Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
11253. jgaabor (válaszként erre: 11248. - Agnessch)
2017. jún. 22. 13:11

Pedig jobb ötlet nincs ennél: ha a módszer kitalálója valamiért (mindegy miért) nem javasolja a rizstej/zabtej fogyasztását, akkor hagyd el és nézd meg, hogy úgy működik e a dolog.


Sokaknál egyébként jópár hét, mire beindul a fogyás. Másoknál meg azonnal. Van akinél meg egyáltalán nem, a regenor kúra betartása ellenére sem.

11252. jgaabor (válaszként erre: 11250. - Andika751)
2017. jún. 22. 12:10

Figyusz, azt értsétek meg, hogy elindul egy folyamat.

Extra mennyiségű epe termelése és a hólyagból történő kiürülése a savó, meg az étrend (zsír) által.


Hogy ez a folyamat ne legyen akadályozva, meg ne legyen a szervezetben olyan dolog, aminek a jelenléte nem célszerű a magas epesav társaságában, ezért nem szabad enni erjedésre erősen hajlamos dolgokat, eleve erjedésben lévő dolgokat, meg epeürülést gátló dolgokat.


Lehet ezen agyalni, de szerintem felesleges.


Ha nem szimpi az egész (költségek, MLM, étrend, természetgyógyászosság, stb.), akkor kell más megoldást keresni a fennálló problémára.


Ha nem találtál egyéb működő megoldást, akkor bele kell mégis vágni ebbe a dologba. Vagy nem. De megfejteni felesleges.


Ennyi.

11251. jgaabor (válaszként erre: 11249. - 8d1c566911)
2017. jún. 22. 11:15

Szia Kálmán!


Te fogyasztasz bármilyen étrendkiegészítőt?

11250. andika751 (válaszként erre: 11239. - Angele.)
2017. jún. 22. 10:29

én már kb. bő egy éve olvasom és figyelem ezt a fórumot, az összes videót megnéztem, utánaolvastam, beszéltem olyanokkal, akik a regenort forgalmazzák, sok-sok kérdést tettem fel, a válasz nem volt egyértelmű számomra mindig.Mivel van egy kis ismeretem a táplálkozással/tápanyagokkal kapcsolatban, én is próbáltam megérteni a regenoros étkezés miértjeit.

Amit én leszűrtem belőle, azzal, hogy a tejtermékek/gyümölcsök ki vannak zárva a gyorsan felszívódó szánhidrátok egy csoportját kiiktattad (gyümölcsben lévő fruktóz, tejben, joghurtban, kefírben lévő laktóz), ez már önmagában leszűkíti a szénhidrátok fogyasztását is, maradnak a zöldségek, amiben ugye nem sok van egy-két kivétellel, illetve a gabonák, amit ha valaki fogyni szeretne nyilván korlátozni kell. A húsok, húskészítmények, tojás, zsírok nem tartalmaznak szénhidrátot, cukor meg eleve nem fogyasztható.

Eddig számomra oké, mert pl. sok cukorbeteg ismerősöm van, aki ezt a diétát csinálja, és nagyon sokat javultak a cukorértékei. Így ilyen esetben pl. a gyümölcs kiiktatása még oké, bár mértékkel valamennyi egy cukorbeteg esetében is ehető. De mondjuk, hogy nem eszik, akkor arra kell figyelni, hogy helyette sokkal több zöldséget együnk, hogy a vitamin/ásványi anyag/rost meglegyen.

Amit én sem értek, az pl. a gabonák/lisztek korlátozása, ugyanis, a fehér kenyér, félbarna kenyér ehető pirítva (ez ugyebár búzalisztből készül), ugyanakkor máshol meg rizslisztet lehet csak használni, ugyanez a köreteknél a bulgur, durumtészta is ehető, ami szintén búzaféle. Ezt azzal indololják, hogy a glutént is ki kell iktatni. Én szerintem, ha valaki glutén érzékeny az nem ehet, egy morzsányit sem, de ha nem vagy az, fölösleges kiiktatni, sőt még káros is, ráadásul, ha ehetsz olyat, ami glutént tartalmaz lásd kenyér, akkor miért nem használhatsz liszteknél pl. tönkölybúzát? Most vagy teljesen gluténmentesen étkezik valaki, vagy nem, mert ha beteg vagy köztes megoldás nem létezik. Tehát ez nekem is nagy kérdés!


A gyümölcsök, tejtermékek, ecetek, savanyú dolgok az erjedés miatt tilosak, de ezt én sem értem.

11249. 8d1c566911 (válaszként erre: 11248. - Agnessch)
2017. jún. 22. 10:13

Kizárt dolog, hogy a napi néhány gramm rizs vagy zab akadályozza a fogyást, biztos, hogy máshol keresendő a hiba.


"Szakértő válasz" itt: [link]

11248. agnessch
2017. jún. 22. 09:24
Először vagyok itt, mindenkit üdvözlök. Kérdésem lenne a tapasztaltakhoz. Egy hónapja alkalmazom a Regenort, és még semmi hatása nincs, fogyni szeretnék. Mindent betartok egyetlen bűnnel, zabtej, ill. újabban rizstej a kávéba (porkészítmény, vízzel hígítva), bár annyira rossz, hogy inkább a kávéról való leszokásról gondolkodom -:) Kérem, akinek ilyen tapasztalata van, írjon. Bizakodom, de azért megnyugtatna, ha másnak is volna ilyen tapasztalata, és utána megindult a fogyása. Előre is köszönöm, ha válaszoltok.
11247. jgaabor (válaszként erre: 11244. - 8d1c566911)
2017. jún. 21. 11:23
Kálmán, te szedsz - bármilyen - étrendkiegészítőt?
11246. Angele. (válaszként erre: 11244. - 8d1c566911)
2017. jún. 21. 08:46
Igen, ez valóban érdekes. Én azt sem értem, plusz vitaminokat a regenor alatt miért nem lehet szedni. Pl. több C vitamin, B vitaminok, stb. 7 hónapig ne szedjen az ember plusz vitamint, (és még gyümolcsot se egyen)? Nekem ez fura. A "szakértő" ezt igazán kifejthetné az előadásaiban. Vagy lehet, hogy úgy gondolja,ha vesszuk a vitaminokat is,akkor már nem maradna pénzunk a regenorra? Örulnék, ha erre is tudna vki értelmes magyarázatot adni ( hogy miert nem lehet vitaminokat mellette ), mert a "szakértőtől" már meg se merem kérdezni, mert úgy hallottam, telefonban goromba. Lehet csak azokkal kedves, akik elmennek Budaörsre "kezelésre", és fizetnek, mint a köles.
11245. 124637ff9b (válaszként erre: 11243. - Angele.)
2017. jún. 20. 23:02

Csak felületes néztem utána a témának, 20-40 ezer közötti kezelési árakat láttam, amiben már benne van a fogkőlevétel is, ill. egy un. kürett, amikor is lemennek a fognyakig, az esetleges "tasakok" kiürítése miatt, amik tartalmazhatják a bacikat.

Nem szeretnék bárkit is megsérteni, de úgy érzem, mindez úri mulatság, persze ha valakinek telik rá, ártani biztos nem árt (akár a Reg-enor sem).

A fogkő eltávolítás ingyenes, nagyon jó minőségű fogkefék, fogkrémek, alkoholmentes szájvizek vannak (fontos, hogy alkoholmentes legyen, mert ha nem, az is izgatja a nyálkahártyát), és emelt dózisú C vitamin szedésével nagyon jó eredményt lehet elérni lézer nélkül is.

Bacik mindig mindenhol vannak. Lényeg az ellenálló immunrendszer, aminek feltétele az egészséges életmód és a lelki egyensúly.

11244. 8d1c566911 (válaszként erre: 11235. - Angele.)
2017. jún. 20. 22:28
Ne keress tudományos magyarázatokat, mert nincsenek :) Egy példa: Arra a kérdésre, hogy miért nem lehet rizstejet inni tej helyett, a "szakértő" válasz ennyi: "mert a rizsnek nincsen csöcse". Eközben rizst szabad enni, a rizstej pedig nem más mint rizs + víz... Olajos magvakat azzal az indoklással nem ehetsz, hogy "hizlalnak", mintha az állati zsírok nem hizlalnának... Ez egy ilyen biznisz, lényeg, hogy vedd a terméket ne kérdezősködj.
11243. Angele. (válaszként erre: 11241. - 124637ff9b)
2017. jún. 20. 19:58

Köszi.

Igen, én is nemrég hallottam a lézerről.

Viszont lehet hogy ha a fogínynél vannak bacik, akkor lehet máshol is tanyáznak a szervezetemben (ahol nem kéne),és azt persze már csak nem lehet lézerrel. Még ennek a lézernek is utána kéne járnom, mert lehet megöli a bacikat, de lehet nem állítja meg a sorvadást. Persze első körben az is jó, ha csak kinyiffantaná őket. De lehet nem lesz elég, ha máshol is vannak. Jó lenne, ha szuletéskor kapnánk vmi ketyerét, ami kimutatná,hogy van e vmi gond vhol a szervezetben...Mert sok esetben mire kiderul, már késő (lásd rák...vagy ez a foginybaromság)..Nem akarom elveszteni életem felénél a fogaimat. Nem tudod amúgy, mennyire drága mulatság egy ilyen lézeres kezelés? Vagy hogy hatékony egyáltalán?

11242. a03dd05915 (válaszként erre: 11240. - Angele.)
2017. jún. 20. 18:50
Ebben a témában sehova.
11241. 124637ff9b (válaszként erre: 11239. - Angele.)
2017. jún. 20. 18:47

Hűha :O

Hát erre nem tudok mit mondani.

Gyógyulást kívánok!

(én konkrétan a fogínynél lévő bacikat pl. lézeres fogorvosi terápiára bíznám, nem a májra és epére, de sokan hiszünk sokmindenben, és elfogadom, ha mások máshogy, mint én ..)

11240. Angele. (válaszként erre: 11238. - A03dd05915)
2017. jún. 20. 18:40
Szia. Akkor hova írsz, ha nem ide ? Van más ilyen témájú fórum is?
11239. Angele. (válaszként erre: 11237. - 124637ff9b)
2017. jún. 20. 18:39
Ok, de nekem mégis fogínysorvadásom van, pedig 40 év alatti vagyok.Tehát vmi nem stimmel... Pedig rengeteg gyümolcsot ettem eddigi életem során + nyers zoldséget is...Ezért is kezdtem el a kúrát, mert állítólag ez rendbeteszi az epét / májműkodéseket… Sz. Szilárd szerint a regenor ( tejsavó+ C vitamin+ grapefruit) regenerálja a máj és és epemukodést (persze csak ha visszuk be 4 honapig folyamatosan az állati zsírt is)….azt tudom, h grapefruit magcsepp kb 500 bacifajt pusztít..) Én nő, 35 éves, 178 / 60 kg vagyok, edzek 3x / hét , tehát nem fogyni szeretnék, hanem csináltak panoráma röntgent a fogaimrol, és megállapitották, hogy fogínysorvadásom van. És Sz. Szilárd szerint a regenor 4 hónap alatt rendbeteszi az epe / májfunkciokat, és ha ez megvan ,akkor máj + epe elbánnak a fogínynél levő bacikkal, tehát akkor a fogak újra kőkeményen "ülnek" a szájban, és nem mozognak. Állitólag Sz. Szilárd szerint volt olyan nő, akinek lötyögtek a fogai, és 7 hónap kúra után kőkeményen álltak a szájban...Ezert szeretném a regenor mukodési elvét megismerni , pl. hogy miért baj, ha gyümolcsot eszunk a kúra alatt…? Vagy xilitet? Ugyanis ez nekem gyumolcs nélkul tuti nem fog menni...1 hétnél tartok, de már végem van ...( a tejes cuccoknak könnyedén ellen tudok állni)
11238. a03dd05915 (válaszként erre: 11234. - Channa*)
2017. jún. 20. 18:35

Egy hónap alatt lement 3 kg - most már mondhatom, hogy stabilan. Folytatom, csak nem írok (nem szívesen írok ide).


Annyi a laikus hozzászólás, az irigykedés az mlm miatt. Nekem sincs orvosi diplomám, de nem is megyek egyik fogyókúrás topikba sem okoskodni.

11237. 124637ff9b (válaszként erre: 11235. - Angele.)
2017. jún. 20. 18:20

Nem rohad, ha éhgyomorra eszed,


sőt, az élő ételekre való áttérés megtisztítja a szervezetet, elmulasztja az allergiát, megerősíti az immunrendszert, jobban védekezünk bizonyos betegségekkel szemben, hamarabb felépül a szervezet egy akkut, vagy krónikus betegségből. Tisztább gondolkodást ad, ezáltal segít a fejlődésben. A főtt ételek elnyomják, eltompítják az idegrendszert. Próbáljunk csak meg igazán „jóllakottan” három fogásos menü után, aktívan dolgozni, játszani, ugrálni, gondolkozni. Nem igazán fog menni, mert testünk elfárad a nehéz ételek megemésztésében.

11236. Angele.
2017. jún. 20. 17:57
Köszi elore is, ha vki felhomályosítana...
11235. Angele. (válaszként erre: 11231. - Ade2e414b4)
2017. jún. 20. 17:56
Sziasztok. Lehet hogy buta kérdés, de szerintetek miért nem lehet enni gyumolcsot a kúra idején? Tudom hogy cukor, meg hogy az emésztésnél rohad a bélben, de ennél kielégítőbb magyarázatra lenne szuksegem. Olyankor ha gyumolcs van bennem, akkor nem műkodik a tejsavó (hatása) ? De miért nem ? Vmi tudományos magyarázatot írjatok légyszi, ne csak annyit, hogy mert Szilárd ezt mondta. Szilárd ezt is kifejthette volna a youtubon, hogy értsük az egész műkodési elvet, mi , egyszeru halandók, és ne csak akik benne vannak a témában..
11234. Channa* (válaszként erre: 11233. - A03dd05915)
2017. jún. 20. 17:22
Hogy állsz a kúrával?
11233. a03dd05915 (válaszként erre: 11231. - Ade2e414b4)
2017. jún. 20. 17:22

Te fogyasztod? Ha nem ezt, akkor valamilyen más táplálékkiegészítőt?

Van valamilyen táplálkozástudománnyal foglalkozó végzettséged?

11232. Marlen3 (válaszként erre: 11231. - Ade2e414b4)
2017. jún. 20. 16:28
Szia. Hát én felhívtam a Szabó Szilárdot tegnapelőtt, mert volt 2 kérdésem. A youtube alapján azt gondoltam,egy kedves pasi, de elég ingerülten és goromba stílusban válaszolt,amin kiakadtam, hisz nemrég vettem meg a termékét...a minimum, hogy türelmesen válaszoljon, emberhez méltóan... úgyhogy én többet nem is veszek regenort...ez volt az első és utolsó flakon amit megvettem. Amúgy is igazat adtam már itt Lietiltnek sok szempontból... a zsírt persze folytatom, de kisebb % ban, tejsavó is marad, C vitamin is, de nagyobb % ban, kb. 10 x . A gyümölcsmegvonást viszont abbahagyom, eddig bírtam, és nem tovább, nem tudok nyáron cseresznye nélkul élni, sajnálom...egy percig sem szenvedek tovább a gyümolcshiánytól... inkább majd bevetem megint az agykontrollt, vagy vmi hipnózist. Sajnálom , hogy megint csalódnom kellett egy emberben ( Szabó Sz. ). Értem ezalatt még a klinikai alkalmazottokat, orvosok nagy részét, akik állatként bánnak az emberekkel (tisztelet a kevés kivételnek).
11231. ade2e414b4
2017. jún. 20. 10:17
Abból, hogy tejsavó, már lehet tudni, hogy van cukortartalma (laktóz). Pontosan annyi mint a tejnek, amiből hátramaradt. Általában 4,5-5% között mozog, a regeneronál 4,8g cukrot írnak/100ml, tehát 24g-ot tartalmaz egy üveg. Konkrétan a tápanyag tartalmának legnagyobb része cukor.
11230. a03dd05915
2017. jún. 20. 01:59

A Reg-enor tartalmaz szénhidrátot. 100ml / 4,5g-ot, vagyis egy üveg: 22,5g-ot.

Mint ahogyan azt 9669-ben jgaabor leírta.

11229. Angele. (válaszként erre: 9656. - Ade2e414b4)
2017. jún. 20. 01:11
Szia. Azt miből gondolod, hogy a regenor tartalmaz 24 g. cukrot? Amúgy tejsavót fogyasztasz ? Ha igen, mennyit?
11228. jgaabor (válaszként erre: 11221. - 8d1c566911)
2017. jún. 18. 15:48
Te fogyasztasz valamilyen táplálékkiegészítőt?
11227. Epresszaloncukor (válaszként erre: 11213. - Andeee1327)
2017. jún. 17. 19:58
Írtam privátban.
2017. jún. 17. 19:38

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy esetleg valakinek lenne eladó Regenorja Székesfehérvár vagy Tapolca környékén? Szívesen megvenném..

11225. a03dd05915 (válaszként erre: 11224. - Angele.)
2017. jún. 15. 14:51
Csak étkezés után iszom.
11224. Angele. (válaszként erre: 11222. - A03dd05915)
2017. jún. 15. 13:16
és amikor csak 2x eszel per nap, akkor a 3. adag regenorhoz hogy viszel be zsírt? vagy akkor kihagyod a zsíradagodat?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook