Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
13226. Cukor8666 (válaszként erre: 13225. - Tru_davies)
2018. ápr. 12. 22:29
Szia! Az nemtől is függ :) Én csajos pinket a Clair's-ben vettem (meg terepmintásat, meg feketét meg még kb 100-félét), pasisat inkább a Nike-ban láttam. Magamnak is vettem Nike-t de nekem rohadt szoros volt (konkrétan fájt tőle, de nagyon) és inkább a lazábbak jöttek be, amik még leszorították, de nem fajt hordani. Az elején szelesebbeket hordtam, a végén már mondta a doki, hogy jó a kb 2centi széles is, csak picit "segítsen rá" a fül állására. Azzal már csak a felső részt szorítottam vissza, és simán mentem meetingre stb, mert kifejezetten jól nézett ki.
13225. tru_davies
2018. ápr. 12. 17:43

Sziasztok!

Hétfőn műtenek. Milyen fejpántot vegyek és hol? Teljesen meg vagyok lőve. Azt hittem egyszerű lesz de.... Mennyire legyen szoros? Boltot tudtok írni? Győri vagyok.

Köszi

13224. Cirmilla
2018. ápr. 11. 19:22
Egyik jobban elallt mint a masik, teljesen mas minosegu volt a ket porc is. Egyelore elegedett vagyok igen, de rettegek hogy elore masznak majd :) elkepzelhetonek tartom hogy felulbiralja a 6 hetet annak fenyeben hogy gyogyul, de betartom sot amilyen paras vagyok ejszakara tovabb is lekotom majd. Nagyon izgultam hogy ne alljon ki se a teteje se a cimpa. Vigyazok rajuk nagyon. 28 evet vartam ra, mar most sokkal magabiztosabb vagyok. Ha ram neznek az utcan nem kapom el a tekintetem es bamulom a foldet. Alig varom hogy elhagyhassam a pantot nappalra :)
13223. strange (válaszként erre: 13221. - Cirmilla)
2018. ápr. 11. 19:12
Szia! Nagyon szép :) 6 hét fejpánt? Nem értem, mindenkinek mást mondanak az orvosok.. de az tökjó, ha nem zavar :)
13222. ear (válaszként erre: 13221. - Cirmilla)
2018. ápr. 11. 15:56
Nagyon szép, természetes formája van. A duzzanat majd felszívódik és akkor még szebb lesz. Te elégedett vagy?
13221. Cirmilla
2018. ápr. 9. 22:40
Sziasztok. 6 nap utan lekerult a kotes es a borvarratokat kiszedtek. Egy het mulva a melyvarratok is kikerulnek. Toltottem fel kepet :) kicsit duzzadt meg. Nekem 6 het fejpantos idoszakot ajanlott a doki. Korabban is viseltem ugyhogy nem zavar. (Egyebkent Debrecenben csinaltak)
13220. strange (válaszként erre: 13219. - Cukor8666)
2018. ápr. 7. 20:59

Én is hordtam a fejpántot folyamatosan 2 hétig ahogy a doki mondta. Lehet, hogy nem volt elég és amikor csak tudom még felvegyem? Lehet, hogy nem is ezen múlik és már úgysem marad a "helyén" :( mind1 visszamegyek amilyen hamar csak tudok.

Várom a beszámolód!

Kitartás! :)

13219. Cukor8666
2018. ápr. 7. 13:58

Pár mm-t mindenkinek jön előrébb, ahogy ear és a srácok is írták. Nekem is úgy volt, hogy a pánt szépen helyrerakta, de amikor levettem egy órára, egyből láttam, hogy eléggé megindulnak előre. :( Nyilván, ha valaki egyáltalán nem hordja, akkor nagyobb az esély erre, de én pl hordtam -max 1-2 órás szüneteket tartottam néha napközben- és mégis... Ettől függetlenül senkit sem szeretnék bepánikoltatni, mert elvileg ritka az, amikor ez történik, és az esetek nagyrészében csak picikét jönnek előre! Ezt a doki is mondta!


Pár szót viszont írok még erről, mert nem láttam hasonló beszámolót. A korrekció nekem ingyenes lesz, de min.3-4 hónappal a műtét után (megvárja a doki, hogy az első gyógyuljon és jól letapadjon a bőr, mert különben a 2. csak bazinehezen gyógyulna). Elvileg kisebb műtet, mert nem vesz ki porcot, csak egy varratot tesz bele (ez már elsőre is bent volt, de a kemény porc gyakorlatilag ledobta, ahogy a doki elmagyarázta) 1 hét turbán és min 1 hét pánt kell utána ugyanúgy. Én már szabit se veszek ki, csak kiugrok ebédszünetben (nekem az első se fájt egyáltalán, a melóban meg mindenki ismeri a storyt, szóval nem igazán parázom túl). A plusz egy hét turbán engem sem dob fel, de ha már egyszer elkezdtem ezt az egészet, akkor nem adom fel. Viszont ha másodjára sem sikerül, akkor 3.felvonást már nem szeretnék. Akkor sajnos így marad, és én leszek az ellenpélda :( Pár hónap, és beszámolok!

13218. strange
2018. ápr. 7. 12:47

Egyébként nagyon sokat segített a fórum, hálás köszönet minden hozzászólónak :)

Én is arra bíztatnék mindenkit, hogy vágjon bele a műtétbe. A beavatkozás teljesen fájdalommentes, a szurik kicsit kellemetlenek de szerintem a fogorvosos fájdalmasabb :) Az 1 hét turbán nem egy leányálom, nekem főleg a végén volt agyhalál: meglazult a kötés, aggódtam, mert olyan érzésem volt mintha előre lenne hajolva a fülem a kötés alatt (persze nem volt), de semmi probléma nem volt csak már beképzeltem minden szörnyűséget, hogy vajon mi történik a kötés alatt :) A varratszedés is kellemetlen volt, de könnyek nélkül megúsztam :)

Szóval ha én végig tudtam csinálni akkor mindenki! Már az orvos- gondolatától felmegy a vérnyomásom, de a 34 év szégyenérzet legyőzte a félelmet a műtéttől és belevágtam. Még akkor sem bántam meg, ha esetleg 2. műtétre kerülne sor. Az nem a doki hibája ha kemény a porc és bármi oknál fogva még mindig eláll.. szerintem..

Köszönöm, ha végigolvastatok :)

13217. strange
2018. ápr. 7. 12:39
Sziasztok! Nekem márc. 12-én volt a műtét, 1 hét múlva varratszedés és turbánlevétel. 2 hétig éjjel-nappal hordanom kellett a fejpántot, 4 hétig csak éjszakára. Azt tapasztaltam, mintha nap közben a jobb fülem, amikor nincs már rajtam a pánt, előre jönne és eláll (persze a környezetem szerint csak beképzelem), éjszakára felveszem a pántot és reggel megint normálisnak látom.. örökké nem hordhatom a fejpántot.. május közepén kellene visszamenni a dokihoz, hogy megnézze a végeredményt, de szerintem hamarabb visszamegyek, hogy megnézze ez normális e..Lehet, hogy nekem is 2. műtétre lesz szükség? :S Nem akarnék megint heteket kiesni melóból..
13216. Cukor8666 (válaszként erre: 13212. - Mimic264)
2018. ápr. 7. 11:21
Szia! Nekem is előrejött újra, dacára a kiszedett porcrésznek..visszamentem kontrollra (műtét után 1 hónappal), és a doki egy pillantás után már mondta, hogy akkor 2.műtét... Szerintem ha nem csak pár mm-ről van szó, akkor beszélj a dokival. Én mindenképpen ezt javaslom! Azóta amúgy eltelt egy újabb hónap és teljesen előrejött, és mindenki mondja is, hogy eláll... Elvileg az az oka, hogy túl kemény a porcom.
13215. Cirmilla (válaszként erre: 13214. - Ear)
2018. ápr. 7. 10:45
Koszi a valaszt :) közben sokat enyhült, mar aludni is tudok. Beszeltem a dokival, ha nincs láz, váladék es szag akkor nincs baj. Nem szimmetrikus a fájdalom ezert a nagy különbség sajnos ez termeszetes. Hétfőn varratszedes, mar tűkön ülök :)
13214. ear (válaszként erre: 13213. - Cirmilla)
2018. ápr. 7. 09:00
Igen, voltak, akiknek annyira bedagadt az arcuk, hogy enni is alig tudtak. De lassan elmúlt nekik. Nekem konkrétan nem volt ilyen, csak a fájdalom, meg az, hogy volt egy kis szivárgás, de az is elmúlt. Nem árt, ha felhívod a dokit, az a legbiztosabb.
13213. Cirmilla
2018. ápr. 6. 04:49
Sziasztok! Uj vagyok itt, 3 napja mutottek a fuleimet es meg vagyok ijedve :( a bal oldali olyan nagyon faj hogy el nem tudom mondani. Nem verzett at de az arcom azon az oldalon picit feldagadt. Igazabol mintha jobban fajna mint az elso nap... Bele is nyilall a halantekomnal amit eddig nem csinalt. Szedek gyulladascsokkento fajdalomcsillapitokat. Kiprobaltam mar tobb felet. Leginkabb elalmositanak, a fajdalom alig tompul. Azt gondoltam ha nem folyik belole semmi akkor baj nem lehet es biztos a kotes nyomja de egyre jobban aggodom. Tolunk 100km-re van a doki, arra gondoltam felhivom es megkerdezem at kottessem-e a haziorvosommal. Mit gondoltok, nagy lehet a baj? :( A masik oldali nem faj mar egyaltalan. Volt valakinek hasonlo tapasztalata??
13212. Mimic264 (válaszként erre: 13211. - Ear)
2018. ápr. 4. 16:18
Az a baj hogy mások is megjegyezték hogy még mindig eláll :/ Kiskoromban elvolt törve és pont azt szerettem volna megcsináltatni hogy ne álljon el a felső porc része.. Reménykedtem hogy a fejpánt még változtathat rajta kicsit :/
13211. ear
2018. ápr. 3. 13:51
Nekem sem egyforma a két fülem, de csak én veszem észre a különbséget. Az emberek nem azt nézik. A lényeg, hogy már nem állnak el zavaróan.
13210. zoli1998
2018. ápr. 2. 20:02
Hali nyugi nkm is az egyik egy nagyon picit elall de igy termeszetes. Nem lesz teljesen egyforma senkinek se.
13209. Mimic264
2018. ápr. 1. 17:19

Na már több mint 2 héttel túl vagyok a műtéten :)

A kötés csere után nagyon tetszettek a füleim, nagyon szépen simultak

De most az egyik teteje megint kicsit előrébb jött és eláll meg picit

A fejpant meg valtoztathat ezen? Ti meddig hordtátok?

Baj ha véletlenül egy napig nem volt rajtam?

13208. ear
2018. márc. 31. 07:57
Minden fórumtagnak áldott húsvéti ünnepeket kívánok! Nyuszifüleket senki ne növesszen! :D
13207. ear (válaszként erre: 13206. - Zoli1998)
2018. márc. 26. 16:25
Erre az időre már szerintem el kellett volna múlnia. Nekem legalábbis már nem volt duzzadt ekkor.
13206. zoli1998
2018. márc. 25. 15:48
egyik fülem duzzadt meg mennyi ido mire elmulik mert mar 1 hónap eltelt a mütét óta
13205. ear (válaszként erre: 13203. - Mimic264)
2018. márc. 21. 13:38
A kötés elmozdulásával a fülednek semmi baja nem lett. Nekem is állandóan lecsúszott reggelre, a végén már alig tartott. Mégis minden rendben volt.
13204. ear (válaszként erre: 13202. - Zoli1998)
2018. márc. 21. 13:37
Gratulálok, örülök a sikernek! Én is tudom, milyen jó érzés simuló fülekkel végigmenni az utcán :)
13203. Mimic264
2018. márc. 21. 08:08
Sziasztok! Nekem 8 nappal ezelőtt műtötték a fülem, szombaton volt kötéscsere és holnap már le is veszik. Tegnap este alvásnál elcsúszott az egyik oldalon a kötés, valahogyan visszaállítottam, de azóta félek, hogy lesz valami következménye ennek. A fülem most is érzékeny és nem tudom hogyan állíthatnam vissza. Másnál is volt ilyen? Van valami tippetek mit csináljak?
13202. zoli1998
2018. márc. 20. 17:03
Sziasztok aki tervezi a mütétet az csinalja is vegig megéri!!! hihetetlenül jó érzés rövid hajat viselni stilust ad es osszkepben is sokkal jobb lettem !!! köszönöm , hogy segitetettek döntést hozni a hozzaszolasaitokkal!
13201. ear (válaszként erre: 13199. - Zoli1998)
2018. márc. 19. 13:17
Nekem mindkét fülem egyformán érzékeny volt. Egyébként a hidegre azóta is érzékeny. O °C alatt csak fülvédős sapkát tudok hordani, különben fájnak a füleim.
13200. zoli1998
2018. márc. 18. 16:59
mütét*
13199. zoli1998
2018. márc. 18. 16:59
masnal is az egyik ful erzekenyebb volt mütát után?
13198. ear (válaszként erre: 13197. - Cukor8666)
2018. márc. 16. 09:45
Igen, tehát az érzékenység fokozatosan múlik el, ahogyan gyógyul a porc. Hogy második műtét esetén mennyi ez az idő, nem tudom, mert nekem elsőre jó lett. A FB-csoportunkban van valaki, akinek nemrég volt a 3. műtétje, talán ott érdemes lenne ezután érdeklődni.
13197. Cukor8666
2018. márc. 14. 22:51
Szia Ear! Ez azt jelenti, hogy fél évig érzékeny marad az érintésekre? Pl 3 hétig nem is tudtam rajta aludni, olyan fájdalmas volt :( Most már ráfekszem, de még azért nem az igazi! Ez ugye elmúlik? A másik kérdés, hogy 2.műtétnél is újra fél év, mire teljesen elmúlik a fájdalom? :( Sajnos kell még korrigálni az enyémen, de már csak kisebb mértékben.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook