Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Naponta ötször fórum

Naponta ötször (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Naponta ötször

7. Sirga (válaszként erre: 6. - Mamoca1234)
2008. szept. 16. 10:24
Ez így nem igaz. Ráadásul az sem mindegy, milyen gyümölcs/zöldség. Ha a kertedben szeded, oké. A bolti viszont tele van mindenféle tömegnövelővel, és egyéb, nem emberi fogyasztásra szánt szerrel. Igenis, naponta 5x kéne gyümölcsöt is, zöldséget is enni - a benne lévő tápanyag miatt. Csakhogy ezek a tápanyagok adott mennyiségben egyre kevesebbek! Így sikerült elérni azt, hogy kb. 2,5 kiló zöldséget kellene megennünk naponta a kívánt vitamin- és ásványianyag-bevitel eléréséhez.(És akkor még sehol az 5 adag gyümölcs, és az egyéb táplálék!)Épp ezért vannak az étrendkiegészítők - és szerencsére létezik olyan, ami komplexen tartalmazza mindazt, amit nem tudunk elfogyasztani, de a szervezetünk igényel(ne). Nem mindegy, milyen szedünk - sikerült természetes, jó minőségű "bogyót" találnom. :)
2008. ápr. 1. 15:57
NAPONTA KÉTSZER IS ELÉG GYÜMÖLCSÖT ENNI,CSAK AZ NEM MINDEGY, HOGY A TÖBBI EVÉS MIBŐL ÁLL!
2006. okt. 26. 18:55

Gratulálok Gyopár Te tényleg odafigyelsz az egészségedre.

Nekem ez csak segítséggel megy de rajta vagyok.

Én étrendkiegészítővel pótolom azt amit a normál étkezéssel nem tudok megkapni.

2006. okt. 25. 09:19
Ez tényleg nagyon szépen hangzik. Én eszem egy nap ötször-hatszor (talán már ez is nagy dolog), mert egyszerűen jobban érzem magam úgy, hogyha többször kevesebbet eszem, mint kevesebbszer többet. Zöldség-gyümölcsből a napi egy alma (vagy egyéb gyümölcsök, főleg idényben) a minimum, ehhez még jön egy-két adag zöldség. Napi ötször viszont nem. Azt hiszem, nem bírnék annyi mindent egyszerre enni. Én pl. a natúr joghurtot is szeretem. Csak úgy magában.
3. lazarteca (válaszként erre: 2. - Ringolina)
2006. okt. 24. 19:00
Ez szépenhangzik de ebben a rohano világban egyszerűen lehetetlen.leggalább is nekem a munkámmiatt.Egy gyors szendvics másra már nincs idöm.Rengeteg kedvencem van hétvégeken bepotolom és olyankor érzem hogy a közérzetem is sokkal jobb.Ajánlom is az ismerőseimnek.
2006. okt. 23. 14:11

Sziasztok!

Írjátok meg a véleményeteket,nagyon érdekel.

2006. okt. 21. 22:02
Mire van szüksége a szervezetnek és azt,hogy tudja megkapni?
Napi ötszöri zöldség és gyümölcs fogyasztás lenne a kívánatos.
Na perszeez nem egyszerű de létezik megoldás.
És az elfogyasztrott zöldség és gyümölcs származása és minősége sem mindegy.

Ugrás a teljes írásra: Naponta ötször

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook