Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Láttátok már a Da Vinci kiállítást a WAM Design-ben? Vélemények? fórum

Láttátok már a Da Vinci kiállítást a WAM Design-ben? Vélemények? (beszélgetős fórum)

5. 8ee31e318f (válaszként erre: 4. - Ce91523917)
2009. febr. 13. 10:56
Sokszor en is igy vagyok, hogy azert nem megyek el valahova mert egyedul nem az igazi...
2009. febr. 13. 10:10
áén nagyon szívesen megnézném, de a páromat nem tudom elrángatni, egyedül pedig nem szívesen mennék
2009. febr. 13. 10:01

Szia!

Én Debrecenben láttam a kiállítást amikor itt volt. Nagyon tetszett nekem is és a kísérőmnek. Nagyon sokan nézték meg az ismerőseim közül és csak pozitív élményekkel tértek haza.

Sok olyan infót lehet megtudni amit nem is gondoltál volna róla (pl.azt, hogy meleg volt és az az öreg ember volt a szeretője akit a mentorának hittek). Szánj rá időt, hogy mindent infót végig olvass, ami ki lesz írva.

2009. febr. 13. 09:58
Nem. de szivesen megneznem :)
2009. febr. 13. 09:57
Szerintetek érdemes megnézni? Az oldalukon nagyon pozitívak a vélemények, de érdekelne, hogy ti hogyan látjátok. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook