Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
11673. jgaabor (válaszként erre: 11672. - 29f7b1d19f)
2017. nov. 16. 15:02

Tudod miért érzel frusztráltságot?

Mert a regenor kúra (étrend+tápkieg) egy konkrét módszer és minden kapálódzásod (tejcukor a regenor italban; egészségtelen telített zsírok; hatástalan savó; feleslegesen pirított kenyér - elnézést ha kifelejtettem valami fontosat), szóval mindezek ellenére működik.

Viszonylag sok fehérje ÉS szénhidrát bevitele esetén is, tehát nem, nem ketózis alapon.

(Én onnan tudom, hogy próbáltam, te onnan nem tudod, hogy nem probáltad. :))


Konkrét javaslat/módszer, mert annyit mond, hogy mit egyél mindenképp, mit ne egyél semmiképp, mivel egészítsd ki lehetőleg, és mit ehetsz még ha van kedved. (Ezutóbbira egy példa a pirítós kenyér. Nem kötelező, nyilván nem fog senki fogyni magától a pirítóstól, ilyen f_szságot, csak te akarsz provokatívan más szájába adni.)

És azt mondja, hogy a kereteken belül ne feszengj, meg ne számolgass, hanem lakj jól naponta 3-szor és élvezd az életet.

És rendbe jönnek kül. problémáid, akár még a testsúlyod is jó eséllyel elmozdul az optimális felé.


Ezzel szemben a szerinted egyedüli üdvözítő út (számolgasd a kalóriákat) egy elvi alapvetésnek persze betudható valami, de szerintem meg elég homályos általánosság. (Nem tudhatod pontosan, hogy mi történik benned, mennyi kcal-t égetsz, tele van ellentmondó információkkal a net, hogy mit egyél, mit nem, ha nem akarsz nap végére éhezni, pedig a keretedet már kimerítetted.)


De nincs ezzel baj, számolgasson, aki akar. Csak sokan nem akarnak, vagy nem sikerült úgy fogyniuk. Úgy sem, hogy a cukrot már rég elhagyták.

Aztán elkezdik a regenor-t és hipp-hopp elkezdenek fogyni.


De te dühönghetsz ezen, hogy elvileg így-úgy, meg savó, meg faterpapilla, meg oligopeptid, meg ketogén-szerű, meg élesztőgomba, meg mittomén milyen bajod szokott még lenni.

Működik. Ennyi.


Érted? (Nyilván nem. Nem baj. Én újra megpróbáltam.)

11672. 29f7b1d19f
2017. nov. 16. 12:57

Komolyan mondom, ez egyre jobb :D


Oké, tehát a lényeg az élesztőgombák, nem a hőmérséklet, nem a glikémiás index...


Asparagus, mint tejsavó forgalmazó, neked azért nem ártana kicsit tájékozódni, mielőtt butaságokat írsz és terjesztesz. (Szokásod szerint...) Nézzük:


"A kenyér belsejében a sütés során a hőmérséklet eléri a 98 ºC, ezáltal a sütés után nem marad életben egyetlen élesztősejt sem, csak az inaktív biomassza, amely igen értékes összetétellel rendelkezik, mint fehérjék, lipidek, vitaminok, és ásványi anyagok.


Tehát a kenyérben nincsenek élő élesztőgombák — így ártalmasak sem lehetnek."


Erről ennyit, remélem jól érthető.


Várom a következő okosságot, a hőmérséklet, glikémiás index, és az élesztőgombák után ...:)

11671. jgaabor (válaszként erre: 11670. - Asparagus)
2017. nov. 16. 11:55
"Skizofréniával sosem vagy egyedül."
11670. asparagus (válaszként erre: 11668. - Jgaabor)
2017. nov. 16. 11:27
Többes szám? Ugyan :D :D :D
11669. asparagus (válaszként erre: 11667. - Kör0)
2017. nov. 16. 11:27
Már keresi a cáfolatot :D
11668. jgaabor (válaszként erre: 11666. - Asparagus)
2017. nov. 16. 11:22

Ok, de való igaz, hogy a troll-jaink a pirítós kenyérbe külön eddig még nem kötöttek bele.


Most végre ez is megtörtént. :)

11667. Kör0 (válaszként erre: 11666. - Asparagus)
2017. nov. 16. 08:22
Igen :) Csak az eredeti, kiinduló cikk érdekessége miatt osztottam meg, mellékesként:)
11666. asparagus (válaszként erre: 11664. - Kör0)
2017. nov. 16. 08:14

Ez mind így igaz, de az igazi lényege a kúrában még csak nem is ez.

Az a pirítás lényege, hogy magas hőfokon elpusztulnak a kenyérben maradt vagy a sütés óta újratermelődött élsztőgombák.

11665. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11664. - Kör0)
2017. nov. 16. 08:12

Nagyon is értem... Sajnos ha alacsony glikémiás index miatt eszed a pirítóst, rossz hírem van :)



"Pirítós glikémiás indexe


Az élelmiszer glikémiás indexe 70. Ez az érték a magas 70-100 közötti tartományba esik, ami jelentős vércukorszint emelkedést okoz, így a fogyasztását ajánlott a minimálisra csökkenteni."


[link]


Fehér kenyér glikémiás indexe:


Az élelmiszer glikémiás indexe 70. Ez az érték a magas 70-100 közötti tartományba esik, ami jelentős vércukorszint emelkedést okoz, így a fogyasztását ajánlott a minimálisra csökkenteni.


[link]


Az értékeket 0-100-ig terjedő skálán mérik. Szóval a te eszmefuttatásod szerint: a pirítós nem jó táplálék, hirtelen vércukorszint emelkedést és jojó efektust okoz.


Ilyen az, mikor saját butaságából tanul az ember :)

11664. Kör0
2017. nov. 16. 07:36

Dr. Bunsen Honeydew beleragadt a saját mocsarába .... " A megpirított kenyérnek alacsonyabb a glikémiás indexe, mint a frissnek. A livestrong.com oldal szerint - egy 2008-as kutatásra hivatkozva, amely az European Journal of Clinical Nutrition c. folyóiratban jelent meg – a pirítás csökkenti a kenyér glikémiás indexét, ezért kisebb hatással van a vércukorszintre, nem növeli azt meg olyan hirtelen, így cukorbetegeknek és az erre érzékenyeknek ideális táplálék.


Ehhez még hozzájön az az előny is, hogy a pirítóst hosszabb ideig kell rágni, így elegendő mennyiségű nyál fog termelődni ahhoz, hogy az emésztés rendesen beinduljon. Nem hiába javasolják a magas gyomorsav ellen, hogy egy kis szelet pirítós elrágcsálásával kezdjük a napot."

Továbbá > "Magas glikémiás indexű ételek fogyasztása

A vérben megjelenő szőlőcukor hatására a szervezet inzulint termel, hogy a sejtek képesek legyenek a szőlőcukor felvételére.


Fogyókúrázók esetén

A hirtelen vércukoremelkedés átmeneti inzulin-túltermelést okoz, aminek következtében az étkezés után 1-2 órával átmenetileg leesik a vércukorszint (jojó-effektus), ami éhségérzetet okoz."

Valamint > " Az a jó táplálék, aminek a glikémiás indexe „önmagában” alacsony, nem pedig azért, mert sok inzulin kiválasztást indukál. Nézni kell tehát a táplálék inzulin stimuláló hatásának mértékét is! Sőt, ez sokkal fontosabb, mint a glikémiás index."


Aki érti, az érti, aki nem érti az menjen vissza a helyére - Muppet show-ba mesélni...

11663. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11661. - Jgaabor)
2017. nov. 15. 23:27
Elmesélem neked szívesen :) Gyomorrontás után azért ajánlatos pirítóst, ropit, száraz kekszet / egyéb száraz rágcsákat ropogtatni, mert ezek székletfogó hatásúak. Ha Kör barátunk hasmenéssel vagy egyéb gyomor bántalmakkal küzd, akkor javallott a kenyérből pirítással eltávolítania a vizet, ellenben ha ettől fogyást remél, felesleges időtöltés.
11662. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11660. - Kör0)
2017. nov. 15. 23:07
Ne húzd fel magad, nem lehet mindenki olyan éles elméjű mint te...:) A pirítástól a kenyér szárazabb lesz, az már biztos. Emellett nyilván melegebb is, egy darabig, míg ki nem hűl. A pékárú is meleg, ha frissen sütés után fogyasztod, mégis tiltott a kúra során falni, hiába MELEG még...:) A tápértékeik és kalóriatartalmuk pedig megegyező marad, nem változik a pirítástól.
11661. jgaabor (válaszként erre: 11659. - 29f7b1d19f)
2017. nov. 15. 09:40

Hááát persze, hogy nehezebb megemészteni a pirítóst!

Ezért ajánlják hagyományosan a gyomorrontás utáni visszaszoktató diétás ételként.


Mesélj még! :)))

11660. Kör0
2017. nov. 14. 17:12
Továbbra sem neked osztottam lapot! Úgy látszik a szoba hőmérséklettel azonos IQ-al nem találtad meg az összefüggést, csak azt hallod ki belőle amit hallani akarsz - a pirítós nem CSAK szárazabb, de MELEG is!!! Kár magyarázni neked bármit is, hisz a bevitt információidtól korlátolt kommunikációs szinten vagy, ideje lenne uninstall-t végrehajtanod!!!
11659. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11658. - Kör0)
2017. nov. 14. 14:22

Ez jó cikk a kenyérről, csak a pirítósról nem esik benne szó :)


A kenyér a megpirításakor veszít s nedvességéből = szárazabb lesz = nehezebben emészthető. Kalória/tápértéke nem változik, ráadásul egy akrilamid nevű vegyület képződik a felületén, ami rákkeltő. (Ezért szokás mondani, hogy nem jó túlságosan égett ételeket enni)


A lényeg a cikk végén van: "KINEK NEM JÓ A KENYÉR?

Leginkább azoknak érdemes felülvizsgálniuk a kenyér fogyasztási szokásaikat, akik

túlsúlyosak " Ezen nem változtat a pirítás.

11658. Kör0
2017. nov. 14. 09:26

Sziasztok! Hogy miért is érdemes inkább pirítani a kenyeret:

"A KENYÉR HATÁSA A HAGYOMÁNYOS KÍNAI GYÓGYÍTÁS SZERINT

A kenyér hatása különös, mert a kávéhoz hasonlóan kettős: szárít és nedvességet halmoz fel egyszerre. Minden lisztté őrölt alapanyag nehezen emészthető – a búzalisztre ez fokozottan igaz –, ezért hajlamos lerakódásokat képezni, és nyálkaként megjelenni. Mindemellett a gyomorba kerülve az emésztéshez testnedvekre van szükség, ezáltal a gyomor testnedveit felemésztve szárít.

A kenyér egy levessel kombinálva jó lehet, ha viszont hideg étkezés részeként fogyasztjuk, akkor hűt: a testnek kell ugyanis az így kombinált és elfogyasztott alapanyagokat felmelegítenie, hogy meg tudja emészteni.

Amikor egy étel vagy alapanyag kapcsán az a kérdés merül föl, hogy könnyen emészthető-e, mindig azt kell megvizsgálnunk, hogy az adott étel megemésztése után több energia marad-e, mint amennyit az emésztés felemésztett. Minél több energia marad, annál könnyebben emészthető egy étel. A kenyér hideg étkezés részeként nehezen emészthető alapanyaggá válik, mert egyrészt száraz, másrészt pedig hideg. Ebből az következik, hogy a testnek nem csak emésztőnedveket kell termelnie a megemésztéséhez, hanem fel is kell melegítenie.

KINEK NEM JÓ A KENYÉR?

Leginkább azoknak érdemes felülvizsgálniuk a kenyér fogyasztási szokásaikat, akik

túlsúlyosak

emésztési problémákkal küzdenek, ami lehet puffadás, laza széklet, szorulás, hasfájás stb.

Ha bizonytalan vagy, érdemes elhagynod a kenyeret 2 hétre, és megvizsgálni, hogy milyen változásokat veszel észre magadon."

A teljes cikk >

[link]

Regenoros Szép Napokat :)

11657. Manna70
2017. nov. 13. 13:56
Sziasztok! Szegeden eladó Reg-enor. Érdeklődni üzenetben.
11656. 8d1c566911 (válaszként erre: 11655. - Panni2017)
2017. nov. 12. 16:27
Nyugodtan belevághatsz, a regenor csak tejsavó, nem lesz hatása rá.
11655. Panni2017
2017. nov. 9. 20:43

Sziasztok!


Szeretném elkezdeni a Reg-enor kúrát, csak arról nincs infom, hogy befolyásolja-e a fogamzásgátló hatását? Ti erről mit tudtok? Tapasztalatok?

11654. pintyo577
2017. nov. 9. 18:30

Sziasztok!


3 hete csinálom újra a regenor kúrát, tavaly egy dekát nem fogytam a 6 hónap alatt, most 2 hét alatt fogytam 5 kg-ot. Remélem most sikerűlni fog. Az eredményeim most is csodásak, mert semmim nem fáj, nincs sav túltengésem, nem fáj a fejem, a hátam, a térdem és még fogyok is. Igaz hogy nagyon szigorúan betartok minden előírást.

11653. jgaabor (válaszként erre: 11651. - M Szabó Tünde)
2017. okt. 24. 17:48

Kedves Tünde!


A hozzászólásom egy paródia volt.


Akik követték a fórumot az utóbbi kb. 10 hónapban, értették.


Magam 2016 elején csináltam egy 4 hónapos kúrát (orvosi javaslatra!) és egy új életmódot/életminőséget kaptam általa.


Szép estét kívánok én is:


G.

11652. 8d1c566911 (válaszként erre: 11651. - M Szabó Tünde)
2017. okt. 24. 16:02

Kedves Tünde!


Örülök, hogy van a regenorosok táborában is aki igyekszik végiggondolni a dolgokat.


Szigfrid egyik kedvenc olvasmánya, Dr. Légrády Péter könyve sok kérdésre választ ad, és egyben rávilágít arra, hogy miért nem helyes Szigfrid elgondolása az állati zsírok/tejzsír/növényi olajok szerepéről.


Ugye ő mindig azt hangoztatja, hogy muszáj nagy mennyiségű állati zsírt fogyasztanunk (össz. tápanyag kb 30%-a), hisz kizárólag ezek eredményezik az epehólyag megfelelő működését. A növényi olajok, tejzsír pedig tiltottak, mert gátolják a folyamatot. Szinte minden betegséget ide vezet vissza, az állati zsírok hiányára.


(Szerinte: Nincs állati zsír > nincs epe > van betegség)


Az a baj ezzel, hogy bizonyítottan téves elképzelés. A könyvben részletesen le van írva, (mérésekkel bizonyítva) hogy a tojás/növényi olajok/tejzsír tökéletesen alkalmasak az epetermelődés beindítására/epehólyag hosszan nyitva tartásához.


Gondoljunk csak bele, az Ön által is említett vegetáriánus életmód követői eleve halálra volnának ítélve állati zsírok hiányában, ha igaz lenne Szigfrid téveszméje. Nem nyílna ki a Vater papilla, nem ürülne az epe, sokkal hajlamosabbak lennének különböző vírusok/betegségekre.


Ezzel szemben a vegánoknál magasabb a várható élettartam, és jellemzően kevesebb egészségügyi problémájuk adódik, mint húsfogyasztó társaiknak.


Zárómondatával teljesen egyetértek:


"Ezt a portált is teljesen véletlenül találtam, nem szándékoztam belépni. De úgy éreztem mindenképp reagálnom kell, mert ha valaki tanul, tapasztal, az egyben felelősség, hogy tovább is adja a tapasztalatokat!"


A cukrok maximális kizárásával a lehető legjobb döntést hozta, a Chron-betegség elkerülése érdekében. A regenoros étrendnek ez az előnye legalább megvan, csak kár a teljesen értelmetlen, téveszmén alapuló tiltásokért.


Gyógyulást kívánok!

11651. M Szabó Tünde (válaszként erre: 11649. - Jgaabor)
2017. okt. 24. 09:27

Kedves Gábor!


Elgondolkodtál már azon, hogy vajon mennyire egészségtelen ez az étrend ahhoz képest, amit eddig ettünk?

Én komolyan meglepődtem, amikor elkezdtem olvasgatni a termékek összetételét amit megettem/megvettem eddig.

Már - amit lehet - magam készítek el, még a liba-kacsa zsírt is én sütöm ki és igyekszem minél megbízhatóbb forrásból vásárolni.

Bevallom, szívem szerint vegetáriánus lennék, és nem valalmi elvi megfontolásból, hanem mert nem nagyon szeretem a húst. Keveset is eszem (a fehérjét pedig 4-6 tojással pótolom naponta, a zsírral főzés és a sok tojás ellenére kiváló a HDL, LDL, Triglicerid szintem!)

Gondolj bele, akik 90-100 vagy mégtöbb évet megéltek falun, azokhoz mennyi mesterséges táplálék juthatott el? Mit ettek általában és az honnan származott?

Segíteni szeretnék akinek lehet, nekem ebből nincs hasznom (a kúrából volt). Viszont tényleg el lehet gondolkodni ezeken a tényeken.

A Phater (ejtsd: fater)-papilla kinyitásának szerepéről már szóltam, szerencsésen lassan derengenek a tudományos magyarázatok is a köztudatban! :) Nagy meglepetésemre (megint továbbtanulok egészségügyi területen) iskolarendszerű képzésben a tanári pulpitusról hangzott el a hidrogenizált zsiradékok, élelmiszeralap- és adalékanyagok teljes kizárásának indokoltsága (mivel teljesen bevonják az érfalat és eldugítják az ereket). Teljesen odavoltam, hogy végre már valamit tanítanak a gyerekeknek is (nem csak az öreg diákoknak) ami nem idejétmúlt! :D

Szívesen válaszolok, küldök cikket bárkinek, aki hozzám fordul, vagy keresek "tudományos" bizonyítékot... de szerintem aki rááll, és nem rest kutatni az talál magától is immár rengeteget. Az nem biztos, hogy azonnal válaszolok, mert ügyesen beosztom' magam, szinte minden percem. :)

De válaszolok.

Ezt a portált is teljesen véletlenül találtam, nem szándékoztam belépni. De úgy éreztem mindenképp reagálnom kell, mert ha valaki tanul, tapasztal, az egyben felelősség, hogy tovább is adja a tapasztalatokat!

Szép napot kívánok Gábor!

Szép napot Mindenkinek! :)

Üdv,

Tünde

11650. pintyo577
2017. okt. 21. 15:26

Végigcsináltam tavaly egy hathónapos kúrát, igaz, hogy egy dkg-ot sem fogytam, de megszünt az a pokoli hátfájásom, a protézis érett térdem nem fájt, megszünt a állandó gyomorégésem.

Ma ismét elkezdtem, nagyon remélem, hogy most fogyni is fogok.

11649. jgaabor (válaszként erre: 11648. - M Szabó Tünde)
2017. okt. 17. 17:29

Ugyan mit számít az, hogy viszel be egy kis hatóanyag nélküli savót egy amúgy egészségtelen, egyoldalú étrend mellé? Miért lennél ettől jobban? Hol van erre a tudományos magyarázat?


;-)

11648. M Szabó Tünde (válaszként erre: 11438. - Marlen3)
2017. okt. 17. 12:28

Kedves Hozzászólók!

Szándékosan címzem Mindenkinek, csak épp erre a posztra esett a választásom, hogy megnyomjam a válasz gombot. :)

Egészségügyis alapvégzettségem van, ezért elég szkeptikusan álltam hozzá eddig sok, általam nem értett természetgyógyászati témához. Persze sokféle végzettségem van, és van köztük reál is (ezt nem dicsekvésnek szánom, hisz volt időm "beszerezni" őket, már 44 éves vagyok) - ezért is jellemez még mindig ez a szkepticizmus, szeretek mindent megérteni, utánajárni, kapcsolni valamihez.

A Reg-Enor kúrával akkor találkoztam, amikor kimondták az ítéletet: "megyünk a Crohn felé". Mivel nem nagyon szerettem volna a műtéteket, sipolyokat és más egyéb velejárókat ezért rábólintottam ("ártani nem árt jobban mint ami úgy is van" elv szerint). Természetesen én is elolvastam az összetevőket, elmentem előadásra, beszéltem Szigfriddel többször (egyébként nagyon készséges, és szimpatikus - és mindenkinek válaszol, "ráér"), és úgy döntöttem kipróbálom - mivel a betegség amúgy is gyógyíthatatlan, nem veszíthetek.

Egyáltalán nem volt túlsúlyom, de sok oedema (víz) volt a szemeim körül, az ujjaimon, lábamon. Az ízületi fájdalmak, légszomj és a szokásos hasi fájdalmak, gyulladások is sokat kínoztak. Annyira jutott ez az állapot, hogy már dolgozni menni sem tudtam. Étvágyam nem volt, amit ettem nagy nehezen az hamar távozott és emésztetlen - tehát a tápanyag nem szívódott fel. Ezért is minden létező fertőzést, járványt elkaptam, de nem ragozom tovább a tüneteket, mert akit érint, érdekel - az utána tud járni.

Ott tartottam, hogy belevágok...

Szigfrid azt mondta, hogy erre legalább 1 évet számoljak, plusz más kezeléseket is (a diéta pedig ismétlő).

Kb. 3 hét után - igen nagy meglepetésemre - le tudtam hajolni valamiért (addig nem, az ízületi fájdalmak miatt sem és a puffadt hasamtól sem, amitől ülve is alig kaptam néha levegőt), és érdekes mód, nem jelentkezett a reflux sem.

Azután egyre kisebb derekú ruhák lettek jók rám (a súlyom nem változott!), és lassan ki tudtam mozdulni, emberek közé menni, és nagyon pozitív visszajelzéseket kaptam. Sajnos csak 8 hónapig tudtam folytatni a kúrát, mert elkaptam egy súlyos fertőzést (ami eddig is gyakori volt) és nem tudtam csinálni a diétát. De most természetesen újra kezdem, mert már így jobban vagyok, mint egy évvel ezelőtt.

Nem. Nem vagyok gyógyult, de kezdek régi önmagam lenni, és nem mentem még mindig vissza abba az állapotba, ami teljesen lehetetlenné tette az életemet.

Lehet, hogy soha nem is fogok meggyógyulni teljesen, de úgy gondolom, hogy meg tudom akadályozni/késleltetni az ezzel a betegséggel járó kórkép súlyosbodását.

Térjünk tehát vissza: mit adhat ez a termék a szervezetünknek?

Én átgondoltam...

Először is, szigorú diéta nélkül: semmit!

A továbbiakban ebből hogyan következik, hogy a tejmentes diéta mellett a tejfehérje használ?

Én azt gondolom (és immár folyamatosan kutatom, tanulom) hogy úgy működhet ez, mint a homeopathia vagy az oltás... Igen! Kis mennyiségű reagenst viszünk be a szervezetbe, amivel a szervezet (diéta miatt) nem találkozik. Ezzel stimuláljuk arra, hogy a megfelelő enzimeket hogy újra normálisan működjenek (amik egy ilyen betegségben... de más kóros állapotokban pl. elhízás nem elégségesen termelődnek). Ez serkenti az anyagcserefolyamatokat (= méreganyagok kiválasztódását), a zsír (telített) pedig megnyílásra készteti az "epekaput", a Phater papillát, ami az emésztőendszerbe (vékonybélbe) üríti ezeket a nem odavaló anyagokat (amiket a máj gyűjt össze), és végül kiürülnek a szervezetünkből.

Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszan írtam le, de ha rövidebben írom, nem érthető. Ez még így is rövid! ;) :D

Gondoljatok bele, hogy milyen csodálatos, bonyolult biokémiai folyamatokkal működik a szervezetünk! Ha egy picike alkotórész (kötés, vagy atom) megváltozik, teljesen más hatások keletkeznek!

Nézzétek csak meg a cukor és a kokain képletét, biztosan jobban bennetek fog maradni ez az "üzenet" a szervezetünkről.

A fentiek okán, én mindenkit arra tudok bíztatni, hogy (betegségtől függően, de) legalább 4 hónapig próbálja ki, szigorú diétával (akinek hasonló problémája van mint nekem, annak kell még hozzá más is). Így a szkeptikusok kifizethetnek drágán' egy olyan tapasztalatot, amivel már bátran tudják képviselni a vélaményüket.

A másik "tábor" pedig igen olcsón (nézzétek meg a gyógyszerek és egyéb kiegészítők árát ha igazán betegek vagytok!) hozzájut egy egészségesebb élethez, egyben életmódhoz. Mert az biztos, hogy a tapasztalataik alapján nagyot fognak az egészségükhöz való hozzáállásban váltani.

Nekem ez a tapasztalatom, amit szívesen megosztok. És ha már "megnyertem" az a célom, hogy legyen jobb másnak is!

Szép napot kívánok Mindenkinek! :)

Üdvözlettel:

Tünde

U.i.: Nem. Nem tartozom az oldal üzemeltetői közé, de üdvözlöm a munkájukat! ;) :)

11647. pintyo577
2017. okt. 16. 15:22

Sziasztok!


Szeretnék regenort rendelni, hol tudok?

11646. asparagus (válaszként erre: 11641. - Aggódó65)
2017. okt. 8. 07:58

Szia, nem konkrétan a regenortól, hanem attól, hogy a szervezet igyekszik megszabadulni a méreganyagoktól, az elhalt hámsejtektől, így a nem egészséges hajszálaktól is.

Ősszel amúgy is felkészülünk a télre, ez is "szőrzetváltással" jár. Gondolj csak a falevelekre.

Mellette közrejátszik az is, hogy egyre kevesebb zöldséget fogyasztunk, egyre kevesebbet iszunk, ez mind-mind hatással van a hajunkra is.

A hangulatunk is hatással van a hajra (is), vége a nyárnak, stresszesebbek vagyunk.

Mindenképpen érdemes elkezdeni - a regenortól függetlenül is - a vitamin- és ásványianyag pótlást.

11645. Manna70
2017. szept. 28. 12:11
Sziasztok! Szegeden átvehető 1 db Reg-enor, illetve szívesen postázom is. Érdeklődni privátban.
11644. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11643. - Emeshe)
2017. szept. 27. 11:25

Hali,

Azon az oldalon leírják a részleteket, de a legtöbb piacon is lehet kapni ilyen árban, tejsavó néven.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook