Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
11283. andika751 (válaszként erre: 11235. - Angele.)
2017. jún. 23. 11:16

találtam egy oldalt, ahol egy dietetikus válaszol a regenorral kapcsolatos kérdésedre, bemásolom:


Szabó Sz. javaslata:

Olyan ételeket fogyasszunk, amelyek nem erjednek/rothadnak (magas cukortartalmú ételek és gyümölcsök), mert ezek felfújhaták a beleket és így a perisztaltika nem működik, ezáltal a bél falán a gombák elszaporodhatnak. Olyan ételeket kell enni, amelyekben nem szaporodnak a gombák. Segítsük a szervezet megtisztulását a savasító anyagoktól és a sejtközi állományból kiüríteni az idegen anyagokat, amelyek gyulladást okoznak és gátolják a vérkeringést, biztosítva a feltételt a gombák és a baktériumok szaporodásához. Támogassuk, erősítsük az immunrendszert.


Válasz erre:


Bármilyen étel, élelmiszer, táplálék, ami tartalmaz szénhidrátot, az erjedhet, a fehérje-tartalmúak rothadnak, a zsír meg avasodik. Ez szervezeten kívül jóval egyszerűbben megy, a szervezeten belül azért erre akkora lehetőség nincs. Amit ő a felfújódásnak azonosít, az a korábban meg nem emésztett tápanyagok felhasználása a vastagbélben – ez pedig az ottani baktériumflóra természetes működését jelenti, önmagában nem jelent kóros jelenséget. És ha tényleg olyan ételeket szeretnénk enni, amin a gomba nem szaporodik, akkor rövid távon éhen fogunk halni: ezek a kis lények jóval igénytelenebbek, mint mi magunk, gyakorlatilag olyan tápanyagokhoz is hozzáférnek, amihez mi nem.

11282. a03dd05915
2017. jún. 23. 11:07
*kötekedni
11281. a03dd05915 (válaszként erre: 11279. - 8d1c566911)
2017. jún. 23. 11:07

Az az meglátásom, hogy te ide csak közeledni jársz.


Még egyszer kérdezem: használod/használtad a regenort?

Vagy bármi más étrendkiegészítőt?

11280. jgaabor (válaszként erre: 11275. - 8d1c566911)
2017. jún. 23. 09:10

Szia Kálmán!

Te fogyasztasz bármilyen táplálékkiegészítőt?

11279. 8d1c566911 (válaszként erre: 11277. - A03dd05915)
2017. jún. 23. 09:05

Hogy értsd.: Tegyük fel, ízesített vizet árulok beteg embereknek csodálatos gyógyító italként, tízezer forintokért. Te tudod, hogy mi van a palackban, és szóváteszed. Igyekszel lebeszélni róla az embereket. Ebben az esetben ki a szemétláda, én amiért kihasználom a rászorulók hiszékenységét? Vagy te, aki felszólalsz ez ellen? (annak ellenére, hogy megvetted volna)


Nem kell, hogy egyetérts velem, de jellemző, hogy nem abba kötsz bele amit írtam, csak azon rugózol, hogy vásárlás nélkül írok véleményt. Mintha attól, hogy veszel 1l tejsavót, hirtelen több tudással rendelkeznél...

11278. asparagus (válaszként erre: 11276. - Angele.)
2017. jún. 23. 08:17
Egy édesítő neve :)
11277. a03dd05915 (válaszként erre: 11274. - 8d1c566911)
2017. jún. 23. 07:11

Már megint össze-vissza ollózol a netről.


Te valamiért csak ezt a fórumot tiszteled meg a nagyon okos hozzászólásaiddal. Feltételezem ezért regisztráltál itt.

Más, fogyókúrás, vagy több ezer forintért árusító fórumokat miért nem látogatsz?


Vagy csak regenorral kapcsolatos tapasztalataid vannak? A tapasztalataidat oszd meg velünk!


Ha nincsenek tapasztalataid akkor minden hozzászólásod csak okoskodás.

11276. Angele. (válaszként erre: 10714. - Asparagus)
2017. jún. 23. 01:12
Mi az a pötyi?
11275. 8d1c566911
2017. jún. 23. 00:41
+2: Azt is szokta hangoztatni, hogy az egészséges ember szervezete előállítja a regenort (amit ő talált ki és amúgy tejsavó:D), ezért nincs szükség külső bevitelre... Mindig lehet fokozni.
11274. 8d1c566911
2017. jún. 23. 00:31

Először is, az epe nem egy szerv, hanem egy folyadék, amit a máj termel.


Az, hogy a tejsavó fokozza az epetervelést szimplán baromság. Egyszerűen nem igaz, olvassatok utána.


Ráadásul, aki epebeteg, annak rendkívül nagy figyelmet kell szentelni a helyes táplálkozásra, és pont, hogy kerülni kell a nehéz, zsíros ételeket. Túlsúlyos emberek esetében ez hatványozottan igaz.


Epetermelést serkentő ételek, pl.:

Avokádó, citrus-félék, kurkuma,dió, cékla, sárgarépa, zöld tea, olivaolaj, paradicsom stb.


Szigfridnek van egy rögeszméje, hogy minden betegség az alacsony zsírfogyasztásból fakad.

Nyilván a 0 zsírbevitel ugyanúgy nem egészséges mint a túlzott, ezt azt hiszem épeszű ember nem vitatja.


Kitalálta azt a mesét, hogy ő mindenfajta orvosi és táplálkozástudományi végzettség nélkül megalkotott egy csodás folyadékot, ami megold minden problémát...


Ez azért is értelmetlen mert:

1.: szerinte a zsírbevitel eleve megold mindent, innentől semmi szükség a termékre.


2.: mostanra kiderült, hogy az a csodás ital amivel ő elmondása szerint éveken keresztül kísérletezett, szimpla tejsavó... Csak ezt valahogy elfelejtett ráírni a dobozra míg a jogszabályok nem kötelezték (2017) :)


Helyette összehordott olyan baromságokat amikből elsőre világosan látszott, hogy csak tudományosan akar hangzani, de teljesen értelmetlen az egész. Egy ilyen pl. a hosszú láncú oligopeptid, ami kb annyira értelmes mint a kör alakú négyzet. Nem létezik ilyen.


+1 kérdés: Ha valóban azt hitte, hogy a tejsavó ennyire csodálatos szer, és jót akart a népnek, ugyan miért nem ezt mondta a ködösítés helyett?:) + miért van tiltólistán a saját étrendjében?


Arról van itt szó, hogy kihasználva az emberi hiszékenységet szépen eladta a filléres tejsavót anélkül, hogy az emberek tudták volna mit vesznek. Üzletember: 10/10.


Az mlm-ben aztán terjesztők ezrei osztják az igét, heti 3 országjáró haknival. Lagzi Lajcsinál hitelesebb arcot nem is találhattak volna hozzá :D

11273. Angele. (válaszként erre: 11270. - Aggódó65)
2017. jún. 22. 23:03
Hol tiltották be?
11272. Angele. (válaszként erre: 11268. - Gbabi50)
2017. jún. 22. 23:01
Igen, jó lenne tudni, kinek az epéje műkodik 100 % osan jól, vagy akinek nem, annak hány %osan Persze gondolom a 30 -35 év felettieknél lenne érdekes ezt igazán megtudni, a fiatalabbaknál még tuti konnyen regenerálódik...Bár aki sokat betegeskedik, konnyen tönkrevághathatja a sok antibioval.
11271. gbabi50 (válaszként erre: 11257. - Timi093)
2017. jún. 22. 22:10
Nekem a paleo etrend segitett az ekcemam elmulasahoz.Az arcomon voltak piros hamlo foltok,nem tudtam mitol van,meg mindig nem tudom 100% mert amikor nem paleozok akkor tejtermeket es kenyeret is eszem,de az a gyanum hogy mindketto a ludas.
11270. Aggódó65 (válaszként erre: 11254. - Timi093)
2017. jún. 22. 22:09
Szia Timi ! Én is tudnék Neked fotókat küldeni arról , hogy foltokban és sávokban hullott ki a hajam ettől a löttytől. Nekem is minden vizsgálatom negatív volt. Minden bajom akkor kezdődött amikor elkezdtem a kúrát. Most eltelt 4 hónap talán kezd alakulni a dolog talán visszanő a hajam !!! Nem csodálom, hogy máshol betiltották !SOHA TÖBBET EGY KORTYOT SEM ! Inkább ésszel fogok diétázni.Minden jót kívánok Neked !
11269. a03dd05915 (válaszként erre: 11268. - Gbabi50)
2017. jún. 22. 22:08
Hallgatunk. Mondd el a te verziódat! Folytattad a kúrát? Milyen tapasztalataid vannak?
11268. gbabi50
2017. jún. 22. 22:05
Mindenki az epemukodessel van elkabitva,ugy csinaljak mintha a regenor elott nem mukodott volna senkinek az epeje.A masik baromsag hogy az epevel kiurulnek a mereganyagok ,komolyan mondom egy orvos csak a fejet fogja ettol a sok okossagtol amiket itt osszehordanak,ja meg a facebookos csoportban,kesz agyrem.
11267. 8d1c566911
2017. jún. 22. 18:24

Gondolatok Szigfridtől:

A tejet és a tejtermékeket kerülni kell (tejcukor miatt).

<-> Rizstejet és zabtejet ne igyunk mert: 1.: nem tej (?!) 2.: feleslegesen drága (500 Ft/l). Eközben ő szemrebbenés nélkül árul egy tejterméket (tejsavó) kb. 12 000 F/l áron, aminek ráadásul fő tápanyaga a tejcukor, ami elmondása szerint a kúra alatt az egyik fő ellenség.


Az, hogy a cukormentes, zsíralapú diéta egy a rengeteg működő "fogyókúrás" diéta közül, teljesen független a regenortól. Más kérdés, hogy annak felesleges erőltetni ezt a módszert, aki nem szeret így táplálkozni.

11266. Vikinca (válaszként erre: 11263. - Angele.)
2017. jún. 22. 16:10

Én a kis tanyasi baromfi árustól veszem a hájat,azt sütöm ki (ami van kacsa,vagy liba).Nagyon egyszerű és sokkal olcsóbb mint amit vennél készen-arról nem is beszélve,hogy miket rakhatnak bele!?

Szerencsém van ahol lakom ott a sarkon van.Hűtőben kisütve nagyon sokáig eláll.Vettem már diószóhájat is a hentesnél,de nekem jobban bejön a szárnyas.

Szerintem a közeledben keress egy tuti piacot,ott biztos van valamilyen szárnyas-árús,lehet,hogy elsőre nem kapsz,de ne add föl.

11265. a03dd05915
2017. jún. 22. 15:55

Akkor mégis lenne hatása?

Hat hete folytatom a diétát. Vétkeztem is.

Semmi negatív hatást nem tapasztaltam. Egy hónap alatt tartósan fogytam 3 kilót - azóta nem mértem magam. A nadrágjaim viszont combban, derékban bővek rám.

Ha szigorúan követtem volna, biztosan több is leolvad.

11264. Angele.
2017. jún. 22. 15:32
Esetleg vmi falusi zöldgazdaságból?
11263. Angele. (válaszként erre: 11262. - Timi093)
2017. jún. 22. 15:09
Igen,nekem is ellenemre van ez a sok hús,zsír... ki tudja,mennyi antibio megy be ezekkel ? Büntetlenul? Milyen jó, hogy megvettem az 1 kg pálmazsírt, pont mielott hallottam a regenorról+állati zsírról...Kár hogy az epeműkodéshez pont állati kell...francba...én mindenesetre csökkentem a zsírfogyasztást,mert megnőtt picit a hasam...Tudja vki, hol lehet jó minőségu házi libazsírt kapni ? Esetleg olyat, ami gyártótól van, és nem tesco-s pl..
11262. timi093 (válaszként erre: 11261. - Angele.)
2017. jún. 22. 14:26

Én nem mondom, valakinek biztosan segít és jó, csak érdemes meggondolni, hogy belekezdjen-e az ember, mert ezek szerint ilyen hatása is lehet, ami nekem volt. Szerintem egyébként (így már, hogy ennek utána jártam és túl vagyok rajta), az segít a legtöbbet ha az ember egészségesen táplálkozik. Van ez az ételtollerancia vizsgálat (foodtest), szerintem egy ilyet kellene elvégeztetnie minden embernek (sajnos nagyon drága, még nekem sem sikerült de ez a következő cél), hogy kiderüljön mit nem tolerál a szervezete és nem kellene semmi regenor meg semmi csak következetes táplálkozás és mindenkinek megoldódna a gondja-baja nagy része. Lehet neked is valami olyan okozta a bajt amit a regenor tilt, és az ég világon semmi nem kellene hozzá, csak azt a dolgot elhagyni.

Én nagyon hiszek abban most már, hogy pl az ekcéma ami nekem is van abszolút a modern korunk betegsége a sok feldolgozott élelmiszer (és kozmetikum és tisztítószer) miatt amik tele vannak adalékanyagokkal, rejtett cukrokkal (ami már nyilván nem olyan cukor mint régen volt), vegykezelt gluténnel, mert a búza sem az már ami régen volt, tejtermékkel, ami szintén nem lenne szabad, hogy tejterméknek nevezhessünk. Sajnos a hús sem, mert húsfogyasztással is egy csomó antibiotikumot és vegyi anyagot viszünk a szervezetünkbe.

Én amit úgy látok, hogy nekem maximálisan segített, az az életmód váltás. Természetesen eszek állati zsírt is, igazából csak azzal főzök, házi füstölt áru üzletünk van, úgyhogy ilyesmiből sincsen hiány. Annyi, hogy nem a multikban vásárolok, hanem piacokon, ami legalább kicsivel minőségibb lehet, ha sok esetben nem is sokkal...

11261. Angele. (válaszként erre: 11260. - Angele.)
2017. jún. 22. 13:59
Szerintem ha elhagyod a regenort, azért továbbra is egyél némi állat zsírt +sok nyers zoldséget +C vitamint! Az epemukodés miatt...
11260. Angele. (válaszként erre: 11257. - Timi093)
2017. jún. 22. 13:55
megint olyan normális állapotú kezd lenni,mint amilyen 10 éve volt.. alig hiszek a szememnek...(közelről vizsgálva persze, kistukorben)
11259. Angele. (válaszként erre: 11257. - Timi093)
2017. jún. 22. 13:51
kb. mintha belulrol kifelé hidratálódott volna valahogy...
11258. Angele. (válaszként erre: 11256. - Timi093)
2017. jún. 22. 13:50
Szia. Nem vagy laktózérzékeny? Gondolom nem, mert a tejtől biztos semmi bajod...Esetleg lehet, hogy a gyártás során belekerult vmi idegen anyag...Én most 2 napja szedek nagy dózis C vitamint, tegnap este megettem 1 karalábét,meg egy fél fehér retket só nélkul meg kb. 10 dkg nyers borsót beletettem az anyukám által kuldott borsólevesbe ( meg némi kolbászt a zsírt kedvéért), és ma reggelre hihetetlen sokat javul az arcbőrom állapota..el se hittem, hogy végre van változás...eltunt a repedezés... hónapok óta kuszkodtem vele,és már kezdtem kétségbeesni, mert elég gáz , ahogy kinéz...de végre elkezdett javulni!!!
11257. timi093
2017. jún. 22. 13:47

Március 16-án kezdtem el a regenor kúrát. Előzményként annyit mondanék, hogy 10 éve ekcémás vagyok, de minimális ekcémám volt de regenor előtt már nem csak foltokban volt hanem elég sok volt a karomon, gondoltam elmegyek egy természetgyógyászhoz mert az orvosok csak szteroidot írnak. Hát elmentem, nincsen nagy baj, méregtelenítsek, van ez a szuper regenor, kezdjem el a kúrát, eleinte biztosan rosszabb lesz mert belülről kifele tisztul az ekcémám, de el fog múlni hamar és utána soha többet nem lesz ekcémás bajom ha a tejtermékeket és a glutént kihagyom az étkezésemből. Halvány fogalmam nem volt az egészről, hát elhittem. Olyan kedvesen és meggyőzően adta elő a természetgyógyász, hogy hallgattam rá.

Szóval március 16án elkezdtem fogyasztani a regenort, maximálisan elszánt voltam, tökéletesen tartottam a diétát, 1 nyeletnyit nem ettem semmiből amit nem volt szabad és mindent úgy csináltam ahogy le van írva (kivéve a kenyeres dolgot, sima búzakenyér helyett én szafis termékeket fogyasztottam). Kb 1 hét elteltével jött ki rajtam a sok kiütés, (mikor elkezdtem nem voltak ekcémás tüneteim) nem is igazán kiütés hanem egybefüggő bőrgyulladás, ami ha picit enyhült akkor kiütéssé vált. Úgy voltam vele, szuper, elkezdtem tisztulni. Célegyenesben vagyunk. Továbbra is lelkes és kitartó voltam, még a fájdalom ellenére is. Aludni sem tudtam annyira szenvedtem de a cél érdekében, hogy eltűnik az ekcémám és szép lesz újra a bőröm mindent. Hát ha most visszatekintek, a regenor elkezdése előtt én nem voltam ekcémás, a regenor alatt tudtam meg mi az mikor valakit kínoz a bőrgyulladás. :D

Ittam-ittam-ittam, majd kezdtek enyhülni a tüneteim, akkor írtam ide a legelső posztomat, azt sajnos már nem tudom mikor lehetett. Majd eltelt kis idő megint és egyik reggel úgy ébredtem, hogy még brutálisabban néztem ki mint első alkalommal, komolyan térdtől felfele nem nagyon volt olyan bőrfelületem ami nem volt gyulladt. Itt hagytam abba a regenort már több ember unszolására, pedig szerintem én a végsőkig bíztam. :) Azóta túl vagyok rengeteg kivizsgáláson, mert még itt is úgy voltam vele, hogy nem a regenor. De minden vizsgálatom negatív lett, az ég világon semmi bajom nincsen, csak annyi volt, hogy szedtem a regenort amit a szervezetem nem tolerált. Mára már 90%osan elmúlt, a bőrömön még mindig érzem a nyomát (meg van vastagodva, száraz és érzékeny). És természetesen minimális foltjaim vannak mint regenor előtt is voltak, de megtanultam, hogy ez nem zavaró és lehet vele együtt élni. Ha másra nem arra jó volt a regenrol, hogy megtapasztaltam, hogy alkalmanként néhány ekcémás folt nem a világ vége.


Ez az én történetem a regenorral, és nem akartam ilyen hosszan untatni senkit, csak arra valóban nem gondoltam, hogy a 2 kommentem ellentmond egymásnak, így gondoltam leírom, hogy ne az legyen, hogy én kamuzok vagy vagyok rosszindulatú.

11256. timi093 (válaszként erre: 11255. - Jgaabor)
2017. jún. 22. 13:32
Jó lenne, ha lehetne ezt az egészet képekkel illusztrálni, mindenki könnyebben megértené. Szedtem, romlott rengeteget, majd javult kicsit (de a javulás is olyan volt, hogy az orvosok rám néztek és azt mondták szteroid injekció), nagyon örültem már ennek a javulásnak is (mert ugyebár a hülye és nem hozzáértő embernek mint én megmagyarázták, hogy az ekcémám belülről tisztul kifelé és amit eddig elnyomtam az jön ki...hát hogyne) és egyik reggel felébredtem és megint kegyetlen volt. Ott döntöttem el, hogy abbahagyom. És furcsa módon azóta jól vagyok szinte teljesen. Csak most nem akartam leírni részletesen az egészet, de ha valakit érdekel, hogyan nézett ez az egész ki nálam akkor szívesen begépelem. :)
11255. jgaabor (válaszként erre: 11254. - Timi093)
2017. jún. 22. 13:26

Pedig még a hozzáértő, ámde konkrét tapasztalat híján lévő rosszakarók szerint is ártalmatlan placebó.


Amúgy anno azt írtad, hogy 1 hónap után javulni kezdett a dolog.


Akkor az nem volt igaz?

11254. timi093
2017. jún. 22. 13:17

Sziasztok!


Biztosan csoda szuper ez a regenor, de én azért azt javaslom mindenkinek, hogy jól gondolja át mielőtt belekezd. 2 hónapra tönkretette az életemet. :) Tömény tejsavó (99%-ban), nem is értem miért gondolja valaki, hogy ez egészséges és normális. Azok akik sajtot gyártanak fizetnek érte, hogy elszállítsák a sok sok liter tejsavót, és a sok regenoros meg veszi meg 5-7000 forintokért. :)

Semmi komoly bajom nem volt, méregtelenítés céljából kezdtem el. 1 hét után úgy néztem ki, mint akit leforráztak... Térdtől a homlokomig az egész bőröm begyulladt, vörös, kiütéses, hólyagos lettem. Nem, biztos nem a regenor, szedtem még kb 2 hétig. Élhetetlen volt az állapotom, ha valakit érdekel szívesen küldök képeket. :) Majd abbahagytam. A tüneteim rá kb 2 hétre enyhülni kezdtek, mára már mondhatni majdnem tökéletes a bőröm.

Nézzetek utána néhány külföldi oldalon, pl oroszország... Be van tiltva, nem gondolom, hogy véletlen...

Soha többet regenor.

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook