Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
11133. jgaabor (válaszként erre: 11131. - Zos42)
2017. máj. 24. 11:52

Lehet, hogy mondja valaki, hogy ez az egyedüli üdvözítő út. Én biztos, hogy nem mondtam ilyet. Ez egy lehetséges út, módszer, irány. Szerintem végiggondolt, kitalált.


Nekem egy orvos ajánlotta - aki kétségtelenül olyan típus, hogy hajlik alternatívabb utak felé, nyilván. Biztos találnál olyat is (vszleg jóval többet), aki meg ellenezné, hogy ezt ne, mert baromság. Inkább a bevizsgált, jóváhagyott, hitelesített gyógyszerek. Koleszterincsökkentők akár.


A családomban van dietetikusnak tanuló főiskolás, aki azt mondta, mikor elkezdtem a kúrát, hogy szerinte ettől olyan májkárosodást kapok, hogy ihaj, aztán, mikor 4 hónappal később rám nézett, meg a laborleleteimre, akkor befogta a száját.


Annak is lehet igaza, aki azt mondja, hogy márpedig neki statisztikai, fókuszcsoportos, tudományos, hatóság által hitelesített, stb. eredményekre van szüksége, hogy belekezdjen.


Én nem vagyok ilyen körülményes típus, valami megtetszett ennek az egésznek a "punk-os" szellemiségéből (érted, szalonnával menni a magas koleszterin ellen), belevágtam, aztán csináltam.


Nem vagyunk egyformák.


Nem gondollak téged trollnak, bár a belépőd neked se volt a legelegánsabb. Ilyesmire nem árt figyelni, mikor csatlakozol egy 'asztaltársaság'-hoz.

11132. jgaabor (válaszként erre: 11130. - 8d1c566911)
2017. máj. 24. 11:33

"figyelni kell a kalóriabevitelre" - ilyen regenoros szabály nincs. Én se figyeltem. Ez a termodinamika szakkörön van jelen, mint izgató faktor.


"nem szabad olajos magvakat enni mert hizlalnak" - nem ezért nem szabad, hanem, mert tele vannak növényi zsírokkal. Ehelyett állati zsírokat nemcsak hogy lehet, hanem kell enni. Ennyi erővel azok is "hizlalnak".


Cukormentesen kell enni, persze. De jópár olyan emberről hallani, aki azért ezt bőven megugrotta a korábbi lefogyási kísérleteinél, hogy nem eszik cukrosat, péksütit, stb. - aztán akkor valamiért mégsem indult meg a fogyás. "Ragaszkodott" a teste a jó kis tartalékokhoz.


Aztán elkezdte a reg-enor kúrát, jókat evett és tádámmm - elkezdett fogyni.

11131. zos42 (válaszként erre: 11125. - Jgaabor)
2017. máj. 24. 11:32
Probaljunk egy kicsit indulatok nelkul beszelni a problemarol. Nyilvan a regenor fogyasztok, es terjesztok legjava, a jo tapasztalatok miatt allnak ki a sajat igazuk mellett. Az en is sajat tapasztalatom alapjan allok ki, a sajat igazam mellett. En is meggyogyultam mas modszerrel. Az utobbi 10-20 evben tobb tucat termek, es onjelolt guru hirdette az egyedul udvozito utat az egeszseges elet fele. Sokan meggyogyultak sokan nem. Ki donti el, vagy ki vonhatja ketsegbe a gyogyultak igazat. Ha en rakos lettem volna es meggyogyulok, mikozben a betegsegem alatt egy ritka tavolkeleti noveny teajat iszom. Teljes mellszelessegel kialtam volna mellette. Regenort nem probaltam, eppen emiatt keresek bizonyitekokat mellette vagy ellene. Ezt teszem csakis analitikusan, az igazsagra torekedve. Ha bebizonyosodik szamomra hogy a regenor jo termek, azon nyomban felcsapok okonetesnek. Ez nem trollkodas, nem vicc. Azert kellene vizsgalatokat vegezni mert a tudomanyos bizonyitasnak ez a modja. Ha lenne komoly modja hogy, ezen a forumon vagy mashol ertelmes vitat lehetne fojtatni temaban, orulnek neki. Lenne sok nem kotozkodo de tisztan latast segito kerdesem. Egyebb irant mindennemu elteres a " nyugati" etrendtol nagyon dicseretes dolog. Persze ha nem kura szeruen csinalja az ember. Ha ugy gondoljatok "trollkodok" egy uzenet es mar itt sem vagyok. Udv Zele Imre. 24a Southern rd. Camberley. Surrey. Csak hogy ne nev nelkul legyen:)
11130. 8d1c566911 (válaszként erre: 11128. - Jgaabor)
2017. máj. 24. 10:40
Tudom, nem fogyókúra... Csak figyelni kell a kalóriabevitelre, nullkalóriás édesítőszert szabad inni, napi 3x szabad cukormentesen étkezni és nem szabad olajos magvakat enni mert hizlalnak.
11129. 8d1c566911 (válaszként erre: 11127. - Channa*)
2017. máj. 24. 10:31
Eritrit vagy stevia egy fokkal jobb lenne, azok kalóriamentesek. Vagy natúr rizstejjel válthatod ki a tejet.
11128. jgaabor (válaszként erre: 11126. - 8d1c566911)
2017. máj. 24. 10:25
Meg azt is elmondja, hogy ez nem fogyókúra.
11127. Channa* (válaszként erre: 11124. - 8d1c566911)
2017. máj. 24. 10:25
Elvileg azt használunk. Süssina.
11126. 8d1c566911 (válaszként erre: 11121. - Zos42)
2017. máj. 24. 10:20
Persze, pofon egyszerű lenne. 2 csoport, azonos étrenden - egyik regenorral, másik nélküle, és máris fény derülne mindenre. Azt, hogy a fogyás a kalóriadeficitnek köszönhető, Szigfrid is elmondja, meg amúgy is tudjuk, hogy csak kellemes mellékhatás.
11125. jgaabor (válaszként erre: 11121. - Zos42)
2017. máj. 24. 09:55

Sehogy nem tudjuk befogni a kétkedők száját, mert ők egyszerűen elhatározták, hogy minden ilyen szer/módszer/kúra átverés. Tehát ez is.

Számukra van a termodinamika, aztán annyi a világ.


A legutóbbi beidézett cikk is ugyanezzel a pikírt rosszindulattal jön: "CSODÁS magyar találmány".


Aztán csupa öngól: a harmadik bekezdés mindjárt elkezdi cáfolni, hogy milyen hülyeség, hogy a szervezet a zsírszövetben tárolná a méreganyagokat. De a bekezdés végére meggyőzi magát, hogy ami nem távozott a szervezetből (széklet, vizelet, stb. formájában), az végül is tényleg ott rakódik le.

Aztán: Milyen sejtközötti állományban? - szól a következő leleplezés.

Esetleg zsírsejtek közötti? Hm?

Aztán: Feltételes módban említik a várható kedvező hatásokat.

Má' megint lebukott a regenor maffia! Még ilyet? Feltételes módban? Nem is hallottam még ekkora galádságot soha.

Aztán: "bejön a Candida vonal".

Nem tudja a szerző, hogy nem jön be ez a vonal, hanem erre lett kitalálva eredetileg a szer. Erre utal az annyira szigorú cukor tilalom, hogy még gyümölcsök se. Meg ez hozza magával az erjesztett ételek, élesztőgombát tartalmazó ételek tilalmát.

Aztán: "Ráadásul ezeket a peptideket a szervezet képes előállítani, nem szorulunk külső bevitelre."

Megerősíti ezt LieTilt Kálmán is, sőt maga Szigfrid is az előadásokon. (ti., hogy emiatt bármeddig szedhető a regenor, mert nem valami vegyszerről van szó, hanem olyan dologról, amit az egészséges szervezet maga is termel).

Vagyis tulajdonképpen konszenzus van, nem is értem miről beszélgetünk.

Ja, hogy arról van szó, hogy, hogy ilyesmi kúrákra nem teljesen egészséges emberek szánják el magukat, hanem pl. olyanok, akik több évtizedes egészségtelen táplálkozással gallyra vágták a szervezetüket, de szerencsére felébredtek egy fontos pillanatban és tenni szeretnének érte? És esetleg előfordulhat, hogy a szervezetük nem elégséges mértékben állítja elő ezt a bizonyos anyagot, így hasznos lehet (feltételes módban, a k...a életbe! :)), hogy - természetesen egy megfelelően optimalizált étrend mellett - pótlást viszünk be ebből az anyagból?

Aztán: A személyes példáknál a mellékelt képeket nem találja elég meggyőzőnek a szerző. Nekünk, akik magunkon tapasztaltuk a kúra jótékony hatását, ez mondjuk végképp nem rezegteti meg a térdünket. Ő meg, ha jól értem csilivilibb marketingre vágyik, lehengerlően megfotosoppolt előtte/utána fotókkal. Egészségére!


És aztán a slusszpoén: a fikázó cikk alatt névvel/arccal vállalják emberek a tapasztalatukat, hogy rajtuk, meg ismerőseiken bizony nagyon sokat segített ez az "átverés".


Köszönjük a belinkelést, aki nem funkcionális analfabéta és így el tud tekinteni a tahó lejárató sítlustól, az ebből pont azt fogja látni, hogy a regenor jó esélyel hozza azt, amit várnak tőle.

11124. 8d1c566911 (válaszként erre: 11122. - Channa*)
2017. máj. 24. 09:48
A kávéra visszatértve: A megfejtés az, hogy az aszpartám kivételével bármilyen édesítőszert használhatsz, ami nullkalóriás.
11123. asparagus (válaszként erre: 11121. - Zos42)
2017. máj. 24. 09:33

Szia, nagyon jó felvetés, csakhogy én például nem voltam és ma sem vagyok laborba járó, így fogalmam sincs, milyenek a labor értékeim.

Azt viszont nagyon szívesen elmondom bárkinek, itt is megírtam már jó párszor, hogy az 5 éves tapasztalataim szerint milyen javulások és gyógyulások voltak a fogyások mellett - megjegyzem, arra is csak a támadások jöttek, szóval részemről átadom a terepet a trolloknak.

Sajnálom.

11122. Channa*
2017. máj. 24. 09:32

Amit nem értek....

Én elhiszem, hogy vannak kétkedők, de! Miért kellene itt bizonygatnia bárkinek is? Főleg pl. vizelet vizsgálattal?

Én nem szedem és nem is fogom, de ettől függetlenül nem érdekelnek a bizonyítékok, mert minek? Vagy kipróbálod és meglátod, hogy neked jó e, vagy hagyod az egészet a fenébe.


Engem, ehelyett a sárdobálás helyett sokkal jobban érdekel, hogy ki mit, mennyit és hányszor eszik naponta. Mióta szedi/diétázik, milyen eredményeket ért el. Azaz mennyit fogyott x idő alatt. Ha magas volt a koleszterinje, akkor mennyi volt, és mennyi lett x idő után, vagy más problémája mennyi idő után múlt el, vagy maradt e minden a régiben.

Azaz itt teljesen felesleges tudományos válaszokat várni, hiszen itt mindenki laikus, azaz nem hinném, hogy bárkinek kiselőadást kellene tartania a lötyi hatásmechanizmusáról vagy mit tudom én miről....


Zos42!

Ha fogyni akarsz, vagy gyógyulni? akkor próbáld ki, vagy min vacilálsz annyit? egy próbát megér, nem? Ha nem akarsz lötyit inni, akkor próbáld ki az étrendet, mert lehet az is elég, de ne piszkálódj...

11121. zos42 (válaszként erre: 11119. - Lya!)
2017. máj. 24. 08:39
Szerintem rogton befognatok a ketkedok szajat, ha esetleg ti adnatok kezzelfoghato bizonyitekot adni arra vonatkozoan hogy a termek valoban ugy mukodik mint ahogy azt Szabo ur allitaja. Nem arra gondolok hogy, bizonyitek a sok gyogyulas, hanem inkabb konkretumokra. Peldaul egy elotte utanna vizelet teszt jo lenne. Megneveznenek nehany mergezo anyagot, majd a kura ideje alatt kulonbozo idopontokban vizeletmintaval ki lehetne mutatni ezeket az anyagokat. De lehet hogy mar van ilyen vizsgalat, csak mi nem tudunk rola.
11120. 8d1c566911
2017. máj. 24. 00:10
Szerencsére akinek jó az emésztése, annak a szervezete előállítja a regenort, úgyhogy mindenki megnyugodhat.
11119. Lya! (válaszként erre: 11118. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 22:12
Igen, ez most komoly. Megkérdeztem ki, mikor és hol bizonyította, hogy az állítások valótlanok. Erre küldtél e blog bejegyzést, ahol az elején elhangzik, hogy a terméket nem áll módjában bevizsgálni. Ja? Ez szerinted egy hiteles bizonyítás dokumentációja akkor? Akkor ez az illető mit is bizonyított?? Leírta a véleményét, ennyi. Annyival jobb az ő esete csak, hogy a blogját az keresi fel, nézi, olvassa, aki szeretné. Nem érkezik ide minden nap kéretlenül és nyomja a külön propaganda dumát, mint te. Na ez az ami itt tiltott. A te saját szavaid pedig, hogy csak az "mlm kuruzslót" említsem, úgyszintén, és ez a nem semmi.
11118. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11115. - Lya!)
2017. máj. 23. 21:07
Ez most komoly?:D Te kérdezted, írtad, hogy mondjak konkrét példát. Én küldtem egy linket ahol szépen részletesen kifejtik, és most azzal jössz, hogy ejnye ezt nem szabadott volna? Nem semmi :D
11117. Lya!
2017. máj. 23. 20:47

másik szabály:


(l) Tilos vállalkozások termékeit, szolgáltatásait, jó hírnevét becsmérelni, arra nézve sértő kijelentést tenni;

11116. a03dd05915 (válaszként erre: 11114. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 20:47

Te vagy szánalmas és pitiáner.

Ha a forgalmazókkal van problémád akkor velük vitatkozz!

Ha a termékkel, akkor annak a kitalálójával kéne.


De te csak itt gyűröd a billentyűt, és szajkózod a hülyeségeidet.


Neked ez a napi szórakozásod?

Hazaérsz hatkor, bekapcsolod a gépet, jössz ide és okoskodsz, kilenckor meg pizsama feldobva?

Ez a szánalmas... ez minden szórakozásod?

11115. Lya! (válaszként erre: 11114. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 20:45

Idézek neked itt a fórumra vonatkozo szabályokból, hogy mit tilos:


továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan;

11114. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11113. - Lya!)
2017. máj. 23. 20:36
Szerintem meg az mlm-es kuruzslók szánalmasak. na bumm, 1-1. Hagylak olvasgatni, további szép estét!
11113. Lya! (válaszként erre: 11112. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 20:32
Szánalmas vagy, tényleg...és én ezt még életemben nem mondtam senknek..
11112. 29f7b1d19f
2017. máj. 23. 20:03
[link] Szemezgessetek. Ha valaki ezen túl belehallgat Szigfrid, vagy ne adj isten valamelyik szakképzett forgalmazó előadásaiba, azokban még annyi baromság elhangzik, hogy ihaj.
11111. a03dd05915 (válaszként erre: 11109. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 19:48

"Oké, rengeteg állítás van ami bizonyítottan nem igaz."

Hol?


"Hová írjam, ami ennél nyilvánosabb?"

Írj valamelyik nagy újságnak egy "bizonyító erejű" cikket! Vagy beszélj egy újságíróval, aki majd megírja a te bizonyításodat!


Ők már bizonyítottak az eseteikkel.

11110. Lya! (válaszként erre: 11109. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 19:42
Kik bizonyították? Hol és mikor?
11109. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11108. - A03dd05915)
2017. máj. 23. 19:30
Oké, rengeteg állítás van ami bizonyítottan nem igaz. Hová írjam, ami ennél nyilvánosabb?:D Amúgy nekik illene előbb bizonyítani bármit, aztán utána forgalomba hozni a terméket, nem?
11108. a03dd05915
2017. máj. 23. 19:26

Ha olyan qva okosak vagytok, miért nem a nagy nyilvánosság előtt támadjátok meg Szabó Szigfridet?

Írjatok egy nagy leleplező riportot, és bizonyítsátok be az állításaitokat!


Ne itt osszátok az észt 3-4 embernek, mert itt már hatástalan bármit írtok.

11107. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11105. - Jgaabor)
2017. máj. 23. 19:03

Jaj, ne is mondd, olvastam a mesét a szervezettisztító fehérjés oldatról, meg az epetermelést serkentő méreganyakoról :D


Na az valóban sose lesz bizonyítva, annak ellenére, hogy egyszerűen mérhető, és sok élelmiszerről tudvalevő, hogy fokozza az epetermelést. [link]

11106. a03dd05915
2017. máj. 23. 18:34

Na, a másik kuki!

Egyéb sem érdekli őket ezen a portálon, csak ez a topik.

Sivár életetek lehet...

11105. jgaabor (válaszként erre: 11104. - 29f7b1d19f)
2017. máj. 23. 18:11

Igen, ez a trollok következtetése.

Joguk van hozzá.


Igazolva nincs. Az ellenkezőjére vannak utaló dolgok. (Pl, félreeszel kúra közben, jelez a lötty: rosszul leszel, émelyegsz, felfújódsz.)


Azt a sz@rt is számtalanszor lerágtuk, hogy mit csinál a regenor KONKRÉTAN: fokozza az epe termelését.

Nem úgy kellett kikövetkeztetni, hanem a hivatalos kommunikációban elhangzik.


Mi meg, mint az ápolók a gyógypedagógián, elmondjuk újra és újra.

11104. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11094. - 8d1c566911)
2017. máj. 23. 18:01
Következtetés: Placebo. (Mind ez egy regenoros véleménye alapján) Amúgy itt mindent szabad, csak a regenorról kérdezni nem. Ha mégis megteszed, anyázásra számíthatsz válaszként. Lehet ez valamiféle mellékhatás a palackba rejtve, az a bizonyos 1% a tejsavón túl :D
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook