Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hollandiában elő magyarok segítenétek nyelviskolát találni itt kint? fórum

Hollandiában elő magyarok segítenétek nyelviskolát találni itt kint? (tudásbázis kérdés)

19. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 16. - Khatif)
2009. febr. 11. 14:11
Koszi, persze majd irok :-))
18. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 17. - Strada)
2009. febr. 11. 14:11
koszonom utana nezek annak is
17. strada
2009. febr. 11. 13:40

Szia, én Delftben laktam évekig, ott hallottam a Delfste Methode-ról. Az egyetemen rengetegen tanultak meg ennek a segítségével. Ha jól tudom csak hollandul mennek az órák, elég intenzív, és már elég hamar jó eredményeket lehet elérni vele. Akár otthon is tanulhatod, ha megveszed a könyvet meg a kazettát, de persze tanfolyamokat is indítanak, valószínűleg

Rotterdamban is.

16. Khatif
2009. febr. 11. 13:38

Drukkolok nektek, hogz sikeruljon.


Majd ird meg, hogy mi ujsag. :)

2009. febr. 11. 13:34
Egy szobaval nagyobb, mert szegeny kicsi fiam most a nappali egy reszet birtokolja, meg jobb sokkal,mint ez...
2009. febr. 11. 13:30
Holnap szolnak vissza, hogy oke-e, es hetvegen koltozhetnenk is.
13. Khatif
2009. febr. 11. 13:29

haha Schiedam jo. Csendes kisvaros, de ha kell valami akkor Rottedam kozepe 10-15 perc villamossal.


Mikor derul ki, hogy koltoztok-e.

12. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 11. - Khatif)
2009. febr. 11. 13:18
:-) koszii ja amugy lehet mi is feljebb koltozunk :-)) Schiedamba :-))
11. Khatif (válaszként erre: 10. - Ármin Márk Anyu)
2009. febr. 11. 13:17

igen fogunk valamennyit kapni.


Viszont kerd meg a ferjedet, hogy kerdezzen ra a munkahelyen a bolcsire. Mert a legtobb esetben a munkaltato ad valamennyit a bolcsodere a fiztesen felul. hatha jo fejek es kaptok hozzajarulast.


Ha kell segitseg bolcsit keresni es korbe nezni csak szolj :) most benne vagyok nagyon.

10. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 9. - Khatif)
2009. febr. 11. 13:14
De Nektek allampolgarsag reven fizeti a nagyjat az onkormanyzat... nekunk nem valoszinu!!! :-((( de majd meg utana kell jarnunk
9. Khatif (válaszként erre: 8. - Ármin Márk Anyu)
2009. febr. 11. 13:08

kedden megyunk genetikai uh-ra. Mar nagyon varom, hogy lassan a kicsit es hatha kiderul, hogy fiu vagy lany.


A bolcsit ne is emlisd. Nagyon draga es tele van. Pont tegnap voltam bent az egyikben, hogy erdekelne. Kozoltek, hogy tele vannak, szoval mar most irassam fel a picurt, ha meg az evben menni akarunk. Kaprunk idpontot febr. 26 reggel 9, akkor korbevezetnek es be iratkozhatunk, ha akarunk.

2009. febr. 11. 12:56

Mikor mentek ultrahangra?


Akar mar most mennek, ez amit keresek, amit hallottam szombatonkent van 3-4 ora, az azert lenne jo, mert Apa vigyazna manora addig, nem kerulne olusz penzbe meg O is!! mert ahhoz hogy bolcsis legyen tudod milyen draga! akkor mar dolgoznom kene, ahhoz hogy dolgozzak tudnom kene hollandul!! ordogi kor.. mar banom, hogy mig kicsi volt nem mentem el Mo-on egy nyelvtanfolyamra...

7. Khatif (válaszként erre: 6. - Ármin Márk Anyu)
2009. febr. 11. 12:52

Mi nagyon jol vagyuk :) Novogetunk.


Ti, hogy vagytok? Mikortol akarsz suliba menni?

6. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 5. - Khatif)
2009. febr. 11. 12:46
Koszii edes vagy.. megnezem mindjart! Hogy vagy? Vagytok?
2009. febr. 11. 12:44

Szia,


Bocsika, eddig nem lattam ezt a topikot


Albeda college, jo lenne neked szerintem. Jok a tanarok es nem csak a nyelvre tanitanak,de a szokasokra is es , hogy milyen hollandia.


[link]


Mivel Rotterdamban laksz a kepzes ingyenes. A rotterdami onkormanyzat kifizeti neked, ha sikerulnek a viszgak.


Arrol az iskolarol, amit te emlitesz semmit sem tudok.

2009. febr. 11. 12:43
Kriszta nem lesel veletlenul? nem tudsz ebben is segiteni nekem :-))
2009. febr. 11. 12:35
Senki? neten se tudtam rakeresni!! Annyifelekeppen probaltam mar beirni... :-((
2009. febr. 11. 12:32
Hallottam, hogy van egy nyelvsuli (ki tudja lehet tobb is), ahol magyar nemzetiseguek a tanarok! Es hollandul tanitanak! Nem tud valaki segiteni ebben? Nem annyzira jo az angol nyelvtudasom, hogy ugy tanuljak meg még egy nyelvet!
2009. febr. 11. 12:30
Hollandiában elő magyarok segitsetek nekem nyelviskolát találni itt kint!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook