzá. Vettem egy hajnyíró gépet és azzal vágtam a hajamat. Igazából most is magam vágom, de már nem féltem a füleimet. Ami viszont megmaradt: a hidegre való érzékenység. Télen olyan sapkát vegyél, ami védi a füleidet, mert kegyetlenül tud fájni, ha nem vigyázol rá.
13059. TheOne (válaszként erre: 13058. - Ear)
2017. okt. 25. 15:49

Köszi ear, igen.


Amúgy eléggé érzéketlen most, arról vannak emlékeid, h mikor érezted, h tényleg már nem kell vele foglalkozni és elmúlt minden műtéttel járó dolog?

13058. ear (válaszként erre: 13057. - TheOne)
2017. okt. 25. 15:04
Gratulálok!!! :) Igen, sokan elmaradnak, miután szerencsésen túlesnek a műtéten. Pedig én fontosnak tartom, hogy továbbra is itt maradjunk és segítsünk egymásnak. Mindig jönnek újak, és szükség van a jó tanácsokra valamint a tapasztalatok továbbadására. Nekem valóban nem volt duzzadt, így tényleg nem tudok mit mondani. De valószínűleg tényleg csak az idő segít. Ezt gyorsítani nem lehet, hiszen akkor megtenné a doki.
13057. TheOne
2017. okt. 24. 21:48

Na megvolt a kötéslevétel Jósvay-val.

Hát nagyon nagyon furcsa volt látni a tükörben magamat. Jóformán 30 évnyi tükörképet kell kukáka dobni és lecserélni az újra. :D

Nálam is kicsit duzzadt és piros-lila helyenként.

Kérdeztem a dokit, h mivel lehet meggyorsítani, h a duzzanat lejöjjön, igazából csak csóválta a fejét, azt mondta idő. Így a kérdésem, mennyi idő alatt megy le a duzzanat róla? Kinek hogy volt?


Az a baj, h aki megcsináltatta már nem nagyon tér vissza ide a fórumra, igaz Ear? Rtika. :) Így nem tudom ki válaszolhatna, mert Ear mondtad, h neked nem volt duzzadt. :)


Szóval szoknom kell a végeredményt, nagyon lapos lett így egy kicsit meg is változott az arcom, oválisabb lett. :) Őrület mit tud művelni egy ilyen. Na egyelőre ennyi, köszi. :) Majd csinálok képeket ha kicsit szebb lesz már. .:)

13056. ear (válaszként erre: 13055. - TheOne)
2017. okt. 23. 09:51
Igen, lehet, hogy a kötés nagyon szorít. Nekem is így volt, már fájt a fejem is miatta, ezért egy nagyon kicsit meglazítottam, hogy elviselhető legyen. A füledet a varratok tartják, nem a kötés. Jósvay dokival eddig mindenki meg volt elégedve. Nem biztos, hogy 100%-ig egyforma lesz a két füled, de senkinek sem az. 1-2 mm nekem is van a kettő között, de azt senki nem veszi észre.
13055. TheOne
2017. okt. 22. 18:37

Az lehet, h a kötés miatt fáj már a fülem?

Olyan mint amikor a fejhallgatót az ember már leveszi pár óra után, mert kényelmetlenné válik.

Na most már ilyeneket érzek. Jajj. :)

Kedd 16:00. Eddig kell még kibírnom.

Kicsit parázok, h tényleg olyan lesz e, mint amit szeretnék. Talán attól félek, h a jobb és bal nem ugyanúgy fog lesimulni.. De hát Jósvay... Csak tudja mit csinál.

13054. TheOne (válaszként erre: 13053. - Ear)
2017. okt. 22. 18:35

Grat Ear! :)

Isten Éltesse a topikot! :)

13053. ear
2017. okt. 22. 07:59
MA van ennek a topicnak a 11. SZÜLETÉSNAPJA!!! :) Köszönöm mindenkinek, hogy építő jellegű hozzászólásával életben tartotta ezt a topicot. Remélem, így lesz rz a jövőben is! Továbbra is nyitottak vagyunk minden jószándékú ember felé. FÜL a fejjel! :D
13052. ear (válaszként erre: 13051. - TheOne)
2017. okt. 20. 22:11
A pántnak sem kell szorítani. A lényeg, hogy védje a füledet a fizikai behatásoktól. Akkor jó, ha puha és kényelmes.
13051. TheOne (válaszként erre: 13050. - Ear)
2017. okt. 20. 20:52

Értem köszönöm ear! :)


KÍváncsi vagyok velem mi lesz, kezdem megszokni már a turbánt :) Szerencsére nem annyira szoros, h kényelmetlen legyen, sokkal jobban zavar, h "belülről" hallom magam.

De egyébként ilyen jég zselével szoktam kicsit jegelni, a kötésen keresztül is jól érezni a hatását.

Plusz napi 4500mg C vitamint szedek, (3x1500 reggel délben este) hiszen köztudott, h gyorsítja a műtét utáni sebgyógyulást és a hegképződést. Meglátjuk segít-e tényleg. Pánt beszerzése folyamatban, valószínű valami vastag futó fejpánt lesz a hervisből vagy az intersportból.

13050. ear (válaszként erre: 13049. - TheOne)
2017. okt. 20. 15:48
Az én helyzetem minden szempontból kivételes :) Két kétig lett volna fent a kötés, de a nagy nyári melegben (35 C) egy hét elmúltával levette, viszont a varatok még maradtak egy hétig. Nem volt lila, esetleg egy kicsit piros, de az hamar elmúlt. Dagadt sem volt, így mertem emberek közé menni varratokkal a fülemben.
13049. TheOne (válaszként erre: 13048. - Ear)
2017. okt. 19. 16:33

Köszönöem ear!

Igen, elég sok idő eltelt mire eljutottam idáig. :)

Neked mi történt miután levették a kötést? Hogy nézett ki? Be volt dagadva, kék lila volt?

Én ettől félek kicsit, remélem, ha így is lesz, azért hamar elmúlik.

13048. ear (válaszként erre: 13045. - TheOne)
2017. okt. 19. 15:57
Gratulálok!:D Te is elég régi tagja vagy a fórumnak, örülök, hogy rászántad magadat. Mielőbbi gyógyulást, és várjuk a beszámolót (meg majd esetleg képeket is)! :)
13047. Rawin (válaszként erre: 13043. - Bob17)
2017. okt. 19. 02:11

Igazából csak azért gondolod, hogy ez jobb, mint a hagyományos eljárás, mert -feltételezhetően- nincs semmilyen implantátumod és műtéted sem volt.


Az implantátum mindig nagyobb rizikót jelent, az egy idegen tárgy, kilökődhet vagy erőteljes tokosodás léphet fel, akár a későbbiekben is.. és mint minden implantátumhoz, a szervezet kötőszöveti tokot készít. Hogy ez nálad mennyire lenne vastag, megindulna-e burjánzásnak, és ez a tok mennyire látszódna át a vékony fülszöveten...kiszámíthatalan. A mellplasztika fórum tele van hasonló korrekciós műtétekkel a fenti szövődmények miatt.


Ezzel szemben a hagyományos eljárásban semmiféle idegen anyag nincs, a műtét nem vészes, és olyan alakot formáznak neki, amilyet szeretnél. Akkor pontosan miért is lenne jó az az idegen anyag, ha anélkül is tökéletesre formázható?

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook