Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2011. nov. 7. 14:20

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy gesztenyét (sütve, vagy főzve) szabad-e enni a kúra ideje alatt?

Köszi a választ!

872. Zsuzsi13 (válaszként erre: 868. - Petya0502)
2011. nov. 7. 08:38

Szia Petya!

Szept 18-án kezdtem a regenort, tehát ez a 8. hét. Lement 4 kiló eddig. Volt közte okt 22-23-án bűnözés, mert akkor volt a kisfiam szülinapja és ettem a tortából.

Már sokkal jobban érzem magam, mint előtte, többet bírok és tovább bíroma fentlétet este (21-21,30-ig). Nem esik nehezemre a reggeli kelés (05-05,15-kor). Mozogni plusszba keveset tudok, inkább csak amit a háztartási melóval végzek, meg a gyerek körül este.

2011. nov. 7. 08:06
Sziasztok!Most élménybeszámolót tartok nektek!!Ma 20.-hete,hogy iszom a reg-enort Most kezdem meg a 8.-dik üveggel!ez idő alatt 13kg-ot fogytam ami igencsak látványos!Nagyon jól érzem maga ,könnyebb a mozgás,(már tornázni is könnyebb mint azelőtt)Ami még nagyon fontos számomra 3hete NEM szedem a vérnyomás gyógyszert,a víszerek szépen halványodnak!A bőröm síma és bársonyos nem ereszkedett meg a fogyás hatására,hanem sokkal szebb lett!Nektek is hasonló jókat kívánok!Picit pörgősebbre kéne tennünk ezt a fórumot,mert sokan csak nézegetik,és nem reagálnak rá!Írjátok meg ti is,hogy érzitek magatokat,mit éreztek?Üdv!!
870. mgv88261 (válaszként erre: 868. - Petya0502)
2011. nov. 7. 07:48
....egyszerre írtunk!!!!
869. mgv88261 (válaszként erre: 867. - Zsuzsi13)
2011. nov. 7. 07:47

Hívd fel Sigfridet. Ha rákeresel a nevére, kiadja a honlapját is és ott megtalálod a telefonszámát.

Egyébként nálam viszonylag rendben minden, azzal együtt, hogy nem fogyok. Időnként megkívánok dolgokat és akkor meg is kell ennem. Ma reggel ittam egy bögre tejet, de érzem, hogy rossz a gyomromnak, tehát nem fogok többet inni. Kb. két hete ugyanez történt csokival. Viszont a gyümölcsök még mindig nagyon hiányoznak. Tegnap kipróbáltam, hogy magam mellé tettem a nagy üveg vizet és kb. 2 óra alatt megittam másfél litert. Teljesen elvette az étvágyamat is és nagyon jól esett. Gondolom, mindenkinek más dolgok a nyerők és figyelni kell magunkat.

Én most azon vagyok, hogy fogyjak tovább, ezért továbbra is betartom a kúrát, sok vizet iszom és sokat mozgok, majd csak megjön a siker is!

868. petya0502 (válaszként erre: 867. - Zsuzsi13)
2011. nov. 7. 07:46
Szia Zsuzsi!Én azt tanácsolom neked,hogy mivel ilyen régen nem működik jól az anyagcseréd hívd fel telefonon,vagy személyesen keresd fel Szabó Szigfridet és kérj tőle tanácsot ebben a kérdésben is nagy tudással rendelkezik?és nagyon szívesen segít!Az nem jó,hogy ennyit szenvedsz ezzel a dologgal!Te mióta reg-enorozol?hány kg-ot fogytál eddig??
2011. nov. 6. 20:26
Segítsetek! Nálam a kúra kezdete előtt nagyon nagyon régre visszamenőleg túl lassú volt az anyagcserém, azaz szinte állt. Kb 1.5-2 hetente hashajtóra volt székletem. A kúrát mikor elkezdtem nagyon felpörgött és most megint örülök, ha heti 1x van székletem. Szerintetek mit csinálok rosszul? Inni iszok 2.5-3 liter vizet simán vagy citrom levével.
866. Beka63 (válaszként erre: 865. - Petya0502)
2011. nov. 6. 19:51

Szia!

Köszönöm az értékes információt, azt hittem gyümölcsteát szabad.Kezdő vagyok még,s örülök ha tanácsot adsz.8)Mai kajám R:2 szelet p. barna kenyér kacsazsírral ,sült császár szalonnával.

Ebéd:kicsit későn:1 tányér húsleves ,sok zöldséggel tészta nélkül,főtt husi,brassói rizzsel.

A család sütizett ,én megettem egy céklát, nagyon fincsi volt.Még vacsira eszem egy fél tepertős pogácsát,kacsazsírral.Üdv.

865. petya0502 (válaszként erre: 864. - Beka63)
2011. nov. 6. 09:12
Szia! Ha megengeded ,Megint beleszólok az étrendedbe!Gyümölcs teádat ,ha teheted cseréld le zöld teára,vagy valami más gyógyteára, mert gyümölcsöt nem szabad a kúra alatt,és azt mondta a Szigfrid,hogy gyüm teát sem!Ügyes vagy,mert nem sav káposztából készítetted a töltött káposztát,én annak idején sajnos beleestem abba a hibába,meg is állt a fogyásom 3hétre!Nagyon figyelek mindenre,hogy ne bűnözzek.Üdv!
864. Beka63
2011. nov. 5. 17:39

Sziasztok!

Természetesen édes káposztából csináltam a töltött káposztát és citromlével savanyítottam.

Mai kajám:Reggel 2szelet pirított barna kenyér kacsazsírral,hurka ,kolbi ,erős paprika.ebédem:halászlé 2 pirított barna kenyérrel. Vacsi:cukkini tócsni tönkölybúzaliszttel.Sok gyümölcstea steviával ,citrommal.Este torna az elipszisen.8)Üdv mindenkinek!

863. petya0502 (válaszként erre: 858. - Beka63)
2011. nov. 5. 07:18
Szia!Lehet,hogy csökkenteni kell az adagokat,de szerintem,ha a zsír beviteled több lenne,akkor beindulna a fogyás!Töltött káposztát édes káposztából lehet csinálni,szerintem úgy is nagyon fini,ha hiányzik a savanyú íz akkor tegyél rá citrom levet!Üdv!
862. webea
2011. nov. 4. 23:48
Bocs, kimaradt a reggeli 2db keményre főtt tojás a szalonna mellé :)
861. webea
2011. nov. 4. 23:42

Sziasztok! Ma reggel 117,5 kg voltam, örülök neki, bár Szigfrid szerint kevés a fogyásom. Eddig heti kb. 1 kg ment le, nekem ez jó, főleg, hogy eszem rendesen, nem koplalok. Mai reggelim császárszalonna+2 pirított kenyér+zöldpaprika, kávé.

Ebéd és vacsora is káposztás rizs kolbásszal, vacsi után 2db sárgarépa reszelve.

860. strigis (válaszként erre: 858. - Beka63)
2011. nov. 4. 22:15
Töltött káposzta savanyú káposztából tilos!!!!
859. bondita
2011. nov. 4. 17:57

Sziasztok!

Én mindig itt vagyok! :-)

Reggelim: Barna pirítós, ebéd késői rizs sült csirkével. Ja nem is rizs volt, hanem babfőzelék. Rizsliszttel sűrítettem és nagyon finom lett. Már úgy megszoktam a rizst és kicsit unom, hogy ki kellett próbáljak mást is. Holnap sütök egy kis cukkinitócsnit. Az valami isteni frissen.

Ja ma vétkeztem: Ettem egy kis gyümölcssalátát. A lányommal csináltunk apucinak, meg neki és nem tudta most ellenállni.

Annyira rossz érzés. Remélem nem fog nagyon bezavarni. Olyan jól haladok! Majd holnap jelentkezek milyen következményei lettek a csábításnak.

858. Beka63
2011. nov. 4. 16:49

Sziasztok4

Egy hete iszom én is a lötyit,de még nincs változás.Kicsit csökkentenem kell az adagokat és késő este nem enni.Ma ettem reggel 2 barna pirítost,1 szelet sült szalonnát,ebédem halászlé,1 töltött káposzta ,1 pirítos volt.

Vacsira még megeszem 1 pirítost kacsazsírral,gondolom ez nem sok.Kevesen jöttök az oldalra beszámolni, pedig jó olvasgatni titeket.8)

2011. nov. 4. 11:45

Ma paradicsomszósz és sült oldalas lesz az ebédem. A szószt egy nagyon kevés liszttel sűrítettem, mert önmagában is sűrű volt - az általam befőzött - paradicsomlé.

A reggelim két szelet kacsazsíros pirítós volt és vacsorára szalonnát eszem uborkával.


Én nagyon élvezem ezeket a csodálatos, késő őszi napokat. A családom is szabin van még a héten, úgyhogy kényeztetem is őket egy kicsit. Tegnap pl. egy nagy tál szilvalekváros gombócot csináltam nekik.

856. Eryka86
2011. nov. 4. 11:17

Sziasztok!

Egy hete kezdtem használni a reg-enort. Szigorúan betartom az étrendet, igaz egy picit nehéz mert gyorsétterembe dolgozom.

Örömmel tapasztaltam tegnap, hogy sikerült 2 kilót fogynom, aminek nagyon örülök. :))

Olyan jó olvasni titeket.

Szép napot!

855. bondita
2011. nov. 4. 10:45

Sziasztok!

Kinek hogy telt a kis pihenő? Nekem még mindig tart. Őszi szünet van a suliban. Rám nagyon jó hatással volt.

Végre megindult a mérleg lefelé. Sokáig ingáztam, 69-70 között.

Ma reggel 69,2 voltam.

Boldogság! :-))

854. petya0502 (válaszként erre: 853. - B916a1853b)
2011. nov. 4. 07:33
Szia Andika!Szívesen leírjuk neked,hogy miről szól ez a Kúra?nem fogyókúra,hanem tisztító kúra,melynek kellemes mellékhatása a fogyás!Válaszolunk a kérdéseidre,de a legegyszerűbb,ha beírod a keresőbe a reg-enor szót és ott nagyon sok mindent megtudsz róla!Bármi kérdésed van ezután is szívesen válaszolunk!ÜDV!
2011. nov. 4. 07:22

Sziasztok!


Leírnátok nekem, hogy hogy zajlik ez a fogyókúra? Miből áll? Mit kell tenni érte?


Köszönöm!

852. mgv88261 (válaszként erre: 851. - Bondita)
2011. nov. 3. 08:41

Remélem, most már megkapod. Az ünnepek biztosan bezavartak.

Visszaérkeztünk a pihenésből, fogytam 1 kilót, aminek nagyon örülök. Ugyanott volt Szabó Sigfrid is a feleségével, persze ő nem ismerhet engem, de én annál inkább. Ők is lazultak a jó meleg vízben, közben pedig szépen le is barnultunk, mert nagyon jó idő volt. Mindenkinek további szép napokat, jó egészséget kívánok!-:)))

851. bondita (válaszként erre: 847. - Zsuzsi13)
2011. nov. 2. 17:12
Szia! Azt hiszem, hogy ez lesz a 4. üveg, de 2 napja nem iszom, mert nem jött még meg a rendelésem. Remélem holnap azért megjön. Múlt héten hétfőn rendeltem meg a neten. Azt írták 7 munkanap. ???
850. csimaandi (válaszként erre: 848. - Jutuska)
2011. nov. 1. 16:56
Jutuska!Javaslom ,keress egy ökonetestermékforgalmazót,vagy keresd fel Szabó szigfrid urat,aki tájékoztat mindenről.Ha tovább nézelődsz vagy csak beirod a nevét megtalálod az elérhetőségét.Sok sikert!
2011. nov. 1. 16:51
sziasztok!Jelentem,121 kg vagyok!naponta 30,40 dkg megy le naponta.Becsületesen betartom a diétát,és nagyon élvezem,.Megszüntek a mindennapjaimat keseritő fájdalmak a térdem,csipőm derekam környékén.Nem vettem be 10 napja fájdalomcsillapitót!amit eddig mindennap muszály volt.Most elutazom,nem tudom mennyire sikerül tartani a programot,de igyekszem.Dani fiam szintén folyamatos fogyásban van.már látványos!Kitartás mindenkinek,!üdv andi
848. Jutuska
2011. nov. 1. 11:40
Sziasztok! Kérlek segítsetek, most olvastam a Reg-enorról, szeretném kipróbálni, de nem tudom, hogy mit lehet enni mellette, mennyit és mikor, azonkivül van e hozzá receptkönyv az interneten, vagy valamim utasitás, és ha igen hol találom, mennyibe kerül, és hol rendelhető a reg-enol, stb. Én 76 kg vagyok, és szeretnék 60-62-re lefogyni, szerintetek ezt mennyi idő alatt lehet elérni? Milyen egyéb hatáasai vannak a gyógyszernek? Ne haragudjatok a sok kérdésért, de fontos nekem a válasz, de egy "mindenttudó, tájékoztató" link is megteszi. Nagyon nagyon köszönöm a választ.
847. Zsuzsi13 (válaszként erre: 846. - Bondita)
2011. nov. 1. 09:07

Örülök neki, hogy szép lassan kisebb a mérleg nyelve. Remélem hamarosan én is elérem, hogy 6-ossal kezdődjön. :)

Hányadik üveg regenorodat kezdek meg?

846. bondita
2011. nov. 1. 08:42

Sziasztok!

Öröm ér nap mint nap. Egyre kevesebbet mutat a mérleg. Lassan megy, de legalább fogy.

Ma reggel: 69,4 kg voltam. :-)

Tegnap nem is ittam a reg-enort. Sajnos elfogyott és az ünnep lévén csak holnap fog ideérni a rendelés. Vagyis remélem hogy ideér. Múlt hét hétfőn rendeltem meg és 7 munkanap a szállítási idő. Nagyon remélem, hogy betartják.

845. mgv88261 (válaszként erre: 844. - Zsuzsi13)
2011. okt. 30. 12:22

Egészségedre és szívesen!

Mi most wellneszezünk és tálalják a reggelit, vacsorát. Kicsit féltem, hogy mit fogok kapni, de nagyon jól össze tudom válogatni az ételeimet, mert alacart a rendszer. Ma reggel viszont kicsit elszaladt velem a ló...bőség zavara...többet ettem mint szoktam, aztán meleg víz, süt a nap...és bizony nem esett jól. Ittam egy csomót, ebéd semmi és bejöttem pihenni a szobába, most már jobban vagyok. Nem vagyok büszke magamra, de tanulságként írom másoknak!

844. Zsuzsi13 (válaszként erre: 843. - Mgv88261)
2011. okt. 29. 21:37
Nyami-nyami, úh, de rég ettem már paradicsomlevest. Én mindig tésztával ettem és az egyik ismerősöm ugyanígy készítette mint Te, hát tényleg isteni. Hát a jövő hétre már kaptam egy ebédtippet. Köszi. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook