Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen esélyei vannak a teherbeesésnek, ha abortusza volt valakinek rosszindulatú cysta végett? fórum

Milyen esélyei vannak a teherbeesésnek, ha abortusza volt valakinek rosszindulatú cysta végett? (tudásbázis kérdés)


10. MelisUK (válaszként erre: 9. - Supin)
2009. febr. 18. 10:18
Köszi a pozitív hozzáállásst. Szerencsére senki nem írt negatív tapasztalatot, így végre 99%-ban meg vagyok nyugodva, teljesen persze akkor leszek, ha meg is lesz a babánk. De még egy kicsit várunk.
9. supin (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2009. febr. 18. 09:37
Igen, kiméletesebb. Nem sérti a méhet. Persze,hogy lehet ettől baba. Sok szerencsét. Ne várjatok vele sokáig. Az óra ketyeg- az idő fut..Öröm és gond a gyermek!!
8. MelisUK (válaszként erre: 7. - Andrea anya)
2009. febr. 12. 12:45

A doki szerint ez kíméletesebb, mint a kaparás, remélem, hogy igaza van.

Köszi a bíztatást!

7. Andrea anya (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2009. febr. 12. 12:38
Akkor az vákumszívás,elvileg.bár nem tudom.de azért sok sikert,és ne aggódj!
6. MelisUK (válaszként erre: 5. - Andrea anya)
2009. febr. 12. 10:13

Köszi szépen a bíztatást.

Az orvost majd kikérdezem, ha elérkezettnek látjuk az idejét, de most még várunk a babával.


Nekem nem kaparást csináltak, hanem valami szívós módszert, úgy magyarázta a doki, hogy olyan, mint egy porszívó.

2009. febr. 12. 10:06
Szerintem lehetsz még terhes.én ötöt szültem.volt közben spontán vetélés,egészségügyi kaparás,és volt egy méhenkivülim is.a méhenkivüli után szültem a legkisebb fiamat.úgyhogy ne aggódj.de az orvosodtól is megkérdezhezed ha mész.ő biztos tud mondani valamit.
4. MelisUK (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2009. febr. 12. 10:01

Köszönöm a válaszod.


Priviben is kaptam üziket, eddig senki nem írta, hogy ne jött volna össze. (Sőt, ahogy a kórházban voltam, volt egy csajszi, akinek a negyedig abortusza volt... Szóval úgy tűnik mégsem igaz, amivel riogatnak, hogy utána nem lehet baba - bár tényleg mindenkinek máshogy reagál a szervezete.)


Gratulálok nektek!

2009. febr. 12. 07:16
Szia!Tapasztalatom szerint nem,!Igaz hogy védekeztünk utána,aztán mikor ugy gondoltuk jöhet,jött is,.De lehet hogy vannak eltérések,mert nem mindenki egyforma
2009. febr. 11. 11:48
Csökken ettől a következő baba megfoganásának esélye? Mennyire?
2009. febr. 11. 11:47
Milyen esélyei vannak a teherbeesésnek, ha abortusza volt valakinek rosszindulatú cysta végett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook