Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kell egy férfinak nála 15 évvel idősebb nő? Normális ez? fórum

Miért kell egy férfinak nála 15 évvel idősebb nő? Normális ez? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2013. máj. 3. 11:59
jo nehany pasi szereti az idosebb noket,mert ok mar lenyugodtak es jartasak minden teren.
171. 0d32c1589e (válaszként erre: 169. - Szerelmes szív)
2009. febr. 25. 17:52
Hallgas a szívedre,hallgas az eszedre,és amelyik erősebb talán azt az utad választ. Nehéz a döntés,de ne halogasd,dönteni muszály. Ezt se az idő senki nem tudja megmondani mi a helyes út. Ezt neked kell érezned. Valakit el kell engedned,még akkor is ha az fáj. Bocsánatot itt nem kell kérned, azért úgy érzem nem bántottunk itt meg senkit olyan szinten. Persze más vélemények vannak,és néha ez kellemetlen is lehet. Legyél nagyon boldog,és találd meg a helyes utat. Szeretettel: Erzsi
170. supin (válaszként erre: 169. - Szerelmes szív)
2009. febr. 25. 08:28
Nem kell bocsánatot kérned.Itt épp az a lényeg ,hogy vitázunk. Na jó az biztos,hogy rajtad ez nem segít. Magadon csak te vagy képes segíteni. A véleményeink sem azonosak. Hát nem tudom,bármennyíre is gondolkodom nem tudnám elképzelni,hogy váltsak a helyedben. De ugy látom te sem vállalod. Nehéz helyzet.
2009. febr. 25. 08:21
Sziasztok!Nem tűntem el,csak nem értem rá.Kedves Supin a kérdésedre válaszolva,igazad van abban hogy ezidáig ez egy plátói szerelem,de ennek ellenére ismerjük egymást.Tudjuk kinek mi a rigolyája, gyengesége, mert ilyen hosszú idő alatt az ember kiismeri a másikat.Nem mindig volt fenékig tejföl az éltünk kint,sőt inkább azt lehet mondani, hogy napi szinten jöttek a váratlan helyzetek.amiket csak közös összefogással tudtunk megoldani.Ha a bajban nem ismeri ki az ember a másikat,akkor soha nem fogja.Mind a ketten az életünk legnehezebb szakaszában ismerte meg a másikat.Nem volt könnyű a dolgunk.Szerintem ez felér több évnyi együtt éléssel,annyi különbséggel hogy közöttünk nem történt semmi ami a szerelem fizikai részével kapcsolatos.És nem hiszem hogy anya komplexusa lenne,-mint ahogy olvashattam az egyik hozzászólásban-,mert láttam a volt barátnői fényképét és mind korban hozzáillő szép lányok voltak.Sőt még a legelején azt is megbeszéltük hogy milyen paraméterekkel kell rendelkeznie egy nőnek ahhoz hogy az érdeklődését felkeltse.Ennek ellenére,mégis felém fordult azzal a pillantással amit csak egy olyan nőnek tartogatott aki a szívét is eltudja nyerni.Pedig nem rendelkezem olyan fizikai adottságokkal,ami azelőtt fontos volt neki,sőt ha lehet azt mondani pont az ellenkezője vagyok.És mégis megtörtént az amit egyikünk sem tudott volna soha elképzelni.Ezért mondom hogy a szerelem nem válogat,mindegy hogyan nézel ki,mert a legnagyobb szépség az a belsőből jön.Ez az én meglátásom,és bocsánatot kérek mindenkitől hogy ilyen parázs vita alakult ki az én történetem kapcsán.Mindenkinek kívánok minden jót és további szép napot.Sziasztok. Szerelmes szív.
168. supin
2009. febr. 24. 12:48
Hová lettél ?szerelmes szív????
167. dundi53 (válaszként erre: 166. - 0d32c1589e)
2009. febr. 24. 11:45
Komolyan,nem akarok a szádban piszkálni! :))
2009. febr. 24. 10:22
Ezt írtad, és teljesen a számból vetted ki a szót. "Ha valaki önzetlenűl jót tesz, vagy kedves, segítő kész, meghatódunk töle, pedig ez természetes kellene, hogy legyen, mint bizonyítéka az emberi nagyságnak." Te valamit tudsz:):) de idáig sokan nem tudnak eljutni.
165. dundi53
2009. febr. 23. 23:40
Bocsi,dolgom volt.Nem mondok ellent az általad írottaknak,sőt!Így kellene lenni és kevesebb válás,fájdalom,anyuka vagy apuka nélkűli gyerek volna.De a mai világ nem ezt a sémát követi és ezt tudomásúl veszem.Azt viszont,hogy a férfiaknál elfogadott a nőknél nem, a fiatalabb pár léte,ezzel a nőt le minősíteni,hogy nem teheti amit egy férfi.Ha meg nézed ki dolgozik többet,ki tartja össze a családot és kinek kell többször megbocsájtani,többségben a nő az.De ezzel sem érdemes foglalkozni,mert hasonló korúak között sok válás van.A többségben az egó uralkodik nem a család fontossága.Ha valaki önzetlenűl jót tesz,vagy kedves,segítő kész,meghatódunk töle,pedig ez természetes kellene,hogy legyen,mint bizonyítéka az emberi nagyságnak.
164. 0d32c1589e (válaszként erre: 163. - Dundi53)
2009. febr. 23. 22:33
Nem érzem magam maradinak,csak lehet hogy nem jó időben születtem. Ezen már néha filóztam,mert hidd el nagyot fordult ez a világ. Most itt felvetődött ez a 15 év kinek mi a véleménye erről. Azt gondolom hogy a nők, minden szépet és jót meg érdemelnek. Sok olyan dolog van,ami ezt igazolja.PL:az anyáknapja. Amit szerintem bizony jó példával kéne gazdagítani. Nem szabadna olynoknak történie,amit nap mint nap látni, és hallani lehet. Munkahelyen sajnos tapasztaltam undorító dolgokat,hogy csapják be egymást a házastársak. Azt még elfogadom ha elmúlt,nincs mit tenni. Váljanak el normálisan,és ne csalják meg csak azért mert fiatalabbat talált. A kulturált megoldásokban hiszek. A tisztelet ki jár annak akit egyszer szerettek,most meg rá ébrednek hogy mégsem. Ha meg elmarad a tiszteség akkor jön a gyülölet. A gyereknek mindig elösszőr a szülő a minta,példát kell mutatni a felnövő fiatalságnak. Nem beleszerelmesedni. Velem ez soha nem fordulhatna elő,mert tudom hogy mikor le ülök egy asztalhoz ebédezni,akkor sem az utolsó fogással kezdem.A sorrend az én gondolat menetemnél igenis fontos. Erről te mit gondolsz?
163. dundi53 (válaszként erre: 162. - 0d32c1589e)
2009. febr. 23. 22:00
Egyébként ha már a megérzésről írtál,nekem is volt veled kapcsolatban.Mintha a gyermekedet akartad volna védeni és ezt a témát úgy zárni,hogy ne is lehessen ilyenről szó mert nincs.
162. 0d32c1589e (válaszként erre: 161. - Dundi53)
2009. febr. 23. 21:55
Ez igy igaz:)
161. dundi53 (válaszként erre: 160. - 0d32c1589e)
2009. febr. 23. 21:54
Semmi baj,néha ütköznek a vélemények ez természetes.Attól,hogy másképpen látunk,nincs ok arra,hogy harag legyen.Más tapasztalat,különböző tolerancia,de ettől vagyunk egyediek.
160. 0d32c1589e (válaszként erre: 159. - Dundi53)
2009. febr. 23. 21:44
Már azt gondoltam haragszol rám,de tényleg azért mert más valamiben a véleményünk butaság lenne. Valamit akkor most rosszul éreztem meg.
159. dundi53 (válaszként erre: 158. - 0d32c1589e)
2009. febr. 23. 21:38
Válasz nélkül nem hagylak,tisztellek ennyire,még ha különböző is a véleményünk.
158. 0d32c1589e (válaszként erre: 157. - Dundi53)
2009. febr. 23. 21:30
Nálad mi ez ha nem kötegedés?
157. dundi53 (válaszként erre: 141. - 0d32c1589e)
2009. febr. 23. 15:36

Kedves Erzsi!

A "normális" megítélése kétes.A kérdésem,hogy miről írsz az a hatvan év különbségről szóló véleményednek szólt.De lám,milyen hamar tudsz rólam "áradó rossz indulatot" megállapítani ismeretlenűl.Igazad van"nem mi döntjük el mi a helyes" éppen ezért az előítélet sem helyes,főleg ismeretlen emberről.Nincs szó támogatásáról a másságnak,csak elfogadása a ténynek.Nekem is van három gyermekem és nem biztatom őket,hogy olyat tegyenek ami az értékrendemmel ellenkezik.De gondolod,hogy annak a fiúnak a szülei ezt kívánták a gyermeküknek?Van mikor tehetetlen szemlélője az ember a történteknek,mások dolgait is beleértve.A kritikád,hogy aki nem általad elfogadott korkülönbséggel választ párt az/várjon a tudomány fejlődésére,nem elfogadása az öregedésnek,hazudik,villog,hiú/ mi ha nem indulatos önigazolás és pálca törés?

156. 0d32c1589e (válaszként erre: 152. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 14:23
Hány éves a fiad? A férjed gondolom csak szereted,csak szerelmes soha nem voltál belé. Ő viszont biztos imádot, azért sem tudod megbántani most őt. Biztos van megoldás erre az esetre is,csak nehéz olyant találni,ami nem ejt sebeket a szíveken.
155. supin (válaszként erre: 152. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 14:19

Győz a ""józan ész""?

Ellene vagyok én is a nagy korkülömbségnek.

Ahogy olvastam ez a szerelem csak plátói??

Honnan tudod akkor,hogy boldog lennél vele,

Együtt lakva ismerni meg a másikat!

154. 0d32c1589e (válaszként erre: 150. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 14:12
Kedves Szerelmes szív. Hát ha az érzéseiddel tisztában vagy,akkor légyszi ne színészkedj a világ felé. Sok boldogságot kivánok tiszta szívből. A szerelemért harcolni kell,megéri! Nem szabad csak azért le mondani róla mert mint mondanak. Igaz én is azok közé tartozok aki a nagy korkülönbségről nem igazán vagyok jó véleménnyel. Ha ég a szerelem tűze akkor meg ne foglalkozz az ilyen véleménnyel mit én is írok. Légy boldog! Soha ne azt nézd mit mond más! Ha az a másik,is él hal érted akkor mire vársz? Mártirnak nem kell ám lenni,amikor boldogok is lehetnétek. Azért vannak kivételek,és nem is gondolom hogy mindenki,csak kiakarná használni a másikat,de sajnos van ilyen is bőven.
153. 274c9996b8 (válaszként erre: 152. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 13:37

Miert hiszed ezt ? !

Es ,ha mar ezt hiszed , hol van a Te eleted ? Az talan mellekes !

152. szerelmes szív (válaszként erre: 151. - 274c9996b8)
2009. febr. 23. 13:15
Sajnos nem engedhetem meg magamnak mert,akkor tönkre tenném a fiam és a férjem életét.Így marad a csendes beletörődés és fájdalom.
151. 274c9996b8 (válaszként erre: 150. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 12:42
Ez igy IGAZ ahogy irod ! De , miert muszaly szenvedned ? Miert nem engedheted meg magadnak a boldogsagot ? !
150. szerelmes szív (válaszként erre: 143. - 274c9996b8)
2009. febr. 23. 12:38
Köszönöm hogy megtiszteltél azzal hogy elolvastad a történetem, és hozzászóltál.Sajnos mint ahogy olvashattad,ez a szerelem sohasem teljesedhet be. Csak azért írtam hogy más is tanulhasson belőle és remélem egyszer mindenki megtapasztalja a szerelem érzését,ami egy félelmetes, őrjítő, sokkoló,de ugyanakkor gyönyörű és felemelő érzés is.A szerelem teljesen független a kortól nemtől bőrszíntől való hovatartozástól.Ha jön, akkor nem tehetsz ellene semmit!Azzal a hatalommal bír ami eltudja neked hozni a földi mennyországot,de a pokol legsötétebb zugába is le tud taszítani.Én az utóbbiban vagyok de a világ felé színészkednem kell, csak mikor egyedül vagyok akkor merek sírni.Kívánom hogy soha ne kelljen ezt az érzést átélnie senkinek!Sziasztok:szerelmes szív
149. 274c9996b8 (válaszként erre: 148. - 99279bb06f)
2009. febr. 23. 12:36
Sajnos , lehetseges hogy igazad van ! ? Nincs rosszabb a meghasonlott,mindenben csalodott asszonytarsnal , aki bösszen kitart 1-elmult kapcsolatban , mert az ugy "illik!" (Tisztelet a kivetelnek!)
148. 99279bb06f (válaszként erre: 147. - 274c9996b8)
2009. febr. 23. 12:26
Sőt! Azt is meg merem kockáztatni, hogy ezek, akik ennyire ki vannak bukva, azok a SZERELMET irigylik!
147. 274c9996b8 (válaszként erre: 146. - 99279bb06f)
2009. febr. 23. 12:24
Termeszetessen NEM gondolt bele ! Elöiteletektöl , talan az irigysegtöl is sugarzo sorai regi,megszokott ,elfogadott , hagyomanyainkra , hagyatkoznak ! Ami ugyebar azt diktalja hogy , 85-eves ven hulye pasi elvehet , összeallhat egy 16-eves kislanyal , ez ugye evszazadokon keresztul ok volt !
146. 99279bb06f (válaszként erre: 145. - 25396daeda)
2009. febr. 23. 12:14

Nem valószínű, hogy szakember vagy, mert az egy írásos elmondás szerint nem alkotna véleményt.

Ha meg nem értesz hozzá, akkor miért is mondsz ilyeneket? Nem gondolod, hogy megsértesz embereket, akik szerelmesek? Belegondoltál?

2009. febr. 23. 11:55
ANNÁL A PASINÁL NINCS RENDBEN VALAMI!ANYAKOMPLEXUSA LEHET!
144. 99279bb06f (válaszként erre: 142. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 11:50

Megértem az érzéseidet, de valószínűleg csak azért, mert én is szerelmes lettem.


Aki kívülálló, aki még nem volt szerelmes (nemcsak egy fiatalabb, vagy idősebb valaki, hanem SOHA nem volt szerelmes - van ilyen) az nem tudhatja, az csak vádaskodik.

143. 274c9996b8 (válaszként erre: 142. - Szerelmes szív)
2009. febr. 23. 11:44
Csak gratulalni tidok neked ehhez a szep , szerelemhez ! Ugy gondolom hogy , csak rajtad all , hogy beteljesuljön ? ! Az elet rövid , nem szabad elszalasztani 1-ilyen csodalatos ajandekat az eletnek !
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook