Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
13256. tru_davies (válaszként erre: 13255. - Ear)
2018. ápr. 30. 22:57
Köszi szépen. Amúgy szerintem most lesz nehéz. Már szinte nem is fáj es tök jó. És hamar el lehet felejteni a szabályokat hogy sok mindenre vigyázni kell.
13255. ear (válaszként erre: 13254. - Tru_davies)
2018. ápr. 30. 17:45
Nem hiszem, hogy lesz baj belőle, de megerőltető dolgot nem szabad még csinálni. Vigyázz.
13254. tru_davies
2018. ápr. 30. 17:34

Két héttel vagyok a műtét után. Nagyon szép lett

Ma lehet elkövetettem egy hibát. Túl nehéz táskát cipeltem. Lehet ettől baj? Kicsit fáj. De semmi más. Több ilyen nem lesz. Pántot is hordom éjjel-nappal. És háton alszom. Félek.

13253. 2018majus
2018. ápr. 30. 16:56
Sziasztok! Engem 26-án műtöttek és majd 3-án veszik le a kötést és veszik ki a varratokat. Nem tudom, ti hogy voltatok vele, de engem megbolondít már a kötés. Nem azért, mert meleg, hanem zavar, viszket alatta és attól is félek, hogy bepálik vagy bármi. Egyébként én oldalt már tudok aludni, úgy teszem a karomat, hogy kitámasszam a fejemet és a fülem nem éri így a párnát, fájdalomcsillapító már a 3. napon egyáltalán nem kellett.
13252. tru_davies
2018. ápr. 30. 08:19
Ti mikor aludtatok először oldalt?
13251. ear (válaszként erre: 13245. - Buksi74)
2018. ápr. 28. 22:10
Hú de jó lett! Ég és föld :) Gratulálok a kissrácnak, vigyázzon és legyen büszke rájuk:) Legyél vele türelmes, hodd el, nem könnyű ez az időszak (sem). Megéri, mert lesz egy boldog fiad :)
13250. ear (válaszként erre: 13249. - Buksi74)
2018. ápr. 28. 22:07
Igen, a fertőtlenítő folyadék adja a sárga színt. Le lehet finoman mosni, én fültisztító pálcikát vizeztem be és úgy távolítottam el a fülem mögül. Ez nálam is megvolt.
13249. Buksi74
2018. ápr. 27. 21:31
Viszont kérnék segítséget azoktól akik túl vannak rajta! Az természetes,hogy ilyen sárga ,ragacs váladék van a füle mögött? Tuti nem genny,mert nem büdös,meg nem folyik.. csak ragad. Kell kezelni,vagy lemosni,vagy bármit? Jobb lenne ha szellőzne.. de ugye a porc miatt muszály a fejpánt ami meg leszorítja . Most vettem neki észre. De már hétvégére nem akarom ezzel zaklatni a dokit vagy a nővérkét. Valakinek ötlet esetleg? Vagy természetes?
13248. Buksi74
2018. ápr. 27. 21:26
Köszi Zoli,amúgy jövő héten már megy suliba! Nem érdekel a hiszti! Ha már eddig kibirta a szekálást ,már ez a 3 hét takarító női 😂fejpánt ahogy ő hívja .. nem érdekli. Megvettük a nagy drága sport fejpántot majdnem öt ezer volt,és adhatom el mert szorítja.. pedig abban fiusabb lenne szerinte.. de úgy szorítja 3 percig se bírja .. maradt a kozmetikai tépőzáras,meg a sima rosmanos női fejpánt 😂😂😂
13247. zoli1998
2018. ápr. 27. 07:13
Amugy en is ezeken tengodtem h szorit meg hogy milyen a fejem fejpanttal de en ennek ellenere eleg sokat mentem suliba. Nem vészes. Üdv: Zoli
13246. zoli1998
2018. ápr. 27. 07:12
Jó lett nagyon !:D
13245. Buksi74
2018. ápr. 26. 20:35

Sziasztok ,

Túl vagyunk a varratszedésen,egy nyikkanás nélkül. Jelenleg a legnagyobb bajunk: a sport fejpánt szorít,a horgolt meleg,a kozmetikai fejpánt hiába tépőzáras csúszkál. A fiam meg az agyamra megy ,hogy jajjj nehogy most gyűrődjön meg😳már a sírba tesz azzal,hogy 5 percenként nézeti jó e a fejpánt😂

Kicsit aggódunk mert 3 hét,s szerinte nevetséges benne mert kislányos ,a széles meg takarító nős.. Isten adjon NEKEM türelmet hozzá,mert lecsapom. Képet rakok fel .. de ez még csak egy hetes állapot. A birkózás jegelve,szeptemberig az biztos,azután meg óvatosan . Bár ha így fogja félteni az új “szerzeményeit” majd csak nem lesz vele gond

13244. Cukor8666 (válaszként erre: 13242. - Buksi74)
2018. ápr. 25. 22:54

Szia Buksi74,


Engem is sokszor hívtak Dumbónak a suliban, és megértem, hogy miért döntöttetek a műtét mellett! Kegyetlenek tudnak lenni a csúfolasok. :( Szerintem szuper ötlet volt, nagyon irigylem a kissrácot, hogy időben kapcsoltatok és nem felnőttként kell vele bajlódnia! Jobbulást kívánok neki, és óvatosan azzal a birkózással! ;)

13243. Kissyfur87
2018. ápr. 25. 20:40

Sziasztok!

Nézelődtem, de nem találtam árakról semmi használhatót a neten. Valaki esetleg privátban segítene nekem ezügyben?

13242. Buksi74
2018. ápr. 25. 09:36
Holnap veszik le a kötést,már alig várja🙏🏻Nagyon viszket neki,de azt gondoljuk ez jó jel mert gyógyul . A turbán úgy lecsúszott a szemét alig tudja kinyitni tőle😂..de azért horgászni még lát.. arra én is kiváncsi leszek,hogy reagálnak a suliban a gyerekek.. egyébként mivel tökéletesen hall a turbántól akár már másnap mehetett volna suliba,de kérte hagy maradjon itthon,mert akkor meg a kötés miatt csufolják. Annyit gondolkodtam ezen a csufolodáson is.. ez valahol a csufolódó gyerekek szüleinek is szégyene. Miért nem lehet a gyereknek elmagyarázni,hogy erről nem tehet a “füles”???!!! Az egyéb testi fogyatékos gyereket-embert jobban elfogadják ,de szerintem csak sajnálatbol sajnos. De ezek a kis fülesek szó szerint a gunyolódás tárgyai,hiába kitűnő sportolók,értékes gyönyörű gyermekek. Nem tudom milyen lelkű ,beteg agyú (bocsánat) lehetnek azok akik azon nyernek örömöt ,lelki békét,hogy egy másik társukat gúnyolják! Legszívesebben azt mondanám,legyen ez a legnagyobb örömük egész életük során. Elszomorító.
13241. ear (válaszként erre: 13239. - Buksi74)
2018. ápr. 24. 11:53
Nézve a képet, valóban nagyon kellett már a fülplasztika. Kb. nekem is ennyire álltak el. Történetetekből is kiderül, milyen nagyon fontos, hogy a szülők megértők legyenek, ne bagatellizálják el a dolgot. Sajnos az én szüleim nem vették komolyan, így már felnőtt voltam, amikor műtétre mentem. De azt mondom, sosem késő, bár jobb minél előbb korrigálni a füleket. Amit ugyanis az ember elszenved emiatt, azt már nem tudja elfelejteni, viszi magával a felnőttkorba. De talán majd javára válik a sok bántás is, ha ezáltal tud jobban együttérezni másokkal. Kíváncsian várom a végeredményt. (De majd az is érdekelne, mi lesz a reakció a suliban) :)
13240. Buksi74
2018. ápr. 23. 16:49
Raktam fel képeket az adatlapomra (remélem jól csináltam ,még elég kezdő vagyok) legközelebb már remélem a “végeredményt” is tudom fotózni
13239. Buksi74
2018. ápr. 23. 16:39

Köszönöm a jó kívánságokat a nevében is. Igen,rengeteget szenvedett már ovis kora óta,lehetett volna hamarabb is megcsináltatni,de én féltettem amiatt,hogy biztos nagyon fog fájni.. mondjuk az biztos számít kinek mekkora a fájdalom küszöbe. Nekünk fél éve telt be a pohár csúfolódás terén.. ő birkózik is kiskora óta,szóval elég kis izmos , addig bántották,hogy egy társát elég alaposan helyben hagyott a suliba. Azt senki nem firtatta Ő mit szenvedett..csak a végeredményt miszerint a fiam birkózó fogásokat alkalmazva “bántalmazta” szegény sértett felet..

Na ekkor telt be a pohár ,pszichológushoz vittem,hogy segítsen neki kezelni a csúfolódokat. Nekem segített a pszichológus nem a gyereknek,azzal,hogy ha módomban áll azonnal műtessem meg a fülcsikéjét,mert totál ki van a gyerek idegileg. Pedig már kérlelt a fiam,hogy csináltassuk meg... csak én balga rettegtem-féltettem

Hát ezt látva ,megélve nagyon bánom már,hogy nem hamarabb léptünk. Elég jól felkészített (engem) egy kedves Főnővér mindenre (előtte-utánna) teendőkre,amit használtam is.. talán ennek is köszönhető,hogy már a műtét 3 napján sem kellett gyógyszer .. ma meg az erdőből szedtem elő a “hősömet” ment tacskót sétáltatni,meg vadakat nézni.. gondolhatjátok majd infarktust kaptam ... turbánkötésel a fején bent a bozótban a gyerek.. a fehér kötése már csupa szutyok😂de mindegy,ez legyen a legnagyobb bajunk.

13238. ear
2018. ápr. 23. 13:16
Gratulálok a fiadnak! Ő egy igazi hős. :) Nem csak azért, mert így végigcsinálta a műtétet, hanem azért is, amennyi csúfolódástt elviselt. De ennek vége, már csak egy rossz emlék marad, és kezdődik ez új élet. Mielőbbi gyógyulást és sok sikert kívánok neki! :) Azt pedig köszönjük, ha tanácsadóként segíted a fórumot.
13237. Buksi74
2018. ápr. 21. 20:13
Sziasztok ,12 éves fiamnak két napja volt meg a műtét. Mindkét fülét plasztikázták,mert nagyon elállt . Könnyek nélkül csinálta végig érzéstelenitve. Már az első este ráfordult álmában , este 10 kor elaludt reggel kelt fel. Ma már csak 1x kellett fájdalom csillapító . Amennyit szenvedett már a csufolodok miatt ,meg kellett volna hamarabb tennünk. Boldogan várja már a varratszedést ami egy hét múlva lesz. Teljesen ingyen csinálták,és kiváló körülmények közt a Honvédban. Ha tudok valakinek segiteni,vagy kérdés van,főképp anyukák részére ,nagyon szívesen segitek!
13236. ear
2018. ápr. 20. 15:49
Igen, voltak, akiknek kellett második korrekció, de nem ez a jellemző.
13235. strange (válaszként erre: 13234. - Cukor8666)
2018. ápr. 19. 18:11

Arra határozottan emlékszem, hogy nem kell turbán, mert visszakérdeztem a konzultáció végén, hogy akkor meddig kell turbánozni, és mondta, hogy csak fejpánt kell már max. 1 hétig. Ez a varrat-dolog igen új, egyáltalán nem volt róla szó addig, hogy maradandó van/lesz benne. Nemtom mit gondoltam :D Talán, hogy megtöri és magától úgy marad, nem hittem, hogy rögzíteni kell bármivel..A porcról nem volt szó, hogy hozzányúlna, de hát nem tudni, hogy októberig alakul e még ott valami? Neked vajon miért nem kell megvárni a teljes gyógyulást a fél évet? Hogyhogy már májusban lehetne korrekció?

Majd megírod, hogy mit mondott a konzultáción?

Nekem egyébként még mindig dagi a fülem felül ahol eláll és furácska..ráfeküdni egyik oldalt sem tudok.

13234. Cukor8666 (válaszként erre: 13233. - Strange)
2018. ápr. 18. 23:32
Nekem is ugyanezt mondta, de én úgy emlékszem, hogy megint lesz turbán... :( A hónap végén visszamegyek, és akkor kiderül, hogy májusban vagy szeptemberben korrigál. Elvileg a varratot teszi be újra, de nem vagyok benne biztos, hogy a porcból nem szed-e még ki. Én egyébként úgy gondolom, hogy most stabilabbra csinálja, és megmarad! :) Tuti hogy sokaknak van ilyen varrat, de nem is tudnak róla, mivel nem szakadt el. (Amúgy én sem tudtam, hogy van ilyen) Ha ennyi mindenki elégedett, akkor szerintem alacsony a kockazat, és sikerülni fog! Rákérdezek majd, hogy %-ban kifejezve mire lehet számítani!
13233. strange (válaszként erre: 13232. - Cukor8666)
2018. ápr. 18. 19:37

Szia! Annyit mondott, hogy valószínűleg a belső varrat szakadt el (mert ugye megtörte és rögzítette), vagy a porc van eltörve, azért simul éjszaka a pánttól, és napközbe mászik előre. Illetve,hogy 1 hét fejpánt a korrekció után, turbán tutira nem kell. Nem részletezte, hogy utána mit kell tenni, vagy mi történik.

Neked is ennyit mondott csak, amit írtál, hogy pár hónap és korrekció?

Amúgy nagyon sokat olvasgattam a fórumot, páran vagyunk akiknek 2. korrekció kell, de nem ez a jellemző. Nyugtass meg, hogy második alkalommal minden rendben lesz :)

13232. Cukor8666 (válaszként erre: 13230. - Strange)
2018. ápr. 17. 22:24
Szia strange! Neked mondtak valami bővebbet a korrekcióról? Pl gyógyulási idejéről, vagy hogy mi lesz, ha másodjára sem sikerül?
13231. tru_davies
2018. ápr. 17. 20:00

Sziasztok! Tegnap én is túl estem a műtéten. Győrbe csináltak. Nekem kb 2 óra volt. 1 óra/fül. Csak az első szurasokat éreztem utána semmit. Első éjszaka is viszonylag simán ment. Ma voltam kötés cseren. Én nem láttam még de a doki szerint Szép lapos. :)

Nektek is fájt a nyakatok? Hogy uljek fekudjek? Nekem nagyon beallt. Mondta az orvos hogy ne hajoljak.

Jovoheten kerül le a turban. Utána 5 hét pánt.

Remélem minden okes lesz.

13230. strange
2018. ápr. 17. 18:43

Sziasztok. A Müllerben van kifejezetten hajpántos, hajcsatos részleg, a sima pánt amit a többiek írnak bőven elég.

Egyébként nekem korrekcióra lesz szükségem fél év múlva, (addigra gyógyul meg teljesen) nem igazán tudta megmondani a doki, hogy mitől áll el megint.. garanciába megcsin. 20 perces kis korrekció. Jó lett volna nyáron már szabadon szaladgálni, de hát ez van :)

13229. Cirmilla
2018. ápr. 16. 05:51

Sziasztok. Nekem is a sima pantot választotta a doki. Fodrász kellekesben, 100ftos boltban, bizsusnal lehet venni.

Ma szedik ki a melyvarratokat :) kesobb teszek fel képeket még.

13228. Cukor8666
2018. ápr. 15. 18:01
Szia! Engem szorított a sportosabb pánt, és fájt nagyon, mert úgy éreztem hogy a vérkeringést is elszorította. A sima divatosabb fazon jött be, amiről korábban azt hittem, hogy túl laza lesz. (A doki is látta, és azt mondta, hogy teljesen jó.) Amíg turbánom volt, arra nagyon vastag, szinte már sapkaszerű pántot vettem, hogy teljesen eltakarja. Nem is vették észre a turbánt sokan, csak amikor 1-2× picit kilógott alóla, akkor kérdezték, hogy mi történt?
13227. tru_davies (válaszként erre: 13226. - Cukor8666)
2018. ápr. 13. 19:30

szia! Lány vagyok. Én vettem a decatlonba ilyen teniszezőknek való pántot.

Mennyire jó ha szoros? Van ilyen sima fekete pántom ami annyira nem szoros ilyen sima rossmannos. Az is elég vagy legyen a szorosabb?

Köszi a választ. :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook