Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
11583. asparagus (válaszként erre: 11582. - Macilány)
2017. szept. 20. 08:10

Olvastalak..

..és örülök, hogy idetaláltál, mert a többségnek ilyen érzést okoz, akinek meg nem, ott bogozni kell, hol a hiba?

Ez nem csodaszer, látod, ha visszaolvasol, ez komoly gondolkodásra készteti az embert és ami a jó benne, hogy olyan rutinra teszünk ezzel szert, amit évek múlva sem felejtünk, ránézünk a boltban akármire, és rögtön vágjuk, hogy ez regenoros vagy nem :)

További szép sikereket és jó közérzetet kívánok!

11582. Macilány (válaszként erre: 11581. - Asparagus)
2017. szept. 20. 00:04
Köszönöm! Ó ha tudnád hányszor futottam neki a lefogyok projektnek... de úgy érzem ez most más... élvezem, nem szenvedek, nem éhezek... nagyon boldog vagyok!
11581. asparagus (válaszként erre: 11580. - Macilány)
2017. szept. 19. 23:25

Hatalmas gratula neked :)

Főleg úgy, hogy visszaolvastam a hozzászólásaidat, legalábbis párat és láttam, hogy voltak már próbálkozásaid..

Kutyaugatás meg nem hallik az égig, hadd csaholjon, csak erősíti, hogy mi járunk jó úton :)

11580. Macilány
2017. szept. 19. 23:15

Kedves pálcika!

Csodálom a kitartásodat, de ezt inkább máshol próbáld meg kamatoztatni, mert itt látszólag semmi eredménye!Gondolom az az elképzelésed, hogy meg kell mentened a világot... kérlek engem ne ments meg! Köszönöm! Jaaaaa és itt gondolom felnőtt emberek vannak akik had döntsék el maguk, hogy mire mennyi pénzt adnak ki... beszélhetnénk ennyi erővel arról is, hogy miért veszi meg sok ember a Levis farmert, mikor abból a pénzből 10 farmert kap a kínaiban... esetleg Volvo helyett vegyen mindenki Suzukit...


*********************************


Ki mióta Regenorozik? Milyen eredményt értetek el eddig? Én 101 napja és eddig -13 kg az eredményem! Nagyon boldog vagyok!

11579. asparagus (válaszként erre: 11577. - Lionlady)
2017. szept. 19. 22:58

Szia, eddig mit ettél?

Édesítésre leginkább a stevia ajánlott, vannak már mellékíz mentesek is.

11578. Macilány (válaszként erre: 11577. - Lionlady)
2017. szept. 19. 22:58
Én eritritet használok főzéshez (paradicsomos húsgombóc) és Süssina "pöttyöt"... nekem mindkettő bejött!
11577. Lionlady
2017. szept. 19. 13:21

Sziasztok! Cukor helyett tudtok valami olyat javasolni, aminek nincs mellékíze, mint az édesítőszereknek?

Én csak pár napja kezdtem el, bevallom, nem könnyű betartani az előírásokat úgy, hogy reggeltől estig dolgozom, ennek következtében sokszor már nincs kedvem otthon főzöcskézni.

11576. asparagus (válaszként erre: 11574. - Kör0)
2017. szept. 18. 22:22

Sziamia :)

Teljesen sima egyszerű töltött dagadó, zsíron le kell pirítani egy hagymát és negyed kiló apróra vágott bármilyen májat, 1 csokor petrezselyemzöldet, lehet darálni vagy aprítani, vagy csak még apróbbra vágni, egy vagy két vízbe áztatott és kifacsart zsemlével, 1 tojással összegyúrni, ízlés szerint sózni, borsozni, van aki kevés törött paprikát is tesz bele, a dagadót éles késsel fel kell szúrni, és a zsebbe belekanalazni a tölteléket, lehet szalonnacsíkokba csomagolni a batyut, de anélkül is puha lesz, ha kis fokozaton, 150 fokon szépen lassan sütöd. Kicsit piruljon meg, de ne sötétre, mert akkor könnyen kiszárad és kemény lesz. Melegen is finom, de én igazán hidegen szeretem, szeletelni is könnyebb hidegen. Lehet kolbászhússal is megtölteni, ahhoz a jól befűszerezett húson kívül más nem kell.

11575. Manna70
2017. szept. 18. 14:39
Sziasztok! Kimaradt Reg-enor eladó, érdeklődni privátban.
11574. Kör0 (válaszként erre: 11573. - Asparagus)
2017. szept. 18. 09:16
Sziamia :) Köszi az ötleteket - a dagadó receptre nem emlékszem, hogy olvastam volna itt, töltelék receptet megkaphatjuk? Nálunk horgászás volt, halászlé, harcsapaprikás kukoricás galuskával, rántott hal saját salsa mártással zsírral tuningolva :) Cukkinit imádom - a maradék salsához ma azt rántok :) a maradék halászlével :) Regenoros Szép Napot :)
11573. asparagus (válaszként erre: 11572. - Kör0)
2017. szept. 18. 00:03

Az elmúlt héten volt krumplis tészta sok kolbásszal, kakaspaprikás, pacal, rántott őzláb gomba - szezonja van!

Petrezselymes májjal töltött dagadó, és szinte mindenhez friss zöldség köret, amíg még van a kertből, ja, és cukkini hegyek minden változatban, rántva, töltve, de még lekvárnak is.

11572. Kör0 (válaszként erre: 11571. - Asparagus)
2017. szept. 11. 16:46

Sziamia :) Sorrend teljesen jó, így jöhet - halászlé, hurka, kolbász, oldalas :P Halkrém kevés lett - ezek itthon pályáznak a kajámra már :P Köszi a receptet...

Végül a vasárnapi ebéd "borzaska" lett :) - kis húsdarabok tojás, kukorica+rizsliszt keverékében megforgatva zsírban kisütve, zöldséges kölessel :) Ma lecsós pite pirított szalonnával - a vékony szelet szalonna zsírozott tepsin szépen sorban, majd a másik tepsit aljával rá, lenyomva, hogy sülés közben ne pöndörödjön, és ne csapkodjon a zsírja - így megpirítom, és a pitét mielőtt berácsoznám szépen rátördelem a ropogós szalonnát (mert így ropogós marad) - pite tészta - 15-20 dkg rizsliszt, 10-5 dkg kukoricaliszt, 3-4 dkg zsír (1 1/2 csapott evőkanál) 1 egész tojás, 3-4 evőkanál bubis víz - a formát kibélelem a tésztával, megszórom egy ledarált pirítóssal, beleöntöm a lecsót (gazdagítani lehet a lecsót is akár 1-2 tojással, így nem esik szét amikor szeleteljük), majd a tetejére 2-3 tojásban elkevert 1 evőkanál rizslisztes öntet, erre darabolni a pirított szalonnát, majd a maradék tésztából szép kis csíkokkal berácsozni - kb. 25-30 perc alatt megsül....Ki mit főz??? Regenoros Szép Napokat

11571. asparagus (válaszként erre: 11570. - Kör0)
2017. szept. 9. 20:16

A szója semmiféle formában nem fogyasztható a kúrában, és amúgy sem ajánlott!

A sülthúskrém nagyon finom lehetett, kb. hasonlót vettünk a Balatonfelvidéken egy biopiacon aranyárban :)

Nálunk halászlé volt - mint mindig legalább minden második hétvégén :)

Nasinak kolbászt, hurkát és oldalast sütöttem :)

11570. Kör0 (válaszként erre: 11569. - Asparagus)
2017. szept. 9. 15:44
:) Egy kérdés - ha jól emlékszem szójatermékek sem lehetnek a diétában - tofu sem ? Az nem erjesztett, hanem forralással nyerik ki a szójababból a szója-túrót (denaturáció), majd ezt nyomkodják össze, tömörítik - de nem erjesztik mint a szójaszószt. Viszont glükóz, laktóz mentes, és alacsony a szénhidrát tartalma - Miso levest csináltam szója/halszósz nélkül, de a tofu menne ragadt - anélkül már csak vegyes zöldség leves lett volna :) Szóval, ha ez most bűnözés, akkor bűnöztem bakker már az elején :) Halas receptedet holnap reggelire próbálom ki :) Más - csináltam sült hús krémet -illetve a sült hús visszamaradt szaftjához tettem még zsírt, 2 szál sárgarépát, pár csík zellert, 1 fej negyedelt hagymát - amikor megfőtt turmixoltam az egészet (fűszer: curry, meg egy kis füstölt pirospaprika, pici kakukkfű+a sült hús aromája :) Azt hittem egy hétig lesz jó kis zsír-pástétomom, erre a család rávetette magát, mert olyan finom lett :) Ki mit főz vasárnapra regenorosan??? Regenoros Szép Napot Neked :)
11569. asparagus (válaszként erre: 11568. - Kör0)
2017. szept. 9. 08:01

:D

Vergődik, mint hal a szatyorban :D

11568. Kör0
2017. szept. 9. 06:50
Hát, alábbiak után mondjátok, hogy nem kórosan csökkent szellemi képességű - egyértelmű, egyedül ő helikopter
11567. asparagus (válaszként erre: 11566. - Mese06)
2017. szept. 8. 23:12
Ezért regisztráltál?
11566. Mese06
2017. szept. 8. 21:50

A tejsavóról pontosan:


[link]

11565. a03dd05915 (válaszként erre: 11563. - Jgaabor)
2017. szept. 8. 20:19
:D
11564. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11563. - Jgaabor)
2017. szept. 8. 20:04

Igen, ketogén diéta. Ha eddig nem volt egyértelmű, linkelem neked a videot, hallgasd meg szép figyelmesen mit mond a mestered:


[link]


" Nincs szükség szénhidrátra, mert eszel zsírt, a zsírt átalakítja a szervezet szénhidráttá, amennyi kell neki. Nem kell félni, zsírt beviszel az szénhidrát " Emellett azt mondja, hogy szénhidrátból elég annyit bevinni ami a zöldségekben van (minimális).


Na ez kérem szépen a ketogén diéta, attól még, hogy kínosan ügyel rá, sose mondja ki a nevét :)


Helyette összehord ilyen marhaságokat:

[link]


"A máj a zsírból is, bármiből cukrot tud csinálni, Úgy a húsból mint a zsírból. A húsból csinál zsírt ás szénhidrátot a zsírból csinál húst és szénhidrátot és a szénhidrátból csinál húst is zsírt" :D:D Na ezen meghaltam...Hihetetlen.


Értjük, hogy a ketózist próbálta elmagyarázni, csak szokás szerint baromság lett belőle:D


Ennek semmi köze nincs a regenorhoz, de gondolom te majd kimagyarázod, hogy kell hozzá a csodás ital...:)

11563. jgaabor (válaszként erre: 11561. - 29f7b1d19f)
2017. szept. 8. 18:04

Ketogén diéta korlátlan mennyiségű fehérjebevitellel, pirítós kenyérrel, rizibizivel, sültkrumplival, főtt kukoricával?


Mesélj még! :)


Imádom, mikor besétálsz ebbe a zsákutcába (kb. vagy ötödszörre összesen)

Ilyenkor mindig csendben maradsz pár hétig. :)

11562. a03dd05915
2017. szept. 8. 16:14
Vedd már észre magad!
11561. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11559. - Jgaabor)
2017. szept. 8. 15:45
Jaa és ahhoz gratulálok, hogy neked is beválik a ketogén diéta. Ebben semmi csoda nincs, elég sokan alkalmazzák, teljesen független a regenortól és Szigfridtől.
11560. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11559. - Jgaabor)
2017. szept. 8. 15:26

Ennyire komolyan nem lehetsz értetlen :D Igen, azt a tejsavót veszed meg több mint 5eFt-ért/fél L, amit a piacon 100 Ft-ért árulnak/ üveg , és elsősorban az állattartók hasznosítják, értsd felfalja a disznó. (Ne keverd össze a tejsavó fehérjével) A tejsavó a zsírjától és a tejfehérjétől megszabadított tej, a sajt gyártásakor keletkezik melléktermékként. Nem ezzel van gond... Ha csapvizet árulnék neked 10eFt-ért és megvennéd, akkor mondhatnám, hogy rohadtul át vagy verve, pedig a vízzel ettől még semmi gond nincs :) De persze, ha te tisztában vagy vele, hogy mit árulnak csodálatos ital néven és ennek ellenére veszed az rendben van, te dolgod.


Tudjuk kik a célközönség. Előadáson is elhangzik, hogy a fogyasztók 95%-a hölgy, ahogy elnéztem túlnyomó részük nyugdíjas, fogyni vágyó személy. És persze azt sosem mondják el az előadáson, hogy a palackban tejsavó van. Helyette megy a vakítás tudományosan hangzó szavakkal (fehérje helyett nagyon hosszú láncú polipeptid stb...) Lényeg, hogy elhiggye a néni, neki és családjának erre van szüksége az egészséghez. Mindenki ítélje meg maga, hogy mire megy ki a játék...:)


És igen, nagyon is releváns, hogy mekkora sületlenségeket beszél a "feltaláló" úr.

11559. jgaabor (válaszként erre: 11556. - 29f7b1d19f)
2017. szept. 7. 22:18

"A tejsavóval semmi gond nincs, sokszor írtam" - mást se mondasz, mint hogy rohadtul át vagyunk verve, mert olcsó tejsavót veszünk meg drágán. Ne törődj vele. Örülünk, hogy végül nincs baj.


A kúra alatt a szokásos tejtermékek fogyasztása tiltott, ezzel szemben a regenor adott mennyiségben történő fogyasztása az étkezésekhez adott módon ütemezve nem (sőt ellenkezőleg).

De ez nyilván számodra is világos csak továbbra is fogást keresel, kötekedsz, játszod a hülyét. De ez nem áll jól senkinek, hidd el, hogy neked sem.


"a "feltaláló" világosan elmondja" - hirtelen releváns lett, hogy mit mond? Eddig sületlenségnek minősítettél mindent, ami elhagyta a száját.


Nem, én nem elhiszem, amit állítanak, hanem kipróbáltam és tapasztaltam.

Csupa olyat produkált a szervezetem, aminek a tapasztalatok szerint az ellenkezőjét kellett volna a "nehéz", "egészségtelen", "telített" állati zsírokkal viszonylag hangsúlyossá tett étrendre. Ez vagy a savótól volt, vagy nem, sose tudom meg így utólag. Nem is érdekel.

Nem voltam annyira okos mint te, hogy nekiálljak megfejteni a világot. Enyém volt a döntés, hogy adok e egy esélyt a dolognak. De ha nem adtam volna, akkor továbbléptem volna, nem gyötrődnék itt ezen ennyi ideje, mint ahogy te.


Ezzel szemben te vagy az, aki nem hiszed el a dolgot (semmi baj nincs ezzel, abszolút jogodban áll), de minket feszt győzködsz, hogy mi meg higyjünk neked.

Mivel gyakorlati tapasztalatod nincs a témában, ezért az elméleti tudásodra kell(ene) hagyatkoznunk. Tán könnyebben menne, ha előrukkolnál a cikkekkel, amiket a témában írtál és voltál szíves megemlíteni. (Meg kiderülne, hogy hoztál létre valami hozzáadott értéket, nem csak savózásra futja.)


Nos?

11558. asparagus (válaszként erre: 11557. - Beyatriksz)
2017. szept. 7. 21:13
szívesen, írj üzenetet
11557. Beyatriksz (válaszként erre: 11543. - Asparagus)
2017. szept. 7. 15:39
Akkor segíthetnél, hogy nálam hol a hiba.
11556. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11554. - Jgaabor)
2017. szept. 5. 21:01

A tejsavóval semmi gond nincs, sokszor írtam, miért volna elrettentő? 93%-a víz, ára ~100Ft/L, finom savanykás üdítő.


Semmi olyan anyagot nem tartalmaz ami a tejben ne lenne benne, de igazából lényegtelen, hogy nekem szimpi-e, a regenor kúra alatt tiltott.


Cola, KFC, Hamburger stb. más téma. Nem tápkieg >>> nincs megadva a pontos összetétel, csak az összetevők listája, számok nélkül. A regenort étrend-kiegészítőként forgalmazzák, emiatt hatóanyagai tized grammra pontosan fel vannak tüntetve. Ismét tévedtél...de kedves, hogy próbáltad védeni Ágnes butaságát:)


A regenor 99% tejsavó tartalma mellett a maradék 1%-ban színezéket, tartósítószert, aszkorbinsavat és grapefruitmag kivonatot tartalmaz. Utóbbiból annyira minimális mennyiséget (napi 0,009g) hogy teljesen felesleges foglalkozni vele.


Azért is lényegtelen, mert a "feltaláló" világosan elmondja, hogy a regenor általa vélt hatása KIZÁRÓLAG a tejsavóban lévő fehérjéknek tudható be, így kivehetjük a képletből ezt a maradék 1%-ot. (ha gondolod linkelem a videot)


Kellett bele valami, mert a 100% tejsavót még nem lehetne étrend-kiegészítőként forgalmazni új néven, de így már jogilag rendben van a dolog.


Tehát napi 0,09g fehérje, mert ennyit tartalmaz..:D (ami persze a tejben eleve benne van) Ez az ami megtisztítja a szervezetet és kulcs a fogyáshoz, a talpmasszőr úr szerint.

Te meg gondolkodás nélkül elhiszed ezt a blődséget, mert véletlenül sem látnád be, ha tévedsz.


Bárcsak igaz volna... hiszen akkor napi 2 korty tej elfogyasztásával elérhetnénk mindazt a csodást javulást, amit ígérnek a regenor honlapján, szigorúan feltételes módban megfogalmazva... :)

11555. jgaabor (válaszként erre: 11552. - 29f7b1d19f)
2017. szept. 5. 19:54

Ugyan nem vagyok terjesztő, de az a megfejtés, hogy egyszerre bevitt regenor adag esetleg olyan mennyiségben tartalmaz tejcukrot, ami nem kezd el erjedni?

Pláne megfelelő zsírt és rostot tartalmazó étkezéshez képest meghatározott időben fogyasztva a szert? (Merthogy így szerepel az ajánlásban.)


Ez most megint nyilván egy döntő "érv" számodra, aki eredeti elhatározásához híven eleve tök baromságnak/csalásnak tartod az egészet. Nem csak a savó részét, hanem a telített zsírokat, meg úgy mindent.

Csak idegesíted magad ezzel a kettősséggel, hogy úgy csinálsz mintha próbálnád megérteni a dolgot, de eltökélted magadat, hogy úgyse fogod soha elfogadni.


Tényleg többre mennél ha csalásért feljelentenéd Szigfridet. A lelki békéd többet ér mindennél, nekem elhiheted.

11554. jgaabor (válaszként erre: 11551. - 29f7b1d19f)
2017. szept. 5. 19:41

Pedig jártunk már itt, nem most jutottunk először ide. (Mindenhol jártunk már 360 fokban a téma körül, pont itt ne jártunk volna? :))

Akkor ugyanúgy megörültél neki, mint most, de konkrétan onnan emlékszem, hogy az is megvan mit válaszoltam erre akkor, de akkor így most megismétlem: nekem nem tűnik elrettentőnek, hogy a regenor alapanyaga nem valami szintetizált hasadóanyag, hanem egy hétköznapi, természetes valami, ami egyébként a népi gyógyászatban simán előfordul. Ez a körülmény attól a ténytől sem lesz életidegenebb, hogy esetünkben egy természetgyógyász kezdte konkrét dologra használni – egy adott étrend kiegészítőjeként. Van akit ez – ti. a természetgyógyászat – riaszt (pl. téged, mint a bevizsgált, engedélyezett hatóanyagok nagy tisztelőjét), van akit meg nem. Az élet ilyen…

(Kis megjegyzés: amikor én savónak emlegetem a regenor-t, akkor rajtad ironizálok. Ha nem lennél reménytelen eset, akkor ez magadtól is feltűnt volna. :))

Amit S. Ágnes mondott, meg amit te mondasz a kötelező feltüntetésről: fel van tüntetve minden a Coca Cola, meg a Big Mac szósz, meg a KFC panír esetében is, aztán mégis hiába próbálja reprodukálni őket az egész világ. A feltalálók már csak ilyen ügyes gyerekek - ezért találnak fel indőnként ezt-azt.


De jártunk már itt is természetesen (összetevők listája, vs. használati utasítással, eltarthatósággal, praktikus kiszereléssel stb. rendelkező végtermék), csak szeretsz mindig újra mindent elmagyaráztatni magadnak valamiért.

Meg ugye nagyvonalúan elsiklunk mindig az egyéb összetevők (grapefruit mag kivonat, mentaolaj, citromolaj, anyámkínnya) felett, mert azok SZERINTED elhanyagolható mennyiségben van jelen a regenor-ban. Másik fogyókúrás fórumon meg valaki azzal ijesztgeti a népet, hogy a grapefruit mag kivonat ilyen mennyiségben fogyasztva (ti. amennyi a regenor-ban van) heves szívdobogást okoz. Érdemes lenne odamenned és megnyugtatni őket, hogy nincs mitől félniük, ez csak víz. :)


Ölellek újfent!

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook