Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt valakinek kimondottan fogyásban a szauna? fórum

Használt valakinek kimondottan fogyásban a szauna? (tudásbázis kérdés)


20. feher tulipan (válaszként erre: 19. - Blackout)
2009. febr. 17. 21:05
Ez epp eleg lesz a fogyashoz,hidd el!Nekem is boven eleg volt,nem kellett dietazni egyaltalan.A szanua epp eleg havi 1-2 is,fel ora.egyszerre boven eleg 10 percet ulni bennt,ha sokat ulsz akkor inkabb art.Ha ezt megcsinalod amit tervezel,akkor csinos leszel;)
2009. febr. 17. 17:20

A futást tervezem, amint jobb idő lesz.

Diétázni sajnos nem tudok, így marad a torna, és ha majd tehetem havi egy-két alkalom szauna.

Nagyon várom, hogy kipróbáljam, mert életemben egyszer voltam, de akkor csak 10 percet összesen.

2009. febr. 17. 14:46

Fehér tulipán! Tudom nem szaunázós kérdés ugyan, de mennyi voltál és mennnyi vagy most?

Nagyon sokat változtál ;)

17. feher tulipan (válaszként erre: 15. - Blackout)
2009. febr. 17. 12:32
Koszonom szepen:)En is remelem hogy felteszik mostmar.5-6 kilo nem sok folosleg,nekem meg mindig 7 van amitol szeretnek megszabadulni.ha jo ido lesz,mehetsz szaldni is,nem kell durvan,csak szep finoman.En is a sporttol fogytam le,e skozben elvezem is.
16. blackout (válaszként erre: 11. - Feher tulipan)
2009. febr. 17. 10:15
Bocsi ez kimaradt:ha majd jobban megengedhetjük magunknak én szeretném kipróbálni a szaunát, mert a narancsbőr nekem sem áll jól:)
15. blackout (válaszként erre: 11. - Feher tulipan)
2009. febr. 17. 10:13
Szia! Megnéztem a képeidet. Hát nagyon durva a változás. Nem tudom mit csináltál, de nagyon ügyes vagy. Remélem ha felrakják a sztoridat hamar megtalálom:) Én is neki álltam tornázni, csak az a baj, hogy már nem először. Van egy kis időm, akkor tornázok kickbox aerobikra, kicsit hullahoppozok és szobabiciklizek. De Aztán egy-két hétig semmi. 5-6 kg. a felesleg, és nagyon szeretnék tőle megszabadulni. Már nincs sok vissza és jó idő lesz, úgyhogy össze kell szednem végre magam:) Várom a cikkedet!
2009. febr. 16. 10:45
Maga a szaunázás nem fogyaszt, bár utánna ha mérlegre állok, mindig kevesebbet mutat egy-két kilóval, de az csak a folyadékvesztéstől van. Viszont a narancsbőr eltünt /tornázom is mellette/, és a bőröm szép bársonyos.
13. feher tulipan (válaszként erre: 12. - Pinpilla)
2009. febr. 16. 07:34
A haj nem tud izomma alakulni,csak lebomlani tud,mellette meg fejlodhet az izom,de ahhoz mozogni kell!
2009. febr. 15. 21:30
A bőrödön keresztül fojik a méregtelenités és a háj izommá alakul,ezáltal fogyaszt.Nekem bevált.
11. feher tulipan (válaszként erre: 10. - Szoszilvi81)
2009. febr. 15. 16:01

Ajajj,az valoban nagyon sok szaunabol!:)En ugy tudom (es ugy is csinalom),hogy fel ora boven eleg,de az is harom reszletben!Szoval boven eleg egyszerre 10 percre beulni.Amugy ha tul sokat ulsz bent,akkor inkabb art mint hasznal.Nalunk is apa van a gyerekekkel amig en odavagyok:)Semmikepp nem ulj olyan sokat,nem jo az.

Nagyon varom hogy feltegyek a sikersztorimat,de mar napok ota hiaba varok..Addig esetleg a fenykepeim onmagunkert beszelnek:)

2009. febr. 15. 15:43

Írtam egy hosszú hozzászólást és elszállt.

Kíváncsian várom majd a sikersztoridat. Írj ide légyszi ha felteszik, engem érdekel. ;)

Biztosan én rontottam el a szaunázást, mert valószínűleg túl intenzíven ültem benne, nem tartotam elég szünetet.

Először bent voltam fél órát,aztán 2 perc alatt lezuhanyoztam és visszaültem 15-20 percre, megint egy zuhany, ittam és vissza. Megint 15 perc aztán kijöttem lezuhanyoztam, utána irány haza. A férjem volt a gyerekekkel így igyekeztem haza, nem lehetek ott egy fél napot... :P

2009. febr. 15. 15:33
Amugy irtam cikket a nagy fogyasomrol,de mar egy hete,es megsincs kozzeteve a dietas sikersztorik koze!Nem tudom mennyi idobe telik amig feltoltik..ott tobett irok a fogyasrol is.
8. feher tulipan (válaszként erre: 3. - Iminimi)
2009. febr. 15. 15:30
En havonta ketszer mentem,szoval kethetente fel ora.Mellette aerobicra jartam heti 2-szer,szoval nemcsak a szauna tehet a narancsbor eltuneserol,de az tutit hogy nagyon jo,mert tavoznak a salakanyagok amitol a narancsbor kialakul.Utana a faradtsag az igazabol kellemes faradtsag,erezheto,hogy a szervezet felrfrissult,megtisztult.Olvastam tobb helyen is,hogy ha havi egyszer szaunazunk,az mar nagyon jo immunerosito,de valoszni ha fogyni szeretnel tobbre van szukseg.Szerintem mellette mindekepp erdemes sportolni,akkor biztos a fogyas.Ja,en ugy szoktam szaunazni,hogy 1 ora medence(uszok)+fel ora szauna,valtom ezeket,tehat 20 perc uszas,megyek 10 percre szaunazni s igy amig leteleik a masfel ora.Utana nagyon kellemes,es lathato is a valtozas.
2009. febr. 15. 14:29

Hát nem tudom mikor megyek legközelebb, mert elég sokba volt. Jó érzés volt, de mégis meg kell gondolnom hányszor megyek. :S

Majd azért havi egy-két alkalommal elmegyek. ;)

2009. febr. 12. 18:44
ez engem is érdekelne:D
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Szoszilvi81)
2009. febr. 12. 18:34

igen.

de valahol ez érthető is, mert a nagy meleg (és utána a hideg) rendesen megdolgoztatja az ember szívét, szervezetét.

de ez amolyan kellemes fáradtság:)

2009. febr. 12. 18:32

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ti elfáradtok szaunázás után?

Borzasztóan elfáradtam :P

3. iminimi (válaszként erre: 2. - Feher tulipan)
2009. febr. 11. 21:44
Igen, tudom, hogy önmagában nem fogyaszt. De kiegészítőként lehet nagyon hatásos. Erről szeretnék tapasztalatokat hallani. Ki mennyit használta, mellette mit csinált stb. Neked mennyit javult a narancsbőröd?
2009. febr. 11. 21:37
A szauna direkt nem fogyaszt,de mivel az izzadassal tavoznak a salakanyagok,gyorsul az anyagcsere,igy hozzajarul a konnyebb fogyashoz,de termeszetesen csak szaunaval nem lehet lefogyni.Az izzzadassal a test a folyadekbol veszit,a zsirparnakbol nem.Nekem sokat segitett a narancsbor ellen.
2009. febr. 11. 21:31
Használt valakinek kimondottan fogyásban a szauna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook