Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tudna ajánlani sokszínű szemhéjfestéket? Hol lehet kapni, mennyibe kerül? fórum

Valaki tudna ajánlani sokszínű szemhéjfestéket? Hol lehet kapni, mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


10. panna77 (válaszként erre: 7. - Eszter_good)
2009. febr. 12. 13:04

Én azért is vásárlom a drágább sminkszereket, mert féltem a bőrömet.

Amúgy meg olyan nagyon hosszú ideig elég egy ilyen, hogy évekig nem kell rá költeni.

Emagdinak igaza van, 4-6 színnél szerintem nem érdemes többet venni, hisz a szemünk színe köt minket. :-)))

Szerintem olyan szaküzletbe menjetek, ahol szívesen segítenek az eladók.


Én például nem tudok lilát vagy rózsaszínt használni (pedig a világoskék szememhez nagyon passzolna), mert valami olyan anyag van ezekben a színekben, amitől pillanatok alatt bedagad a szemem, mintha előtt órákig sírtam volna.

2009. febr. 12. 09:56
Igen, itt inkább arról van szó, hogy jól mutat majd a neszeszerben, semmit hogy magára kenje :) :) :) És ez egy gyógynövényes-kozmetikumos boltban volt, de már nincs és nekem most kellene is Pesten szereznem, mert holnap utazok haza hozzá.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Eszter_good)
2009. febr. 12. 09:52

hát, ha valami konkrétat kinézett, akkor nem tudsz ugyanolyat venni másik boltban? vagy esetleg nem hoznak újabb árut ugyanabba a boltba?:))


a sokszínű szemfesték amúgy tényleg marhajól néz ki, de azért úgy általában az ember használ max 4-5 féle színt, a többi tényleg csak a látvány kedvéért jó:))

mondjuk ha a húgod nagyon fiatal, akkor elképzelhető, hogy buliba vagy hasonló helyekre használná a merészebb színekombinációkat is:))))

7. eszter_good (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2009. febr. 12. 09:47

Köszi szépen!

Igazából a hugomnak kellene, nem éppen a legdrágább kategóriából (csak a pénztárcámhoz mérten).

Kinézett ő magának egy szép nagy szivárványszínű készletet, de megvették előle a boltban :(

2009. febr. 12. 09:39

még annyit, hogy a választásnál az is döntő lehet, hogy mennyire érzékeny a bőröd a kozmetikumokra.

ha jól bírsz mindent, akkor választhatsz valamilyen olcsóbb terméket is, de ha esetleg hajlamos a bőröd az allergiára, pirosodásra, száradásra stb, akkor szerintem mindenképpen valamilyen magasabb minőségű terméket vegyél, ami nem annyira ártalmas a bőrödnek.

2009. febr. 12. 09:32

rengeteg féle kapható. szerintem azt kellene eldöntened, hogy kb milyen árkategóriában szeretnél vásárolni. (nyilván ha magasabb minőségű, márkásat szeretnél, az drágább)

én az ilyen avon-oriflame vonalat nem javasolnám (bocsi forgalmazók).


az alább javasolták a MAC-et, az tényleg jó, és segítenek az eladók a választásban, hogy mi az ami jól állna neked.

vagy ha bemész egy nagyobb parfümériába, akkor ott is nagy a választék a jó minőségű festékekből, és ott sok márka megtalálható, össze tudod hasonlítani hogy melyik tetszik, ill melyik mennyibe kerül.

2009. febr. 12. 09:10
Az AVON-nak van most valami akciója amibe sok színű szemfestékek vannak egy palettán. Sajna az árát nem tudom. Nézz utánna.
3. eszter_good (válaszként erre: 2. - Panna77)
2009. febr. 12. 08:51

köszönöm :)

Utána fogok nézni.

2009. febr. 12. 08:48

A MAC-nek gyönyörű és rengeteg színe van. Budapesten két helyen van szaküzletük, érdemes megnézni. Én ott vettem utoljára egy 6 színűt és nagyon elégedett vagyok vele.

Színenként 2.800,-Ft/db. Összeválogathatsz színeket és beleteszik egy kis szemhéjpúderes dobozba. Ez az egyik legjobb márka.

2009. febr. 12. 08:43
Valaki tudna ajánlani sokszínű szemhéjfestéket? Hol lehet kapni, mennyibe kerül? Stb. :) :) :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook